DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

КОРАК НАПРЕД!
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 56, 57, 58  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Инкогнито
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Apr 2013
Posts: 271

PostPosted: 26 May 2014 16:22    Post subject: Reply with quote

звездале wrote:
lucky luciano wrote:
Није се то певало због мутавог бабовића већ што звездале каже прелази људима у навику а то никако не ваља. Пуна капа је кад им на дербију посветимо пар песама више и не заслужују. А што се малог гробарчића тиче парола на месту кратко и јасно.


и тужно је што се управо те песме певају са већим жаром него оне наше, е то је јебено тужно.
који курац вам је мозак попио одједном?


А песма "Ој Косово, Косово", боље ни да није певана како је отпевана. . .
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=yGyPbIxHXc0
Back to top
View user's profile Send private message
Јевремовић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2014
Posts: 54

PostPosted: 26 May 2014 16:32    Post subject: Reply with quote

звездале wrote:
то нам је велики корак назад, то није једна утакмица, то нису две, тога је било и на прослави титуле.
не знам како вам се не гади кад то певате, сам тај осећај да се понашате као они.

Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Знај да никада неће доћи дан, дан кад нећу бити с тобом ја!
Back to top
View user's profile Send private message
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 26 May 2014 17:20    Post subject: Reply with quote

Мора некако да се покаже људима зашто не треба то да се ради, већ 100 пута поновљено овде, није проблем са нама који смо на форуму, него са онима које не интересује било каква едукација што се тиче трибине, као да џабе пишемо...

Два пута су ти момци кренули да прекидају песму "још једна победа и титула" да би кренули "Индија, Пакистан" , два пута сам се драо ко мајмун да не раде то и трећи пут кренули неки изнад и подржала већина трибине. Овакве ствари много лошу слику показују.... Мора се томе стати на крај, најлакше је кад човек са шипке води и ни једну сличну песму не покреће до краја, ало ти мозгови неће схватити зашто он не пева то док им се лепо не објасни, можда науче нешто, можда и не... Видели смо сад колики је проблем у свести осталих навијача када нема ко да покрене навијање... Ми знамо зашто не радимо такве ствари, људи на шипци такође, морамо некако да научимо и остале који не прате овај форум. Већина таквих се налази на фејсбуку и дебилним страницама које масовно постављају ствари везане за комшије и прозивање њих и кад треба и кад не треба, нити их интересује ово што ми овде пишемо, нити било шта друго.
Back to top
View user's profile Send private message
црвено-бели
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Apr 2012
Posts: 104

PostPosted: 26 May 2014 18:00    Post subject: Reply with quote

Најгоре што су то форсирали људи који нису евро навијачи...ови су само једва дочекали и заједно надгласали део до истока који се трудио колко је могао.
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 26 May 2014 18:50    Post subject: Reply with quote

дај, не можемо и ово свалити на евро-навијаче, песма је грмела и сви су је прихватили боље него химну певану на крају. те песме су грмеле на гостовањима, на маракани кад нас је било 10-15 хиљада, тад није било евро-навијача.

ајде да се погледамо сви заједно и замислимо где то води.
Back to top
View user's profile Send private message
Јанкез
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Apr 2014
Posts: 36

PostPosted: 26 May 2014 19:34    Post subject: Reply with quote

Због нама свима познатог разлога, организованог навијања није било.
Ово је била прилика да се сами навијачи покажу и ту се подбацило много. Велики искорак напред да се стане са прозивањем оне стране јер то нема смисла. Дајемо им пажњу а не заслужују апсолутно ништа!
Нажалост, позера, фејс еуро и дерби навијача ће бити и тешко да се томе може стати на пут. Оно што сам приметио је да је јуче одмах иза паноа Веље било много клинаца од неких 12-13 година са цигарама у устима и бакљама. Знамо сви ко је ту све стојао и они се уопште нису обазирали на присуство породице и родбине и таквим клинцима се МОРА стати на пут. Не може свако да стоји ту а поготово не неки клинци које апсолутно нико у том кругу не зна.
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 354

PostPosted: 26 May 2014 19:44    Post subject: Reply with quote

Зашто би покушавали да учимо неког ко нема нити жели да има и мало навијачке свести? Није се кретало са шипке, то је донело неке лоше ствари које су се десиле јуче ал шта је ту је,неће свака наредна текма бити као јучерашња! Зато нема потребе објашњавати неком било шта ко то не жели,или ко је можда добио неке комплексе од њих за ових 6 година па би сваку текму певали Индија,Пакистан...Некада је добро мало подићи атмосферу тим песмама,али само кад је прави тренутак за то..јуче дефинитивно није био,али ето праћени тим осећајем да је титула наша олако је трибина прихватила песму па су сви певали.Први ја,зато нећу да критикујем било кога јер свакако да то неће прећи у праксу сигурно,у то сам убеђен јер једно смо ми а друго су они! Ти што су исфрустрирани се не питају,па нек на тим друштвеним мрежама курцима палцима лече комплексе!
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 26 May 2014 21:14    Post subject: Reply with quote

Такве људе који долазе само на дерби, прославу титуле или кад се једном у десет година игра против неког Милана, Бордоа треба да учимо да истрпимо тих 90 мин. Наши људи треба да схвате да се они никад неће променити и да ће долазити на текме као и преступна година. За све остало ту смо ми. Не можеш ником да забраниш да уђе на стадион.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
crvenobelebrigade
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 May 2014
Posts: 35

PostPosted: 26 May 2014 21:53    Post subject: Reply with quote

Слажем се са Лакијем да такви људи постоје, да их је било и да ће их бити, али не можемо да се помиримо са тим или да престанемо да причамо, да објашњавамо шта и због чега не ваља.
Иде Европа, иду квалификације и врло брзо ћемо имати утакмицу сличну овој, где НИКАКО не смемо да дозволимо да нас дерби, евро, преступна година, какви год навијачи ни на секунд ометају у ономе у чему смо најбољи у истој тој Европи.Знамо ко смо и шта смо, причом, радом и залагањем у наредних месец и нешто дана допирати до људи, спремати се унапред. Наша нова сезона је синоћ почела!
Back to top
View user's profile Send private message
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 26 May 2014 21:58    Post subject: Reply with quote

здравкохерби� wrote:
Зашто би покушавали да учимо неког ко нема нити жели да има и мало навијачке свести? Није се кретало са шипке, то је донело неке лоше ствари које су се десиле јуче ал шта је ту је,неће свака наредна текма бити као јучерашња! Зато нема потребе објашњавати неком било шта ко то не жели,или ко је можда добио неке комплексе од њих за ових 6 година па би сваку текму певали Индија,Пакистан...Некада је добро мало подићи атмосферу тим песмама,али само кад је прави тренутак за то..јуче дефинитивно није био,али ето праћени тим осећајем да је титула наша олако је трибина прихватила песму па су сви певали.Први ја,зато нећу да критикујем било кога јер свакако да то неће прећи у праксу сигурно,у то сам убеђен јер једно смо ми а друго су они! Ти што су исфрустрирани се не питају,па нек на тим друштвеним мрежама курцима палцима лече комплексе!


Ја тебе сад не разумем, па зашто је отворена тема корак напред? Зашто ми овде све ово пишемо? Да хвалимо сами себе кад нешто добро урадимо, а кад сјебемо онда то да гурамо под тепих? Зашто се људи на шипци убијају покушавајући да учине атмосферу бољом? Због чега све то ако нећемо да учимо оне који не знају? Можемо да бирамо, или да покушамо да направимо онакву трибину какву сви овде желимо или једноставно да спустимо главу, помиримо се са чињеницом да никад нећемо навијати сви ко један као на баскету од пре месец дана кад нас је било 400-500.... Следеће сезоне ако Бог да улазимо у Лигу Шампиона, биће позера, биће свега, пун север, пун стадион. Ја лично не желим да гледам људе који носе оне велике шешире, људе који на 30 степени носе дрес и зимски шал, оне који цртају црвено беле боје по лицу, клинце од 12 година који се мрште у копу.... Интернет је свима доступан, исто као што на фејсбуку нацртају оног чикицу и напишу "ово је гробар, један лајк један шамар", тако се могу направити и поједине странице које ће скупити велики број људи уз помоћ РСБ-а на пример у којима ће се едуковати сви ти клинци, сви ти незрели навијачи, наравно да већини појединаца о којима смо причали неће научити али донеће неки помак сигурно управо на пример тим људима који се облаче као у циркус да су кренули и који вероватно ни не знају да постоји форум јер у супротном сигурно не би ово радили. Први део може да буде такав. Други је већ примењен у праксу пар пута, а то је да људи иду по трибини склањају девојке са стране, гледају ко навија, а ко не. Све се може, ако ми то желимо.
Back to top
View user's profile Send private message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 26 May 2014 22:03    Post subject: Reply with quote

Перо, слажем се у већини тога са тобом ...све је то на месту треба едуковати људе , али ако је дошло време да се навијачи едукују преко фејсбука ...онда јебига

Овај други део који си поменуо је већ у принципу уреду ...
Back to top
View user's profile Send private message
Жаре1ЦЗ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Nov 2012
Posts: 56
Location: Београд

PostPosted: 26 May 2014 22:06    Post subject: Reply with quote

Није толико нелегитимно певати против њих кад славимо титулу... (радило се то и раније)

Свако ко је био на утакмици и на трибини је иоле дуго, чуо је и препознао неки глуп коментар и видео неку будалаштину. Можда то пробуди свест код нормалних људи (претежно млађих) кад виде како не треба да се понашају и да размишљају. Мислим да се трибина држала достојанствено и то је велика ствар и велики темељ за будућност.
Back to top
View user's profile Send private message
блоковии
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2013
Posts: 160

PostPosted: 26 May 2014 22:07    Post subject: Reply with quote

Пера којот wrote:
Интернет је свима доступан, исто као што на фејсбуку нацртају оног чикицу и напишу "ово је гробар, један лајк један шамар", тако се могу направити и поједине странице које ће скупити велики број људи уз помоћ РСБ-а на пример у којима ће се едуковати сви ти клинци, сви ти незрели навијачи


Да се едукују људи преко фејсбука? Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
crvenobelebrigade
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 May 2014
Posts: 35

PostPosted: 26 May 2014 22:11    Post subject: Reply with quote

Дошло је време да нема утакмице наредних месец и нешто дана, а да ми овде у ово време конструктивно полемишемо, расправљамо, све са жељом да нам свима у нашој кући, на нашој трибини буде боље. Добри смо цигани, добри Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Жаре1ЦЗ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Nov 2012
Posts: 56
Location: Београд

PostPosted: 26 May 2014 22:13    Post subject: Reply with quote

Можда је проблем што се едукују, а не образују се.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 56, 57, 58  Next

View previous topic :: View next topic
Page 43 of 58

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop