DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Распоред 2014/2015
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 34, 35, 36  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 29 Jan 2015 22:41    Post subject: Reply with quote

Јебеш ми матер-час навијања. После сто година она позитива после текме, невезано за резултат, хвала моји цигани на овоме. Једну песму певати онако добро целу текму, мислим да на прсте једне шаке могу да се преброје групе које то могу.
Back to top
View user's profile Send private message
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 29 Jan 2015 22:43    Post subject: Reply with quote

Панчевац wrote:
Знам да је нереално и да је ово безмислено, али морамо све да играмо у Пиониру Very Happy Север цели сада се весели....


клуб има ту опцију....али...
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 29 Jan 2015 22:51    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=hmMSDJoPs0M&feature=youtu.be
Играле се Делије...
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 30 Jan 2015 01:36    Post subject: Reply with quote

http://www.sportnetwork.rs/play/75560/pionir-progutao-albu
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 30 Jan 2015 02:28    Post subject: Reply with quote

Што би рекле Србске патриоте какав парадокс,нит се отварала тема,нити се скретала пажња на нешто,није се потрошило 130'34054 постова на глупости,а овакво навијање,гле сад чуда.овај снимак показује да неке ствари заиста треба браћо да поведемо рачуна,прво ако се овако настави одтпашће неки део конструкције,јер ово што се на снимку чује је нереално и под ноге баца чак и НБА екипе

https://www.youtube.com/embed/MwNyAzWtZ-g?feature=player_detailpage
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 30 Jan 2015 05:48    Post subject: Reply with quote

После силних Арена Пионир му дође као мелем на рану,лек за душу,просто је немогуће да у онаквој атмосфери било ко остане равнодушан,да било ко не пусти глас,што се и јасно видело.Да се не лажемо и резултат нам је ишао на руку,али да ли је уопште и могуће изгубити када се онако грми и то једна песма.Сјајно и ако Бог да поновило се још милион пута!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Јанкез
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Apr 2014
Posts: 36

PostPosted: 30 Jan 2015 06:19    Post subject: Reply with quote

Ето, чим смо одиграли текму у Евролииги у пиониру ми не да смо добили него смо их развалили. Свака част момцима на одиграној партији а посебан наклон за навијање.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 30 Jan 2015 08:52    Post subject: Reply with quote

javo wrote:
После силних Арена Пионир му дође као мелем на рану,лек за душу,просто је немогуће да у онаквој атмосфери било ко остане равнодушан,да било ко не пусти глас,што се и јасно видело.Да се не лажемо и резултат нам је ишао на руку,али да ли је уопште и могуће изгубити када се онако грми и то једна песма.Сјајно и ако Бог да поновило се још милион пута!!!

То и јесте следећа станица, следеи изазова...сад нам је резултат ишао на руку, треба ово поновити и када је резултат егал. Е тад смо онда урадили посао.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 30 Jan 2015 12:08    Post subject: Reply with quote

Може све ово да се пренесе и на арену. Само је поента наћи начан како активирати и друге трибине, не само север. Ево ово са песмом "Север цели сада се весели" је много добро одрађено и резултат се видео. Само требамо наставити тако. Искористити масу - то је поента! Само напред.
Навијање синоћ сјајно, без грешке. Међутим, и ја бих констатовао као и остали, да нам је резултат ипак ишао на руку, те је исти и додатно утицао на навијање. Но, идемо даље, убеђен сам да идемо добрим путем и да ће навијње бити добро када нам резултат буде био лош...
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 30 Jan 2015 15:48    Post subject: Reply with quote

MisaCZV_ wrote:
Међутим, и ја бих констатовао као и остали, да нам је резултат ипак ишао на руку, те је исти и додатно утицао на навијање.

Или је навијање утицало на резултат? Није ни једно ни друго... вучемо ми играче, вуку они нас. Кад нама крене лоше, мора паркет "да повуче" са нама и обрнуто. Није све тако једноставно. Не стојимо испред зида и певамо, него учествујемо у утакмици и повезано је све у хали. Поготово на кошарци, која је најдинамичнији спорт који пратимо и где је то најизраженије. Одлични смо били, и треба покушати да се ово пренесе на арену... 3 пута већи простор са много симпатизера и падобранаца. Много је тешко да то урадимо, поготову горе... Али смо и много пута до сад померали границе и "постављали стандарде" неке, тако да можемо.
Back to top
View user's profile Send private message
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 30 Jan 2015 18:58    Post subject: Reply with quote

Север цели сада се весели...на сто начина Very Happy
Просто Пионир и Арену не треба поредити,два света различита. Мада смо и у Арени имали слична издања,можемо ми то. Да је коп доле,било би лакше,али пошто није,морамо овако. Ево имамо прилику већ за недељу дана да пренесемо ову позитивну атмосферу у Арену,велики изазов за све нас! НЕКА ГРМИ ЈАКО!
Back to top
View user's profile Send private message
Неко
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Apr 2010
Posts: 21

PostPosted: 30 Jan 2015 22:58    Post subject: Reply with quote

Можда је уместо тог "грми јако" могло и требало да се пева "живи Марко" што је и напоменуто пар пута ако се не варам а не да неко пева прво а неко друго, песма би имала још већу снагу. Поготово је могло да одјекне при дозивању са другим трибинама. Наравно да је било добро и овако, само сам поменуо ово да бих скренуо пажњу да требамо мало сви да будемо присутнији и да пратимо све ма колико нас понела атмосфера, резултат или нешто треће
Back to top
View user's profile Send private message
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 31 Jan 2015 10:41    Post subject: Reply with quote

Неко wrote:
Можда је уместо тог "грми јако" могло и требало да се пева "живи Марко"


Одлична идеја!
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 31 Jan 2015 11:35    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=EuDcVi-vsnM

И после 2 дана, ова позитива, лудница, хаварија, ми не избија из главе...САМО ЈАКО ДЕЛИЈЕ, СВИ КО ЈЕДАН!
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
БлокДелија
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Jan 2014
Posts: 30
Location: НБГД

PostPosted: 02 Feb 2015 12:17    Post subject: Reply with quote

http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.php/article/da-se-sever-celi-ponovo-veseli
_________________
И АКО НЕ БУДЕШ ПРВА ТИ, УЗ ТЕБЕ БИЋЕ БЛОКОВИ!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 34, 35, 36  Next

View previous topic :: View next topic
Page 19 of 36

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop