DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Распоред 2013/2014
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 91, 92, 93  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 20 Jun 2013 16:06    Post subject: Reply with quote

Треба избојковати цело ово првенство и мрш у пичку материну. Мука ми је од ове смрдљиве лиге, све се зна унапред, па каква је то регуларност којом се дичиш стоко дебела? Све ти јебем и живо и мртво.
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 20 Jun 2013 16:42    Post subject: Reply with quote

бергер па бергер шта си запео јебем и тебе и њега. Нема шта да се објашњава овде нисмо ми овце бре. Овако ће бити све док не умре она одвратна главусина толе! Бесан сам браћо,бесан као рис!
Нама остаје само да од првог до последњег кола, од првог до последњег минута грмимо без престанка да се сви усеру од муке!
Исто тако морамо овима доле на терену какви год били и ко год играо да дамо јасно до знања да морају да гину све док сви не попадају од изнемоглости! Морамо победимо сваку да би високих руку подигли пехар на пролеће! У супротном ће добити батине свако ко не буде тако радио од играча, преко тренера голмана до управе! Сви ће да раде у интересу Звезде и много преко својих могућности или ће добити батине! Прво од мене! Доста је Север трпео скупљало се годинама браћо прекипело је бре!!! 6 год. нас кара стока били смо појам за њих у овом спорту, Рајко и остале легенде се преврћу ако могу да виде шта раде њиховој Звезди. Боли ме курац и за вучића и за човића па и за ајића ако не ради ништа осим што је обична марионета овима. Ако не можемо против државе, савеза итд. имамо играче који морају да победе сваког само због нас и тог светог грба што им стоји око срца али не у срцу!!!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 20 Jun 2013 16:46    Post subject: Reply with quote

СВИХ 30 КОЛА, 2700 И КУСУР МИН. 30 ПОБЕДА САМО ТАКО МОЖЕМО ДА ОСВОЈИМО ТИТУЛУ!!! ДА БОГ ДА ПОЦРКАЛИ ДУШМАНИ!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Победник
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2009
Posts: 250

PostPosted: 20 Jun 2013 17:06    Post subject: Reply with quote

trooper wrote:
И по Бергеровим таблицама није предвиђено да ни једна екипа гостује три пута у прва четири кола,тако да ово су заправо Толетове таблице..

http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%91%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B5_%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5

Само да допуним мало и тебе и себе... Да будемо реални скроз, али и да укажемо на безобразлук и овим путем ако чита онај ко треба!

Грешиш, по овим таблицама што си окачио треће и четврто коло "број 10" везује 2 гостовања, а то смо ми у овом случају. Друго, желели би ми да има ако може и још више гостовања сличних Крагујевцу и Крушевцу, али... проблем је што се дешава да су нам та гостовања у старту, у прва 4 кола - 3 су таква! Ове сезоне дрхтимо и за прву утакмицу у Европи како ћемо проћи (због целе ситуације у клубу) и онда долазиш до тога да поред тога ти 2-3 дана после евро реванша треба у Ивањицу да идеш. Ајде и то некако... Али онда ти следи нови двомеч, ОДЛУЧЈУЋИ, а чекају те КШ и КГ и то оба 3-4 дана пре или после тих утакмица! Да смо на нивоу Бајерна не знам како би извукли целу ту серију у периоду од само 20 дана!???
Ма иди... Или смо уклети или ће пре бити да нас јебу на фињака онако! Ранијих сезона смо бар имали Смедерева и Инђију око тих европских ако се добро сећам, а гледај сад.

Доста је више!!! Ако толико брину за безбедност и остале глупости нека нађу нека друга решење, нек мењају термине, једни у суботу, други у недељу (тако иначе неретко и буде)... било шта, само немој да сваке сезоне почетак буде иста прича и пред крај гостујемо на ЈНА и идемо у НС кад треба да се решава титула! Али њима је очигледно главна тема да ли да буде Велика Субота када Звезда гостује у Новом Пазару или да се смисли разлог па да се игра без публике. И да ли ће их више напушавати на Маракани или на Карађорђу, па да се види где ће репрезентација да игра. А то што су спортски резултати и клубова и репрезентације катастрофа, то их не дотиче и никад неће бити тема изгледа!
Back to top
View user's profile Send private message
Дебели
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jul 2011
Posts: 250

PostPosted: 20 Jun 2013 17:46    Post subject: Reply with quote

Када буду хрвати дошли на Маракану у Септембру, 90+ минута да се посвети дебилима из савеза, да им не падне на памет више да се гнезде на нашем стадиону.
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 20 Jun 2013 21:55    Post subject: Reply with quote

После људима није јасно за Ђенову, па још мисле да су неком дате паре. Ја лично нисам никад био за насиље, то је глупост, али свака част момцима који су предузели конкретне кораке против ЛОПОВА и МАФИЈАША из ФСС, и за то приложили пар година свог живота! Када се једнога дана, ако Бог да, буде играло макар мало регуларније првенство, треба им споменик дићи у Старој Пазови као револуционарима и борцима за слободу фудбала! Срам те било сваки Србине што те и најмање фудбал интересује у животу, што си сад већ по навици спустио главу пред овом мафијом што уништи све живо и доведе фудбал на најниже гране у историји фудбала у Србији. Па били смо страх и трепет широм света, Пеле се опраштао од фудбала против нас, били смо трећи на првом првенству света, имали најјаче фудбалере, и шта све не, а сад не можемо да присмрдимо ни да прођемо на неко такмичење, ни да победимо оне које смо побеђивали са по пар комада у мрежи, а камоли нешто озбиљније. А мафија само вршља! Срам било и нову власт што то трпи као и свака претходна јер су немоћни да стану на пут криминалу у фудбалу. Ово је само један у низу шамара Србину из блата што више не зна ни ко је, ни шта је, нити где се налази!
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 20 Jun 2013 22:28    Post subject: Reply with quote

боли ме курац и за хрвате и за савез и за репку. САМО ЗВЕЗДА!!!
Јебу нас овде у здрав мозак ти исти педери из савеза ви причате о репрезентацији.Страшно!

http://www.youtube.com/watch?v=DeBOmxNFLIA
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 20 Jun 2013 22:30    Post subject: Reply with quote

Мени само није јасно што се ви исчуђавате са овим распоредом,ако смо знали да нам то следује...Лепо ми да креснемо и стоку и фирмаше у првом делу сезоне одемо на зимску паузу са лепом бодовном предношћу,како год окренеш играмо са сваким и код куће и на страни,јадно је то кад ми треба овде да дрхтимо да ли идемо у Крагујевац или Јагодину,треба све прегазити као плитак поток у овој бедној лиги....
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
млади делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 May 2007
Posts: 895
Location: Лазаревац

PostPosted: 20 Jun 2013 22:33    Post subject: Reply with quote

lucky luciano wrote:
Овако ће бити све док не умре она одвратна главусина толе!


Што, промениће се нешто кад он умре? И после Тита Тито.

Треба сваку утакмицу у новој сезони уместо на стадиону да навијамо испред фудбалског савеза, или макар два сата пре сваке утакмице. Доста више овог шегачења са институцијом Exclamation
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=8nGXys1B3mM
Back to top
View user's profile Send private message
нема предаје
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Mar 2009
Posts: 189

PostPosted: 20 Jun 2013 22:40    Post subject: Reply with quote

мени је јасан гнев сваког звездаша кад види овакво дриблање здравог разума и то са оним телећим осмехом "не може ми нико ништа!", али људи..мени заиста, али заиста никако не иде у главу зашто се нико из НАШЕГ клуба не буни за овакав систем? чиме је тај .. то заштитно лице говеђе паштете задужио НАШ клуб па да ови ћуте ко пичке последње? докле више сагињање главе пред таквим брабоњцима? и да ли је могуће да је говече толика мафија да му не може нико ништа?

фудбалски ЦИРКУС србије

на крају крајева, математика је врло јасна. победиш на 30 утакмица и будеш шампион. то би требало да буде у глави сваког ко истрчи доле на терен, па таман не знао да хода. мора да остави последњу кап крви и зноја, да му свака утакмица буде као да је последња. без набеђених и увређених манекенчића. нама треба трећа смена рудника. то она горепоменута управа мора да каже играчима! да ко мисли да не може, да неће, да може слободно да оде. боље сад да оде, него кад загусти. морају да схвате да са првим судијским звиждуком не почиње фудбалска сезона, већ рат! на штиту или са штитом!

нека нам је Бог у помоћи ове сезоне.
_________________
сад нисам мали и полако се стари, ал' срце још за тебе лудо удара
Back to top
View user's profile Send private message
Тамо далеко
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Jun 2013
Posts: 11

PostPosted: 20 Jun 2013 22:57    Post subject: Reply with quote

Живимо у мафијашкој држави и ова матора сподоба ће моћи моћи да се спрда са нама и нашим фудбалом док год не дођу на ред у медије његове малверзације, па не схвати да му се дрма фотеља и не побегне из државе пун ко брод или док га онако ретардираног не дрмне неки шлог,срчка или шта већ...
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 642
Location: Под Везувом

PostPosted: 20 Jun 2013 23:14    Post subject: Reply with quote

Треба бити свестан да се сви ватају у коштац против нас, да ће да се краде на сваком кораку, стока ће да кидише да нас престигну у титулама...јбт мука ми је кад се сетим да то може да се деси.Не знам људи моји нема више времена да се кења о неком навикавању и играча и тренера и управе да нам продају ту неке приче. Ако не знаш да играш или да водиш клуб онда ниси за то терај се у малезију играј тамо јебем ти матер.
Нек нам деца играју ако треба само нек та деца изгарају за овај клуб!
Да ми стрепимо дал ћемо некој кули или јавору да узмемо бодове уместо да они стрепе дал ћемо их набити са 4 5 или 6-0.
Срамота више! Треба људи да се помире да док је мајмун главати на власти тако ће бити и не треба више да се сере како нам не треба плаћена титула, сад нам треба јаче него икад да се искењамо у уста и њему и свим осталим душманима који оће да униште институцију Бг-а и Србије! Да навијамо луђе и јаче као никад до сад а ови доле на крилима Севера да играју никад боље и без пара ако треба! Треба нам таквих 11 лавова ја мислим да Звезда још нешто значи у овој Србији и да ћемо их наћи. У супротном ево ја се пријављујем нисам дуго пикао али сам смршао 10 кила Very Happy
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
СамоХрабро
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 May 2013
Posts: 4

PostPosted: 21 Jun 2013 03:05    Post subject: Reply with quote

Чињеница је ће нам почетак сезоне бити веома тежек али хајде да пробамо да гледамо ствари са ведрије стране! Друга полу-сезона ће нам бити много лакша, ако прегурамо почетак солидно имамо реалне шансе за титулу у првенству. На крају крајева какав год да је распоред играмо исте мечеве.

Узалудно је губити енергију на пљување ФСС-а овде на форуму, тешко да ће ико од нас утицати на неке реформе, поготово овде, па сматрам да треба да баталимо такве ствари и да енергију трошимо на позитивније ствари. Сви знамо каква је ситуација тамо али јеби га сада... На нама је да следећу сезону изгурамо још боље! Свима против нас је довољно велики шамар сама чињеница што смо стално уз клуб, што нас има највише и што волимо Звезду без обзира на све и то треба да нам буде мотив за следећу сезону. Ако још узмемо и титулу где ће нам бити крај?! Не могу ни да замислим шта би се дешавало код нас да је Зведа актуелни шампион, колико би нас било и како ентузијастични би људи били!

Зато идемо даље, само паметно и одлучно!!!
Back to top
View user's profile Send private message
дарконије
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Apr 2004
Posts: 233
Location: Север

PostPosted: 21 Jun 2013 12:33    Post subject: Reply with quote

СамоХрабро wrote:
Чињеница је ће нам почетак сезоне бити веома тежек али хајде да пробамо да гледамо ствари са ведрије стране! Друга полу-сезона ће нам бити много лакша, ако прегурамо почетак солидно имамо реалне шансе за титулу у првенству. На крају крајева какав год да је распоред играмо исте мечеве.

Узалудно је губити енергију на пљување ФСС-а овде на форуму, тешко да ће ико од нас утицати на неке реформе, поготово овде, па сматрам да треба да баталимо такве ствари и да енергију трошимо на позитивније ствари. Сви знамо каква је ситуација тамо али јеби га сада... На нама је да следећу сезону изгурамо још боље! Свима против нас је довољно велики шамар сама чињеница што смо стално уз клуб, што нас има највише и што волимо Звезду без обзира на све и то треба да нам буде мотив за следећу сезону. Ако још узмемо и титулу где ће нам бити крај?! Не могу ни да замислим шта би се дешавало код нас да је Зведа актуелни шампион, колико би нас било и како ентузијастични би људи били!

Зато идемо даље, само паметно и одлучно!!!


Није губљење времена, здравије је причати о свему него спустити рамена и не губити енергију на ово. Па то сви они желе! Они желе да ми изгледамо као овце и да не радимо ништа по том питању, јер ништа ни до сада нисмо урадили.

Није ни ствар у томе што је жреб полудиригован, него што првенство постаје монотоно иако смо доживели да се Крагујевац, Ниш, Суботица и Крушевац врате тамо где им је место, тј. да се играју са Звездом и Партизаном, па тако и ми са њима. Наравно, уз Војводину, ОФК, Слободу, итд. овај наш шампионат по типу гостовања и занимљивим клубовима изгледа врло интересантно. И биће интресантније, само је то нешто што време мора донети, а традиција јаких гостовања ће ојачати исту лигу.
Али проблем је у томе што овакав распоред доводи до монотоније јер годинама у назад играмо гомилу истих утакмица на исте датуме, па чак и без промене домаћинства.

Ако је циљ да два највећа београдска клуба не играју у истом колу на домаћем терену, то се лако може променити сатницом, тј. променом датума, субота, недеља. И решен проблем. То се исто односи и на остале београдске клубове и потенцијалне утакмице које би падале на исти дан.

Ајде да кажемо, ок је и то што шампион може бирати ко игра као домаћин на пролеће, али тотално је нездраво што се та утакмица игра у истом јебеном колу као и пар година уназад. Зашто не пре или касније? Или зашто не прва у Новом саду на јесен (читај август)?
Да не бих помињао главоњу из ФСС, не желим мислити о намештању, желим само неку промену која може допринети занимљивом и здравом првенству, само да не буде монотоно.

Са овим не треба стати, па зар желите у календару имати унапред годинама одређен датум када ћете бити на стадиону ЈНА, у Новом Саду, Крагујевцу или Ивањици уз пакет улазница за Гучу? Тотални кретенизам.
А ово треба напоменути и управи, јер не видим да се ико из клуба оглашава о распореду. Знам, имамо базен других проблема, али све мора доћи на ред.
Back to top
View user's profile Send private message
Чупомотинг
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Oct 2010
Posts: 61

PostPosted: 21 Jun 2013 12:36    Post subject: Reply with quote

''Zbog toga, pre biranja brojeva, Partizan i Crvena zvezda dovode se u situaciju da biraju 2 i 9 ili 2 i 10. Ove sezone, kombinacija 2 i 9 otpala je, jer je unapred određen kalendar takmičenja upućivao na to da bi se jedan od večitih derbija igrao na Uskrs, a to niko nije želeo, pa su tako "večitima" ostavljeni brojevi 2 i 10.'

Питам се онда зашто господо ЛОПОВИ нисте лепо то коло преместили за неку среду и да се лепо не игра за Ускрс односно велику суботу,када се зна да је већина навијача против играња на тај дан...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 91, 92, 93  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 93

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop