DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Распоред 2014/2015
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 20 Apr 2015 06:34    Post subject: Reply with quote

Нема то везе са гордошћу и држањем става до краја. Једноставно људи имају мишљење да ако одемо као група на кошарку, да ће нам то исто срање доћи у фудбалу а да ми прво сами себи нећемо моћи да објаснимо зашто онда не треба ићи на то,а камоли неком другом. Не знам шта ти није јасно код те реченице да смо ми фудбалски навијачи? Па од свих мојих утакмица на којима сам био 90% је везано за фудбал, а оних 10% за све остале спортове. Сад кад смо ушли у Евро лигу можда је 70%-30% однос...али опет је то драстично мало у односу на фудбал и неће се сигурно даље мењати тај однос. А верујем да је код свих људи тако, само изброј фудбалске утакмице и кошаркашке и све ће ти бити јасно.
Да не дужимо даље јер је ситуација мало шизофрена. Наша публика нас напушава што се нисмо појавили као група, друге групе нам приговарају да смо се појавили....ај да зајебемо ту причу даље јер сигурно није у питању задртост и гурање нечег небулозног до краја. Свако ко је хтео индивидуално је могао да оде, али као појединац...то је испоштовано, ушли смо у лигу шампиона...и сви задовољни.....наравно осим Гробара. Very Happy
И фудбал је већ друга прича и око тога би група заузела много чвршћи став од самог почетка, тако да не би никада дошли у ситуацију да нам опстанак наш зависи од такве творевине каква је јадранска лига.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 20 Apr 2015 08:57    Post subject: Reply with quote

Да смо изгубули од гробља и да су они отишли у евролигу, овде би ишла прича у тотално другом правцу. Мислим да би тада модератори овог форума имали пуне руке посла. Ово је захтевна тема и треба је оставити за сада по страни јер нам иде дерби и сву енергију морамо усмерити ка том догађају.
Знајте само, да подела мишљења на релацији навијачи – симаптизери – блејачи – индијанци – падобранци – виајпиложовци – управа, може донети велике проблеме. Мислите о томе. Мени се не свиђа што неко мисли да требамо да идемо на Аба лугу, а други не. Кажем, сва је срећа што смо прошли синоћ.
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 20 Apr 2015 13:05    Post subject: Reply with quote

дерби у фудбалу, недеља у 18 часова
Back to top
View user's profile Send private message
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 20 Apr 2015 15:22    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Немој сад 100 коментара о томе...питање дал је ово коначно. Ако буде, играмо у недељу и то је то.


не треба да буде 100 коментара ал јебм му матер какав је то циркус?! да померају дерби како им се ћефне. шта је са браћом који долазе ко зна одакле све, који су све испланирали још месецима унапред, авионске и бус карте, слободне дане итд. треба клуб барем нешто да покуша, било шта..да се огласи. да не буде ово нешто нормално за убудуће.
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 20 Apr 2015 17:33    Post subject: Reply with quote

MisaCZV_ wrote:
Да смо изгубули од гробља и да су они отишли у евролигу, овде би ишла прича у тотално другом правцу. Мислим да би тада модератори овог форума имали пуне руке посла. Ово је захтевна тема и треба је оставити за сада по страни јер нам иде дерби и сву енергију морамо усмерити ка том догађају.
Знајте само, да подела мишљења на релацији навијачи – симаптизери – блејачи – индијанци – падобранци – виајпиложовци – управа, може донети велике проблеме. Мислите о томе. Мени се не свиђа што неко мисли да требамо да идемо на Аба лугу, а други не. Кажем, сва је срећа што смо прошли синоћ.
Слажем се у потпуности од А до Ш.
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 20 Apr 2015 17:55    Post subject: Reply with quote

ultrazonfaultrazonfa wrote:
Генералштаб wrote:
Немој сад 100 коментара о томе...питање дал је ово коначно. Ако буде, играмо у недељу и то је то.


не треба да буде 100 коментара ал јебм му матер какав је то циркус?! да померају дерби како им се ћефне. шта је са браћом који долазе ко зна одакле све, који су све испланирали још месецима унапред, авионске и бус карте, слободне дане итд. треба клуб барем нешто да покуша, било шта..да се огласи. да не буде ово нешто нормално за убудуће.

А шта ће писање овде да промени...ја мислим ништа. Зато не трошити енергију на то, већ видети како да нас буде цео стадион сем дела јужне трибине, и да навијамо најбоље што можемо.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 20 Apr 2015 18:38    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
ultrazonfaultrazonfa wrote:
Генералштаб wrote:
Немој сад 100 коментара о томе...питање дал је ово коначно. Ако буде, играмо у недељу и то је то.


не треба да буде 100 коментара ал јебм му матер какав је то циркус?! да померају дерби како им се ћефне. шта је са браћом који долазе ко зна одакле све, који су све испланирали још месецима унапред, авионске и бус карте, слободне дане итд. треба клуб барем нешто да покуша, било шта..да се огласи. да не буде ово нешто нормално за убудуће.

А шта ће писање овде да промени...ја мислим ништа. Зато не трошити енергију на то, већ видети како да нас буде цео стадион сем дела јужне трибине, и да навијамо најбоље што можемо.

Опасну им бројку предвиђаш за дерби. Very Happy Само нек грми са свих страна Маракане,и као на овом снимку "Добродошли у пакао".!
https://www.youtube.com/watch?v=qcA4EedDitM
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 20 Apr 2015 20:31    Post subject: Reply with quote

На јужној трибини нас већ има довољно, тај део смо решили ...Исток (Југ) и Запад са нама у напад !!!

Можда дерби није најбоља утакмица за то (а можда и јесте) али требало би да пробамо да се мало сами организујемо, као раније, за папириће и ролнице ...немојте само да чекате да вас то само затекне на столицама, дајте да се сви појединачно мало потрудимо и допринесемо колико, толико нашој трибини.
Back to top
View user's profile Send private message
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 20 Apr 2015 22:49    Post subject: Reply with quote

Звездин Делиј wrote:
На јужној трибини нас већ има довољно, тај део смо решили ....


Laughing Laughing Laughing
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 21 Apr 2015 08:15    Post subject: Reply with quote

Ипак СУБОТА 18:00 како ствари стоје. Само у Србији ово постоји да се неко игра дербија и термина три дана пред исти!
Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 21 Apr 2015 08:18    Post subject: Reply with quote

Да, дефинитивно је субота 18 часова!
Back to top
View user's profile Send private message
Floki27
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Sep 2011
Posts: 43

PostPosted: 21 Apr 2015 08:27    Post subject: Reply with quote

Шта значи дефинитивно? Ово стварно нема смисла.

Другари долазе из Беча, јуче морали авионску да помјере за понедјељак са недјеље уз доплату, ноћење додатно у БГ, да би сада опет враћали за суботу.

Каква шпрдачина.
Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 21 Apr 2015 08:37    Post subject: Reply with quote

И шта сад да радимо? Јел ми навијачи утичемо нешто на то када ће се играти? Многима је можда померило неке своје планове и јел сад сви појединачно треба да кукамо овде?
Back to top
View user's profile Send private message
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 21 Apr 2015 09:01    Post subject: Reply with quote

Е браћо моја, заболе ЊИХ за нас, баш њих брига што су тамо неки навијачи разервисали аутобуске или авионске карте и што им је додатно изгубљен дан због посла или слично. Ова држава је отишла у аут.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=04&dd=21&nav_id=983083
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 21 Apr 2015 09:06    Post subject: Reply with quote

http://mondo.rs/a788459/Sport/Fudbal/Karte-za-derbi-od-srede-u-prodaji.html
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  Next

View previous topic :: View next topic
Page 31 of 36

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop