DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Распоред 2014/2015
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 34, 35, 36  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 08 Oct 2014 17:19    Post subject: Reply with quote

баш ћемо тако да га зајебемо. Confused

https://www.youtube.com/watch?v=OenmGtk9OGY
Back to top
View user's profile Send private message
нема предаје
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Mar 2009
Posts: 189

PostPosted: 08 Oct 2014 17:58    Post subject: Reply with quote

један велики звездаш је за свог живота написао - ЋЕРАЋЕМО СЕ ЈОШ! према томе дабоме !
_________________
сад нисам мали и полако се стари, ал' срце још за тебе лудо удара
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 08 Oct 2014 18:08    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
соле
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Apr 2008
Posts: 105

PostPosted: 08 Oct 2014 18:33    Post subject: Reply with quote

NoviBG wrote:
Иступање из лиге па као Ренџерс, ако већ не иде овако.

Нису они иступили него су их избацили,а то је велика разлика да ми сами себи скачемо у стомак због ђубрета маторог нема шансе.Него сад јаче него икада свим силама,ако ово није позив за све успаване Звездаше да се тргну и врате на стадион да помогнемо клубу да узме оно што на припада и отерамо ову багру ја не знам шта друго може да буде Exclamation
_________________
Лудило у глави сваки дан...
Back to top
View user's profile Send private message
Увексатобом
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Aug 2011
Posts: 87
Location: Нови Београд

PostPosted: 08 Oct 2014 19:16    Post subject: Reply with quote

соле wrote:
NoviBG wrote:
Иступање из лиге па као Ренџерс, ако већ не иде овако.

Нису они иступили него су их избацили,а то је велика разлика да ми сами себи скачемо у стомак због ђубрета маторог нема шансе.Него сад јаче него икада свим силама,ако ово није позив за све успаване Звездаше да се тргну и врате на стадион да помогнемо клубу да узме оно што на припада и отерамо ову багру ја не знам шта друго може да буде Exclamation


Чак није избачен него је отишао под стечај јер су превише дуговали за порез. Код нас је то било неизводљиво јер готово сви клубови у лиги дугују држави паре. А знамо сви ко држави дугује највеће паре а овај главоња то не спомиње никада. Ничија није горела до зоре. Доћиће и тај дан кад ћемо и њему видети леђа.
Back to top
View user's profile Send private message
СуперМарио
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Apr 2012
Posts: 82

PostPosted: 08 Oct 2014 20:04    Post subject: Reply with quote

Увексатобом wrote:
Ничија није горела до зоре. Доћиће и тај дан кад ћемо и њему видети леђа.


Како тренутно ствари стоје, пацови ће да пришију трећу звездицу на дресове док не дође дан када ће да одлучи да сјаше јер изгледа да не постоји други начин осим да САМ одлучи да оде..

Да би клуб преживео њему ТРЕБА ЕВРОПА (ТИТУЛЕ) и ако то неко не разуме онда стварно нема о чему да се прича. А ако ова мајмунчина већ не знам колико година отворено ради на томе да до тога не дође онда треба и клуб и ми као навијачи да се запитамо шта радимо и зашто смо неми посматрачи сопственог пропадања.. Јебеш ти ту "борбу" ако се све сведе на пар саопштења и на неки транспарент..
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 498

PostPosted: 08 Oct 2014 22:29    Post subject: Reply with quote

Quote:
Ничија није горела до зоре. Доћиће и тај дан кад ћемо и њему видети леђа


Па не треба да чекамо да сам оде,треба да га отерамо или ћемо се у супротном начекати а то нам ништа добро неће донети.Песме,пароле и кореографије очигледно нису довољне,бар не док 50 000 људи са Маре не загрми ''Толе одлази!''
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 09 Oct 2014 04:21    Post subject: Reply with quote

од песмица и саопштења нема ништа, само ће још више да пиша по нама. док се не тргнемо и не урадимо конкретне ствари ништа се неће променити. време је да се каже доста, стока је прешла све границе, срамота је некоме да се допусти да толико сере по нашем клубу, као нико до сада.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Oct 2014 08:31    Post subject: Reply with quote

Немој да мислиш да његово константно помињање нема утицаја никаквог.Има итекако. И ако он делује другачије,верујем да није тако у стварности.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 09 Oct 2014 09:08    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Немој да мислиш да његово константно помињање нема утицаја никаквог.Има итекако. И ако он делује другачије,верујем да није тако у стварности.


али нема довољног да га отерамо, очигледно. већ му се пева дуго...
Back to top
View user's profile Send private message
arhipelag74
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Mar 2012
Posts: 17

PostPosted: 09 Oct 2014 12:20    Post subject: Reply with quote

Другари,почела је продаја карата за Дерби....комшије су учиниле све да обезбеде већину својих навијача на ЈНА....везали су,као и протеклих година,3 кола лиге у 1 пакет улазница,у којем је наравно и Дерби....а поред тога су и од јуче пустили карте преко Евентим-а,али само за власнике сезонских карата....пази фору ??!!!...а сезонске им притом ВАЖЕ за Дерби.....хахах,најјачи су....ал ево да поделим са вама моје данашње искуство.....отишао у једно од продајних места Евентим-а,каже само за власнике сезонских....ја ТРАСС сезонску (нашу) на сто....нема проблема,Господине...изволите ваше карте....укуцали бр.сезонске и име и презиме,и одштампали ми улазнице....тако да,шта да вам причам више.....позз
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 09 Oct 2014 13:29    Post subject: Reply with quote

црвена звезда - галатасарај
16.10.2014 комбак арена 20:45

http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.php/article/game-of-the-week-zvezda-galatasaraj
обезбедите карте на време
Back to top
View user's profile Send private message
Mali Rale
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Dec 2013
Posts: 14
Location: 861А

PostPosted: 09 Oct 2014 14:17    Post subject: Reply with quote

Шта се ово дешава?! Један те исти медиј (веома утицајан, као и "проверен") у 15ч напише да се војна парада одржава 16. октобра на Новом Београду и да се завршетак планира у Београдској арени, па после не пуна два сата објаве ЦЗВ ипак дочекује Галатасарај у арени. Плус је и наш клуб објавио да се игра у арени. Да ли неко зна више о овоме?
Back to top
View user's profile Send private message
andjelooo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 May 2009
Posts: 738
Location: Фонтана

PostPosted: 09 Oct 2014 18:24    Post subject: Reply with quote

Не знам ни сам шта више да мислим о случају Толе .
Човек дефинитивно зна шта хоће , има зацртан циљ и стреми остварењу истог .
Што се за наш клуб и представнике истог никако не може рећи .
Без јасне стратегије и јасно зацртаног циља нико никада неће успети да смени Толета са функције .

Ко би уопште стао на страну Терзића када већ по ко зна који пут мења мишљење , причу и ставове .
Пре само шест месеци прича је ишла у овом смеру :

Quote:
Терзић је покушао да Караџића одговори да се гласа за његову смену.
"Нема потребе за тим јер нико од дискутаната није то тражио. Сви разговори су ишли у смеру јединства и договора.
Ја ћу први подржати Ваш останак", рекао је Терзић.


http://www.kurir-info.rs/ostaje-u-fotelji-tole-karadzic-ponudio-ostavku-skupstina-fss-odbila-clanak-1282163

У овој држави сви стају на страну победника , те та Толетова гласачка машина ће се врло брзо пребацити на ону страну на коју ветар дува .
Окренуће му леђа чим виде да је уздрман .
Преовладаће њихов лични интерес .
Поступцима наше управе не да Толе није уздрман , него је стичем утисак , сваким јаловим нападом , све јачи , све бахатији и све сигурнији у себе .
Донедавно су у Србији живела само тројица несмењивих Александар Тијанић , Вук Бојовић и Толе Караџић .
Само је он преостао и владаће Српским фудбалом докле год је жив или сам не одлучи да се повуче .
Не зато што је он много паметан , способан и јак , већ пре свега из разлога што нема праву опозицију , нема реалну претњу за своју фотељу .
_________________
Замолио бих дежурне критичаре, негативце, напаљене клинце, доконе полемичаре, мудријаше, комедијаше и сличне да се уздрже од коментарисања
Back to top
View user's profile Send private message
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 09 Oct 2014 19:04    Post subject: Reply with quote

Он је сад нама поручио да смо ми незахвални зато што их прозивамо а они су нам спасили клуб да не игра трећу лигу он и Вучић .
Ко га је довео до тога да игра трећу лигу ? Што нису реаговали на време ? Што сад не реагују ? Има још времена да се неком узме нека вила која је купљена од Звезде па да се покрпе неке рупе ... то би била јасна порука свима осталима да одјебу од Звезде ако мисле само на своје гузице и своју зараду !!!
Гади ми се све ово ,лепше би се осећао кад би нас водили неки чисти ликови па да играмо и последњи ранг него овако ,европу су нам и овако забранили шта ми чекамо онда ,да се боримо за друго место јер имамо супериорног комшију који не повеже два паса у Грчкој са Астериксом Very Happy што каже доктор Милан Живадиновић Very Happy
Ђура је већ најавио "видеће се у дербију ко је како радио" значи да су они велики део тога одрадили чим се тако курче ,писао је овде неко да нам једна она титула курцу не вреди ако ће они да споје опет 5 али јбг још се надамо да није био у праву .
Свим силама на говедо !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 34, 35, 36  Next

View previous topic :: View next topic
Page 10 of 36

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop