DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

КОРАК НАПРЕД!
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 56, 57, 58  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 30 Aug 2014 20:18    Post subject: Reply with quote

Зајебимо димове за сада,видели сте вечерас колико девојака.....аууу шта је ово бре
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 30 Aug 2014 21:56    Post subject: Reply with quote


Наградно питање...нађи девојку у доњем делу трибине,до средње шипке...није баш све тако црно,само људи треба да се осврну око себе...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 30 Aug 2014 23:03    Post subject: Reply with quote

http://oi61.tinypic.com/25zgx7b.jpg

Шта сам добио ?
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 31 Aug 2014 13:04    Post subject: Reply with quote

Знаш како се каже...једна ко ни једна....и питање је уопште дал је то женско...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LAZARSUCZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 May 2014
Posts: 9

PostPosted: 31 Aug 2014 13:30    Post subject: Reply with quote

није да имам нешто против девојака на трибини али шта ја да радим када почне еври го а оне ме погледају оним покислим погледом и почну да се моле да их неко не дотакне.
Па ме после нападају када кажем да трибина није за жене. Има исток има запад, има и север оне стране ближе осталим трибинама где маса непомично стоји.
_________________
Док срце куца у нама,
ти Звездо ниси сама!
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 31 Aug 2014 19:26    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Знаш како се каже...једна ко ни једна....и питање је уопште дал је то женско...


https://www.youtube.com/watch?v=uzTbsAy91k4
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 352

PostPosted: 31 Aug 2014 20:02    Post subject: Reply with quote

LAZARSUCZ wrote:
није да имам нешто против девојака на трибини али шта ја да радим када почне еври го а оне ме погледају оним покислим погледом и почну да се моле да их неко не дотакне.
Па ме после нападају када кажем да трибина није за жене. Има исток има запад, има и север оне стране ближе осталим трибинама где маса непомично стоји.


Па који ћеш курац поред девојака? Свако ко себе сматра навијачем,и ко хоће да навија 90 минута неће лутати по трибини него ће стати тамо где треба да стане!
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
mr nono
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Feb 2010
Posts: 157

PostPosted: 02 Sep 2014 08:23    Post subject: Reply with quote

Кад у копу стојиш ти... Exclamation

Ово против Спартака је био лоше. Сем на неке моменте у другом полувремену. Мора боље. Шипка не треба да мотивише, шипка је ту само да коригује. Ако неко треба да ти 90 минута тера да певаш. Ако не можеш да сам себе мотивишеш да због ње оставиш грло на трибини, онда јбг.

Имамо паузу да сами са собом видимо шта и како!

Мора много боље, и наравно бројније. Зашто смо стали? Предходних година смо навикли да морамо да цимамо. Да морамо од сваке утакмице ми сами да правимо спектакл, без обзира на противника.

4 победе, 7 голова датих, без примљеног.

Шта треба да урадимо да се Звездаши пробуде и почну да у својој другој кући певају пуним гласом, са поносом што напокон Звезда игра овако? Шта треба да се деси да на стадиону редовно буде 25-30 хиљада људи?

И још једном! Кад у копу стојиш ти... Exclamation Изнова и изнова и изнова, да се зна шта треба, ако треба и 90 минута, без "напред звездо сад на гол", него без паузе и без стајања, док не уђе у главу. Скачи, певај, у копу увек исто, јако! Док не пробудимо целу трибину. Успавани сви, сви мисле оних 500 момака доле лево да ће да пева за њих 5-6 хиљада, е па неће. Ти момци су заслужили да следећу утакмицу на Маракани ЋУТЕ, па да видимо колико су остали гласни.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 02 Sep 2014 10:49    Post subject: Reply with quote

Бројност и навијање,две ствари о којима МОРАМО да поведемо рачуна од сад!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 03 Sep 2014 17:45    Post subject: Reply with quote





И ако ово изгледа сасвим добро,не смемо да се заваравамо!Мора да се дигне стадион на ноге,да се пробуде Звездаши!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Planna
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Jan 2011
Posts: 289

PostPosted: 19 Sep 2014 14:31    Post subject: Reply with quote

Можда је прикладније да ово пишем на теми Звезда Пазар пошто је то актуелно али опет са друге стране то и није тако једноставно да се напише одигра утакмица и тема закључа и оде на стране где су завршене утакмице из прошлих година.
Нова сезона носи нове битке на више фронтова,рекао бих да имамо снаге да се носимо и чак да пренесемо понешто на следећи ниво борба против системске корупције која долази из криминалног савеза,навијање и посета је оно на шта морамо да се усресредимо,100 галамџија и 10 000 галамџија не ударају исти ударац то ваљда сви знамо и зато не би требало никако у овој сезони да се одричемо људи са истока и запада називамо их именима и ограђујемо се од њих,навијачи Звезде морају исто да дишу да осећају а пошто је организација на северу ми морамо да се потрудимо да људи који долазе на стадион разумеју наше ставове.
Рекао бих да на следећој утакмици треба делити информаторе истоку и западу али како када то људи и на северу не читају (пример против Спартака на прошлој утакмици,гужвају се информатори,бацају на све стране,цепкају,стављају под дупе,све само се не чита,то је чак прешло у навику) мој неки предлог за то одсуство интересовања би био да се информатор дели искључиво уз карту или даје када се стоји у реду али углавном већ на благајни стадиона (на целом стадиону) у делије шопу било где само не на улазима где се већ упада ко мува без главе гледајући где ћеш да забодеш место,верујте до сада су информатори дали врло мало ефеката а то је један од врло битних начина да се доспе Звездашима у главу брзо и ефикасно,немојте ме убеђивати да је другачије јер не би имали мане које се понављају изнова и изнова.
Још од када је Коначно присутан мислим окачио слику Милене Павловић са насловом на чашицу разговора стоји ми слика у глави. (http://www.dodaj.rs/f/32/Mh/2sGN9JPR/zr-220-decembar-1973.jpg)
такође је стигао предлог да би то ваљало да се одради на зиду изнад благајне,иако у полу шаљивом тону један доста фин предлог морам признати.
Исечци из новина су живи сведоци једне велике историје великог клуба,не само примери о успеху нашег клуба већ исечци и о навијачима Црвене Звезде,пример.
http://www.dodaj.rs/f/1V/1c/2oFHEHba/1954.jpg
http://www.dodaj.rs/f/y/y4/AxUKIff/otlizp0.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3e/vq/1eNaJE30/cfdenoy.jpg
Тога има колико хоћеш и мислим да постоје људи који скупљају то годинама односно деценијама,ти китњасти текстови неких правих новинара (за разлику од ових данас) су право благо и ваљало би их искористити у неком својству где ће остати забележени,пада ми на памет у виду налепнице информатора,графита,мурала,двомотке,барјака,застава,кореографије у суштини постоји широк спектар где би могли искористити ове цитате,исечке и одломке из разних текстова.
Посету на стадиону би повезао са навијањем и опет би поменуо прошлу утакмицу тј. Спартак ајде и гомила девојака али незамислива ми је ствар да се већ на 20 метара од копа (мотора навијања) седи,прошетао сам у другом полувремену севером до истока и ту је седељка и пикник,очеви и мајке са малом децом која сликају север,старији 60 плус навијачи који седе мало гледају у коп мало на утакмицу устану да се проддеру који пут и опет седну.Северна трибина је трибина стајање колико знам и када крочош кроз капију узимаш своје место и навијаш.
Лепе су ове слике где је Генерал рекао добро је и ово али такође лепо су исечене и искадриране да се види оно што треба а рубови су носилац тренутног проблема (ситуација ка западу је за нијансу боља)
Сетите се 3 полувремена после Војводине и тако треба да изгледа мотор навијања на северу ништа преко тога,дигнути рубове и секторе близу њих на ноге и то је то,о стадиону треба размишљати тек када дигнемо север на ноге.
https://www.youtube.com/watch?v=C_rYxHraOQg
у ствари,чувена песма ће бити показатељ и тест раста севера ове сезоне,када будемо ово отпевали како ваља знаћемо сигурно да смо на правом путу и да људи слушају,читају написано и улазе дубље у менталитет трибине,па ајде да видимо да ли смо дорасли Very Happy
Сезона је наша,изаћићемо као победници...
_________________
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/bb/61/7d/bb617d11609448c5d5d6bf867d54c046.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 19 Sep 2014 19:05    Post subject: Reply with quote

Rukometaši Crvene zvezde u prvom kolu nove sezone dočekuju Požarevac u dvorani Šumice. Meč se igra u subotu, a početak je zakazan za 17 časova i 30 minuta.

Evo i kompletnog rasporeda Zvezde u domaćem šampionatu ove sezone:

1./10. kolo: Crvena zvezda - Požarevac

2./11. kolo: Rudar (Kostolac) – Crvena zvezda

3./12. kolo: Crvena zvezda – Planinka Prolom voda (Kuršumlija)

4./13. kolo: Jugović (Kać) – Crvena zvezda

5./14. kolo: Crvena zvezda – Partizan

6./15. kolo: Metaloplastika (Šabac) – Crvena zvezda

7./16. kolo: Crvena zvezda – Železničar 1949 (Niš)

8./17. kolo: Crvena zvezda – Kolubara (Lazarevac)

9./18. kolo: Spartak Vojput (Subotica) – Crvena zvezda
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
Буљави
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Dec 2011
Posts: 233
Location: Београд

PostPosted: 20 Sep 2014 21:45    Post subject: Reply with quote

Око правих ствари,нема много приче! Она се буди! Ово није место на којем треба кукати,тражити кривце...Одавде увек мора позитивно! Опет ће бити пун север,само што појединци морају да избаце свој его и да се приближе својима,јер само тако се може радити са људима.Подредити се Звезди,њеним успесима,животу мајке Србије,заснивању породица...Ако знаш,ако осећаш...Преноси то даље! Ко ће први прићи?
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 20 Sep 2014 21:57    Post subject: Reply with quote

Пре пар година минус 10,5 година без титуле...а 40000 људи.Ове године...освојена титула,почела нова сезона...спојили 4 пободе као никад до сад...и?Нешто није како треба и то мора да се одгонетне. Моје мишљење је да су људи ишли срцем ових година...када осетиш да си стварно са једне стране ти а са друге држава која те поткрада...сигурно је то неки моменат који подстакне људе.Неправда је одличан начин за напајање навијача,али морамо да научимо да тражимо мотиве и у ситуацијама као што су ове! Мотив би требао да нам буде...да Звезда стварно стане на ноге! А то значи...не да се краде титула па да вичемо по свом дворишту да смо први, већ да стане на ноге онако како треба! Ако треба и да се игра са клинцима, да се има стрпљења...да се има план у глави и да се спроводи. Па да видимо Звезду у лиги шампиона за рецимо 3 године. Мислим да би морали себи да зацртамо нови циљ, пошто смо први испунили...а то је спашавање клуба од пропасти кад је било најтеже. Сад је друга ситуација,а то је стављање клуба на ноге!
Не би смело да нам се деси да смо имали веће емоције онда када смо били у "агонији" и са 40000 људи на стадиону, него данас кад смо се "стабилизовали" а на стадиону 7000 људи!Испада да смо имали веће емоције,већу љубав према клубу...управо онда када нам није ишло!То је лепо што смо били тако привржени,али сада морамо даље да идемо!
7000 на данашњој утакмици је црвена лампица која се пали и показује нам нешто! Није сад лако ни са 7000...дићи на 15000, а камоли на више!Зато морамо што пре да се тргнемо од ове бројке,јер на крају ћемо да се утопимо у неко сивило...и онда можемо да побеђујемо редом...људи ће да чекају задњих пар кола да дођу да прославе то...и то је то!А да ли је то срећа?Да ли је то навијачки испуњен живот?Наравно да није,и све губи смисао ако победе не умемо да употребимо за ширење Звездаштва и једне приче које у широј околини нигде нема!На крају ће још да испадне да сам испуњенији био онда када сам се нервирао,из кола у коло долазио и стрепео,када сам трпео неправде које никоме нису могле да се објасне...размишљајте Делије о овоме...наша трибина мора да иде даље и да вуче цео стадион са нама!На нама је да изаберемо како ћемо то извести...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Победник
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2009
Posts: 250

PostPosted: 21 Sep 2014 10:22    Post subject: Reply with quote

blokovii wrote:
Колико год да је гласно одпевана у неким тренуцима, сваки пут све брже и брже се пева, прераста у брзалицу...

https://www.youtube.com/watch?v=STwlKg_lKw8

https://www.youtube.com/watch?v=19E6vmUvawk


Није ни битно толико што се тиче ње... Мелодија је већ коришћена на многим трибинама по свету и певамо је само у ретким ситуацијама. У последње време смо дали себи мало више одушка, обзиром да имамо много наших мелодија (што измишљених, што постојећих које смо први искористили)! Сви знамо који је став Севера по том питању, тако да сигуран сам да ћемо у најкраћем року бити онакви какви смо и били добар један период. И још бољи и оригиналнији! Зашто да не већ у среду сад!? Само што и за то морају људи да се потруде максимално ако желимо да нам "Од рођења мог" звучи као "Аида" или "Ајде Звездо сад на го" као "Бела ћао" Exclamation Ово још у већој мери зависи од сваког поједница на Северу, него кад причамо о враћању људи на стадион!

Синоћ је био прави пример колико је добро кад урадиш нешто оригинално, кад на скроз посебан начин даш печат утакмици! Док рецимо у Крушевцу смо деловали као нека најпросечнија трибина у Европи...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 56, 57, 58  Next

View previous topic :: View next topic
Page 49 of 58

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop