DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Распоред 2014/2015
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
владица
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Jan 2011
Posts: 253

PostPosted: 14 Jul 2014 10:44    Post subject: Reply with quote

Обнова сезонских?
Back to top
View user's profile Send private message
Дингоспо
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Jun 2011
Posts: 240
Location: Буенос Ајрес

PostPosted: 14 Jul 2014 12:10    Post subject: Reply with quote

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:500558-Bosancic-pred-potpisom-za-Zvezdu

Partizanovo дете,a да буде joш горе, грејао им је клупу.
_________________
Нема више старог шанца,тамо стоји пуста рака,нема више Синђелића али нема ни турака...
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 14 Jul 2014 13:03    Post subject: Reply with quote

Дингоспо wrote:
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:500558-Bosancic-pred-potpisom-za-Zvezdu

Partizanovo дете,a да буде joш горе, грејао им је клупу.


Играо је и за наше млађе категорије,никад није крио навијачку припадност и то се одвајкада знало иако је провео тамо пар сезона. Тако да што се њега тиче,нема потребе за тим коментарима.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Дингоспо
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Jun 2011
Posts: 240
Location: Буенос Ајрес

PostPosted: 14 Jul 2014 17:18    Post subject: Reply with quote

Сигурно знаш да воли цугнути и не доћи на утакмицу,ал нема везе он је рекао да воли Звезду.
_________________
Нема више старог шанца,тамо стоји пуста рака,нема више Синђелића али нема ни турака...
Back to top
View user's profile Send private message
andjelooo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 May 2009
Posts: 738
Location: Фонтана

PostPosted: 14 Jul 2014 18:58    Post subject: Reply with quote

владица wrote:
Обнова сезонских?


Сваке године је иста прича .
Пустиће сезонске три дана пред почетак првенства , само да на 35 степени Целзијуса беспотребно и вештачки изазову гужве и нервозу .
Како је сваке година иста прича по питању сезонских , не могу да се отмем утиску да то неко намерно не ради , из ко зна којих побуда .
_________________
Замолио бих дежурне критичаре, негативце, напаљене клинце, доконе полемичаре, мудријаше, комедијаше и сличне да се уздрже од коментарисања
Back to top
View user's profile Send private message
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 525
Location: kosutnjak

PostPosted: 14 Jul 2014 20:06    Post subject: Reply with quote

Мора се имати у виду и то да ове године нема текми док не почне првенство па се вероватно због тога ништа не спомиње. Не желим никога да оправдавам само да подсетим.
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 14 Jul 2014 20:18    Post subject: Reply with quote

Пре избацивања из Европе су могли ( да су хтели да се игра ) да направе конференцију и кажу :
" Ало Делије,Звездаши ситуација критична ,ајде месец дана пре да кренемо са обновом чланарине и сезонских ,има вас 10 хиљада старих чланова просек од 30 е са сезонском то је 300 хиљада "
На такву причу и наше ложење пошто јесмо ложачи по струци ,дошло би ја верујем бар још толико људи да се у најтежем тренутку по клуб учлане и помогну свом клубу , а зашто не и свих 50 хиљада који су били на прослави али јбг .
Мени искрено не значи ништа да ли ћу да платим у јуну или јулу и кад немам позајмим за то ,тако да ми исти туки .
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 15 Jul 2014 05:53    Post subject: Reply with quote

Прво коло је 9 августа,не морају баш да чекају минут до дванаест да нас обавесте...
Back to top
View user's profile Send private message
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 15 Jul 2014 07:31    Post subject: Reply with quote

Можда није одговарајућа тема, али зашто се дозвољавају овакве ствари?
http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezda-bira-predsednika-19-decembra/80662

Јел била уопште одржана та наводна Скупштина, пошто нигде не видех да су је најавили?
Крши се Статут клуба на сваком кораку. Избор председника не сме толико да се пролонгира. Светозар Мијаиловић може привремено да буде вршилац дужности, а не да буде фиктивно на челу клуба 6 месеци, док криминалци Терзић и Кокеза вршљају клубом.

Што је најопасније, они као "легитимни" представници клуба иду на састанке и разговарају о приватизацији.
Само да после не буде касно, док ми немо посматрамо и чекамо шта ће да ураде.
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13169

PostPosted: 15 Jul 2014 07:36    Post subject: Reply with quote

Никаква скупштина није била наравно.Сви би били упућени у то.Морају у складу са статутом да раде све,јер ипак није ово баш толики дивљи запад па да ради ко шта хоће.Друга ствар је што се њима ни статут не свиђа и можда чак желе да га мењају.Али,тренутно мора да се поштује онако како јесте...зато мислим да,или је то у законском року,или је то нетачан датум...треће не би смело да постоји као опција.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 15 Jul 2014 10:46    Post subject: Reply with quote

Постоји могућност да су новинари лупили, у супротном прописи су јасни

Quote:
У случају да дође до престанка функције Председника Клуба оставком, разрешењем
или смрћу, функцију Председника Клуба ће, као вршилац дужности, преузети председник
Скупштине, а Управни одбор Клуба се обавезује да најкасније у року од тридесет дана
распише изборе за Председника Клуба.

Значи морали би у наредна 4 дана да распишу изборе.


Неозбиљно је и опасно да привремени органи преговарају о приватизацији.
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
struct
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2011
Posts: 308
Location: Северна Страна

PostPosted: 15 Jul 2014 13:05    Post subject: Reply with quote

Што се обнове чланства тиче, ја сам прије пар дана добио мејл са обавјештењем да ми чланарина истиче за 15 дана.
Сада нисам сигуран да неко ради на томе и обавјештава Делије, прије да програм сам генерише и шаље мејл када дође до тих 15 дана пред истек.
_________________
На целом свету само Црвена Звезда!
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 16 Jul 2014 07:24    Post subject: Reply with quote

поприлично је чудна ситуација која се дешава око и у клубу, неколико опречних информација, чудне одлуке, изјаве...да л исе то ради плански зарад нечега или је опет стихијски, јебем ли га.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13169

PostPosted: 16 Jul 2014 09:55    Post subject: Reply with quote

Људи су збуњени,али неће то трајати вечно,и чим се макар и наслуте намере оних који желе да воде клуб...сами ће се Звездаши поставити према томе како треба.Делије такође.Јер нисмо ми од оних који ће да ћуте и гутају шта им се сервира,нити смо толико мали у мозгу да се задовољавамо неким вештачким успесима зарад ко зна чијих интереса са друге стране.Звездашка публика је много тешка,али је и више него праведна,чак можда и више него што треба.То је нешто што сигурно кочи све оне који би све то сјебали за 5 минута да може, и то треба сви да знају!Чим се тај дух сломи...Звезда је за добош спремна!Када кажем добош не мислим само на приватизацију,већ на то да може да ради ко шта хоће са клубом.Тако да...од свакога од нас зависи којим ће путем ићи наш клуб на даље.То треба да буде почетна станица наша и основа за све...а управе...долазе и одлазе...
Битно је да Делије и Звездаши схвате да тек сада морамо да покажемо колико вреди наш клуб.Да схвате да је следећа сезона најбитнија од свих!Ко зна какве намере ће имати следећа управа...много ствари се помиње и много тога је у оптицају,и добрих и лоших.Ми,ако стварно волимо клуб као што причамо...би морали да то покажемо тиме што ће стадион,колико год било тешко,лоше...па и добро...бити пун као никад до сад!Ово није фраза већ једини рецепт да скренемо пажњу на наш клуб,да је жив,да вреди итекако,а да не вреде они који су га последњу деценију пљачкали!
Много људи има теорију да је Звезда рудник злата али да једноставно у друштву као што је наше, на жалост нема људи који би били спремни да се ухвате тог посла како треба!Да посвете живот томе,да дају себе зарад неке идеје,па на крају крајева и нека зараде ако имају успеха јер је другачије немогуће да неко води толику фирму или компанију да се тако изразим,а да нема неку врсту надокнаде за то.
За то стање у коме смо, нисмо ми криви,шта више...ми смо далеко најзрелији са свим својим манама које имамо,и на жалост...једини знамо шта је стварно Црвена Звезда и њен идентитет!Не зато што смо ми не знам какви...него смо у континуитету на том стадиону 20-30 година!И видели смо све...и што треба и што не треба.И ако неко може да осети шта је Звезда,то смо онда ми,тешко да може онај који није крочио пре свог мандата на стадион,а неће ни након њега...да зна то боље без обзира колико је "способан" или шта већ.Тај осећај се не купује и не мери се тиме колико неко пара има,то се другачије гледа и зато и јесмо још увек на ногама!
А иначе,сви остали,како се испоставило до сад, имају или добре намере а лоше реализације или лоше намере и у њима добре реализације...у последњих 10 година је барем тако било.
Зато навијачи требају да разгонетну у глави својој дал иду даље,или остављају своје место упражњено 9. августа некоме другом!
Нема европе,нико нам ништа не гарантује,нисмо сигурни какве су намере људи који ће хтети да воде клуб,сви причају да не вредимо ништа,дуг је колики јесте...дакле,ни мало лепа ситуација за некога ко хоће да се опусти на стадиону и погледа мало квалитетног фудбала!
Тога нема и питање је кад ће бити.
Али са друге стране постоји та жеља и бунт,инат,пркос...који каже да је Звезда нешто највеће што нам се поред наших породица десило у животима а са њом и трибина,и да тако нешто никада нећемо оставити на цедилу и да нам не пада на памет да одустајемо од нашег клуба!Верујем да је ово мишљење људи и да није само утопија.
На нама је Звездаши много тога...само је питање дал имамо снаге?Да и поред можда ко зна којих намера ми будемо ту!?
Не улазити толико у изјаве и новинске чланке,не веровати свакој речи,не гурати предрасуде испред свега...али бити опрезан и рационално размишљати свакако да треба.Поред тога гледати како да људи схвате која је наша улога у овом тренутку и како можемо највише да помогнемо клубу!Збуњени јесмо али то не значи одустајање или допуштање нечег лошег...напротив.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
стефаннн
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Nov 2011
Posts: 169
Location: негде с' мојом Звездом

PostPosted: 16 Jul 2014 19:13    Post subject: Reply with quote

Немају сви толико разумевања, да схвате важност ове сезоне... Знајући наш менталитет, већина би рекла, та прича је била и за прошлу, и ону тамо и тако даље... А нама је сваки човек битан... У ствари не нама него Звезди! Никако не може да буде исто, за некога са стране, кад види десет или педесет хиљада људи... За ових десет, увек могу да причају, да су фанатици, беспослени, плаћени и ко зна какве још особине нам додељују... Али кад се види пун стадион друга је то прича. То је оно што неког способног може да натера да се прихвати посла, спонзора да одреши кесу итд. Да се види да овде има још људи који живе за Звезду, да је она и у оваквом стању бренд...
Из моје перспективе, ове сезоне нам је много битније да се нађе неко способан, или неко решење да клуб преживи, него срљање за титулом, и куповина играче којима ћемо опет остати дужни.
А ови што су сад у клубу, пошто ће ту бити бар још шест месеци, ред би био да се јаве и кажу какав план имају за даље, и чему да се надамо, омладинцима или прављења неког тима, за титулу , на силу. Јер овако човек не може да има никакав став, кад се ништа не зна.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 36

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop