DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Саопштење Делија
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 12 Jul 2006 08:42    Post subject: Reply with quote

Реалност је да је српска омладина увек некоме на нишану. Ако није шиптарима на Косову, или усташама у РСК, или турцима у РС, онда је жандармерији у Србији...
Ово последње није неопходно. Жандармерији у пуној ратној опреми на спортским приредбама није место! Нека тако наоружани иду тамо где је оружана одбрана Србима потребнија. Нека сузбијају насиље тамо где оно заиста постоји. Немој да се овде по Србији са децом играју рата...да та игра не прерасте у нешто друго.
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Небојша ФКЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jul 2006
Posts: 181
Location: на привременом раду у Новом Саду

PostPosted: 12 Jul 2006 11:11    Post subject: Reply with quote

Pancevac87 wrote:
Nebojsa Stella Rossa
Radikalno bolje uz puske i zolje... Shocked

Alo demokrato nemoj da se proseravas na ovom forumu idi na b92 pa tamo kenjaj...



Izvinjavam se sto opet skrecem sa teme ali nisam mogao ovo da iskuliram.
Kao prvo b92 mrzim iz dna duse i nisam demokrata ako to do sada nisi shvatio po mom avataru ali isto tako ne podrzavam politiku srs i zato mi je ovo u potpisu. I zato nemoj da kenjas bezveze, ne uplici politicke stranke na ovaj topik ako vec nemas sta drugo da kazes... Znas onu, "cutanje je zlato"...

I sad da se vratim na temu topika, mislim da bi bilo bolnije za muriju da im se peva nesto u stillu "pobegli ste sa kosova ko picke ili dok siptari ubijaju srpsku decu, dok se proliva srpska krv ti obijas trafike lopove beogradski..." Tako nesto sto pogadja u srce i sto svako razume. I kao sto je ana navela zandarmeriji u punoj opremi nije mesto na stadionu a kamoli na tribini, valjda cemo jednom docekati da ih ne bude na stadionu Cool A do tada.... A.C.A.B. Zivela Srbija!
_________________
ТАКО ЈЕ БАШ ТРЕБАЛО
УСТАШЕ У ГЛАВУ СЕКИРОМ
БИЛО ЈЕ БАШ ДОБРО СВЕ
ДОЋИ ЋЕМО ОПЕТ ЗАГРЕБЕ
Back to top
View user's profile Send private message
BodoniuS
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2005
Posts: 420
Location: Београд

PostPosted: 12 Jul 2006 11:34    Post subject: Reply with quote

Nebojsa Stella Rossa wrote:
BodoniuS wrote:
А да се ниси ти мало превише лоше истриповао??


Pojasni malo... Rolling Eyes


Nebojsa Stella Rossa wrote:
jer kao prvo niti mogu da odu tamo niti ce vise ikada otici...


Стварно не могу да поверујем да постоје људи који мисле да Србија нема више шта да тражи на КиМ, тј. мисле да српска држава више никад неће имати ингеренција на КиМ. Добар је тај шиптарски маркетинг. Чак је и неке од нас убедио у њихову причу...
_________________
Поново долази наша ера!
Back to top
View user's profile Send private message
Небојша ФКЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jul 2006
Posts: 181
Location: на привременом раду у Новом Саду

PostPosted: 12 Jul 2006 12:07    Post subject: Reply with quote

E sad si stvarno preterao majke ti... Ajde mi odgovori onda na ovo pitanje i zavrsili smo raspravu. MIslim li da je realno da srpska vojska i policija plus dobrovoljci i srpska omladina, danas ili sutra (za 50-100 godina) krenu u oslobodjenje Kosova???? Pa nas ce tada biti ako nastavimo ovim tempom mozda 5-6 miliona ukupno a siptara samo na Kosovu ce vec tada biti vise nego nas u Srbiji (jer dok Srpkinja rodi jednoi dete prljava siptarka rodi 3-4)... Siptari vec sada na Kosovu imaju svoju policiju, svoju vojsku (takozvana tmk), gardu, specijalne jedinice, ko zna koliko kampova za obuku islamskih fundamentalista iz bosne, sandzaka i naravno albanije i kosova,imaju americko naoruzanje najsavremenije proizvodnje, helikoptere apace, jos im samo fale borbeni avioni, tenkovi i teska artiljerija... U svakom trenutku u slucaju bilo kakve akcije srpske vojske i policije, iskljucujem kfor iz ove price, siptari mogu jos da regrutuju par hiljada mudzahedina iz bosne, saudijske arabije, pakistana, irana itd. E sad sta mi imamo, sjebanu vojsku totalno koja je izgubila svaki ugled i u svetu i kod nas, srozana je na niske grane. Malo ljudi hoce da ide u vojsku i u sustini ih boli kurac za ratovanje, ratovali smo proteklih 15 godina pa sem rep. srpske nemamo nista drugo. A i rep. srpska je pod velikim pritiskom i preti joj ukidanje ali necemo o tome sad. Ciljevi: Da li se isplati bukvalno osvajiti Kosovo jer na njemu je stanovnistvo vise od 90% siptarsko, sa pojedinim srpskim enklavama i manastirima koje bi trebalo nekako sacuvati i zastiti te ljude na bilo kakav nacin. Ali dokle ih lagati da ce ziveti bolje i ne znam kakve jos price. Mesecno pogine bar jedan Srbin samo zato sto je tu, e sad ti vidi koliko je to ljudi za ovih sedam godina plus pogrom 17. marta i slicne stvari. A sta bi Srbija dobila ponovnim stavljanjem Kosova pod nasu vlast: ako bi bili u sastavu nase vojske bilo bi toliko siptara da bi ih za 100 godina bilo vise nego Srba, dobili bi u svojoj drzavi najveci narko-region u Evropi u kom bi bile stacionirane jake islamske grupacije kao sto je sada u bosni. Ako bi usli u Vladu takodje za 100 godina odprilike oni bi donosili glavne zakone i bili u vecini.. Ovo su jako tuzni podaci ali to su cinjenice. Pa ti sad idi reci svom sinu za 5-10 godina da uzme pusku u ruke i na kosovo... Neces ti imati muda za tako nesto.. Pa kad ti u tom istom ratu neko pogine drugacije ces se ophoditi prema svemu tome. Glavna stvar po meni je sto nas je sve manje, a oni se kote ko nenormalni i zato bi bilo bolje da kosovo bude pod nekim protektoratom jer isti nam je kurac da'l je nazavisno ili ne kad mi nemamo nikakve koristi od toga jer to bukvalno vec 7 godina nije nasa teritorija, jer ciji je narod tog je i drzava. Sa kosovom je napravljena glupost mnogo ranije od 98. i 99. ali to sad je vec totalno druga prica. Mislim da je realno najbolje sacekati neka druga vremena pa uz pomoc Rusije, Kine pokusati nesto ali mnogo ce Srba izginuti da bi to parce svete srpske zemlje opet bilo nase ali bez siptara ili u njihovom malom broju.
Ako ti sad neke stvari nisu jasnije onda si debil, jer prostije ne mogu da ti objasnim...
_________________
ТАКО ЈЕ БАШ ТРЕБАЛО
УСТАШЕ У ГЛАВУ СЕКИРОМ
БИЛО ЈЕ БАШ ДОБРО СВЕ
ДОЋИ ЋЕМО ОПЕТ ЗАГРЕБЕ
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 12 Jul 2006 15:35    Post subject: Reply with quote

Nebojsa Stella Rossa wrote:
...jer ciji je narod tog je i drzava...

Србија Србима!
Француска црнцима!
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Небојша ФКЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jul 2006
Posts: 181
Location: на привременом раду у Новом Саду

PostPosted: 12 Jul 2006 17:30    Post subject: Reply with quote

ana wrote:
Nebojsa Stella Rossa wrote:
...jer ciji je narod tog je i drzava...

Србија Србима!
Француска црнцима!


Danas Pariz, sutra Beograd Idea
_________________
ТАКО ЈЕ БАШ ТРЕБАЛО
УСТАШЕ У ГЛАВУ СЕКИРОМ
БИЛО ЈЕ БАШ ДОБРО СВЕ
ДОЋИ ЋЕМО ОПЕТ ЗАГРЕБЕ
Back to top
View user's profile Send private message
Cigan sa Kosmeta
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Dec 2003
Posts: 87
Location: Космет-СРБИЈА

PostPosted: 12 Jul 2006 22:45    Post subject: Reply with quote

Nebojsa Stella Rossa wrote:
E sad si stvarno preterao majke ti... Ajde mi odgovori onda na ovo pitanje i zavrsili smo raspravu. MIslim li da je realno da srpska vojska i policija plus dobrovoljci i srpska omladina, danas ili sutra (za 50-100 godina) krenu u oslobodjenje Kosova???? Pa nas ce tada biti ako nastavimo ovim tempom mozda 5-6 miliona ukupno a siptara samo na Kosovu ce vec tada biti vise nego nas u Srbiji (jer dok Srpkinja rodi jednoi dete prljava siptarka rodi 3-4)... Siptari vec sada na Kosovu imaju svoju policiju, svoju vojsku (takozvana tmk), gardu, specijalne jedinice, ko zna koliko kampova za obuku islamskih fundamentalista iz bosne, sandzaka i naravno albanije i kosova,imaju americko naoruzanje najsavremenije proizvodnje, helikoptere apace, jos im samo fale borbeni avioni, tenkovi i teska artiljerija... U svakom trenutku u slucaju bilo kakve akcije srpske vojske i policije, iskljucujem kfor iz ove price, siptari mogu jos da regrutuju par hiljada mudzahedina iz bosne, saudijske arabije, pakistana, irana itd. E sad sta mi imamo, sjebanu vojsku totalno koja je izgubila svaki ugled i u svetu i kod nas, srozana je na niske grane. Malo ljudi hoce da ide u vojsku i u sustini ih boli kurac za ratovanje, ratovali smo proteklih 15 godina pa sem rep. srpske nemamo nista drugo. A i rep. srpska je pod velikim pritiskom i preti joj ukidanje ali necemo o tome sad. Ciljevi: Da li se isplati bukvalno osvajiti Kosovo jer na njemu je stanovnistvo vise od 90% siptarsko, sa pojedinim srpskim enklavama i manastirima koje bi trebalo nekako sacuvati i zastiti te ljude na bilo kakav nacin. Ali dokle ih lagati da ce ziveti bolje i ne znam kakve jos price. Mesecno pogine bar jedan Srbin samo zato sto je tu, e sad ti vidi koliko je to ljudi za ovih sedam godina plus pogrom 17. marta i slicne stvari. A sta bi Srbija dobila ponovnim stavljanjem Kosova pod nasu vlast: ako bi bili u sastavu nase vojske bilo bi toliko siptara da bi ih za 100 godina bilo vise nego Srba, dobili bi u svojoj drzavi najveci narko-region u Evropi u kom bi bile stacionirane jake islamske grupacije kao sto je sada u bosni. Ako bi usli u Vladu takodje za 100 godina odprilike oni bi donosili glavne zakone i bili u vecini.. Ovo su jako tuzni podaci ali to su cinjenice. Pa ti sad idi reci svom sinu za 5-10 godina da uzme pusku u ruke i na kosovo... Neces ti imati muda za tako nesto.. Pa kad ti u tom istom ratu neko pogine drugacije ces se ophoditi prema svemu tome. Glavna stvar po meni je sto nas je sve manje, a oni se kote ko nenormalni i zato bi bilo bolje da kosovo bude pod nekim protektoratom jer isti nam je kurac da'l je nazavisno ili ne kad mi nemamo nikakve koristi od toga jer to bukvalno vec 7 godina nije nasa teritorija, jer ciji je narod tog je i drzava. Sa kosovom je napravljena glupost mnogo ranije od 98. i 99. ali to sad je vec totalno druga prica. Mislim da je realno najbolje sacekati neka druga vremena pa uz pomoc Rusije, Kine pokusati nesto ali mnogo ce Srba izginuti da bi to parce svete srpske zemlje opet bilo nase ali bez siptara ili u njihovom malom broju.
Ako ti sad neke stvari nisu jasnije onda si debil, jer prostije ne mogu da ti objasnim...


brate,
I-nema vise tolikog nataliteta (u porastu nije 100% zadnjih 6-7 god. misle da su ispunili cilj i stali izgleda, a poceli su da prate i zapad), II-naoruzanje, koji crni tenkovi i apaci, III-"specijalci" za ukras (zaposli te kao specijalca zato sto to pise u zahtevu a ti obican ser... e to ti je spec. na KiM, IV-...nije sve tako svetlo ni njima veruj mi, ako ne ostvare ono sto su zacrtali pukli su ko zvecke, a ti brate moj nemoj da gubis nadu dok ona god postoji Wink

reci mi odakle ti sve ovo sto si napisao, tv/novine ili... ???
_________________
"Kosovo cest' le Serbie" "Косово је срце Србије"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sonny
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 May 2006
Posts: 62
Location: Belgrade

PostPosted: 13 Jul 2006 02:30    Post subject: Reply with quote

Nebojsa(imenjace) pojasnimi samo jednu stvar zasto kada vec mislis da Kosovo nikada vise nece biti nase drzis u avataru zastavu juznjaka tj pobunjenika.Zar mi u ovoj celoj prici nismo pobunjenici protiv toga sta se dogadja sa Srpskim rodom od 1389 pa nadalje?! ili ja mozda gresim siptari su najverovatije pobunjenici koji su potpuno upravu i zele da preko kvantiteta populacije dobiju na kvantitetu teritorije,to je sasvim ok zar ne a mi smo ti koji vladamo i koji im nedamo ono sto je zapravo njihovo i oni se bune protiv nas.
Razmisli malo sta je od ovoga tacno pa sam presudi ako se vec lozis na juznjake(sam mislim da bi istorija isla u boljem pravcu da su pobedili),nacizam i tako to trebalo bi daimas i nesto svoje a to je nacionalizam.
sad ce mnogi da me pljuju ali mislim da je nacionalizam stvar koja nam je preko potrebna u ogranicenim merama.
U svim drugim drzavama domaci ljudi su povlasceni u odnosu na strane,samo je ovde obrnuto skroz,tako da kako god pogledas bio ovde ili u npr Zimbabweu ti ili svako drugi od nas ce biti uvek iza drugih naroda(eventualno ces se u Grckoj osetiti ko domaci).
To je nas sustinsi problem koji svi znate samo mu negledamo tacno u oci i ne pokazujemo mu zube. Wink
_________________
I DA MI PONUDE MILIONE BILIONE NE BOJ SE TI ZVEZDO OSTACU KRAJ TEBE
NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA
ZVEZDA JE SAMPION....
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 13 Jul 2006 07:37    Post subject: Reply with quote

Kada se već skrenulo sa teme ajde da dodam nešto što me strašno nervira, ustvari ispada da nas ceo svet zove SRBIJA i SRBI sem nas samih koji ispada da se toga stidimo ili nam je to nepoznato.

Čitam današnji blic dnevnu novinu i evo šta piše:

Na graničnom prelazu Batrovci juče je najzad postavljena tabla sa nazivom Republika Srbija. Ovo je prvi prelaz koji je promenio tablu sa natpisom nepostojeće države Savezne Republike Jugoslavije.
Čast da upravo na ovom prelazu stranci znaju, bar oni koji umeju da čitaju ćirilicu, u koju državu ulaze, Batrovcima su ukazali radnici Republičke direkcije za građevinsko zemljište, koji su tablu postavili.
Za druge prelaze se to, nažalost, još ne može reći, jer na njima još stoje table sa natpisom SR Jugoslavija. Izuzeci su granični prelazi Horgoš i Kelebija na kojima su skinute stare table, ali nove nisu postavljene.
- Na Batrovcima su table postavili radnici Republičke direkcije za građevinsko zemljište, što i jeste njihova nadležnost, a zastave na tom i ostalim graničnim prelazima još ranije je zamenila Uprava carina. Nemamo informacije kada će i na ostalim graničnim prelazima stare table biti zamenjene, ali je sigurno da još stoje, izuzev na Horgošu i Kelebiji, gde su skinute, što znači da će uskoro biti postavljene nove - kaže Snežana Kondić, portparol Uprave carina.
Inače, „Blic“ je prvi pisao o neophodnosti postavljanja tabli sa imenom novoosnovane države Srbije.

B. Bednar


Izvinjavam se što skrenuh sa teme ali kad bolje pročitate mnogo govori pa i o saopštenju.
Back to top
View user's profile Send private message
SPARTACUS
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Mar 2006
Posts: 197
Location: Београд

PostPosted: 13 Jul 2006 08:58    Post subject: Reply with quote

ana wrote:
Nebojsa Stella Rossa wrote:
...jer ciji je narod tog je i drzava...

Србија Србима!
Француска црнцима!
Ћути бре, како смо ортак и ја због обележја Boulogne Boys и Пари Сен Жермена могли да најебемо од хорде од 20 чамугана?!!!
_________________
Ја сам године провео са тобом ......
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Небојша ФКЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jul 2006
Posts: 181
Location: на привременом раду у Новом Саду

PostPosted: 13 Jul 2006 11:51    Post subject: Reply with quote

Cigan sa Kosmeta wrote:
brate,
I-nema vise tolikog nataliteta (u porastu nije 100% zadnjih 6-7 god. misle da su ispunili cilj i stali izgleda, a poceli su da prate i zapad), II-naoruzanje, koji crni tenkovi i apaci, III-"specijalci" za ukras (zaposli te kao specijalca zato sto to pise u zahtevu a ti obican ser... e to ti je spec. na KiM, IV-...nije sve tako svetlo ni njima veruj mi, ako ne ostvare ono sto su zacrtali pukli su ko zvecke, a ti brate moj nemoj da gubis nadu dok ona god postoji Wink

reci mi odakle ti sve ovo sto si napisao, tv/novine ili... ???


Drago mi sto se javio neko sa Kosmeta ko je najbolje upucen u desavanja od svih nas Wink Nisam rekao da imaju tenkove vec apace americke koji su to stacionirani (ameri su sami naveli da kad budu odlazili da ce sigurno deo naoruzanja ostaviti siptarima), odlicno ako im opada natalitet, to nisam znao.. Brate ovo sto sam napisao sklopilo se od svega po malo, novine, tv, knjige i malo zdravog razuma oko nekih stvari Wink

Da me pogresno ne shvatite volim da je Kosovo Srbija samo su me isprovocirali ovi sa njihovim bezveznim komentarima oko nekih stvari... Moje misljenje je samo da treba da sacekamo bolje trenutak za osvetu jetr trenutno malo toga mozemo da uradimo.

@sonny

Imenjace, avatar mi uopste nije povezan sa situacijiom na Kosovu ali ajde ako si vec pomenuo nek predstavlja nas "Srbe pobunjenike" Wink I nacionalizam nije nista strasno, to je normalno u svim drugim zemljama jedino je kod nas sramota biti nacionalista zbog raznih uticaja kvazi boraca za ljudska prava, zena u crnom i slicnih sorosevih fondacija...
_________________
ТАКО ЈЕ БАШ ТРЕБАЛО
УСТАШЕ У ГЛАВУ СЕКИРОМ
БИЛО ЈЕ БАШ ДОБРО СВЕ
ДОЋИ ЋЕМО ОПЕТ ЗАГРЕБЕ
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 13 Jul 2006 12:31    Post subject: Reply with quote

Odaljili ste se od teme.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
BodoniuS
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2005
Posts: 420
Location: Београд

PostPosted: 17 Jul 2006 14:16    Post subject: Reply with quote

"Prekoračena ovlašćenja u Pioniru"
17. jul 2006. | 16:52 | Izvor: Beta

Beograd -- Ministarstvo unutrašnjih poslova navodi da su neki policajci pri intervenciji u hali Pionir 15. juna prekoračili ovlašćenja.

U odgovoru na poslaničko pitanje Vladimira Homena iz G17 plus, dostavljenom Parlamentu, ministar policije Dragan Jočić je naveo da je u toku identifikacija policijskih službenika koji su prekoračili ovlašćenja. Jočić navodi da će posle identifikacije protiv odgovornih biti preduzete odgovarajuće zakonske mere.

Navodi se da su u intervenciji u hali Pionir pojedini pripadnici Žandarmerije prekoračili ovlašćenja, odnosno nisu prestali da upotrebljavaju sredstva prinude kada su se stvorili uslovi za to. Dodaje se da je pomoćnik komandanta Žandarmerije, pukovnik Mileta Novaković, naredio intervenciju kako bi bio uspostavljen red i kako bi bio odbijen napad huligana iz grupe navijača Crvene zvezde na policiju. U odgovoru se navodi da je Novaković naredbu izdao shodno Zakonu o policiji i Pravilniku o uslovima i načinu upotrebe sredstava prinude.

Dodaje se da su policajci primenili sredstva prinude, odnosno službenu palicu i sredstva za vezivanje, dok je trajao napad ekstremnih grupa navijača Crvene zvezde koji su kesama sa urinom, stolicama i metalnim šipkama gađali policajce. "Pripadnici Žandarmerije su tada izvršili dovođenje 11 izgrednika koji su narušavali javni red i mir u hali Pionir", navodi MUP.

Jedan deo navijača Partizana, kako se dodaje, oko 22.30 je krenuo iz hale ka uglu Bulevara Despota Stefana i Ulice Jovana Avakumovića, gde su kamenicama gađali policijska vozila, oštetivši pri tom službeni autobus. Tada je policajac Vladeta Popović ispalio osam projektila u vazduh iz službenog pištolja radi signalizacije i poziva u pomoć. U intervenciji policije, protiv tog dela navijača Partizana, privedeno je 13 osoba.
_________________
Поново долази наша ера!
Back to top
View user's profile Send private message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 17 Jul 2006 18:26    Post subject: Reply with quote

Какав лицемер. Као признао је да је постојало прекорачење овлашћења али одбио да призна полицијску одговорност за инцидент. И да, сигурно је Новаковићу намера била да "успостави ред" када је наредио онај брутални напад који нас је потиснуо до дна па је ограда пукла што је могло проћи много трагичније него што је прошло. Коме они мажу очи, то је жандармерија и они итекако добро знају како се празни хала!
Ко ће одговарати за ово? Ко је одговарао за Ниш, ко је одговарао за Милана Васића? За овакве ствари се не одузимају чинови, него се иде на робију!
Господине Јочићу, јебем вам матер!
Back to top
View user's profile Send private message
ronin
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Feb 2006
Posts: 151

PostPosted: 18 Jul 2006 00:44    Post subject: Reply with quote

Quote:
Beograd -- Ministarstvo unutrašnjih poslova navodi da su neki policajci pri intervenciji u hali Pionir 15. juna prekoračili ovlašćenja.

U odgovoru na poslaničko pitanje Vladimira Homena iz G17 plus, dostavljenom Parlamentu, ministar policije Dragan Jočić je naveo da je u toku identifikacija policijskih službenika koji su prekoračili ovlašćenja. Jočić navodi da će posle identifikacije protiv odgovornih biti preduzete odgovarajuće zakonske mere.


Pazite sad ovo,a rekao je vec ko zna koliko puta da policija nije prekoracila ovlascenja dok je ova tema bila aktuelna,a sad kad se skoro sve smirilo sad priznaje mamu mu jebem maloumnu!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop