DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ВОЖДОВАЦ
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 30 Mar 2014 00:30    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=dfLixRNQjbk
Back to top
View user's profile Send private message
Богавац Драга
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Aug 2012
Posts: 96

PostPosted: 30 Mar 2014 08:52    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=jwui92nNP9Y

https://www.youtube.com/watch?v=u393hEUJdLQ

https://www.youtube.com/watch?v=bHI-rjErTPo&list=UUZ0GYg3b8CDfeD1doTY0j7A
Back to top
View user's profile Send private message
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 30 Mar 2014 09:06    Post subject: Reply with quote

У главном је све речено око бројности,навијања,изгледа.Опет је пуно људи каснило са уласком, што никако није добро. Много добро изгледа застава Поносни на 1914.
Back to top
View user's profile Send private message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 30 Mar 2014 09:13    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 30 Mar 2014 09:31    Post subject: Reply with quote

Генерално добро издање! Осим бројности, која је била разочаравајућа, све остало како треба... Навијање добро већим делом, вероватно због позитивних ствари на терену. Бубњари одлични већим делом утакмице. Бакљада такође, сви као један! Укратко ова утакмица је била можда корак напред по навијању и неким стварима, али корак у назад по бројности! Да је не дај Боже било лоше време, не могу ни да помислим колико би нас било... Следећа на Маракани је са Чуком. Боримо се за титулу, играмо против тима који нас је добио у првој полусезони, имамо 2 недеље да напунимо стадион. Мислимо о томе и радимо на томе!

ДА ЗАЈЕДНО СТИГНЕМО ДО СНА!
https://www.youtube.com/watch?v=d2xQ2vbPE1g

КАД, АКО НЕ САД? СВИ НА СТАДИОН!!!


П.С. Још 9 победа и титула! ...Није лоша фора да се пева за сваку утакмицу тај број који нам је на барјаку Smile
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби�
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 30 Mar 2014 10:01    Post subject: Reply with quote

По мени ,север је свој задатак одрадио без грешке! Што неко рече хвалило је још тих 1 000 људи,ал сигуран сам да ће и то доћи на своје из текме у текму,макар што се севера тиче. Навијање одлично свих 90 минута,и када није ишло како треба одлична анимација са шипке и све се вратило на своје. Е сад што се тиче целокупне бројности на стадиону,ту имамо проблем.Немогуће да је било 8 000 мање него у претходним текмама,значи убеђен сам да је било око 20так хиљада присутно на стадиону! Исток и запад су били сасвим солидно попуњени. Каквих ту мутних послова има са редарима и тим тапкарошима сам Бог зна. Ал требало би да се озбиљно поведе рачуна о томе,клуб испашта. Мислим и да смо повећали свест онима који су улазили без карте,тако да сам и ту сигуран да је њих мали број који још увек то раде. Али стаће се не пут и тима што раде о клубу,нама је битно да не посустајемо,ни ми ни играчи!! РЕДОМ ГАЗИ СВЕ Exclamation СВИ У СУБОТИЦУ Exclamation
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13179

PostPosted: 30 Mar 2014 10:28    Post subject: Reply with quote

Сад већ размишљати о Чукаричком који је за две недеље...шта год било у Суботици...ми морамо ту утакмицу да доведемо људе на стадион!Прво север,па онда и исток и запад!Ако нас 10 ак хиљада са севера не можемо да пробудимо остале...онда и са нама нешто није у реду!Зато нека свако ради колико може,али да не чека да ће само од себе нешто доћи!Ово је јако тежак посао,јер очигледно да људи чекају задња два кола,да би се намазали бојама и ставили оне перике црвено беле и шешире...да дођу да славе,ако има шта да се слави!Тада нам не требају ти уопште!!!Највећа победа оних који су хтели да нам разбуцају клуб,би била ова управо...да нема ко да слави успех нашег клуба....да смо се изморили,да немамо снаге чак ни да славимо!Пробудите се Звездаши...сад је најбитније!!!Ко зна како ће бити у наставку сезоне,можда не успемо до краја...тек ће онда требати да се исказује љубав!Али,много је лепше да је исказујемо у оваквим околностима...немој да чекамо лоше ствари да би показивали да волимо свој клуб!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Увек Са Тобом
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Nov 2009
Posts: 220
Location: ЈКРА

PostPosted: 30 Mar 2014 10:56    Post subject: Reply with quote

Навијање баш добро,корео,барјаци,резултат и игра мa све је било одлично! Али та лењост да не кажем размаженост је невероватна! Да ли је могуће да се сваки пут исто дешава,кад се ломи сад кад ми држимо све у својим рукама да нам број опада. Ајде да се мало сви ангажујемо,да се сви потрудимо да се ово исправи! Не смемо себи такав луксуз да дозвољавамо!

Сви на стадион,сви на маракану,дајте да тако и буде!
Да свако свој крај,град мобилише! Па први смо браћo а да би ту и остали,ми морамо да будемо ту и да помогнемо!!!
_________________
5 и 5
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 30 Mar 2014 11:00    Post subject: Reply with quote

http://youtu.be/dolvozaNro4
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13179

PostPosted: 30 Mar 2014 11:30    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 30 Mar 2014 12:56    Post subject: Reply with quote

После дуго времена сам био на западу,хтео сам да на утакмицу доведем што више људи (деце) који из разних разлога не иду на утакмице. Прво што се тиче целокупне атмосфере,НИКО ЗВЕЗДО НЕМА ТО ШТО ИМАШ ТИ! Нема се ту шта писати,Делије браво,држимо ниво.

Што се посете тиче,мало је,ја сам очекивао као и сви 30 ак хиљада,ал изгледа да се добрано морамо потрудити да би до тога дошли. Мора се причати са људима у свом окружењу,објаснити битност и суштину свега. Има пуно Звездаша,који воле клуб,ал се из разних разлога не усуђују доћи на стадион. Ја сам на ову утакмицу довео двоје пуних кола деце из комшилука са родитељима,људи су одушевљени и доћиће поново на утакмицу. Данас ми је улица пуна деце у Звездиним мајицама,има ли шта лепше. То су људи који су мислили да на стадиону једу малу децу,а синоћ су видели нешто друго и одушевљни су. Морамо и можемо да се пробудимо да напунимо тај исток и запад,то су наши другови,комшије,рођаци...ЗВЕЗДАШИ.

Мало ми је дужи пост,ал хтео сам да напишем ово да би доказао да уствари ми морамо да се потрудимо да напунимо исток и запад.

ЗВЕЗДА ЈЕ ЖИВОТ СВЕ ДРУГО СУ СИТНИЦЕ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 30 Mar 2014 13:07    Post subject: Reply with quote

Опет се враћам на оно што сам писао пре пар дана, можда смарам и нећу више почињати ову тему, али на овој слици се добро види колико се снима на северу и колико има блицева, а много ружно изгледа уживо, немам ништа против да се са других страна Маракане снима атмосфера, али немој то да се ради на нашој трибини.

НАВИЈАЈ, СКАЧИ, ДИВЉАЈ, ДА СЕ ТРЕСЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
немус
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jul 2010
Posts: 119

PostPosted: 30 Mar 2014 13:23    Post subject: Reply with quote

Мора се радити на менталитету, то наравно не може одједном али мора се радити, невероватно је колико у средишту трибине има девојчица и деце од 10-15 година, који као да су дошли у школско двориште.
Back to top
View user's profile Send private message
Земо
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Sep 2012
Posts: 94

PostPosted: 30 Mar 2014 14:00    Post subject: Reply with quote

Стицајем околности сам такође утакмицу пратио са запада. Пре свега хтео бих да скренем пажњу, као и Дарко, на тај "дил" између редара и тапкароша/радника на благајнама. Када сам узимао карте на благајни код једне старије госпође, приметио сам да их вади из неке коверте и да су махом похабане и изгужване, а на моје питање, мирним и сталоженим тоном, зашто су ми карте изгужване и на захтев да ми се одцепи нова карта са блока за запад, госпођа врло бурно реагује и сва је у фазону " врати ако ти се не свиђају, врати их, ево ти паре", сва љута и увређена, наравно без објашњења зашто су карте какве јесу. Нисам васпитан да напушавам старије жене, па сам се окренуо и отишао и објаснио људима у реду који су ме питали, шта је у питању.Овоме мора да се стане на крај! Треба напоменути људима у клубу, јда поставе неке контролоре на запад и исток, а ми ћемо на северу то већ некало да исконтролишемо, јер ово штети клубу , који је ионако у дуговима до гуше. Значи, кад видиш да редар узима карте од људи, узми те карте од њега, не купуј карте од тапкароша, сачекај у реду, немој да те мрзи. Разумем да је тешка ситуација у земљи и да људи немају пара, ал ово је стварно безобразлук!

Што се тиче утакмице и навијања, нешто ново за мене, гледати север целу утакмицу са дистанце и могу вам рећи да то много добро изгледа и да се још боље чује Cool Доста се причало о бројности, мислим да је било нешто више од 17 000, по мени око 20ак, а мислим да на веродостојност узваничних података утичу и горе поменуте радње. Ал да ме дрвимо више о цифрама, да је мало, мало је, тако се не постаје шампион... Једноставно морамо сви да запнемо и да пробудимо свест код људи како год знамо! Прешли смо више од трећине пута, нијр то толико далеко, дај да досањамо ово сви заједно, а то ћемо моћи само са пуноМараканом.

СВИ У СУБОТИЦУ! СВИ НА МАРАКАНУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 30 Mar 2014 15:08    Post subject: Reply with quote

http://youtu.be/6mOY1eOW2Lg

Ако неко пали бакљу или дим, нека сакриј`е лице. Пандури снимају са стазе, не само док гори, већ и касније прате камером кретање.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop