DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-БУДИВЕЉНИК
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 26 Mar 2014 22:22    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=CD5S6wDA6IM
https://www.youtube.com/watch?v=AYSExiBqkgI

Слике http://www.oaza.rs/sport/delije/index.php?page_id=306&lang_id=1&id=858
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 26 Mar 2014 22:23    Post subject: Reply with quote

Продужетак
http://www.youtube.com/watch?v=EDHXXreJyWE
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
Фараон
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Mar 2009
Posts: 151

PostPosted: 26 Mar 2014 22:28    Post subject: Reply with quote

Нестварне сцене у Арени!
Буквално вечерас,и ко зна кад...
Браво сви!
Back to top
View user's profile Send private message
eric cartman
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Sep 2010
Posts: 52

PostPosted: 26 Mar 2014 22:33    Post subject: Reply with quote

Браво !!! И нама и момцима на терену! Јесте да су играли као да први пут узимају лопту у руке, јесте да је утакмица била за слом живаца, али су се исчупали из гована и довели дворану до екстазе! Наше издање је било феноменално у сваком смислу, од порука, парола, до навијања, енергије, једноставно вече за памћење! Можда онај Тбилиси, Лекић и та прича могу да се пореде са овом завршницом вечерас! Кажу рекорд пао, свака част, то је сјајно, али мислим да то и не треба да нам буде преокупација, то просто дође, то је нешто што значи искључиво као број! Битно је да ми знамо ко смо, шта смо, на шта смо спремни па било нас хиљаду или 25 хиљада... Иде Вождовац, иде Уникс, времена за одмор и губљење енергије нема, дух звездаштва мора да јача и расте из дана у дан! Искључиво заједно морамо и можемо до трофеја! Штета што Неша Илић не поведе неку пјесму кад му је мегафон већ пао под ноге Very Happy ... Шалу на страну, вјероватно ћемо попити неку казну због тога, неби требало то да се понавља, ова инквизиција, улеб, не прашта!
_________________
Крст носити вама је суђено
страшне борбе с својим и с туђином!
Тежак в'јенац, ал' је воће слатко!
Воскресења не бива без смрти...
Back to top
View user's profile Send private message
serbian ultras
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2011
Posts: 46

PostPosted: 26 Mar 2014 22:37    Post subject: Reply with quote

Нема лепше ствари на свету у овом тренутку него бити навијач Звезде који је чекао 10 година да клуб стане на ноге и дочекао то да његова Звезда игра у полуфиналу евро купа! Браво Звездо! Браво Делије,вечерас смо исписали историју и поставили стандарде које можемо само ми да премашимо!
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 26 Mar 2014 22:49    Post subject: Reply with quote

Oна украдена лопта и полагање Џенкинса у контри... славље као да је пао гол у 95. минуту... нестварни моменти! Још пар момената за памћење... Препуна арена у трансу пева "На целом свету ми је све, да живим не могу без ње"... Мегафон улеће у терен. Laughing

Утакмица у којој те ништа неће, и онда експлозија... Што неко рече, и нама да се врати нешто. Следеће среде нам долази тежи противник где морамо да материјализујемо ову предност домаћег терена, тотално другачија утакмица него данас! Али отом потом...Прво Вождовац!

Што се тиче рекорда, бројке и тих глупости... искрено не занима ме, ко је био зна да смо стајали једни другима на главама, зна шта смо данас имали прилике да доживимо.. А онима што потенцирају ту причу, не дао им Бог да играмо четвртфинале Евролиге а не Еврокупа, онда би стварно Маракана била мала... А клуб иде у том правцу да постаје стабилан европски клуб и само је питање времена када ће се тако нешто догодити. Можда не у наредне 2-3 године... али за рецимо 4-5-6 што да не... Растемо у сваком погледу! Оваквим победама се гради победнички менталитет. Очајном игром до пролаза даље! Very Happy
БРАВО ЗВЕЗДО! БРАВО ДЕЛИЈЕ! СВИ НА МАРАКАНУ!
Back to top
View user's profile Send private message
Маре магаре
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Mar 2012
Posts: 7

PostPosted: 26 Mar 2014 22:59    Post subject: Reply with quote

NoviBG wrote:
Пун ми је курац ових кретена што једва чекају да нас "јебу", па на улазима ником није учитавана карта јер је била превелика гужва него је узиман део са кодом, и онда су накнадно кад се све рашчистило очитавали једну по једну. СВА МУДРОСТ!!!

https://www.youtube.com/watch?v=nemZksx58as


Потврђујем ово, ушао сам 10-15 минута пред почетак - као стоку су нас гурали кроз оне коридоре, мал' те не смо једни другима преко главе улазили, и само су нам цепкали бар-код, нико се није куцао, баш нико.
Back to top
View user's profile Send private message
borkic92
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 May 2009
Posts: 92

PostPosted: 26 Mar 2014 23:04    Post subject: Reply with quote

Маре магаре wrote:

Потврђујем ово, ушао сам 10-15 минута пред почетак - као стоку су нас гурали кроз оне коридоре, мал' те не смо једни другима преко главе улазили, и само су нам цепкали бар-код, нико се није куцао, баш нико.

Веруј ми, некад ми је драже и да ко стока улазимо него кад нас је 5 хиљада испред улаза и улазимо сат времена... Зато дођеш раније и нема фрке Very Happy
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 26 Mar 2014 23:17    Post subject: Reply with quote

Свако ко је био у Арени зна да је оборен рекорд. Једноставно физички је било немогуће да стане више људи у дворану, јер је све било ПРЕПУНО.Свака трибина, горе , доле, лево, десно ... Невероватна гужва !
Навијање је могло да буде боље, неке песме су се вртеле по 4-5 пута, требало је мало да се шара са репертоаром , али шта је ту је ... Требало је по мом мишљењу и цела дворана да се чешће позове на навијање, и дозивање ! Против Уникса још жешће и срчаније да буде !
ТИ СИ МОЈ БОЛ ТИ СИ МИ СВЕ Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Жаре1ЦЗ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Nov 2012
Posts: 56
Location: Београд

PostPosted: 26 Mar 2014 23:17    Post subject: Reply with quote

Џони БГ wrote:
а онда видим овај видео који ме је мало спустио.


'си луд тебра!? Surprised А шта мислиш колико ће да их боли сваки следећи наш успех, и чиме ће све тад да се служе?!

Што се мене тиче разлог више да се напуни стадион против Вождовца и да се све више и више дижемо!
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 26 Mar 2014 23:23    Post subject: Reply with quote

Quote:
КК Црвена звезда Телеком вечерас је оборио рекорд Арене по посећености. Утакмици четвртфинала Еврокупа присуствовало је 24.232 навијача, међутим на интернету се појавио снимак којим аутори желе да дискредитију овај успех клуба. Ипак, истина је само једна, а она гласи - због превелике гужве пре почетка утакмице, радници Евентима су били приморани да измене процедуру. Нису одмах откуцавали карте већ су узимали целе улазнице или су цепали део са бар кодом, затим дозвољавали навијачима да уђу на трибине и потом очитавали карте.
Све улазнице које нису могле одмах да буду евидентиране приликом уласка навијача очитане су када је велики налет навијача прошао На тај начин спречена је велика нервоза и омогућено је да сви на време буду у хали на својим местима и присуствују спектаклу.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 26 Mar 2014 23:39    Post subject: Reply with quote

Ја не знам само коме и докле ми да се правдамо некоме?Требали су да издају саопштење да су вучић и човић и фмп,арапи ,руси,држава...учествовали у куцању карата у току меча!Дал је реално да се ми некоме правдамо после овога вечерас?Ајде да нисте били у хали па да донекле и разумем...али ово???Овај снимак само говори колико је болестан онај који га је направио,и свако други који је попушио неку причу да су ти редари хтели нешто да лажирају...или шта већ.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 26 Mar 2014 23:40    Post subject: Reply with quote

Звездина Бригада јебе без комплекса! Испишали смо се по свима вечерас! За Уникс не знам где ћемо сви стати мајке ми.
Браво Ђенка цигане волим те!!!

Уефа Куп је наш! Very Happy
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
млади делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 May 2007
Posts: 895
Location: Лазаревац

PostPosted: 26 Mar 2014 23:45    Post subject: Reply with quote

Ма да гори у суботу још јаче! icon_jump
https://www.youtube.com/watch?v=zFxH3pZEdTA
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=8nGXys1B3mM
Back to top
View user's profile Send private message
филозоф
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Nov 2013
Posts: 18

PostPosted: 26 Mar 2014 23:48    Post subject: Reply with quote

Утакмица против Уникса одиграће се на Маракани Very Happy
_________________
Љубав је наша од смрти јача!
Љубав је наша од живота већа...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop