DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Чукарички 19 часова!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 13 Apr 2014 13:21    Post subject: Reply with quote

Много добро било шта друго рећи ,браво !!!
А што се тиче посете , првом делу сезоне смо пали на испод 10 хиљада сада смо на 20 сваку утакмицу ,значи да смо успели да пробудимо добар део људи и они су почели да долазе стандардно што је најбитније .Јуче је фалило можда пар хиљада људи који улазе у тих 25 и то је то ...а тих 40 то је већ нека друга прича мора много тога да се поклопи за тако нешто .
Један од разлога је и карта , кад би ови наши рекли џабе улаз 10 хиљада би више дошло сигурно оно у фазону идем изблејим мало ионако не знам шта ћу од себе , сад је питање требају ли нама такви . Јеби га такви смо ,то се показало пар пута да ставе карту 5динара неће доћи али кад кажеш џабе онда може, дај две Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Београђанин
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Jul 2013
Posts: 93

PostPosted: 13 Apr 2014 14:26    Post subject: Reply with quote

Право питање за све Звездаше, парола од пре пар година
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/1148918_772995136044158_770282011_n.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
dpcz
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 240

PostPosted: 13 Apr 2014 14:32    Post subject: Reply with quote

Мој је утисак да је навијање било прилично слабо током већег дела утакмице али то ипак остаје у сенци гласног навијања и сјајне атмосфере током одличне кореографије и бакљаде, као и одличног навијања у последњих петнаестак минута.

Много људи по ободима сектора који су били захваћени кореографијом запевало је пар пута у току утакмице а било је и оних који нису запевали уопште а уста су отворили само кад зевају. Ипак у два поменута интервала, додуше веома дуга, грмела је трибина, као и још неколико пута током утакмице што је било довољно да наше издање буде веома добро.

Што се тиче посете, такође не разумем људе који себе сматрају звездашима и имају могућност да дођу на стадион а који нису синоћ били тамо. Све оно што смо толико дуго чекали и што нам је недостајало током претходних година данас имамо. Данас се на терену може видети течна игра нашег тима са много голова и лепих потеза наших играча. Ако то није довољно да разгали срце сваком правом звездашу ја онда не знам шта јесте, поготово када се узме у обзир кроз какаве је све муке и проблеме наш клуб прошао у блиској прошлости. После свега тога наш тим данас коначно игра добар и леп фудбал и ниже победе а звездаши као да то не умеју да цене. Ја сам у последњих месеци у тоталној еуфорији, будим се и лежем са мислима о Звезди, титулу желим више од свега и читаве прошле недеље сам размишљао о томе како да се искомбинујем да у суботу дођем на стадион, да гледам свој вољени клуб и да му песмом пружим подршку да превали још један тежак корак на путу ка титули. Просто ми је невероватно да звездаши не препознају и не остете тренутак у ком се налазимо.
_________________
Срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 13 Apr 2014 14:36    Post subject: Reply with quote

Београђанин wrote:
Право питање за све Звездаше, парола од пре пар година
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/1148918_772995136044158_770282011_n.jpg


Можда је време да се поново качи та парола... Не видим начин да другачије "прозовемо" све те Звездаше. Исписан град, овај-онај чекају титулу, добре игре, победе... Не знам шта још треба? Можда нам стварно треба овако неки агресивнији приступ према томе... Нисам паметан.
Back to top
View user's profile Send private message
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 13 Apr 2014 15:00    Post subject: Reply with quote

мени нико није недостајао јуче, било ми је феноменално, одрао сам грло и уживао са другарима у Звездиној победи као ниједном ове сезоне. Биће ми још лепше следећу утакмицу, а ко није био - то је његов проблем
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 13 Apr 2014 15:58    Post subject: Reply with quote




Joш
Back to top
View user's profile Send private message
Сканк
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2006
Posts: 220

PostPosted: 13 Apr 2014 17:56    Post subject: Reply with quote

Very Happy 8-ца доминирала и на терену и на трибини Very Happy

Ја сам баш мишљења да никога не треба звати на стадион. Јуче после утакмице пузимо колима и гледам таблице, Лесковац, Скопље, РС, Црна Гора, Панчево Very Happy . . .па ко је њих вукао за рукав и молио да долазе? Нико, јер људи имају то у себи и знају где треба да су када игра Звезда. А онда се сетим ових са посла, из кафића, познаника који све знају, и да Оњило треба да игра и да је Стојановић дунстер и да Милијаш цирка. . . све они знају само не знају да седну на трамвај 5 станица и једном у две недеље удостоје Маракану своје посете. И такви треба да долазе 6 кола до краја? Ко их јебе бре, па то би била увреда свакоме ко је долазио сваку утакмицу, онима горе које сам навео, ко је ишао по гостовањима, не само ове него и сезонама иза нас. Људи из средина где је 1.000 динара много веће него у БГ-у недељама планирају та путешествија а господи је тешко после ручка да протегну ноге?!?
Јуче је био онај коме је место на Маракани, а поред тв-а су били они којима је ту место, једноставно, тако је. . . не рачунам оне од нас оправдано одсутне, разуме се.
_________________
ONE LOVE !
RED STAR !
Back to top
View user's profile Send private message
Стојко
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Feb 2014
Posts: 40
Location: Београд

PostPosted: 13 Apr 2014 19:51    Post subject: Reply with quote

Е, ова "осмица" да се постави тамо на пољу почетне странице сајта, бре Cool
_________________
Краљевина Србија у срцима сија!
Back to top
View user's profile Send private message
1945
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2011
Posts: 292

PostPosted: 13 Apr 2014 22:36    Post subject: Reply with quote

навијање по мени слабо,у појединим моментима добро али мислим да је с обзиром на моменат доста слабо,људи као да су изгубили енергију,гледам људе који скаћу а глас слабо излази из њих опет рецимо имам осећај кад поћиње утакмица да људи певају чисто реда ради као да су на послу па морају да раде а да не причам о људима којима не пада напамет да запевају.Трудићемо се да се удаље људи из дела од горње шипке на доле који не буду хтели да навијају јер таквима место није ту,доста је више позера ајде да си макар на улици па имаш зашто да се ухватиш него нема те на улици нема те на кореографији а нећеш ни да навијаш е па то више неће моћи,почећемо да чистимо то,тако да слободно онај ко себе не налази у овим стварима нек не долази у средишњи део испод горње шипке,имаш остатак трибине па стани тамо...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 13 Apr 2014 23:09    Post subject: Reply with quote

Не може ни на остатак!Најбоље да се помере они који хоће да цепају грло...пошто су у великој мањини!То би било идеално за ове што ни не знају зашто су ту где јесу!Каква доња шипка...ту је можда језгро оних који желе да навијају,али то не значи да ако ћутиш...да си добро дошао на било ком месту на северној трибини!Иди на исток или запад...или на северу буди оно што треба!НАВИЈАЧ!!!
И још једна ствар...друго полувреме се певало свега пар песама...и чини ми се да нисмо правили ни једну паузу између њих!Није то тек тако лако како се чини.Наравно да се после 20 минута константног навијања људи уморе и то више није та јачина...али свакако утисак и осећај који су људи имали...оставља јачи траг!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 13 Apr 2014 23:56    Post subject: Reply with quote

Јасна порука свима који мисле да се титула чека кући!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 14 Apr 2014 07:27    Post subject: Reply with quote


Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 14 Apr 2014 07:28    Post subject: Reply with quote


Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop