DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-БУДИВЕЉНИК
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
shone87
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Nov 2012
Posts: 29
Location: Београд

PostPosted: 26 Mar 2014 11:48    Post subject: Reply with quote

Безброј пута су нас казнили због глупости, тренутног беса или навијачких инцидента. За разлику од тада, сада је мотив просто неизбежан, ако ништа не урадимо испашће да из страха "играмо" како они "свирају"... а ми нисмо такви! Слика вечерашњег спектакла ће обићи цео свет, утакмица ће ући у историју као рекорд Еврокупа по посети, идеална је прилика да сви чују оно што имамо да кажемо... ако то оставимо за Вождовац, по мени, биће велика срамота и као што је неко рекао испашћемо као ови наши "медији", које толико осуђујемо.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 26 Mar 2014 12:10    Post subject: Reply with quote

Немој да се распреда више о томе него о самој утакмици и како треба ми да се понашамо на њој!!!Нисмо ми као медији,немој да нас срамотиш и поредиш са њима!Њима је интерес да због себе и својих дупета пишу о станији и сораји,ми смо ипак у другачијој позицији!Ми из интереса клуба некада промислимо шта ћемо да радимо,никакав други интерес не постоји!Најбоље онда да прекинемо утакмицу ако је дотле дошло!?А јел јесте?Немој да се прави митинг од утакмице која улази у историју нашег кошаркашког клуба и да то буде оно најбитније са ње!
Сигуран сам да север зна на који начин ће да се постави и на који начин ће да каже шта има...ал немој да овде глумите револуционаре и хушкаче...и то групи која као мало ко,уме да се постави увек према неком проблему,било да је наш или наших пријатеља!Важно је и да Звезда не буда кажњена,али је важно и да ми останемо своји!Тако ће увек бити и нема потребе ико ишта да прича овде о томе!Крај приче!!!
Гледај кошарку,уживај,навијај за свој тим да стигне до финала европског такмичења,шта може више један навијач да пожели???Где вам то лутају мозгови у овом тренутку није ми јасно!?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 26 Mar 2014 12:48    Post subject: Reply with quote

Mожда мало више да се фокусирамо на наставак песме и кад су они у нападу. Таман се залауфамо па прекинемо звиждуцима. Наравно треба и звиждати посебно кад је егал кад се ломи и то, о сл.бацањима нећу ни да причам.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
млади делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 May 2007
Posts: 895
Location: Лазаревац

PostPosted: 26 Mar 2014 13:42    Post subject: Reply with quote

Генерале, тачно тако. Ја лично сам желео да подсетим ове што забога ће европа да нас казни тобоже празним трибинама, или у таквом случају по мени вероватно "само" новчано. Није исто Зенит и Звезда нити Русија и Србија, тако да рецимо ако се то упореди јасно је ко би више најебао, чак и да Делије одраде нешто са мањом тежином од рецимо тих Зенитових. Али од увек су Делије за истину и правду, а углавном смо све промишљено радили, поготову задњих година, тако да не сумњам у нас уопште.

А за утакмицу, исто да подсетим, нисмо џабе доле, до терена, тако да довољно је то рећи, тако да СВОМ СНАГОМ Laughing
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=8nGXys1B3mM
Back to top
View user's profile Send private message
6op6a
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Oct 2005
Posts: 37

PostPosted: 26 Mar 2014 19:36    Post subject: Reply with quote

O Р Г А З А М ! !
_________________
ЋИРИЛИЦА СЕ ПИШЕ СРЦЕМ!
Back to top
View user's profile Send private message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 26 Mar 2014 20:39    Post subject: Reply with quote

Хоћемо полуфинале на Маракани! Smile
Back to top
View user's profile Send private message
стефаннн
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Nov 2011
Posts: 169
Location: негде с' мојом Звездом

PostPosted: 26 Mar 2014 20:45    Post subject: Reply with quote

А може и на Ушћу... Па да певамо двеста 'иљада стиже делија Cool
Back to top
View user's profile Send private message
berber sladja
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Nov 2008
Posts: 63

PostPosted: 26 Mar 2014 21:14    Post subject: Reply with quote

СА НАМА СЕ МОЖЕ, СВЕ ШТО СЕ ПОЖЕЛИ Very Happy ЕМОЦИЈЕ!!!!!
_________________
САМО БУДИ ОПЕТ МОЋНА ЗВЕЗДА ОНА!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 26 Mar 2014 21:37    Post subject: Reply with quote

Невероватна утакмица,просто није реално како смо победили...коначно нама да се једном врати нешто!Целу утакмицу смо губили,нигде шута који може да напаја трибине...ипак у преломним тренуцима смо урадили добар посао и последњу четвртину смо се дигли и изборили продужетке.Након тога нема шта да се прича...пола хале до појаса голо и навија у трансу...вероватно сад,и ко зна кад!Надајмо се већ следеће среде...али оно је тешко постићи поново!
Сад треба да се окренемо Маракани и суботи...идемо даље,на свим фронтовима да остварујемо победе!Нека свако из хале поведе по још једног...и то је пуна Маракана!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 26 Mar 2014 21:49    Post subject: Reply with quote

Невероватно вече, одлична бројка и још је доста људи остало испред хале, једино што ме брине је то што се све више и више појављују "камермани", што много ружно изгледа кад онако севају блицеви уместо да цела хала или макар велика већина ње навија... Њима је занимљивије да снимајуу иако знају да ће то све моћи да виде на интернету чим се врате кући... Мислим да не би било лоше да се направи неки сличан барјак...
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 26 Mar 2014 21:53    Post subject: Reply with quote

Перо,не драми,није тренутак..понављам-пресрећан сам јер имамо прилику да будемо део историје,о којој ће будуће Делије причати...и надам се да су задовољни они који су се плашили како ће трибина да одговори на тренутну геополитичку ситуацију,баш онако како ми знамо-мангупски !
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 26 Mar 2014 22:09    Post subject: Reply with quote

Долазим кући срећан као дете, добили смо на најлепши могући начин, оборили рекорд, а онда видим овај видео који ме је мало спустио. Не знам, можда има објашњење, нису стигли, улазили су људи без карте, али опет.. https://www.youtube.com/watch?v=TyFi95kglvY
Back to top
View user's profile Send private message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 26 Mar 2014 22:12    Post subject: Reply with quote

Пун ми је курац ових кретена што једва чекају да нас "јебу", па на улазима ником није учитавана карта јер је била превелика гужва него је узиман део са кодом, и онда су накнадно кад се све рашчистило очитавали једну по једну. СВА МУДРОСТ!!!

https://www.youtube.com/watch?v=nemZksx58as
Back to top
View user's profile Send private message
borkic92
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 May 2009
Posts: 92

PostPosted: 26 Mar 2014 22:14    Post subject: Reply with quote

Џони БГ wrote:
Долазим кући срећан као дете, добили смо на најлепши могући начин, оборили рекорд, а онда видим овај видео који ме је мало спустио. Не знам, можда има објашњење, нису стигли, улазили су људи без карте, али опет.. https://www.youtube.com/watch?v=TyFi95kglvY

Е све сам очекивао, и да су искомплексирани, и да им је криво сада, али да неко од нас ово пита е то не могу да поверујем.
Ајде кућо, мућни главом и размисли откуд редарима карте ? Да нису чували у штеку 5 сома карата па их онда куцали ? Људи су само давали карте и улазили јер трееба 30 секунди апарату да очитА карту и пусти једног човека (што си могао да приметиш ако си као неки (читај ја) ушао сат ипо пре текме).

Што се тиче текме и навијања изненадиле су ме друге трибине коју су константно навијале. Браво ЦИГАНИ, СВИ НА МАРУ У СУБОТУ !
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 26 Mar 2014 22:19    Post subject: Reply with quote

borkic92 wrote:
Џони БГ wrote:
Долазим кући срећан као дете, добили смо на најлепши могући начин, оборили рекорд, а онда видим овај видео који ме је мало спустио. Не знам, можда има објашњење, нису стигли, улазили су људи без карте, али опет.. https://www.youtube.com/watch?v=TyFi95kglvY

Е све сам очекивао, и да су искомплексирани, и да им је криво сада, али да неко од нас ово пита е то не могу да поверујем.
Ајде кућо, мућни главом и размисли откуд редарима карте ? Да нису чували у штеку 5 сома карата па их онда куцали ? Људи су само давали карте и улазили јер трееба 30 секунди апарату да очитА карту и пусти једног човека (што си могао да приметиш ако си као неки (читај ја) ушао сат ипо пре текме).

Што се тиче текме и навијања изненадиле су ме друге трибине коју су константно навијале. Браво ЦИГАНИ, СВИ НА МАРУ У СУБОТУ !


Разумем тебра, није ми прво пало на памет то уопште, пошто кад сам ја улазио уредно ми је откуцана карта, додуше, дошао сам раније па није било много гужве. Све у свему добро навијање, укључивале су се остале трибиние чешће него иначе, али у првом полувремену се на нашој трибини на боковима дешавао двоглас што ми је било невероватно јер то није превелика трибина. ПРАТИ БУБАЊ Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop