DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

КОРАК НАПРЕД!
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 54, 55, 56, 57, 58  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
JovkeBNS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Nov 2014
Posts: 10

PostPosted: 11 Feb 2015 20:14    Post subject: Reply with quote

Лука у праву си, имам предлог за наслов те теме ако буде отварана а то је чувена реченица Љубе Тадића. Колико је било победа за инфаркт и скакања до неба од среће и колико тешких пораза када су сузе саме кретале низ лице. Навијање нам је у последње две, три године драстично опало, то показују поједине овосезонске утакмице на Маракани када је био пун Север када се упореде са утакмицом против Металца од пре 3 године када су била попуњена само средишња два сектора (уз оне који су и тад седели уз исток и запад) а била је лудница током целог меча, а поготово кад су групе отишле до ограде са истоком и западом па су сви на стадиону навијали.
Back to top
View user's profile Send private message
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 09 Mar 2015 12:58    Post subject: Reply with quote

"Naravno da nam je ovo najbolje izdanje i to protiv jakog protivnika, što nam mnogo znači. Ali, to nije bilo slučajno. Čim smo izašli na teren i osetili energiju s tribina, bilo nam je lakše, navijači su napravili sjajnu amotsferu i dali nam dodatnu snagu. Ponelo nas je navijanje od prvog minuta...", obratio se Katai i 12. igraču ekipe. Ево потврде и од играча да им пуно значи та подршка од првог минута и да и од нас много зависи како ће ући у утакмицу. Дакле уђимо на време и позитибна атмосфера од првог тренутка кад изађу на терен!
Back to top
View user's profile Send private message
MisaCZV_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2007
Posts: 416
Location: Београд

PostPosted: 19 Apr 2015 22:27    Post subject: Reply with quote

Хтео бих да ставим акценат на наш пласман у евролигу. Самим пласманом смо много добили. Пре свега треба максимално похвалити кошаркаше који су допринели овом успеху. Знам да је ово навијачки форум, али мислим да брадоње заслужују много! Нажалост, они нису имали нашу подршку из сасвим оправданих разлога и на томе се не треба задржавати и трошити време. Али, правила су таква да ми не можемо да бирамо, него једноставно морамо да прихватимо чињенице, а то је евролига! Зашто ово пишем и која је то добит?

Пласманом у елитно такмичење још више ојачавамо звездаштво, подиже се навијачки и спортски морал у оквиру клуба и трибине, финансијски приход, појачања, нови рекорди, нове кореографије, победе, узбуђења, радости, и много много много тога. Довољно је само по медијима де се говори о томе ко ће нам бити све у групи, и да се о томе воде дискусије и разговори. Поента је да се у клуб уноси свежина, нека нова енергија, да цела земља прича о Звезди у неком позитивном контексту. Нека се по школама, фирмама, кафанама прича само о Звезди. А причаће се оног тренутка када остваримо нешто, као сада. Сетимо се само кореграфије против Реала како је то лепо одјекнуло не само овде него и шире. Тај шмек, оригиналност… Свака добра и позитивна ставка или догађај морају максимално да се искористе. Наравно да не мислим да ми то до сада нисмо знали – далеко од тога. Сматрам да на све ово мора да се стави само акценат, додатни. Пазите, НЕКОМЕ ЈЕ ЗАДАТ ПОСЛЕДЊИ УДАРАЦ, неко наредне сезоне неће у евролигу, опет! Некоме прети распад, неко је до сада имамо популарност само на основу кошаркашких усепха док смо ми сазревали као трибина. Све ово што сам горе навео, тај који није отишао где смо ми ће изгубити све – зашто ово не бисмо искористили? За само две године од кад нас је Човић преузео урадили смо много! Клуб је стао на ноге, имамо стабилност, па погледајте само атмосферу у тиму, на трибинама… А сетите се какви смо били током прве деценије 21. века? Клуб се сада препородио и наредне сезоне биће још бољи, а самим тим и ми ћемо наставити да пунимо арену и бодримо још бољу Звезду, за још боље успехе, за још више нових Звездаша и Делија од којих ћемо направити најбољу поблику, квалитет још бољи! Дакле, сведоци смо да за две године, и једном визијом која је тада била направљена од појединих и њиховим радом и ИДЕЈАМА, урађено је превише! Зашто овај пакет не би могао да се усмери на фудбалски клуб???
Idea
_________________
...а живот ти сад поставља питања многа...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 20 Apr 2015 06:39    Post subject: Reply with quote

Немој само да преко Јадранске лиге и у фудбалу стварамо успехе....много би било.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 30 Apr 2015 05:10    Post subject: Reply with quote

http://www.kurir.rs/sport/kosarka/skandal-u-zagrebu-bed-blu-bojsi-napali-autobus-sa-kosarkasima-zvezde-clanak-1764221
Браво за јунаке који су навијали у хали, сигурно сте поносни на то што глумите Делије, а када вам се буде догодило оно што реално може...онда ће сва срамота ићи на нашу адресу. Није ми јасно да људи не умеју толико да резонују, макар и симпатизери и пријатељи клуба. Тамо су нападане судије из Србије, кајакаши, спортисти разни, новинари....где ли вам је памет када мислите да неће некога ко је макар и пријатељ клуба,спонзор...а навија за Звезду.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 01 May 2015 06:03    Post subject: Reply with quote

ау колико сад претерујеш, па не можеш забранити људима да воле свој клуб. а томе ко је како прошао у хали или изван ње и колико то није везано за групу то сви знају.

и врапци на грани стљав гупе по том питању, зашто би нам то био минус

и мучно је ово читати на форуму навијала Звезде. вероватно би неки људи били срећни када ове момке који гину за НАШ клуб нико не би бодрио, не знам. мучно је јако...

са друге стране даје се безрезервна подрша терзићевим лоповима који сваки својим потезом срамоте наш клуб.

терзу на барјак, кошаркаше у рупе!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 01 May 2015 06:12    Post subject: Reply with quote

Ај да те не вређам сад због те реченице о подршци терзи....и ако бих радо, да се сконцентришем на овај део где браниш људе који су ишли у загреб на кошаркашку утакмицу. Да ти људи иду тамо спремни да се бране, ја не бих реч рекао, али то је топовско месо или људи који чекају да их полиција стави у конвој па онда да се врате кући. Да је мало више људи добило батине, схватио би зашто причам то што причам....овако, то су људи који воле свој клуб и који га прате свуда....ал кад буду добили батине негде, и то приписали нама....веруј ми да им неће ни овде бити пријатно кад се врате. А ти паметуј и даље слободно и чуди се..
И треба да те је срамота тих поређења....да Делије нису покренуле смену гована из КК управе која су нас довела до просјачког штапа,а коју су сви подржавали итекако, тешко да би сад гледао ову Звезду коју гледаш....колико си злобан то није нормално....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 01 May 2015 06:46    Post subject: Reply with quote

злобан према теби, према клубу, према коме?

овде ако кажеш мишљење које није по мери, добијеш етикету. ја не кажем да сам ја увек у праву, али можеш и ти некад себи то да признаш.

вређај, пуцај, све је то расправа. ја никог увредио нисам, нити слагао.
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 01 May 2015 06:48    Post subject: Reply with quote

и не браним их, јер свако је одговоран за своје поступке, али покушавам да их разграничим од групе. и као такво није ни заслужило место на овом форуму

мени је само засметало што се пљује по подрши КК секцији нашег клуба. обрћеш тезе.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 01 May 2015 06:50    Post subject: Reply with quote

Увредио си групу јер кроз текст објашњаваш да смо дали подршку популарном терзи....а да не дајемо кошаркашима, а ја ти на то одговорим онако како јесте и образложим ти зашто си злобан са коментаром, али теби и даље није јасно...онда нема потребе даље да идемо са причом јер се не разумемо. Нека људи који читају ово сами оцене ко је у праву и шта има смисла....да се не препиремо овде као на пијаци.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 01 May 2015 08:27    Post subject: Reply with quote

Морам да се укључим у дискусију. Много је мучна тема ова зашто бојкотовати АБА лигу. Самим уласком у ту лигу ми смо упропастили домаће првнество које је изгубило сав значај. Спонзори су се окренули јадранској лиги, наша грешка је била што смо на то пристали за време Сагадиновог тренерског периода (који је такође тада био власник те лиге). Сада смо увидели ту нашу грешку и ако неко мисли да треба и даље да једемо говна као да се ништа није десило онда им очигледно није јасно шта значи Звезда. То је клуб који представља и наш народ, а да идемо преко мртвих ради ЕВРОПЕ. Мислим да нема много разлике између ратног профитерства и те екс ју лиге, где комплекси пуне трибине, мржња итд... Ми морамо да гледам шта је у интересу српске кошарке, а не да гурамо неке пропале лиге, клубове и вадимо их из гована... На крају крајева није ни ова управа пристала на ту лигу већ она коју смо увелико бојкотовали која је наш клуб довела на најниже гране у историји клуба...
Неки су увелико то заборавили, а да и када би наш клуб био негде у средини табеле, вероватно би се друга плоча вртела, како на трибинама, тако и у оваквим дискусијама... Али пошто је циљ европа, ми ћемо тај део испоштовати а овај други нека испоштују они које боле са све остало, само да Звезда побеђује, шта ће се десити када једном престане? да ли ће тада шаргарепа под оправдањем/називом европа имати смисла... Јер ту братства и јединства нема нити ће га икада бити. Ако то неко није још схватио онда живи у илузији...
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 01 May 2015 08:46    Post subject: Reply with quote

Договор је да се као група из горе наведених разлога од те ”југословенске” идеје/лиге дистанцирамо, јер је она оштетила српску кошарку у целини, а појединци нека сами одлучују по својем убеђењу. По томе се види степен размишљања сваког појединца, као човека или навијача... Сад се налазимо ту где јесмо, није једноставно, али уцењивање европом кроз ту лигу сигурно није нешто што је по вољи било ког правог навијача Звезде.
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 01 May 2015 09:47    Post subject: Reply with quote

Поред толико озбиљних ствари и проблема ево мало и да се насмејемо Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=wd-A-Y-eWH4&sns=fb
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 01 May 2015 10:42    Post subject: Reply with quote

Том болеснику није место на форуму,посебно не у овој теми и у оваквом тренутку
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 01 May 2015 13:24    Post subject: Reply with quote

ни мени се претерано не свиђа та прича око наших звездаша у хали,некако ми не знам да објасним. Онај ко оде да подржи наш клуб,представља не само себе већ и групу без обзира што сви знамо ко је ко.

Међутим морам да кажем безвезе су ми деловале и оне батине за покушај вођења навијања у јадранској пре 4,5,6 година,зна свако о чему причам да не глумимо сад не знам шта,а онда став свако има право у своје име да иде и навија,како је било ове године,само не као група него појединачно у своје име.

Јер негде је дефинитивно била грешка или пре 5 година кад се спречавало навијање на јадранској иако нису ни тад ношене заставе или шта слично али се покушавало са вођењем организованог навијања то се спречавало а није био резон свако у своје име може ако жели или је грешка сад кад је управо резон група бојкотује а ко хоће сам нека иде и да навија и да се самоорганизује у хали.

Не иду и јаре и паре.

Лоше грешке по питању баскета са стране групе се само по мом виђењу гомилале као мала грудва кад се спусти низ неку падину,па постане већа,зато не могу скроз наскроз да пљунем те људе који су били у Загребу,али са једне стране мало ми јадно да оде 50 или колико људи,да глуме нешто...јер ипак то ми деловало доста вештачки и некако безвезе.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 54, 55, 56, 57, 58  Next

View previous topic :: View next topic
Page 55 of 58

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop