DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-БУДИВЕЉНИК
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sr[B]
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Oct 2010
Posts: 52
Location: Нови Сад

PostPosted: 27 Mar 2014 13:03    Post subject: Reply with quote

звездале wrote:
sr[B] wrote:
То лоше издање је у добром делу производ и неког "хаоса" који влада на шипци, где у току утакмице један момак започиње песму а други показује да звиждимо.

попни се на шипку оооооо!

Quote:
треба да се врати претходни поредак на шипци где се тачно знало шта ко ради
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 27 Mar 2014 13:13    Post subject: Reply with quote

Quote:
Crvena zvezda Telekom boriće se za plasman u finale protiv Uniksa, od sledeće nedelje. Njeni navijači oborili su u sredu uveče rekord posete Kombank arene! Meč je uživo posmatralo 24.232 gledalaca!

"Neprocenjiv je osećaj. Došao sam sat i po pre utakmice i svi su bili ovde. Svi oni brinu za Zvezdu, video sam strast. Volim ove navijače i zbog njih sam ovde i neću da ih razočaram", dodao je Amerikanac.


АИДА Arrow https://www.youtube.com/watch?v=s1mS6zFGJxY

Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 27 Mar 2014 13:16    Post subject: Reply with quote

Већ у уторак играмо са Униксом од 18 ч.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
sever uvek pun
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jul 2013
Posts: 89

PostPosted: 27 Mar 2014 13:20    Post subject: Reply with quote

lucky luciano wrote:
Већ у уторак играмо са Униксом од 18 ч.


Oдакле ти то?
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 27 Mar 2014 13:25    Post subject: Reply with quote

Уторак је 200% једино сатницу можда помере.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Planna
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Jan 2011
Posts: 289

PostPosted: 27 Mar 2014 15:30    Post subject: Reply with quote

утакмица је била дупла победа за нас,жарко верујем да ће се ова маса ношена резултатом пребацити на Маракану већ против Вождовца плус још 4,5 хиљада,једна парола у стварном животу је делотворнија од свих реченица овде о потреби пуне Маракане...
Не разумем људе који поступају крајње мазохистички,одмах трче овде после онакве утакмице и пишу ово лоше,шипка лоша,каче снимке и на глас се питају шта се догађа са читачима (као да то треба икога да интересује) уживајте мало у победама,у позитивној атмосфери међу играчима што кошаркашке што фудбалске секције у ситуацији да пунимо дубке гостујуће трибине са максимумом навијачких садржаја,у сцени када 20 и кусур хиљада људи скаче и пева у трансу,мегафон који лети,мајице које се врте у ваздуху,у песми ти играш на облацима славе где је садржан сваки промил добре емоције,када ИГРАЧИ сами кажу браво упућено нама...то је Звезда,Делије,дух Звездаштва све у једном!
јес да ово звучи као плоча али схватите сада зашто против Вождовца трибина МОРА да се пуни пре почетног звиждука,да осетимо бројку и дижемо атмосферу,замислите ситуацију као када маратонац трчи последњу деоницу па полако појачава темпо и црпи снагу за коначан циљ!!!
_________________
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/bb/61/7d/bb617d11609448c5d5d6bf867d54c046.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
Пресретач
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Feb 2010
Posts: 64

PostPosted: 27 Mar 2014 15:49    Post subject: Reply with quote

lucky luciano wrote:
Уторак је 200% једино сатницу можда помере.


Crvena Zvezda Telekom vs. Unics Kazan
Apr. 2

19:30


Са званичног сајта Еврокупа. У среду у 19.30
_________________
У победе са нама ти!
Back to top
View user's profile Send private message
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 27 Mar 2014 16:17    Post subject: Reply with quote

Браво Делије,у неким тренуцима тотални хаос !!!
Ја бих баш похвалио шипку за оно синоћ зато што се допуњује један ,други, трећи кад један мало посустане ту је следећи да нешто промени и подигне људе !
Онај говор пред крај кад су многи мислили да је готово много значи не само зато што су се људи дигли и утицали на то да прођемо него и да смо испали морали смо испоштовати момке до краја а не да се ућутимо тако да браво још једном .
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 27 Mar 2014 16:22    Post subject: Reply with quote

sr[B] wrote:
звездале wrote:
sr[B] wrote:
То лоше издање је у добром делу производ и неког "хаоса" који влада на шипци, где у току утакмице један момак започиње песму а други показује да звиждимо.

попни се на шипку оооооо!

Quote:
треба да се врати претходни поредак на шипци где се тачно знало шта ко ради

Нико није ни рекао да је све било идеално целу утакмицу.Верујем да то нико не може да изведе.25000 људи да се води са два мегафона,на онако издељеној хали каква је Арена...није то уопште тако лако како се теби чини.Не би нам помогло ни да смо ископали вође од 80 их година на овамо,и то нема толико везе са тиме.Док се започне песма и док је прихвати прво тај део од 4000 који ти помињеш...то је већ изгубљено одређено време,тако и са звиждањем које треба да прекине песму...а нисмо ми ни провели нешто времена у тој хали да би знали како се она покреће...поготову када губиш целу утакмицу,а још имаш заостатак из прве утакмице!
Сад смо,ндама се,богатији за једно искуство,и верујем да ће то у уторак изгледати још боље,и ако је уникс далеко јача екипа и ако су далеко већи фаворити...мислим да ће људи бити растерећенији много и опуштенији,а смим тим и лакши за покретање када се прича о навијању.Овде су сви дошли већ у неком грчу,очекујући сигуран пролаз...и тако су провели сви малтене целу утакмицу.Када погледаш у трибину,прво што видиш су људи који гледају на паркет са полу забринутом фацом...то већ у старту није добро,али у том тренутку нема начина да се ти људи тргну,јер пар људи на шипци и два мегафона...то не могу да ураде сигурно.Тако да...идемо на Уникс растерећени,урадили смо много ове сезоне...па шта буде!Такав приступ ће сигурно дати за резултат боље навијање током целог меча,а и играчима ће то више помоћи него оно јучерашње издање где се осећао притисак на њих,који нас је у мало коштао пораза.Ипак,дозвали смо се себи када је било најпотребније,осетили моменат и извукли утакмицу како треба.За лошије навијање на почетку смо сви криви,баш као и за добар крај где смо сви заслужни за оно лудило.У оном мору људи,појединци не могу толико да утичу,колико је битно да сви који су у хали имају мало навијачке свести и да осећају неко заједништво за исте циљеве.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 27 Mar 2014 16:53    Post subject: Reply with quote

Цела утакмица Arrow https://www.youtube.com/watch?v=QdG0bOSNtDs

Следи нам утакмица против Уникса. Нема ту сад да се тражи уметнички дојам, да ли је нека песма фалширана и слично ... Само лудница, дивљање, бука и максимално укључивање у подршку целе Арене, свих 25 000 људи ... Уникс је фаворит, зато и ја мислим да неће бити тако стегнуто као против Будивелника, где је Звезда носила то бреме пре утакмице, а тако се и понашала публика наша, па је вођство Украјинаца током готово целог меча представљао шок за присутне у хали , и глас се код већине стегао , јбг ... Завршница последње четвртине и продужеци су пример како треба ! Враћам сада филм утакмице против Панатенаикоса, када смо у продужецима били исцеђени и када су нам већ свима биле пукле гласне жице, једва смо имали снаге за неку песму да пристојно изнесемо. Сада је била потпуна супротност, и тај продужетак је показао колико смо ми у ствари имали резерве у нама ... Када кажем ми, не мислим само на КОП ,већ на све присутне у Арени ...
Дакле, као што рече Генерал, сви ми смо богатији за једно ново искуство, и надам се да ће бити довољно памети међу свима нама, да то против Уникса буде како треба ! Сваки секунд утакмице ће бити важан, свака песма мора имати смисла, и са пуно осећаја коју треба повести у датом тренутку, јер је сам значај меча такав ...
Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 30 Mar 2014 09:06    Post subject: Reply with quote

http://www.1tv.ru/news/world/255156

http://www.eurosport.ru/basketball/euro-cup/2013-2014/story_sto4190737.shtml
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop