DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Распоред 2014/2015
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
нема предаје
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Mar 2009
Posts: 189

PostPosted: 27 Jun 2014 15:32    Post subject: Reply with quote

http://www.mozzartsport.com/galerija/neka-nova-zvezdaska-snaga-trese-marakanu-/258

неулазећи у причу око управе и свега што нам се десило и што ће нам се десити или не, желео бих само да пожелим момцима и може се слободно рећи овој деци у звездином дресу пуно среће и храбрости у новој сезони, да буду искључиво фокусирани на терен. узоре не морају тражити далеко у прошлост, нека им то буде екипа из пролећног дела сезоне.

звездале!
_________________
сад нисам мали и полако се стари, ал' срце још за тебе лудо удара
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 500

PostPosted: 30 Jun 2014 14:05    Post subject: Reply with quote

http://redstarbelgrade.info/fudbal-srb/vesti/6715-sa-novim-dresovima-i-delije-na-terenu.html
Quote:
Трећа гарнитура дресова биће занимљива по боји која доминира на њој, а у маркетингу и Пуми су овог пута одлучили да сива замени прошлосезонску тегет.


Мени није јасно како се неко тако игра са бојама дресова нашег клуба.То није ствар доброг или лошег укуса,ако су нам кроз целу историју резервни дресови било плави ко су они да сад то промене и ставе наранџасте,црне или сиве.Хоће сутра на првој гарнитури бити водоравне штрафте?
Back to top
View user's profile Send private message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 30 Jun 2014 15:28    Post subject: Reply with quote

А што не сачекаш да видиш прво дрес?
Back to top
View user's profile Send private message
мунгос
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2012
Posts: 18
Location: ту

PostPosted: 30 Jun 2014 18:51    Post subject: Reply with quote

А што уопште и коментаришете дресове,зар су толико битни...ај прокоментаришите бар мало,ако ништа друго,то како нам се увалио(или су нам га увалили)Терзић у клуб...и ваше мишљење о њему.мрзи ме сад да тразим постове,не тако давне,где су многи на овом форуму причали о њему са гађењем и стављали га у исти кош и са Волетом и осталим мафијашима...а сад?шта се то променило делије,он(и) или ми?јел ће се то чекати без речи август,да би се онда само написало,рецимо,субота 17ч,Звезда-ххх....па неће нико доћи ако се овако настави,немој после да кукамо где су људи...кукали смо и на 10-15000 хиљада,а ако ово прође овако ћутке,бојим се да ће то бити много мања цифра!Или су мозда и успели ови претходни да ураде оно што су од старта хтели-да нас срозају тотално па да сви диземо и руке и ноге за приватизацију?

ако је ово више за тему Нова управа,молим вас пребаците је тамо..хвала!
_________________
терзићу,марш у пичку материну из Звезде!!!
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 01 Jul 2014 05:47    Post subject: Reply with quote

Било би лепо да нам је највећи проблем боја треће гарнитуре дресова....
Back to top
View user's profile Send private message
crvenobelebrigade
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 May 2014
Posts: 35

PostPosted: 01 Jul 2014 20:59    Post subject: Reply with quote

...јер свако ко те воли, сада је са нама ту, у сезону нову...идемо по титулу!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Бошко Кајгани
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Dec 2013
Posts: 12

PostPosted: 02 Jul 2014 04:59    Post subject: Reply with quote

http://www.mojacrvenazvezda.net/92587/2014/07/01/zvezdina-generalka-protiv-borusije-iz-dortmunda/
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 02 Jul 2014 16:18    Post subject: Reply with quote

Много је компликована ситуација у клубу,поготову што су Звездаши склони,С ПРАВОМ,предрасудима!Наравно да никоме не верујемо и нико ништа не може да нам приговори за то.Ипак,морамо на крају донети одлуку за нас саме...да знамо на чему смо.Сигурно да Делије ових дана ослушкују и размишљају на тему клуба,и сигурно да ће када се све сабере и одузме урадити оно што мисле да је најбоље за наш клуб у овом тренутку.Нисмо за само једно решење,али опет...ми се не питамо ту и једноставно не можемо никога на силу довести ако он то неће.Председник клуба је отишао и мислим да је то највише до њега самог.И такође мислим да не би смели да држимо легенду клуба за таоца и да га мимо своје воље и снаге...задржавамо у клубу.Вратио се,на челу са њим смо освојили толико чекану титулу...пустимо га да се повуче и да га памтимо по добром!То је једино исправно у овом тренутку сигурно.А ми...Како даље?То сада зависи и од оних који желе да буду на месту његовом колико ће се показати,зависи од других људи да ли желе да покушају...Зависи и од нас у неком малом делу јер вероватно имамо неког утицаја...али,некада,у датом тренутку нема много да се бира и једноставно ако је тако како јесте...тражимо највише што можемо за наш клуб!Тражимо дизање клуба на здраве ноге,тражимо стабилизацију,титулу...европу.Па да видимо дал могу и ко то може...сигурно нећемо трпети никога да нам тлачи даље клуб...ми смо дотакли дно и од овога нема даље...и једноставно немамо никакву кочницу више да свакоме кажемо да треба да иде ако не ради у интересу клуба!
Ово није ништа конкретно речено,јер и не може тренутно да се каже ништа конкретно,али...чисто да би људи знали да се свакодневно размишља и води рачуна о клубу,и да знају људи да ситуација није ни мало лака.Замолио би вас само да се не дивља овде и не води даља полемика...када буде било нешто конкретно да се каже,сигурно ће неко рећи.
Једно је сигурно,да ћемо ове сезоне дати 200% себе да поново узмемо титулу,да нам стадион поново буде пун!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 03 Jul 2014 00:40    Post subject: Reply with quote

Генерале људи нису рекли своје мишљење бар не овако јавно ,испоштовали су групу али нису се испразнили ,ниси су се најебали мајке неким људима и немој нико да мисли да ће то застари то може само да се гурне под тепих .
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 03 Jul 2014 06:14    Post subject: Reply with quote

па нема ту шта пуно да лупамо главу. свакако да нам терзић нешто и није драг, али ако ћеш против џукела, мораш џукелом.
друга ствар, ако се остваре њихове најаве, са Звездом која ће форсирати младе играче и њиховом продајом покушати да санира своје проблеме, онда је то управо оно што смо и ми тражили.

опет глупо је одмах нападати нове људе, а рецимо не спомињати неке претходне који су под плаштом "великог звездаштва" водили клуб у рупу без дна, који су нас оставили без европе, који су се понашали да је клуб њихова прћија. много више срања (барем за сада) од ових нових наравили су разни лукићи, аџићи, стојановићи, зечевићи. нешто сте их слабо пљували тада, а и сада.

као што генерал рече, ми немамо пуно избора, него да смо ту и да пратимо ситуацију. идеја нове управе је одлична, хајде да видимо да ли ће се и остварити.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 03 Jul 2014 11:10    Post subject: Reply with quote

макарије wrote:
Генерале људи нису рекли своје мишљење бар не овако јавно ,испоштовали су групу али нису се испразнили ,ниси су се најебали мајке неким људима и немој нико да мисли да ће то застари то може само да се гурне под тепих .

Пријатељу,јеби маму коме хоћеш...свако има право да буде љут и ниси једини који тако размишља.Али,ипак...најебали се ми или не...након тога мораш да кренеш да размишљаш шта даље.Да сабереш све и скапираш шта је најбоље за клуб у овом тренутку.Зато "јебање маме" није оно чиме би се ми бавили,и могло би овде да се напише 100 страна у том правцу...али од тога немамо ништа.Зато се свака кукњава и изливи огорчења итд...не остављају овде да стоје,јер то је стање у коме је свако од нас и то се подразумева...али,и поред тог огорчења мора да се види како даље и сигуран сам да Делије то раде у овом тренутку.То што нема излива огорчења од стране људи не значи да се тако не осећају...већ да неће да додатно деморалишу већ пољуљану Звездашку јавност.А опет...да се пишу неке бајке у напред...ни то није добро.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 525
Location: kosutnjak

PostPosted: 10 Jul 2014 09:49    Post subject: Reply with quote

Quote:
GRUPA D: Olimpijakos, Valensija, Laboral Kuća, Galatasaraj, CRVENA ZVEZDA TELEKOM, Neptunas

_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
андреја
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Mar 2010
Posts: 77
Location: Миријево

PostPosted: 10 Jul 2014 10:03    Post subject: Reply with quote

zokriogi wrote:
Quote:
GRUPA D: Olimpijakos, Valensija, Laboral Kuća, Galatasaraj, CRVENA ZVEZDA TELEKOM, Neptunas



Сјајно!!!
_________________
Где смо све били ми због ње,шта све радили ми због тебе, колико ноћи и дана и још гостовања за нама остаће!!!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Борисссс
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Jan 2013
Posts: 31

PostPosted: 10 Jul 2014 18:30    Post subject: Reply with quote

Евролига 2014/15
Комплетан распоред са терминима утакмица:
КОЛО 1 - 16-17.10
Црвена Звезда - Галатасараj
КОЛО 2 - 23-24.10
Нептунас - Црвена Звезда
КОЛО 3 - 30-31.10
Црвена Звезда - Валенсија
КОЛО 4 - 6-7.11
Црвена Звезда - Олyмпијакос
КОЛО 5 - 13-14.11
Лаборал Кућа - Црвена Звезда
КОЛО 6 - 20-21.11
Галатасарај - Црвена Звезда
КОЛО 7 - 27-28.11
Црвена Звезда - Нептунас
КОЛО 8 - 4-5.12
Валенсија - Црвена Звезда
КОЛО 9 - 11-12.12
Олyмпијакос - Црвена Звезда
КОЛО 10 - 18-19.12
Црвена Звезда - Лаборал Кућа
_________________
Наш грб и наше боје ни не требају за сваког да постоје!
Црвено-бели Земун
Back to top
View user's profile Send private message
Дингоспо
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Jun 2011
Posts: 240
Location: Буенос Ајрес

PostPosted: 11 Jul 2014 11:37    Post subject: Reply with quote

Надам се да се транс није загубио негде Cool
http://static.mondo.rs/Picture/321348/jpeg/parola.jpg
_________________
Нема више старог шанца,тамо стоји пуста рака,нема више Синђелића али нема ни турака...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 36

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop