DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Потребна помоћ за малу Нађу

 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 07 Apr 2014 09:45    Post subject: Потребна помоћ за малу Нађу Reply with quote

У току дана на адресу РСБ-а стигло је потресно писмо мале Нађе Новаковић која болује од тешке болести матичних ћелија. Позивамо све наше читаоце и све људе добре воље да помогну у складу са својим могућностима. Преносимо Нађино писмо.





Драги пријатељи, желим нешто да поделим са вама...

Зовем се Нађа Новаковић, имам 9 година. Болујем од јако тешке болести матичних ћелија. Болест ми је откривена у јуну прошле године, и од тада сам скоро сваки дан у Тиршовој на одељењу Хематологије и онкологије. Лекари у нашој земљи нису могли да ми поставе дијагнозу, па сам са мамом и татом путовала у болницу у Фрајбург у Немачкој, где су открили од чега болујем. Моја коштана срж је престала да ради и последња 3 месеца живим само захваљујући добрим људима: Игору, Драгану, Ивану, Банету, Влади, Жељку, Слоби, Ђорђу, Јоци, Страхињи, Недељку, који на Институту за трансфузију редовно дају крв и тромбоците за мене.

Ја могу да се излечим једино трансплантацијом коштане сржи. Трансплантација је јако хитна и операција се мора урадити у Немачкој или Италији. У последње две недеље ми се стање јако погоршало и стално крварим из уста, тело ми је пуно модрица и јако се лоше осећам.

Уколико желите да ми помогнете и да ме подржите у мојој борби да поново будем здраво и срећно дете можете свој прилог уплатити на следеће рачуне:

Рајфајзен банка

Динарски: 265-0200000054378-94
Девизни: РС35265090000000000939
Swift cоde: RZBSRSBG

Хуманитарни СМС број за све мреже је 100рсд са ПДВ-ом
Послати Nadja на 5757

Хвала што ми помажете!


http://www.redstarbelgrade.info/rsb/obavestenja/6453-potresno-pismo-pomozimo-nadji-dajmo-joj-sansu-da-prezivi.html
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 07 Apr 2014 09:48    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Неко
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Apr 2010
Posts: 21

PostPosted: 09 Apr 2014 09:41    Post subject: Reply with quote

Око 600 прегледа има ова тема, нека један део људи пошаље макар ову поруку и то би било корисно. Не може се за сваку овакву ситуацију скупљати новац на маракани али то не значи да не може свако од нас сам да да свој допринос, немој да смо лењи. Сви знају да је криза али 200,300 динара на месец дана за овакве ствари није ништа
Back to top
View user's profile Send private message
ЛазарЦЗ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Mar 2012
Posts: 62

PostPosted: 15 Apr 2014 14:13    Post subject: Reply with quote

http://mondo.rs/a682659/Info/Drustvo/MONDO-Ovo-je-danas-glavna-vest.html
Послати Nadja на 5757.
_________________
Востани Сербие,давно си заспала !
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 30 Apr 2014 10:19    Post subject: Reply with quote

Ових дана смо сведоци да су се многи укључили у ову акцију,од фудбалера до уметника па до медија.Помозимо Нађи на броја 5757 цена је 100 динара
Back to top
View user's profile Send private message
medjed
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Jan 2006
Posts: 516
Location: svilajnac

PostPosted: 01 May 2014 09:27    Post subject: њ Reply with quote

5757

шаљите !!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop