DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Pocetak sezone
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Skrimo
ДЕЛИЈА


Joined: 30 Jun 2006
Posts: 112
Location: Србија!Београд!

PostPosted: 19 Jul 2006 13:10    Post subject: Reply with quote

SiNgIdUnUm wrote:
Ono što je zaista sve uočljivije da nam je na moju žalost tribina sve mlađa i mlađa.Mislim na prosek godina naravno.

Možda nisam merodavan jer pripadam starijoj generaciji,ali kad pogledam tribine po Evropi složićete se da je razlika ogromna.

Da me ne shvatite pogrešno ja se radujem svakom klincu od 10 godina koji dolazi na sever i voli zvezdu,shvatam da u kopu mora da bude većina od 16 do 20 godina,ali broj starijih od 27,8 je mizeran.

Mislim da to nije dobro,i o tome treba razmišljati.
Da ne navodim zbog čega je sve bitno da se starija ekipa ne povlači....

Pozdrav


Ja imam 19 godina i pripadam da kazem nekoj sredini jer na tekme dolaze i klinci sa 14-15 godina i iskreno dok god ne odskacu od ostalih nekim debilisanjem,mrstenjem itd meni ne smetaju...Ipak oni ce za 8-9-10 godina biti snaga Severa i ne bi valjalo da ne dolaze mladi...takodje vecina tih klinaca je ok ali kad vidim neke klince kad se popnu na sipku stave naocare i pocnu da se mrste to mi je bas odvratno to glumljenje faca sta ti ja znam...Naravno starija ekipa bi uvek trebala da bude na severu i da na neki nacin uci nas mlade kako treba da se ponasaju svojim iskustvom.
_________________
Нису нас сломиле,ове тешке године
још нас сада има више због тебе
певајте,скачите,ломите и лудујте
а ти Звездо играј фудбал бори се!
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 19 Jul 2006 13:13    Post subject: Reply with quote

Сваком по заслузи. Жао ми је што је тај дечко добио нож али то не значи да немора да ради исто што и остали. Колико је само људи ризиковало због Делија па опет навијају и учествују у свему. Непоштовањем одлуке, рекао бих спонтане, да се скину мајце, они који то не желе да ураде а стоје у центру копа пљују у лице онима који су то одлучили. Пишање по графитима, непевање и разне друге ствари и у наредном периоду би требало да се реше шамарима, ако је потребно и више.

+одличан графит Северна Армија
+презентован нови цд

Идемо даље а ви остали мало подучите људи о понашању.
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 19 Jul 2006 13:18    Post subject: Reply with quote

Број млађих никако није проблем јер има и много старијих магараца који се понашају горе од њих. Млађи имају времена да науче и одрасту али ови матори тешко. Једноставно клинце треба усмерити а њихов број је небитан ако ће бити прави навијачи једног дана.
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 19 Jul 2006 14:47    Post subject: Reply with quote

Крајње је врјеме да се клинци почну усмјеравати ка врху копа. Доста су блејали у првим редовима и на шипци. Стварно, али стварно, не видим која је њихова улога .... можда сам ја слеп код очију....можда!
Back to top
View user's profile Send private message
A&T
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Sep 2005
Posts: 51
Location: Ваљево

PostPosted: 19 Jul 2006 15:03    Post subject: Reply with quote

Struka wrote:
To ti je kao kad dodju u Beograd iz nekog sela,izlaze sa stajge i gledaju sa nevericom kaooo gde smo mi dosli Shocked !!!Isti slucaj je i na nasem Severu dodju tako iz raznih krajeva Srbije i sta on zna sta treba da radi iako mu se prica on je izgubljen i na 68om je nebu!Takva smo nacija da ce uvek biti "izroda"!I recimo kad gubimo i kad u takvim situacijama pravimo atmosfveru,divljamo,"skidamo majce" pevamo-dizemo masu,sta mislite kako oni nas gledaju?


Nemoj tako prijatelju... Twisted Evil Pre nego nesto napises ovde malo razmisli. Od svih ljudi na Severu, onih iz privincije bilo je najmanje...
_________________
Не могу да смислим ништа паметно...
Back to top
View user's profile Send private message
BodoniuS
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2005
Posts: 420
Location: Београд

PostPosted: 19 Jul 2006 15:16    Post subject: Reply with quote

Ја сам задовољан јучерашњим издањем (не рачунајући почетак другог полувремена), иако ми се чини да већина људи на овом форуму није. Неке навијачке групе код нас и у свету би дале дупе да могу да направе макар део атмосфере која је јуче била на Северу.
Знам да Северу фале старији, тј. има много младих људи, али опет не схватам зашто би дечурлија висила на шипци. У тренутку сам се истриповао да поред шипке стоји тобоган са све песком...
Нова песма је заиста обећавајућа. Не слажем се са Швалером да је компликована. Текст одличан, мелодија још боља. Занима ме јел то нека аргентинска мелодија или грешим?

Ко је свирао за нови ЦД?
_________________
Поново долази наша ера!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 19 Jul 2006 15:16    Post subject: Reply with quote

Ajde da se zavrsi vise ovaj zajebancija. Bilo je sta je bilo,niko nije srecan zbog toga sigurno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Мрли
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Aug 2005
Posts: 511
Location: Крај једне старе крчме, где цвета багрем бео!

PostPosted: 19 Jul 2006 15:29    Post subject: Reply with quote

Struka wrote:
To ti je kao kad dodju u Beograd iz nekog sela,izlaze sa stajge i gledaju sa nevericom kaooo gde smo mi dosli Shocked !!!Isti slucaj je i na nasem Severu dodju tako iz raznih krajeva Srbije i sta on zna sta treba da radi iako mu se prica on je izgubljen i na 68om je nebu!Takva smo nacija da ce uvek biti "izroda"!I recimo kad gubimo i kad u takvim situacijama pravimo atmosfveru,divljamo,"skidamo majce" pevamo-dizemo masu,sta mislite kako oni nas gledaju?


Sram te bilo.
_________________
"Да се ђедо карабином јави, кад завију вуци, знају вуци ал знају и турци!"
Back to top
View user's profile Send private message
Leta
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 7
Location: Брчко

PostPosted: 19 Jul 2006 16:31    Post subject: Reply with quote

Struka wrote:
To ti je kao kad dodju u Beograd iz nekog sela,izlaze sa stajge i gledaju sa nevericom kaooo gde smo mi dosli Shocked !!!Isti slucaj je i na nasem Severu dodju tako iz raznih krajeva Srbije i sta on zna sta treba da radi iako mu se prica on je izgubljen i na 68om je nebu!Takva smo nacija da ce uvek biti "izroda"!I recimo kad gubimo i kad u takvim situacijama pravimo atmosfveru,divljamo,"skidamo majce" pevamo-dizemo masu,sta mislite kako oni nas gledaju?


Stvarno ne znam kako te nije sramota?
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
restless
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Dec 2004
Posts: 129
Location: Делије Шабац

PostPosted: 19 Jul 2006 16:36    Post subject: Reply with quote

Struka wrote:
To ti je kao kad dodju u Beograd iz nekog sela,izlaze sa stajge i gledaju sa nevericom kaooo gde smo mi dosli Shocked !!!Isti slucaj je i na nasem Severu dodju tako iz raznih krajeva Srbije i sta on zna sta treba da radi iako mu se prica on je izgubljen i na 68om je nebu!Takva smo nacija da ce uvek biti "izroda"!I recimo kad gubimo i kad u takvim situacijama pravimo atmosfveru,divljamo,"skidamo majce" pevamo-dizemo masu,sta mislite kako oni nas gledaju?



ne znam iz koje si ti price struka, niti me interesuje... znam samo jedno, u gadnoj si zabludi, a problem je sto je 'javno' iznosis!!
to sto je neko iz bgd-a ne znaci da je automatski navijac u pravom smislu te reci, i obratno... 'indijanaca' ima svugde i oni nisi vezani za unutrasnjost, ili kako bi ti rekao sela iz srbije! to sto si napisao je teska sramota za sve nas kao pokret i to je jedini razlog zbog kojeg sam morao da odgovorim!
_________________
www.delije-sabac.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Delija-Sever
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jul 2006
Posts: 44
Location: Raska/Beograd

PostPosted: 19 Jul 2006 17:04    Post subject: Reply with quote

Struka wrote:
To ti je kao kad dodju u Beograd iz nekog sela,izlaze sa stajge i gledaju sa nevericom kaooo gde smo mi dosli !!!Isti slucaj je i na nasem Severu dodju tako iz raznih krajeva Srbije i sta on zna sta treba da radi iako mu se prica on je izgubljen i na 68om je nebu!Takva smo nacija da ce uvek biti "izroda"!I recimo kad gubimo i kad u takvim situacijama pravimo atmosfveru,divljamo,"skidamo majce" pevamo-dizemo masu,sta mislite kako oni nas gledaju?


sve ste rekli ovom debilu koji misli da je neko i nesto pa sta ti mislish da mi pasemo travu??? odavno me nije neko iznervirao ovako kao ti! ovo samo moze da napise jedan malouman covek koji ima neki svoj svet!!! necu vishe nishta da kazem jer svi primecuju i vide kakav si covek i na kom si stepenu covecanstva!!! Twisted Evil !!!!!!!!!!!!!.......!!!!!!!!!!!!
_________________
Samo tebe volim znaj...
Back to top
View user's profile Send private message
Пера Којот
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2006
Posts: 26

PostPosted: 19 Jul 2006 17:22    Post subject: Reply with quote

Struka wrote:
To ti je kao kad dodju u Beograd iz nekog sela,izlaze sa stajge i gledaju sa nevericom kaooo gde smo mi dosli Shocked !!!Isti slucaj je i na nasem Severu dodju tako iz raznih krajeva Srbije i sta on zna sta treba da radi iako mu se prica on je izgubljen i na 68om je nebu!Takva smo nacija da ce uvek biti "izroda"!I recimo kad gubimo i kad u takvim situacijama pravimo atmosfveru,divljamo,"skidamo majce" pevamo-dizemo masu,sta mislite kako oni nas gledaju?

Како те бре није срамота да тако нешто и помислиш а не да напишеш ако си у опште и наш а можда си само ту да провоцираш мишу бре један!!! Шта мислиш ти да ми који сваке недеље било Ваљева,Ниша,Шабца;Паланке, Крагујевца,Новог Сада и осталих градова који су редовни(извињавам се ако сам не кога заборавио) и прелазимо по не колико стотина километара нисмо у причи а само ти јеси и ти све знаш!??Срамота си за нашу трибину "БРАТЕ"!
Back to top
View user's profile Send private message
Delija-Sever
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jul 2006
Posts: 44
Location: Raska/Beograd

PostPosted: 19 Jul 2006 17:29    Post subject: Reply with quote

ako se slazete sa mojim misljenjem a to je da banujemo ovog IZRODA sa foruma ne samo sa foruma nego i sa tribine nemogu da ga gledam vishe nemoj te sada da mislite da sam ja ovde sada neko i neshto nego vidite i sami da je decko obican mento zato mu dajte ban sa ovog foruma! Evil or Very Mad Twisted Evil !!!
_________________
Samo tebe volim znaj...
Back to top
View user's profile Send private message
Lukakalu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Feb 2006
Posts: 82

PostPosted: 19 Jul 2006 17:41    Post subject: Reply with quote

Po meni ,jedina graska je bila ta,sto je covek posle par kulturnih ubedjivanja da se skinu majce ,otisao nalupao par samara,pa se tek onda vratio i pripretio"ko ne skine majcu ja cu da mu jeb_m mater".Po meni je trebalo da pripreti prvo,pa onda ako ni tad ne skinu majce,samaraj.Par likova ispred mene su dobili po samar,skinuli majce,pa ih odma vratili kad je covek sisao dole.Znaci nekim seljacima ni samari ne pomazu
Back to top
View user's profile Send private message
КББ
Guest





PostPosted: 19 Jul 2006 17:56    Post subject: Reply with quote

Struka wrote:
To ti je kao kad dodju u Beograd iz nekog sela,izlaze sa stajge i gledaju sa nevericom kaooo gde smo mi dosli Shocked !!!Isti slucaj je i na nasem Severu dodju tako iz raznih krajeva Srbije i sta on zna sta treba da radi iako mu se prica on je izgubljen i na 68om je nebu!Takva smo nacija da ce uvek biti "izroda"!I recimo kad gubimo i kad u takvim situacijama pravimo atmosfveru,divljamo,"skidamo majce" pevamo-dizemo masu,sta mislite kako oni nas gledaju?


Ni ja ne razumem kako te nije sramota!!!
Laughing Laughing Laughing
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 8 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop