DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Распоред 2013/2014
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 91, 92, 93  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ДелијеАвала
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 177

PostPosted: 21 Jun 2013 13:36    Post subject: Reply with quote

Са навијачке стране може бити интересантна лига колико толико, бар мање бленемо у празне трибине, без других група ако ништа друго... а квалитет је сваке године све гори и гори и тако ће бити... то су све братски клубови, колико се пута дешавало да су поједини људи чланови управних одбора два клуба у исто време. Не знам дал је једном неко дигао глас за неку неправилност, осим можда војводине и то последњих пар година, све и да оде главати остаје мали милион послушних по разним клубовима, заједницама, савезима... То што се деси да играју нерешено или што се у дербију решавало питање титуле далеко је од регуларности, него чисто замазивање очију.

А нас нико више не јебе ни 2 % , нашим клинцима је боље у чуки него у Звезди, све док је такво стање не очекујем ни да нас поштује него други.
Ми на стадион сви, да помогнемо нашем клубу да исплива из гована, а онда ћемо лако са томиславом и екипом!
Back to top
View user's profile Send private message
Добровољац
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2011
Posts: 151
Location: Сингидунум

PostPosted: 21 Jun 2013 14:41    Post subject: Reply with quote

Била би интересантна лига да се велика већина гостовања не игра суботом, да ли је могуће да клуб не може да утиче на то да се бар гостовања играју углавном недељом као прошле сезоне?
Па мајку му како то враћају људе на стадион? Ваљда знају да велика већина људи у Србији ради суботом?!
Ако остану онакви термини какви су објављени и утакмице на Маракани ће се играти у ранијим часовима, ужас.
Мада знајући Звезду термини утакмица се одлучују пар дана пред исту, па се надам да ће ипак наћи неко решење да гостујемо махом недељом.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Stele
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jun 2012
Posts: 69

PostPosted: 21 Jun 2013 14:47    Post subject: Reply with quote

Добровољац wrote:
Била би интересантна лига да се велика већина гостовања не игра суботом, да ли је могуће да клуб не може да утиче на то да се бар гостовања играју углавном недељом као прошле сезоне?
Па мајку му како то враћају људе на стадион? Ваљда знају да велика већина људи у Србији ради суботом?!
Ако остану онакви термини какви су објављени и утакмице на Маракани ће се играти у ранијим часовима, ужас.
Мада знајући Звезду термини утакмица се одлучују пар дана пред исту, па се надам да ће ипак наћи неко решење да гостујемо махом недељом.

Она сатница што су ставили нема никакве везе, мислим да се око сатнице питају и ТВ станице које имају права на пренос...
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Марс
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Oct 2012
Posts: 33
Location: Степенице

PostPosted: 21 Jun 2013 17:42    Post subject: Reply with quote

Постоји шанса да се утакмице на маракани стварно и играју тако рано јер је човић и причао о томе прошле сезоне као један од начина да смањимо непотребну потрошњу
_________________
Бићу увек с' тобом, макар нем'о леба
и бодрићу те Звездо, и на марсу ако треба
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13174

PostPosted: 21 Jun 2013 18:31    Post subject: Reply with quote

Немамо титулу већ 6 година за редом,европу нисмо видели годинама,само још фали да нам овај сиромашни фудбал ставе у 1 поподне да се игра...па да нас отерају са стадиона!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 21 Jun 2013 19:31    Post subject: Reply with quote

Нек помере за 11 ујутру боље да ови који раде другу стигну и на текму и на посао Very Happy Very Happy што нас више јебу ми смо све луђи па ћемо да видимо ко ће добити рат
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Дебели
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jul 2011
Posts: 250

PostPosted: 21 Jun 2013 23:15    Post subject: Reply with quote

Да нисмо ми то мало себични? Ако ће тако да се смање трошкови које не можемо да плаћамо, нека ставе да се игра у 13 часова. Ко жели да дође на стадион, доћи ће, е сад што можда нећемо лепо изгледати на сликама, мало ме и заболе...
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 22 Jun 2013 00:38    Post subject: Reply with quote

Кад се већ расипало на све стране па неће нам угашени рефлектори решити проблем. Боље да ставе Север 500 дин.
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 500

PostPosted: 22 Jun 2013 06:59    Post subject: Reply with quote

lucky luciano wrote:
Кад се већ расипало на све стране па неће нам угашени рефлектори решити проблем. Боље да ставе Север 500 дин.

а исток 800,запад 1000?па да играмо пред 2000 људи?
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13174

PostPosted: 22 Jun 2013 07:11    Post subject: Reply with quote

Дебели wrote:
Да нисмо ми то мало себични? Ако ће тако да се смање трошкови које не можемо да плаћамо, нека ставе да се игра у 13 часова. Ко жели да дође на стадион, доћи ће, е сад што можда нећемо лепо изгледати на сликама, мало ме и заболе...

Не разумем шта причаш?Као да никада ниси присуствовао утакмици у 1 сат?Шта ће на 50 милиона да промене рефлектори баш ме живо занима?Па цела лига уводи рефлекторе на стадион,најбоље ми да играмо у 1,као да смо неки Јавор!?Нека смање мало друге трошкове,ово је најосновнија ствар која мора да се подразумева када се прича о доласку људи на стадион.Ја би разумео да то има неког резона,да ће са тиме не знам колико да се уштеди,али то није тако.То је једина ствар на којој не требају да штеде,свуда остало могу да разумем.Ја мислим да то ова управа мало другачије гледа и да уопште није толико до трошка,колико немају осећаја шта за шта се треба стегнути а за шта не.
На цене карата које су сада,само да дође што више људи,и имаће чак и зараду сваку утакмицу,а рефлектори ће сигурно моћи од тога да се отплате!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
devils omladinac
ДЕЛИЈА


Joined: 08 Dec 2010
Posts: 160

PostPosted: 22 Jun 2013 07:36    Post subject: devils omladinac Reply with quote

Ево једног мог паметног поста.Да се трошкови за рефлекторе надохнаде протеривањем продаваца разних занимација за зубе и да тај бизнис преузме клуб.Две чашице 50 динара пута 20 000 људи=милион динара.Основаћемо и једну младу пајсер бригаду јер ни семенкари нису наивни.Ма да би и у јутарњем термину био пун стадион био добро испуњен јер ћемо играти нападачки фудбал пошто имамо између 7 и 12 центарфора.
Back to top
View user's profile Send private message
Boza NN
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Jan 2013
Posts: 13

PostPosted: 22 Jun 2013 08:45    Post subject: Reply with quote

Па и енглези играју у 4 стално а сви имају рефлекторе. По мени је боље у 4 да се игра. Можемо да причамо шта хоћемо,али трошкови ће се тако смањити.
И што неко рече,нек ставе Север 500 а исток,запад 200 и тако се решимо људи који долазе на север јер је јефтиније
_________________
Али брате волети ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ није тако мала ствар!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ДелијеАвала
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 177

PostPosted: 22 Jun 2013 09:05    Post subject: Reply with quote

Boza NN wrote:
Па и енглези играју у 4 стално а сви имају рефлекторе. По мени је боље у 4 да се игра. Можемо да причамо шта хоћемо,али трошкови ће се тако смањити.
И што неко рече,нек ставе Север 500 а исток,запад 200 и тако се решимо људи који долазе на север јер је јефтиније


"Tо је велика нација, пада киша а пун стадион, а овде празне трибине к'о да влада куга"
Узалуд је уопште расправљати о термиму утакмице и тим трошковима, боримо се за што више људи на стадиону, тотална глупост би била да играмо утакмице у по бела дана..ако ћемо том логиком онда ај да угасимо и воду па сад по овим врућинама да људи поцркају, сачувајмо бар мало достојанства.
Неке ствари једноставно не треба дирати, зна се шта су утакмице у вечерњем термину....
Back to top
View user's profile Send private message
ХернанБаркос
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Apr 2013
Posts: 38
Location: И на Марсу ако треба!

PostPosted: 22 Jun 2013 09:58    Post subject: Reply with quote

Boza NN wrote:
Па и енглези играју у 4 стално а сви имају рефлекторе. По мени је боље у 4 да се игра. Можемо да причамо шта хоћемо,али трошкови ће се тако смањити.
И што неко рече,нек ставе Север 500 а исток,запад 200 и тако се решимо људи који долазе на север јер је јефтиније


стани...прочитај још једном шта си написао...имам утисак као да причам са ћалетом....шта све људи неће написати,прст на чело па се запитај јел ти место на овом форуму...можда и јесте али овом упису горе уопште није....
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13174

PostPosted: 22 Jun 2013 10:20    Post subject: Reply with quote

Ха...ова прича је отприлике у рангу оних..."ето како у енглеској нема хулигана"...отприлике је то тај начин размишљања.
Свако ко је закачио оно време одвратно када смо у 1 играли иутакмице,зна колико је све обезвређено тим термином.Људи би вероватно устајали и у 7 ујутру да гледају фудбал,али ми тога немамо овде!
АКо је утакмица у 1,ја не знам кад би морао да пође неко из Крушевца или Ниша рецимо на ту утакмицу?У 8 ујутру?И то колима да иде!Ако имамо можда неки план за ту утакмицу...кореографију или нешто слично...најбоље да дођу људи у 5 ујутру да се то поставља?Што људи раде суботом до 3-4-5...то нема везе исто!?
Не знам ни како смо дошли до овде да се прича о овој теми...али не треба је свакако даље терати јер је бесмислена скроз!
Имитација лиге и фудбала колико толико подношљивије изгледа када се дешава увече и под рефлекторима и ту нема шта да се расправља више!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 91, 92, 93  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 93

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop