DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Распоред 2014/2015
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 34, 35, 36  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 07 Nov 2014 00:07    Post subject: Reply with quote

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/262365/Zvezda-spremna-za-privatizaciju-usvojen-Bajernov-model
Back to top
View user's profile Send private message
orthodox boys
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Apr 2005
Posts: 30
Location: Север

PostPosted: 18 Nov 2014 09:53    Post subject: Reply with quote

Подршка нашим одбојкашицама у Камнику:





http://www.okcrvenazvezda.com/2014/11/zvezda-silna-u-sloveniji/#more-6495
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 20 Nov 2014 02:05    Post subject: Reply with quote

http://www.redstarbelgrade.info/fudbal-srb/vesti/7185-dug-prema-bronovickom-namiren-prodajom-luke-jovica.html

Још једном за наук свим будућим спортским директорима Ф.К.Ц.З да добро пазе кога доводе. Боље и ниједног у прелазном року ако не зна ништа, него да због оваквих пијанаца сутра будемо приморани да лову од продаје наших бисера узимају неки квази менаџери и којекакви фондови.
Срамота ме је кад кренем да набрајам имена свих болида који могу да се похвале тим да су играли у Звезди. А има их превише. Раније је бар то била реткост. А није ни чудо кад се играчи доводе преко ју тјуба.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 20 Nov 2014 05:08    Post subject: Reply with quote

све док не буде постојала одговорност за такве потезе, то ће се и даље дешавати.
свака нова управа је у фазону да неће да истражује колико су лоше претходници пословали и колико су штете починили, ако се на то дода и наше ћутање поводом тог проблема, ето разлога да се нико не боји да направи такво срање поново.
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 499

PostPosted: 20 Nov 2014 09:35    Post subject: Reply with quote

А ево видим и да Лалатовић признаје да му неко кроји тим.Захтевати од њега да јавно каже име и презиме тих људи из управе који му бирају састав и да сви колективно поднесу оставку,укључујући и њега зато што је дозволио тако нешто.Докле ће више такве ствари да се дешавају у нашем клубу,докле ћемо догурати тако и докле ћемо то трпети?
Back to top
View user's profile Send private message
блоковии
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2013
Posts: 160

PostPosted: 20 Nov 2014 10:09    Post subject: Reply with quote

шумски_коњ wrote:
А ево видим и да Лалатовић признаје да му неко кроји тим.Захтевати од њега да јавно каже име и презиме тих људи из управе који му бирају састав и да сви колективно поднесу оставку,укључујући и њега зато што је дозволио тако нешто.Докле ће више такве ствари да се дешавају у нашем клубу,докле ћемо догурати тако и докле ћемо то трпети?


Није открио рупу на саксији са тим признањем, а није ни први ни последњи кога је то задесило, не само у Звезди него и много шире. А ти који му ''бирају'' састав питање дал' су уопште у управи, све и да јесу, и да буду отерани, такве ништа неће спречити да и ''ван клуба'' састављају екипу.Једноставно такав нам је генерално фудбал да је то постала нормална ствар, и да се неки који у животу лопту нису шутнули питају око таквих ствари, хтели то други или не. А Лалатовић је ту понајмање крив, кад те ставе у такву ситуацију, да бираш од 2 зла мање, или ћеш да ћутиш и радиш како ти кажу, или ћеш да проговориш и завршиш на улици. А све ово нису ствари које се дешавају само у нашем клубу, него почевши од наше репрезентације, преко клубова, па све даље и даље...Од фудбала је остао само назив...
Back to top
View user's profile Send private message
Scepo_KM
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Apr 2007
Posts: 49
Location: Далеко негде ко зна где...

PostPosted: 20 Nov 2014 11:38    Post subject: Reply with quote

Хајде да се сконцентришемо на преостала три кола.Кад год нам је био потробан мир и јединство,новине пласирају овакве приче.Много је таквих примера.На пример:туча Жигића и Зенге уочи утакмице са Ромом.
Дај да се стрпимо до прелазног рока,па нека свако каже шта му је на души.
Сви на стадион!
_________________
Ко сам,ако са тобом нисам?!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 499

PostPosted: 20 Nov 2014 21:50    Post subject: Reply with quote

Па није поента чекати прелазни рок па да пишемо по форумима како не ваља што имамо 6 штопера и 5 левих бекова а ниједног фудбалера.Биће касно кад нам доведу 4 играча од 30+ година а наше клинце продају или прикују за клупу док сами не затраже и добију раскид уговора.Знам да машим тему али стварно више губим стрпљење са разноразним карикатурама у управама а нисам једини,знам масу људи који више ни не долазе на стадион због таквих личности.Што је најгоре ни не назире се боља будућност,сваки су гори од претходника...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 20 Nov 2014 22:01    Post subject: Reply with quote

Немој да се новински чланци претварају одма у истину. Не мора да значи да је ово тачно, а све и да јесте...како раде тако ће им бити! А ми се нисмо баш нешто показали да гребемо за нашу децу...тако да не знам откуд сад поново ти изливи неки беса и разочарења?А они ако су луди...радиће против себе и мимо Звездашке јавности...и проћи ће лоше сигурно...а ако имају неки план и здраву причу...препознаће се врло брзо...А ми...ако нам нешто смета,морамо далеко гласнији и убедљивији да будемо од овога што је сад!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 21 Nov 2014 05:09    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Немој да се новински чланци претварају одма у истину. Не мора да значи да је ово тачно, а све и да јесте...како раде тако ће им бити! А ми се нисмо баш нешто показали да гребемо за нашу децу...тако да не знам откуд сад поново ти изливи неки беса и разочарења?А они ако су луди...радиће против себе и мимо Звездашке јавности...и проћи ће лоше сигурно...а ако имају неки план и здраву причу...препознаће се врло брзо...А ми...ако нам нешто смета,морамо далеко гласнији и убедљивији да будемо од овога што је сад!


проћи ће "лоше" као и претходници?! нисам нешто приметио да је било ко од њих одговарао за уништавање клуба, од пиксија па на овамо.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 21 Nov 2014 08:49    Post subject: Reply with quote

Ниси видео?

Ево само једна ствар која ми одмах пада на памет, а када је најурена цела управа комплетно са управним одбором. Да не постављам сад слике и чланке даље, сигурно да је свакоме ко је заслужио,замерено истог тренутка када су навијачи били свесни да је тај неко упропастио клуб! Како иду године, тако и ми напредујемо у размишљању, и сигуран сам да би сада реаговали на време!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 21 Nov 2014 08:53    Post subject: Reply with quote

генерале, не причам ти ја о томе, ја причам о одговорности. јесу они најурени, ту нема дилеме, а ко је од њих платио за оно што је урадио? нико
ко инстситра на томе?
нико

е то је проблем
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 21 Nov 2014 09:03    Post subject: Reply with quote

Ми нисмо судство и полиција...да хапсимо и да судимо. Ми можемо оно што је до нас...а то је да ставиш на стуб срама некога ко је то урадио, да га најуриш из клуба...такве то боли итекако.
Али, у тешким случајевима морамо да добро размислимо и да препознамо добро од лошег, да добро размислимо дал је нешто лоповлук или морање, да добро размислимо колико је нама стало до нечега и зашто не реагујемо на време ако је тако! И много је велика одговорност и оптерећење бити неко ко одлучује на трибини дал реаговати за нешто или не. Јер како време одмиче, ситуације су све теже и теже...а Звездаши све више и више остају без стрпљења и рационалног размишљања. Неко мора хладне главе да ради то, иначе очас посла наседнеш на први новински чланак, на прву побуну Звездаша...а то није добро. Мора да се буде сигуран, мора да се свему приђе јако опрезно, јер ово су таква времена да ми права на грешке немамо.


Last edited by Генералштаб on 21 Nov 2014 09:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 21 Nov 2014 09:07    Post subject: Reply with quote

Тужна је данашњица, где се уз помоћ медија те криминалне организације како у фудбалу тако и у политици лако преокрећу у корист злонамерника, намећу се ђавоље замке где треба међусобно да се поубијамо... Наша верност и слога им не пада лако очигледно, а тих злонамерника је било одувек и биће их увек. На нама је да изгурамо искрену причу, наша бројност као да им смета, као да једва чекају да нас буде испод 5000 па да искале свој бес и пакост пљувајући због нечега, док на крају сезоне испада да наш клуб прати више гледаоца него све остале клубове заједно! Ми дуплирамо бројност лиги, нас неколико хиљада обилази градове по србији, што често и за економију тих градића може да значи прилив новца, довољно је свако од нас и једну флашу воде да купи... Данашњица је болесна, али ту се виде и маске које падају, па их замењују новим, а верне слуге режима (о томе какви су то људи не треба трошити речи, почевши од новинара), их следе као љигавци без трунке морала и образа... А они ко да живе у норвешкој, па тако приступају тим ”проблемима”, доливајући уље на ватру.

Наша причу су тешки тренутци ојачали и имамо огроман потенцијал, не треба чекати да неко други учини нешто уместо вас, почни од себе. Наш клуб је био одувек оличење народа и времена у коме живимо.
Чувамо веру и у најтежим тренутцима, а наш клуб је једна велика вредност, коју треба да чувамо и који реално може да функционише веома успешно, драго би нам било када би успешни људи водили Звезду и свима би било драго да се то награди и уколико се то злоупотреби треба да се законски гони, ако до сада нисмо то урадили са претходницима не смемо дозволити да тако и остане у будуће, закон и правда нису увек исто. Не желим да браним нити гледам терзића као неког човека коме верујем, на њему је да оправда позицију коју је изабрао и у коју се налази, за сада је визија јасна и пут очигледан... Није курта и мурта доводио ове сезоне играче у клуб, ИГРАЈУ НАША ДЕЦА, ИЗ НАШЕ ОМЛАДИНСКЕ ШКОЛЕ! Сви смо то желели, сити неких сумњивих појачања и непоштовања грба, и старији играчи који су остали после распада система уз НАШ КЛУБ ВЕЛИКО ХВАЛА, И ТО ТРЕБА ДА ЦЕНИМО, БОДРИМО И ПОШТУЈЕМО. Уколико то чинимо, они могу то да осете и морају да нам узврате на најбољи могући начин и професионално на терену. Ако сада са тим клинцима будемо ове сезоне и 2, 3, 5-ти, то је велики успех, и сада у овим тренутцима ”тензије” тим клинцима није лако, и ладно се боре за врх табеле, што значи да постоји потенцијал што сви знамо! МИ МОРАМО да будемо уз њих, а тај пут је очигледно изабрала и наша управа. Ми нисмо ту због управе, новинара већ због тих клинаца који ТРЕБА ДА ГИНУ ЗА НАШ ГРБ НА ТЕРЕНУ!!! ТО ЈЕ НАША БУДУЋНОСТ! ЗАТО ИМ ЈЕ ПОТРЕБНА ПОДРШКА САДА ВИШЕ НЕГО ИКАД!!! ДА БОДРИМО НАШУ СВЕТЛУ БУДУЋНОСТ!!
Нема посустања, наш коп је јачи него било која друга трибина на балкану, због навијачких акција трибине, у самом врху европе, на свакој утакмици се види нешто што се може видети само код неких прослава или годишњица европских навијачких група, и то јако јако ретко. А на терену играју наши клинци, да ли је потребан бољи позив од тога нама којима је Север и Звезда у срцу!
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 21 Nov 2014 09:17    Post subject: Reply with quote

Осећају људи да је ово максимум који може једна навијачка група да пружи у овом тренутку, зато су нам и даље трибине испуњене колико толико људима! Види се да нема зле намере, да нисмо слепи код очију и да умемо да реагујемо на већину ствари које нису добре. Некада се то и не уради,али само онда кад се процени да ће на ту реакцију доћи нешто још горе као резултат. По некад уме да буде баш компликовано али то је то...ми други клуб немамо. И зато мислим да и поред свог "разочарења" људи са других трибина...ипак знају у себи и капирају да Север ради оно што може, а некада и више од тога. Зато и имамо добро попуњену трибину јер не може да се ради неисправно а да буде овако како јесте. И треба ослушкивати и Звездаше и шта ко прича и мисли...али на крају треба добро размислити како даље да се поставимо...јер је клуб у питању, а не задовољавање личних наших фрустрација!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 34, 35, 36  Next

View previous topic :: View next topic
Page 13 of 36

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop