DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Уникс
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 30 Mar 2014 09:47    Post subject: Звезда-Уникс Reply with quote

Све смо се договорили,и треба максимално смањити притисак на наше играче!Уникс је јака екипа и само хладне главе и невероватном подршком,која неће да буде терет никоме...можемо да пробамо да направимо чудо!Дођите у халу раније,заузмите места,немој да нам девојчице и залутали чине коп!Будивљеник је био добар,поготову крај...али сада је потребно од почетка да буде таква атмосфера!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zlicarobnjak
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Mar 2014
Posts: 1

PostPosted: 30 Mar 2014 10:11    Post subject: Reply with quote

Утакмица са Вождовцем ми је дала једну идеју. Зашто не би увели праксу да се пред сваку кошаркашку утакмицу, након самог представљања тимова са разгласа пусти Што не може нико, можеш ти? И то баш ова верзија од MrRedStar-a https://www.youtube.com/watch?v=d2xQ2vbPE1g . Требало би нам времена да се на то навикнемо и да сви науче комплетан текст, али ако би се то увежбало, то би по мом мишљењу страшно звучало у хали!!
Back to top
View user's profile Send private message
Звездо Љубави
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Sep 2013
Posts: 64
Location: Београд, Сењак

PostPosted: 30 Mar 2014 13:20    Post subject: Reply with quote

zlicarobnjak wrote:
Утакмица са Вождовцем ми је дала једну идеју. Зашто не би увели праксу да се пред сваку кошаркашку утакмицу, након самог представљања тимова са разгласа пусти Што не може нико, можеш ти? И то баш ова верзија од MrRedStar-a https://www.youtube.com/watch?v=d2xQ2vbPE1g . Требало би нам времена да се на то навикнемо и да сви науче комплетан текст, али ако би се то увежбало, то би по мом мишљењу страшно звучало у хали!!


Нема потребе да се учи ова "балада" а и наравно нису нам потребне музичке жеље Wink. У сваком топику људи пишу за неке песме што би требало да се певају или се не певају више или ко зна шта. Више пута је писано да свако ко има неки предлог или идеју да се јави по инструкцијама у овом топику http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=9398.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 30 Mar 2014 14:40    Post subject: Reply with quote

Песма има одличне речи,стихове,и сигурно је да ће бити искоришћена на прави начин!Уникс није моменат за овакве ствари...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 30 Mar 2014 15:09    Post subject: Reply with quote

Оде данас цела Арена, које је ово лудило ... Smile Надам се да ће у среду за разлику од Будивелника, сви пустити глас и да ћемо присуствовати нечему до сад невиђеном, што се тиче атмосфере на утакмицама нашем кошаркашког клуба ... Идемо заједно, сви ко један - за Звезду, за финале Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
млади делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 May 2007
Posts: 895
Location: Лазаревац

PostPosted: 30 Mar 2014 18:22    Post subject: Reply with quote

За још јаче и још боље у среду, за велико хвала за целу сезону, за још веће хвала за овакав напредак у само две године, за браћу Русе, Крим је Русија, Косово је Србија! И наравно за нас на првом месту и за финале! Идемо Делије!

http://redstarbelgrade.info/kosarka/vesti-kosarka/6420-za-istoriju-za-secanje.html
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=8nGXys1B3mM
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 30 Mar 2014 22:05    Post subject: Reply with quote

на прошлој утакмици стекао сам утисак да су горње 2 пароле биле слабо уочљиве, а да шеталица није била "довљно велика" тј. да су су те пароле могле да стану изнад шеталице ...(моје мишљење)
http://www.delije.net/galerija/13_14/1314_cz_budiveljnik_3.jpg

http://youtu.be/AxWh-JgzhL8
Расцветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой;
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег, на крутой
Back to top
View user's profile Send private message
Стојко
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Feb 2014
Posts: 40
Location: Београд

PostPosted: 31 Mar 2014 08:00    Post subject: Reply with quote

Да ли би могао неко да преведе горе поменуте пароле?
_________________
Краљевина Србија у срцима сија!
Back to top
View user's profile Send private message
Старина Новак
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Mar 2010
Posts: 224
Location: Београд

PostPosted: 31 Mar 2014 08:30    Post subject: Reply with quote

Старији брате кажи да ли се то мени приснило или се наша мајка коначно буди? Реци јој да је волимо онако како она воли сву своју децу!
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 31 Mar 2014 08:47    Post subject: Reply with quote

не знам како али треба смањити притисак на играче. још нисам видео екипу да јој домаћи терен направи толики притисак. никако да премоле у главама и направе од тгоа предност.
Back to top
View user's profile Send private message
Стефан ЦЗБГ
ДЕЛИЈА


Joined: 01 May 2011
Posts: 111
Location: Београд

PostPosted: 31 Mar 2014 09:08    Post subject: Reply with quote

звездале wrote:
не знам како али треба смањити притисак на играче. још нисам видео екипу да јој домаћи терен направи толики притисак. никако да премоле у главама и направе од тгоа предност.


То се дешавало и прошле сезоне...можда је то до тога што нисмо ту на свакој текми као у фудбалу,него се појавимо на европским текмама и на купу где су пуне хале,и где је скроз другачија атмосфера него на овој шугавој аба лиги где дође хиљаду људи,и онда из такве атмосфере дођу у пун пионир/арену где је сасвим друга атмосфера па им треба у току меча доста времена да се навикну на то...како год,против уникса треба да им помогнемо баш то што си рекао да преломе у главама и да направе од тога предност...зато да напунимо арену 30,45 минута пре почетка меча и да већ на загревању створимо амбијент у помоћу кога ће то врло брзо моћи да тај амбијент да претворе предност!!!
Back to top
View user's profile Send private message
joe
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Mar 2005
Posts: 34

PostPosted: 31 Mar 2014 14:17    Post subject: Reply with quote

вероватно ми је пост од синоћ обрисан пошто није на ћирилици пошто сам касно то схватио а није могао да се едитује.

Наиме предложио сам да се мало охрабре играчи пошто је више него очигледно да су уплашени када изађу у пуну арену


Мој предлог је било скандирање које предлажем

"Неее плашитеее сеее Храбро играјтеее, напред звездалеее до новее победеее" или нека слична варијација на тему
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 31 Mar 2014 16:38    Post subject: Reply with quote

Много другачија утакмица од претходне... 40 минута нема стајања, колико год било, мора да се навија још јаче, ако водимо навијај да повећамо разлику, ако губимо навијај да преокренемо... Ту се ломе овакви двомечи, сад смо за длаку прошли, малтене за 1 поен... СВАКИ ПОЕН ЈЕ БИТАН! Дођи у Арену спреман на све и навијај све јаче до краја шта год било... Можда највећи испит за нас у последње време у том смислу. Ако момци на терену и ми на трибинама уђемо у меч како треба, можемо много...

И ајде да се потрудимо да уђемо раније и да коп заузму прави навијачи. Да се са једног места покреће лудило у Арени.

ДА НАПРАВИМО СПЕКТАКЛ КАКАВ ЕВРОПА НИЈЕ ВИДЕЛА!
ЗА ЗВЕЗДУ! ЗА ИСТОРИЈУ!

https://www.youtube.com/watch?v=d2xQ2vbPE1g
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 31 Mar 2014 18:39    Post subject: Reply with quote

joe wrote:
вероватно ми је пост од синоћ обрисан пошто није на ћирилици пошто сам касно то схватио а није могао да се едитује.

Наиме предложио сам да се мало охрабре играчи пошто је више него очигледно да су уплашени када изађу у пуну арену


Мој предлог је било скандирање које предлажем

"Неее плашитеее сеее Храбро играјтеее, напред звездалеее до новее победеее" или нека слична варијација на тему

А шта би био корео уз то?
Back to top
View user's profile Send private message
нема предаје
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Mar 2009
Posts: 189

PostPosted: 31 Mar 2014 18:49    Post subject: Reply with quote

мислим да су наши играчи који год то били кк или фк увек боље играли против фаворизованих екипа. овај будивуди је унапред био отписан па је било што је било, на срећу и радост свих нас завршило се одлично.
нема ниједног разлога зашто против уникса не би била атмосфера таква да наши играју за (фигуративно) своју душу, а уникшани да атмосферу виде као пакао и публику као последњу линију одбране кроз коју неће (лако) проћи. на крају, нема ту пуно филозофије - подела посла се зна, на нашима је да одиграју како знају, на нама је да дајемо подршку како знамо, а много фаворита зна како су пролазили кад се поклопе терен и трибине.
зато, АЈМО АЈДЕ!
_________________
сад нисам мали и полако се стари, ал' срце још за тебе лудо удара
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop