DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Уникс
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
андреја
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Mar 2010
Posts: 77
Location: Миријево

PostPosted: 03 Apr 2014 06:14    Post subject: Reply with quote

eric cartman wrote:
Ма зајебите микрофон и озвучење, нисмо у кафани миша му јебем! Још трубаче да доведемо и а у курац... Изузетно ружно звучи, осјећај као да нам онај што најављује тајм аут и измјене води навијање! Добра кошарка, одлично навијање, добрим дијелом феноменално! Мишљења сам да у дворани треба форсирати кратке пјесме, довикивања, брза скандирања... Дуже ствари просто није могуће изводити јер чим противник крене у напад југ и остатак сале крене са звиждањем и све се разводни! Мада смо их надјачали у пар наврата вечерас и навели да и они навијају, урлају заједно са нама... Иде ка бољем у сваком случају и то ме радује! Неби била лоша варијанта и мало уљепшати трибину са пар већих барјака, имало би добар ефекат визуелно! У суштини једно одлично вече! Слиједи једно од најбољих навијачких гостовања у лиги, идемо Делије!

дај бре зашто морамо да се посеремо по свему...ја имам супротно мишљење, и верујем да је тренутак када се прешло на микрофон покренуло вулкан у арени и побегли смо на 10 разлике
Браво браћо, растемо у сваком погледу!!!
_________________
Где смо све били ми због ње,шта све радили ми због тебе, колико ноћи и дана и још гостовања за нама остаће!!!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Увек Са Тобом
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Nov 2009
Posts: 220
Location: ЈКРА

PostPosted: 03 Apr 2014 06:16    Post subject: Reply with quote

СВАКА ЧАСТ БРАЋО! СВАКА ЧАСТ ДЕЛИЈЕ! ЗВЕЗДАШИ МА СВИ! Ово је било нешто невероватно,ко нађе било какву замерку тај нек само погледа и послуша клипове! Тренутак за неке песме је био пун погодак! Сви на ногама од почетка до краја! И момци доле су показали да умеју и да хоће да се боре за те боје две!!!
Још једном свака част,а сад сви у суботицу!

ДЕЛИЈЕ ДЕЛИЈЕ ДЕЛИЈЕ СМО МИ!!!
_________________
5 и 5
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 353

PostPosted: 03 Apr 2014 07:44    Post subject: Reply with quote

Сјајај дан је иза нас.Почевши од раног јутра и обарања рекорда у давању крви (на шта треба да смо највише поносни ) па до лудила у Арени и велике победе за наш клуб! Што се тиче микрофона јесте да ниеј навијачки,али се исконтролише цела арена њиме,и онда то делује много боље када загрми у једном гласу 20 000 људи. Даће Бог да одиграмо још један меч у арени па ћемо имати кад да дискутујемо о тим стварима.До тада..Суботица нас чека Exclamation
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
eric cartman
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Sep 2010
Posts: 52

PostPosted: 03 Apr 2014 08:32    Post subject: Reply with quote

андреја wrote:
дај бре зашто морамо да се посеремо по свему


eric cartman wrote:
Добра кошарка, одлично навијање, добрим дијелом феноменално! У суштини једно одлично вече!


Не капирам на основу чега си дошао до закључка да "серем" по било чему! Моја примједба за микрофон није имала везе са нашим цјелокупним издањем... Маните ме паметовања и приче о дизању читаве сале на ноге преко озвучења, југ исток и запад се дижу тако што читав коп заурла па их повуче, а не тако што ће се неко кривити преко разласа као да је Аца Лукас у фул елементу! Као горњи прстен не чује шта треба да се пјева... Па баци поглед на масу, после 5 секунди ћеш скапирати шта се пјева ако те то у опште занима! Да не буде како мрачим, утакмица прошла, добили, ако бог да идемо даље и то је најважније!

И морам само на једну ствар да упозорим, препун је интернет слика трибине на којима се лица људи у првим редовима виде јасно, нису замрачена а све под изговором "зна се ко су нам вође, нема везе", изгубиће неко главу због будала, не радите то! Не ради се о вођама, ради се другим људима, групама, појединцима којима по фејсбуку није мјесто! Немојте бре да сами себи скачемо у стомак беспотребно!
_________________
Крст носити вама је суђено
страшне борбе с својим и с туђином!
Тежак в'јенац, ал' је воће слатко!
Воскресења не бива без смрти...
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 03 Apr 2014 08:49    Post subject: Reply with quote

шта оћете имали смо солистички концерт и гробари би нам позавидели на истом.
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 498

PostPosted: 03 Apr 2014 09:11    Post subject: Reply with quote

Што се тиче микрофона,много је помогао при навијању што је помогло да резултат буде овакав какав јесте али не треба да нам пређе у навику,можда само повремено разбудити људе са пар песама
Back to top
View user's profile Send private message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 03 Apr 2014 10:26    Post subject: Reply with quote

ИДЕМО У БАРИ! Cool
Back to top
View user's profile Send private message
shone87
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Nov 2012
Posts: 29
Location: Београд

PostPosted: 03 Apr 2014 10:42    Post subject: Reply with quote

Шта рећи а што већ није неко написао, овакве ствари остају у памћењу цео зивот, свака част свима. Свако ново навијање у Арени је све боље и боље!!
Било би лепо кад би кк помогао у организацији гостовања у Русији. 50-100 људи верујем да би било довољно да направе одличну атмосферу и да се ови наши осећају као код куће и тамо. Мислим да смо на корак од историје и да би требало учинити све како би се то догодило.
Back to top
View user's profile Send private message
Земо
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Sep 2012
Posts: 94

PostPosted: 03 Apr 2014 10:51    Post subject: Reply with quote

Одлично вече у Арени, не бих сад да полемишем око микрофона, ми се једноставно још увек навикавамо на Арену и треба да прође још времена да читава хала грми већи део утакмице, ако је то уопште могуће, а надам се да јесте. Што неко рече, више довикивања са остатком хале и краћих песама и доћи ће то све на своје. Нова-стара песма одлична и предвиђам јој светлу будућност! Синоћ није нешто прошла, јер доста људи не знају све речи или су их заборавили, али грмеће сигурно, само кад је мало увежбамо. Wink Иначе, мени лично су ово омиљене песме, дођу спонтано и пробуде оно дете, оног малог заљубљеног Звездаша у теби, којег у последње време мало занемарујемо, а не би требали, јер је.он можда и најбитнији! Овакве песме се певају са највећом емоцијом и јако добро утичу на расположење на трибини, некако се људи опусте и распевају и то много добро звучи. И немој да мрачите више, знами ја да није све савршено, има још доста места за напредак, ал пробајте да уживате мало у овоме... И наравно СВИ У СУБОТИЦУ!
Back to top
View user's profile Send private message
нема предаје
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Mar 2009
Posts: 189

PostPosted: 03 Apr 2014 11:06    Post subject: Reply with quote

терен+трибине=победа

лепо је видети кад се противничким играчима (о чијим квалитетима не треба трошити речи) скрати рука, па једва добаце до коша. моћан је осећај кад знаш да си ти заслужан за то својим драњем, звиждањем, певањем, скакањем. даће Бог да је ова разлика довољна за пролазак у финале.
_________________
сад нисам мали и полако се стари, ал' срце још за тебе лудо удара
Back to top
View user's profile Send private message
Микос
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 May 2013
Posts: 9
Location: Лесковац

PostPosted: 03 Apr 2014 12:20    Post subject: Reply with quote

http://www.telegraf.rs/sport/1015327-zvezdin-navijac-preminuo-na-izlasku-iz-arene

Велика трагедија. Почивај у миру брате.
_________________
Плакао сам ја и певао, кад сам моју Звезду гледао...
Back to top
View user's profile Send private message
НПЛ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Mar 2009
Posts: 722

PostPosted: 03 Apr 2014 13:42    Post subject: Reply with quote

звездале wrote:
шта оћете имали смо солистички концерт и гробари би нам позавидели на истом.


Да је навијање до тог дела утакмице било као оно које је уследило,не верујем да би било коме пало на памет да узима микрофон..морали су људи да се продрмају,јер је резултат и разлика којој смо и ми допринели била много важнија него изглумити тих 10,15минута ултра навијаче.

Велику критику морам да упутим читавој хали, јер заиста то нисам очекивао. Песма за Космет отпевана тако безвољно и млитаво,и чак прекидана са јужне трибине звиждуцима док је трајао напад гостију, једна велика срамота!
Још против Нижњег у Пиониру сам приметио тај проблем у делу када смо се осврнули на једнострано проглашење независности Космета. Тада је међутим ствар извукло довикивање са супротном трибином Косово-Србија.
А оно од синоћ, ужас! Дај Боже да се никада више не понови!

Што се тиче слика са фејсбука које је неко споменуо, потпуно се слажем да треба да се обрати пажња на то. Чак сам налетео и на снимак који је неко снимао испод саме шипке,испод браће која су водила навијање, где се читава прва екипа и неколико група виде јасно као дан...не знам како је уопште у том делу хале могло да прође непримићено да неко снима....

Не желим да буде да само критикујем,јер у овој победи треба уживати,али морао сам да укажем на неке ствари, да се мало обрати пажња на њих. То што ми понекада не будемо задовољни издањима које 99% група може да сања, говори само колико тежимо не само да будемо увек најбољи,то већ јесмо, него много испред свих!
Велика победа која је много значила и која ће надамо се бити довољна за пролазак у финале.
Прелепо је видети изнова и изнова пуну халу познатих Звездаша који дишу заједно са нама,који такође имају тај осећај припадности и љубави према клубу који може имати само Звездина публика!
Кренуло нас је опет у свим спортовима, само да се овако настави!
Back to top
View user's profile Send private message
Маре магаре
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Mar 2012
Posts: 7

PostPosted: 03 Apr 2014 14:54    Post subject: Reply with quote

Мислим да инструментална верзија песме "Ја сам звездаш" не може да се пева на утакмицама. Мала замерка на њено форсирање почетком 3/4, једини слаб период током утакмице. Песма је екстра и људи су хтели да је певају, али просто - не може, незгодан ритам.
Можда да се обради навијачки, па онда увежба на некој мањој утакмици... Што је непотребна јебада, имамо доста песама и овако.

Али иначе - ух каква атмосфера! Достојна финала!
Back to top
View user's profile Send private message
circleoftwo
ДЕЛИЈА


Joined: 15 May 2012
Posts: 180
Location: БЕОГРАД,ТАШ

PostPosted: 03 Apr 2014 15:05    Post subject: Reply with quote

Дебели wrote:
NoviBG wrote:
Што је тужно? То што је човек сасвим нормално предложио нешто, па какво год да је. Пола људи боли курац да се цима за нешто, само пише овде 14 постова дневно и подсмева се нечему, а после кука како имамо рибе на трибини, како гори џоинт, како се гледају тикети на текми, па те није ово отпевано лепо, па би да пева неку песму из 2001. Размажени сте, не односи се ово на све. Али има и овде "форум навијача", тј. интернет навијача. Шта би радили да сте рођени пре 35-40 година, кад компјутери нису били ни у плану? Курац мој би се дописивали писмима, ископавали часописе, мелодије, имали контакте са другим навијачима. Него сад имате све на изволте, па удри по свима...

СВИ НА УНИКС!


Свака част на овоме што си написао, од А до Ш све тачно.
Многи овде глуме неко лудило, подсмевају се , а појма немају ни о чему. Дечко је искрено написао нешто значи да му је стало до нечега, за разлику од неких којима је само Генералштабово писање свето писмо, а чим неко други изнесе неку идеју, неки став, одма пљување, и подсмевање.
Клинци, ако носите маркиране ствари, или на школској торби напишете ББРС не значи да сте навијачи.
Мало више поштовања није на одмет.


слажем се и треба обратити пажњу. Ајде да уживамо још мало,већ за викенд имамо шта да радимо.
_________________
Наш крај лепши од париза.!!!!!!ДЕЛИЈЕ ТАШ
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 617
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 03 Apr 2014 15:42    Post subject: Reply with quote

микрофон је у датом тренутку био нужно зло ради вишег циља..само мислим да и ако се користи треба да се користи што мање, и за започињање песама и кратке корекције т.ј усклађивање вишегласја,никако да се у њега пева заједно са трибином.

одлично је било,о овој и прошлој текми ће се причати и за 10 год,ово је светли део ИСТОРИЈЕ групе и клуба!
само још једна ствар,тиче се групице у доњем левом ћошку,надам се да неко од њих прати форум-момци,свака част на енергији,ентузијазму и жељи да покренете трибину т.ј раширите песму,али у неким тренутцима то је изгледало као благи сепаратизам од трибине..зна се одакле креће песма,и ко треба да се прати..креативни хаос није карактеристика северне армије и никад није био,а почињање песме са 2 места ..знамо сви до чега доведе..и што је лоше,а мислим да не грешим,ентузијазам и енергију сте највише показивали код песама које сте сами започињали.Можда је до свега довело и ,по мом мишљењу,превише људи на шипци..прерпана је трибина,могло би пар екипа за финале Smile да буде и на горњем делу,да и одозго иде лудило
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop