DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Распоред 2014/2015
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 34, 35, 36  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vojvoda_neunistivi
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2009
Posts: 210

PostPosted: 05 Jan 2015 23:14    Post subject: Reply with quote

MisaCZV_ wrote:
Darko ZF wrote:
И Небојша Човић је способан, а многи га сматрају мутљавином, па направи чудо са кошаркашким клубом за веома кратко време ...


Човић и Терзић не могу да се пореде. Ћовић је много способнији од њега... Да се ја питам, дао бих пуну подршку том човеку и у фудбалу, као што је то случај у баскету!


И један и дуги су криминалци и талог друштва али ижгледа да у овој земљи само такви могу да направе нешто
Back to top
View user's profile Send private message
sezione
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Sep 2009
Posts: 129

PostPosted: 06 Jan 2015 12:46    Post subject: Reply with quote

andjelooo wrote:
sezione wrote:
Ми послујемо по систему узми за динар продај за 10.Систем је купи из Борца,Слободе,Смедерева за паштету,а онда продај за пола милиона,милион,два или три...Да не помињем нашу ђецу ђе је 100% зарада чиста.Сваки играч минимум дуплу цијену достигне кад стигне у наш клуб,а често десетоструку.Не спомињем поједине екскурзије од трансфера на које смо киксали са странцима,ал генерално је овако.




Извини можда сам ја нешто прескочио али ја не знам ниједног нашег играча , у задњих 10 година , коме је скочила вредност због наступа у нашем клубу .
У ствари постоји , Ли Ади , али он је само изузетак у целој овој причи .
Заблуда је да они долазе из мањих клубова за паштету а да одлазе из нашег клуба у Турску и Кинеску другу лигу за огромне паре .


Наравно не говорим последњих неколика сезона,кад офка и војводина боље послују од нас.Причам о времену кад се из Србије излазило само преко нас и партизана.Ал генерално је такво пословање било деценијама уназад.То су све сами плусеви.И дан данас је тако само у мањој мјери.Савићевић из Будућности дође за рефлекторе.Жигић из Колубаре у Сантандер.Дајем примјер.То су не двоструке,него стоструке зараде.Све ово што доводимо из Напретка и Борца се прода бар двоструко.Имаш Данка Лазовића.Не вјерујем да је дошао за 2 милиона код нас.Погледај цијене на тржишту играча по Србији.О томе ти причам.Да сигурно не идемо у минус са трансферима,сем ако намјерно не мутимо као што мутимо.
Извињавам се за оф теме.
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 06 Jan 2015 17:18    Post subject: Reply with quote

http://www.mozzartsport.com/vesti/pecnikova-poruka-celnicima-zvezde-kako-je-moguce-da-izbacite-dzonija-iz-ekipe-zbog-igraca-koji-nista-nije-uradio/9373

Нисам глуп да верујем у то да је разлог Џонијеве суспензије кошкање са оним главоњом босанчићем. Знам добро као и већина присутних овде ко стоји иза тога. Подршка за капитена Џонија који је у више наврата показао какав је циган! Немој да изгубимо и последњег играча из шампионске генерације.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
andjelooo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 May 2009
Posts: 738
Location: Фонтана

PostPosted: 06 Jan 2015 18:03    Post subject: Reply with quote

sezione wrote:
Имаш Данка Лазовића.Не вјерујем да је дошао за 2 милиона код нас.Погледај цијене на тржишту играча по Србији.О томе ти причам.Да сигурно не идемо у минус са трансферима,сем ако намјерно не мутимо као што мутимо.



Данко Лазовић је играч партизана и репрезентације Србије .
Дарко Лазовић је у Звезду дошао за фантастичних 600.000 еура обештећења који ни дан данас нису исплаћени Борцу из Чачка .
Још толико му клуб дугује за неисплаћене плате .
На лето му истиче уговор и из клуба одлази као слободан играч .
Неко се ту дебело прерачунао ...
_________________
Замолио бих дежурне критичаре, негативце, напаљене клинце, доконе полемичаре, мудријаше, комедијаше и сличне да се уздрже од коментарисања
Back to top
View user's profile Send private message
рашанин
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Oct 2009
Posts: 237
Location: kod jataka...

PostPosted: 06 Jan 2015 19:09    Post subject: Reply with quote

andjelooo wrote:

Неко се ту дебело прерачунао ...


Никада не коментаришем спортске теме али ово морам.

Нико се брате није прерачунао, добро они знају да рачунају.
_________________
https://youtu.be/zLfXw7IicGs
Back to top
View user's profile Send private message
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 08 Jan 2015 13:44    Post subject: Reply with quote

значи нама уствари нико није забранио да будемо на доњем прстену, то јест правило еуролиге се односи на то да се не скидају столице.
па овде је рачуница јасна.
ови што су сад доле (не знам ни како да их назовем) су стајали током целе утакмице, значи можемо и ми да будемо доле, само што ми не би бацали упаљаче и гађали судије и тако ризиковали играње пред празним трибинама и новчане казне.
против реала је од 20.000 људи било једва 5.000 навијача, од тога само 2.500-3.000 у копу а остали раштркани. немој да се лажемо ни 50% горњег прстена није навијало.
у чему је проблем да нас 5.000 буде на доњем прстену где смо прошле године били, и нек оставе столице.
мени само пада на памет новац од карата, да је то проблем.
ако нас већ само 5.000 навија, онда треба да будемо доле поред терена, сви збијени и да ту кува и да грми а остатак хале нек се укључује у лудило ако хоће, ако неће ко их јебе.. опет би се направила боља атмосфера и вршио већи притисак на противничку екипу него кад смо горе.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 08 Jan 2015 13:54    Post subject: Reply with quote

Прошле године је прављена монтажна трибина без столица која је ишла уз терен. То није ова трибина сада која је тамо, већ се она скида а доноси се нова монтажна, која је ојачана и између осталог може да издржи 5000 људи који скачу. Свако ко је био сада на доњем прстену зна колико је ова основна трибина лагана. Теоретски можемо ми да купујемо преостале карте за доњи прстен али је тај капацитет далеко мањи онда, и конструкција трибине је таква да тешко да би издржала константно скакање по њој. Друга ствар, ми имамо неколико хиљада сезонских карата, и то је проблем јер они добијају најбоља места,а то су та. Иначе Евро лига је забранила пренатрпаност хале(зелени су због тога кажњени 3 утакмице и 100000 еура чини ми се), тако да та трибина тренутно не долази у обзир, јер кажњавају за много мање ствари а камо ли за тако нешто. Немојте да мислите да Делије о овоме не размишљају нон стоп, и ако буде постојало неко решење, неће га сигурно прескочити.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 08 Jan 2015 14:08    Post subject: Reply with quote

добро, то је онда јасно, шта је ту је... ајмо онда ми да се групишемо, ајде да прави људи буду у копу, морамо много много боље него против реала.
морамо за МАРКА Exclamation Exclamation Exclamation и знам да хоћемо Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 08 Jan 2015 16:26    Post subject: Reply with quote

Ништа како је тако је. Него да гледамо ми да извучемо максимум на горњем прстену.
Да се распореди 6-7 виђенијих момака да дижу масу и воде навијање и са страна. Као што је било прошле године против локомотиве прво коло.
Нек се раштркају екипе по целом горњем прстену. Овако нам два човека воде коп остатак горњег прстена покушава да ухвати прикључак углавном неуспешно, јер пева 20 посто људи овако би их бар неко мотивисао шта знам.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 27 Jan 2015 14:09    Post subject: Reply with quote

http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.php/article/karte-za-albu-od-srede-u-prodaji
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
InWires
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Aug 2007
Posts: 286
Location: тамо ђе се привиђа

PostPosted: 29 Jan 2015 22:17    Post subject: Reply with quote

Вечерас-одлично!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13171

PostPosted: 29 Jan 2015 22:23    Post subject: Reply with quote

Још мрдамо!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 29 Jan 2015 22:29    Post subject: Reply with quote

Јесте прежвакано, али нека сад неко каже да не утиче кад смо ближе паркету Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 29 Jan 2015 22:29    Post subject: Reply with quote

Арена - дворана за концерте, бизнис; Пионир - храм кошарке!
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Панчевац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Apr 2012
Posts: 76

PostPosted: 29 Jan 2015 22:32    Post subject: Reply with quote

Знам да је нереално и да је ово безмислено, али морамо све да играмо у Пиониру Very Happy Север цели сада се весели....
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 34, 35, 36  Next

View previous topic :: View next topic
Page 18 of 36

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop