DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Распоред 2013/2014
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 90, 91, 92, 93  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bandini
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2012
Posts: 423
Location: Лисабон

PostPosted: 02 Jun 2014 19:19    Post subject: Reply with quote

Направили су чудо, с обзиром шта се све дешавало у клубу... клубу који ни не постоји.

Огромни проблеми су остали и неће на стадиону да буде више од 20 000 људи докле год се не среде ствари у управи, макар узели и три титуле за редом.

Ултрас симпатизер можда би требало да нам попуше свима...
Back to top
View user's profile Send private message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 02 Jun 2014 23:48    Post subject: Reply with quote

Ја не знам шта сви очекујете сад? Да играју за џ, да играју због љубави према клубу? Па ако си фудбалер, од давнина је познато да је то занимање где има много пара, и нормално је да примаш плату и да тражиш своје. Јбг, то што ми радимо за 300 евра, то је наша реалност, и ти да играш фудбал би тражио своју плату и бунио би се ако је нема. Лако је нама сад да тврдимо пазар и љутимо се на њих што нису добили 5 сома него 2.

Не иде то тако, они се одричу породица на по ко зна колико месеци, одричу се много тога да би на неки начин обезбедили себе, што је нормално.

Много гледамо себе, а никад се не ставимо у њихову позицију и размислимо шта би радили, без обзира на то што волимо Звезду, далеко да неко од њих не воли, али од љубави се не живи, нису ни они дужни да их неко зајебава годину дана за паре.


Ја сам убеђен да би 70% играча руку у ватру ставили за Звезду, и да имамо невиђене цигане у клубу, само немојте да се пљују јер стварно нису заслужили то. Доказали су титулом и односом током целе сезоне, сви до једног. Осим ових смећара што су раскинули уговоре и запалили, то је нека друга прича, и није тема за то.

Управа је крива, и ту неко мора да одговара.
Back to top
View user's profile Send private message
Инкогнито
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Apr 2013
Posts: 271

PostPosted: 03 Jun 2014 01:08    Post subject: Reply with quote

NoviBG wrote:
Управа је крива, и ту неко мора да одговара.


Е па, нека буде, али ми (мисливши на наш клуб) нисмо решили неке дугогодишње гореће проблеме, а то су:
- Ко је проћердао и однео паре од кредита, продаје играча, паре од зеленаша што су "улагали" у Звезду, спонзора и свих осталих врста прихода?
- Ко штити те лопове?
- Ко штити оне који су то требали да спрече/оне који су надлежни у клубу и ван њега?
- Да ли ће наш клуб икада добити одштету за све што му је учињено?

Дакле, ако су ови сада толико сујетни, ако им Звезда није преча од њихове буље, ако подмећу ногу једни другима, а већ су упозорени да треба да се доведу у ред, онда их дефинитивно треба подсетити. . . Фудбалери су, какви год приватно били, узор људскости за управу. . . Међутим, исто је тако битно да се разјасни ко је све и како практично систематски уништавао наш клуб и да се што пре раскринкају те банде због којих данас клуб, који прати од 25 до 50 хиљада посетилаца и који има традицију као ретко који у свету, стоји на стакленим ногама. . .

У прошлој сезони смо показали, јасно и гласно (до те мере да су мечеви прекидани) да нећемо више трпети којекакве лопове у савезу и пропратним фудбалским организацијама и ставили до знања тој багри да јој је време да купи прње. . . Иако је то једна од светлијих тачака првенства или барем корак из таме која га је обавила, наша борба још није готова и ту не смемо посустајати, већ је истерати из краја. . .

Као последње, навешћу оно због чега годинама у назад певамо песму "Душмани хоће да нас униште и да те продају". . . Када се сабере ко је све уништавао клуб и споља и изнутра (а на овом форуму нема потребе превише улазити у детаље, јер је превише очигледно, а ми смо уз тај клуб увек), види се шта је у ствари главна идеја. . . Зато ће се "врло брзо знати више о приватизацији ФКЦЗ". . . У реду, одлично. . . Ајмо на почетак овог текста. . . И тако у круг, јел'? Нешто фали. . . Фали да неко то пресече. . . А изгледа да су се они баш намерачили са том приватизацијом. . . Е па не може док се не врати оно што припада клубу, док му се не врати његово достојанство! Не може без правде, не може прљаво и подмукло!

Моје је мишљење да је време да се пресече, да се наредна сезона започне на време. . .
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=yGyPbIxHXc0
Back to top
View user's profile Send private message
VozdovacLeSevernaSnaga
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 May 2014
Posts: 18
Location: Вождовац

PostPosted: 03 Jun 2014 02:42    Post subject: Reply with quote

зар не би требали да добиjемо неки бонус од газпрома jер смо освоjили лигу??
_________________
Увек са тобом, увек са тобом
СЕКЦИЈА ВОЖДОВАЦ!
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 03 Jun 2014 04:13    Post subject: Reply with quote

не треба сад ићи предалеко и ко је шта рекао или није, не можемо баш толико веровати новинама.
али једна је чињеница, ови играчи су дали и више него што су могли, сабили су редове и освојили титулу. управа то није испратила на нормалан начин и то је једина истина.
немојмо се заваравати причама типа "они играју за Звезду, још да их и плаћамо", та времена су одавно прошла. поготово кад видим неке људе који тако размишљају, а долазе на утакмице само кад је улаз слободан, а кад треба клубу да плате 200 кинти онда овде кукају. лицемерје најгоре оно.
клуб је требао да има спреман план, шта после титуле. да ли родити неке паре и покушати задржати већину играча уз неколико млађих и направити озбиљан тим или пустити људе јер нема пара и уацити звездину децу па шта нам бог да. нису имали план, шта даље и то је највећи проблем, а о евро лиценци не бих ни да причам. биће катасторфа ако је не добијемо, а преко тога ми као група никако не смемо проћи, кривци треба да одговарају!
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 03 Jun 2014 06:10    Post subject: Reply with quote

Aпсолутна и једина кривица је на садашњој управи која је реално затекла катастрофално стање,али је више него нејединствена,пребацивање лоптице са једне на другу страну,проблеми са лиценцом итд...Ало људи, изађите заједно и реците,таква и таква је ситуација,имамо те и те проблеме а не све под тепих па докле буде места,е па под тепихом нема више места,Европа нам виси о концу,ПОД ХИТНО пресек стања какво год да је!
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 03 Jun 2014 06:17    Post subject: Reply with quote

VozdovacLeSevernaSnaga wrote:
зар не би требали да добиjемо неки бонус од газпрома jер смо освоjили лигу??


Да,да Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 03 Jun 2014 06:22    Post subject: Reply with quote

И ја сам се некад палио на ту причу као ма шта паре курац палац,има да играју,то је част бла бла.... Схватите Делије,то не постоји. Играју за паре и тачка. Сви они поштују и воле Звезду,не сумњам у то,али они живе од фудбала и то до 35-е. Људи хоће своје паре по слову уговора,ништа преко тога. Мене само плаши да одједном не повуку сви ногу,и запале.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 03 Jun 2014 06:30    Post subject: Reply with quote

Ајде да сачекамо још пар дана,да видимо да ли ће изаћи са конкретним плановима или ће и даље пребацивати кривицу једни на друге.Реално, затекли су катастрофално стање али њихово нејединство и неслога не воде ничему,а време нам цури...
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 03 Jun 2014 07:55    Post subject: Reply with quote

Имали смо проблема за пролећну сезону да ископамо новац, како нас фсс не би казнио... Тада су већ из управе најавили да ће бити много већи проблем средити те дугове о којима данас причамо. Најпре се спекулисало да је то око 5 милиона, након тога мање око 3-3.5, сада је преостало још 1,5 милиона да се реши...
Значи знали су шта може да се деси 3-4 месеца унапред... Јер очигледно да имају преглед над финансијама. Да ли се стегао кајш баш свуда колико је то потребно да би се сезона изгурала како треба. Изгледа да јесте тако. Шта сад?
Па да је прелазни рок већ почео сигурно не би имали проблема са исплатом тог дуга и једног дела других дуговања (плате играчима и запосленим). Неминовна је продаја играча сада, како би клуб преживео и изгурао у жељеном правцу. Горе од овог тренутно не може да нам буде, и да нас избаци уефа из еуро такмичења, ми имамо играче за продају, где клуб може добро да заради, реално 7-10-ак милиона, толико би добили да играмо у европи.
У сваком случају да ће играчи отићи то је неминовно, ето можемо да се надамо да све буде како треба, продаја играча-финансијска инекција, што може да значи и правовремена појачања, припреме, да најпотребнији остану до последњих дана прелазног рока (крај аугуста), када би знали да ли смо се пласирали у европска такмичења или не. Да би то постигли морали би продати још пар играча, тј. обезбедити фонд од неких 5 милиона продајом истих. То би донекле донело мир у кући.
Бунт играча у овом тренутку није потребан, ако су могли да сачекају 4-6-7 месеци, сигурно да је сада најгори тренутак да траже новац јер њега тренутно нема. А реално је да се он обезбеди приликом прелазног рока и никако другачије!
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
соле
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Apr 2008
Posts: 105

PostPosted: 03 Jun 2014 09:30    Post subject: Reply with quote

Пусите ствари нека иду саме својим током,ми ту тренутно ништа не можемо да променимо биће како ће бити,на фудбалском смо одмору ајде нека тако и буде и овде,пустите се празних прича и новинарских глупости.
_________________
Лудило у глави сваки дан...
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 03 Jun 2014 09:40    Post subject: Reply with quote

Финале Купа у Рукомету ...





Back to top
View user's profile Send private message
соле
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Apr 2008
Posts: 105

PostPosted: 03 Jun 2014 09:46    Post subject: Reply with quote

НИШЛИЈЕ БРАЋА НАША!!!СВАКА ЧАСТ!
_________________
Лудило у глави сваки дан...
Back to top
View user's profile Send private message
rodjen1972
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Aug 2012
Posts: 25

PostPosted: 03 Jun 2014 11:24    Post subject: Reply with quote

макарије wrote:
rodjen1972 wrote:
На крају,зар се није већина њих клела да неће да тужи клуб...?


Хоћеш да кажеш да су опет они криви ?


Јасно сам рекао да не мислим да су играчи криви...Једноставно,стање у клубу не треба да се решава овако,изјавама у новинама,то МОРА да остане унутар клуба и тачка.И,немојмо ми сад овде да се делимо ко је за управу а ко је за играче...Ми би требали,ваљда,свима да дамо до знања да је Звезда изнад свих!
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 03 Jun 2014 11:48    Post subject: Reply with quote

Пазите ситуацију...дакле играчи целе сезоне мање више осим оног фамозног писма ћуте. Не да не добијају паре по слову уговора који су потписали не самном него са људима из клуба,него од функционера добијају нове уговоре и обећања да ће добити тродупло,четвородупло мање од тога,на крају не добијају ни умањене паре, финансирају од својих пара рецимо свлачионицу,помажу се између себе итд. и на крају узимају титулу,ћутећи.

Дакле њихов посао је терен,они су то одрадили.

Посао управе јесте финансије,јесте живот клуба,јесте та лиценца,јесу припреме,јесу уговори.

Дође крај сезоне и шта је управа урадила

лиценца виси у ваздуху
припреме се не зна ни кад почињу,ни где ће бити ништа
играчи са истеклим уговорима се не зову,па макар да им се намигне
преовладава лична сујета чланова управе,он је,он је
не зна се да ли тренер остаје или не остаје
не зна се да ли и који играчи остају или не остају
о финансијама да не причамо
и још на све то подметање ногу једних другима

Дакле када је онда прави тренутак за овако нешто ? Ајде мало да будемо реални,кад ако није сад кад је пауза ? Да су пре месец дана,била би прича играчи стока уместо да се концентришу на терен и титулу они једу говна, да је за месец дана била би прича играчи стока уместо да се концентришу на европу и почетак они једу говна.

Нисмо реални.


п.с. о играчима могу свашта рећи али што се сада ситуације тиче,они су своје урадили и ово је најмање лош тренутак да се покрене ова прича
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 90, 91, 92, 93  Next

View previous topic :: View next topic
Page 91 of 93

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop