DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Концерт за Космет на Маракани!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 23 May 2012 20:07    Post subject: Reply with quote

Једну ствар, чини ми се, нико није конкретно споменуо. Сигурно сте некад били на Цецином или Лукасовом концерту ил бар негде у близини, по граду, пар сати пре и после. Шта оћу да кажем? Публика која долази на њихове концерте је често разбијена од алкохола и гудре, а ни ми навијачи нисмо пуно бољи били (мало бољи, да) на неким од претходних концерата. Е сад, са Цецом и Лукасом добијамо гомилу лове и то је необориви аргумент ЗА и мислим да је глупо дискутовати о томе да ли да дођу јер се некоме не свиђа музика, треба да дођу и довуку што више људи и самим тим пара. Е ал онда се враћамо на нас, замислите колику ћемо ми дисциплину морати да постигнемо тај дан, не само да се наши људи не разбијају (то смо на претходном концерту мање-више потпуно и успели) већ да се некако бранимо од пишања по графитима, спомен плочи, а не би ме чудило и по свећама јер, сетите се сад пијаног лика којег сте видели некад да се запутио на Цецин концерт. Замислите колико ће батина морати да се подели и будите објективни, па на једној репрезентацији, већа текма, буде минимум 5-6 пребијања тих дебила. А овде наравно говоримо о догађају где је сулудо да се било ко побије и да се не дај Боже то претвори у неко огромно срање. А колико је реално да се само причом спречи такав састав људи да не ради те ствари. Опет не кажем да је ово аргумент против, само да морамо да се организујемо у напред и смислимо како да предупредимо могућу катастрофу. Можда информисање које би ишло уз рекламу за концерт, ал опет и то је дебилски "Делије вас позивају на концерт за српски Космет и моле вас да не пишате по графитима и спомен плочи", нисам паметан, ал ето чисто и о томе да размишљамо.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 23 May 2012 20:22    Post subject: Reply with quote

ко је забрањивао пишање кад су цеца и чола(можемо и њега да зовемо) правили концерте на маракани... и дал мислиш да кад неко прочита трезан и кад се уроља да ће се сећати шта је прочитао...
на северу ћемо бити ми, а треба да доведомо оне људе који су били против спартака, смедерева...да они дођу и са 40 000 прође све без проблема
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda_srbija
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 Nov 2008
Posts: 370

PostPosted: 23 May 2012 23:13    Post subject: Reply with quote

Ljubazni Vodoinstalater wrote:


Зашто мислиш да није буђење националне свести ако дође Цеца и отпева Видовдан?


zvezda_srbija wrote:
Суштина критеријума за бирање извођача на концерту би у принципу требала да се сведе на две ствари:

1)Да је извођач што популарнији, и да се тако привуче што више људи! То је најбитније. Да допринесемо одзиву људи тако што неко неће доћи ради саме хуманитарне акције, него јер хоће да чује Рибљу Чорбу рецимо, па самом куповином улазнице подржи и хуманитарну акцију. И такође, што већи број људи, већи утицај на ширење здраве националне свести, јер су наши концерти увек специфични. Дакле дижем обе руке за идеју Цеце и Аце Лукаса.



Ljubazni Vodoinstalater wrote:


Много си искључив, чини ми се. Ако неко слуша народњаке не значи аутоматски да га заболе курац за Космет.


Ево прочитах свој пост још једном, и даље не могу да схватим одакле ти овај закључак?
Одговорио сам дечку који је написао да је небитно ко долази и шта пева и поента мог поста је била да не треба да се претвори концерт у циркус само да би се прикупило што више пара, иако то јесте крајњи циљ, него да се бирају извођачи и песме које изводе као и увек до сада што смо радили.


Ljubazni Vodoinstalater wrote:

А што се тиче тога "битни су и људи који дођу", по мени је то као да си рекао да је боље да нас на Северу има 300 него 10 хиљада, јер је тад било процентуално више навијача. Размислите мало о томе пре него што почнете да делите људе на оне "нормалне" и оне друге.

Нигде нисам делио људе на нормалне и на ове друге.
Потпуно погрешно си ме разумео, написао сам сасвим супротну ствар.
zvezda_srbija wrote:

Битни су и људи који не дођу на концерт из правих побуда, да се и њима усади љубав према својој земљи


Ljubazni Vodoinstalater wrote:

У крајњем случају сви ви који мрзите народњаке, а редовни сте на трибини, купите карту и изађите после утакмице.


Не мрзим народњаке
Wink
_________________
"Задобиј смирен дух и хиљаде њих око тебе ће се спасти"

Преп. Серафим Саровски
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 24 May 2012 12:15    Post subject: Reply with quote

sesi wrote:
ко је забрањивао пишање кад су цеца и чола(можемо и њега да зовемо) правили концерте на маракани... и дал мислиш да кад неко прочита трезан и кад се уроља да ће се сећати шта је прочитао...
на северу ћемо бити ми, а треба да доведомо оне људе који су били против спартака, смедерева...да они дођу и са 40 000 прође све без проблема


не разумем реч од овога што си написао.
не знам ко је тад спречавао пишање
сад треба да се спречи
и колико видим не причамо од 40 иљада.
и нећемо само "ми" бити на северу.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Делија до кос�
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Apr 2010
Posts: 221

PostPosted: 24 May 2012 16:43    Post subject: Reply with quote

Људи па немојте претеривати,нема нас 1000 на Северу па да ће на концерт доћи 12000 људи који нису никад видели стадиона.Имамо 10000 људи на трибини просечно,то вам је скоро пун север,и те 3000 су људи који долазе али кад је за титулу или шта већ јебем ли га. За те што би дошли због Цеце и Лукаса сигурно нема места на Северу, јер ће Север бити пун као и на свакој другој утакмици,а поготово што је концерт!!!
_________________
ЗВЕЗДА ЦРВЕНА!
Back to top
View user's profile Send private message
Konacno prisutan
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Apr 2006
Posts: 299

PostPosted: 01 Jun 2012 09:58    Post subject: Reply with quote

http://www.yc.rs/sr/magazine/intervjui/muzika/story/2672/Boban+Petrovi%C4%87%3A+%C5%BDivotna+pri%C4%8Da+kralja+beogradskih+%C5%BEurki.html

nekada
http://www.youtube.com/watch?v=NGGqZKX62nk&feature=player_embedded#!

2012
http://www.youtube.com/watch?v=TXwjbKYnCOo&list=UUFl6_xl7Xo8-2KyTKPKS1cQ&index=1&feature=plcp
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 21 Jun 2012 22:20    Post subject: Reply with quote

Тема је нагло стала када је све закључано због избора у клубу. Доста тога је остало недоречено и то ће се полако решавати. За почетак, главно питање: Када одржати концерт?
Изашао је распоред и по свему судећи постоје три термина који улазе у игру:
01.09. Звезда - Раднички Ниш
29.09. Звезда - Смедерево
20.10. Звезда - БСК

По мени, без дилеме Звезда - Смедерево јер је први термин прерано због студената, одмора, а други прекасно и може бити лоше време. Септембар 29. је у реду као термин јер је време још увек лепо, школска година је почела па су ту млађи, студенти таман долазе на годину, ови који су касно летовали се до тада враћају... Такође, ако су тачне најаве кад ће покушати да одрже параду, не поклапа се ни са тим.

Шта мислите? Требало би што пре да дефинишемо датум и да полако зовемо извођаче, и да свако од нас узме на себе обавезу да тог дана напунимо Север и више од тога!
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
Дебели
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jul 2011
Posts: 250

PostPosted: 21 Jun 2012 22:47    Post subject: Reply with quote

ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ wrote:
Тема је нагло стала када је све закључано због избора у клубу. Доста тога је остало недоречено и то ће се полако решавати. За почетак, главно питање: Када одржати концерт?
Изашао је распоред и по свему судећи постоје три термина који улазе у игру:
01.09. Звезда - Раднички Ниш
29.09. Звезда - Смедерево
20.10. Звезда - БСК

По мени, без дилеме Звезда - Смедерево јер је први термин прерано због студената, одмора, а други прекасно и може бити лоше време. Септембар 29. је у реду као термин јер је време још увек лепо, школска година је почела па су ту млађи, студенти таман долазе на годину, ови који су касно летовали се до тада враћају... Такође, ако су тачне најаве кад ће покушати да одрже параду, не поклапа се ни са тим.

Шта мислите? Требало би што пре да дефинишемо датум и да полако зовемо извођаче, и да свако од нас узме на себе обавезу да тог дана напунимо Север и више од тога!


Мислим да би то било изводљиво за 1.9. , друга утакмица на нашем стадиону, противник примамљив за публику, а то за студенте мислим да и нема неке претеране везе, на тој утакмици би требало да буде сигурно 30 хиљада људи, а када се још и медијски пропрати, требало би да буде довољно добро.
Исти тако, мислим да би требало да се 17. Новембра, када је утакмица са комшијама, такође може направити заједнича хуманитарна акција, иде зима, људима је помоћ јако потребна, и заиста не видим разлог да се тако нешто не уради.
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 500

PostPosted: 22 Jun 2012 07:12    Post subject: Reply with quote

ма не може концерт за дерби никако,још тад можда будемо завејани...реално Смедерево је савршено...
Back to top
View user's profile Send private message
Гио Делија
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jul 2011
Posts: 53
Location: куда иду људи као ја

PostPosted: 22 Jun 2012 08:09    Post subject: Reply with quote

шумски_коњ wrote:
ма не може концерт за дерби никако,још тад можда будемо завејани...реално Смедерево је савршено...

Није то ни написао,само је предложио заједничку хуманитарну акцију тј. склупљање пара и средстава за људе доле.У потпуности подржавам такву идеју,ваљда заједно имамо довољно људске и навијачке свести да одрадимо то.Е сад да ли ће то да буде одређен део од продаје улазница или нешто друго тек треба да се види
_________________
увек са тобом
Back to top
View user's profile Send private message
Акцијаш
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Nov 2011
Posts: 194

PostPosted: 22 Jun 2012 12:08    Post subject: Reply with quote

Ајде прво да одрадимо наш хуманитарни концерт.

Мислим да би најбоље било кад би концерт био после утакмице Звезда - Рад (18. август), занимљива утакмица, прва првенствена на Маракани ове сезоне, биће доста људи.

Друга опција је по мом мишљењу утакмица са Радничким из Ниша (1. септембар). Док ми је на пример та опција да буде концерт после текме са Смедеревом далеко, и плус ако не дај Боже направимо неки кикс са резултатом пре тога, биће мање људи. Зато ја мислим да је најбоље одмах на првој првенственој текми, тј после Звезда - Рад.
Back to top
View user's profile Send private message
Гио Делија
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jul 2011
Posts: 53
Location: куда иду људи као ја

PostPosted: 22 Jun 2012 12:20    Post subject: Reply with quote

Акцијаш ДС wrote:
Ајде прво да одрадимо наш хуманитарни концерт.

Мислим да би најбоље било кад би концерт био после утакмице Звезда - Рад (18. август), занимљива утакмица, прва првенствена на Маракани ове сезоне, биће доста људи.

Друга опција је по мом мишљењу утакмица са Радничким из Ниша (1. септембар). Док ми је на пример та опција да буде концерт после текме са Смедеревом далеко, и плус ако не дај Боже направимо неки кикс са резултатом пре тога, биће мање људи. Зато ја мислим да је најбоље одмах на првој првенственој текми, тј после Звезда - Рад.

Све је то ок,ал доста људи је на одморима тада.
По мени или после Смедерева или после Радничког,мислим да ти термини одговарају свима
_________________
увек са тобом
Back to top
View user's profile Send private message
Душан Силни
ДЕЛИЈА


Joined: 14 May 2011
Posts: 137
Location: царски град Призрен

PostPosted: 22 Jun 2012 13:18    Post subject: Reply with quote

Сагласан сам са Акцијашем. Мислим да би најбоље било да концерт буде на утакмици против Рада. Прва текма на Маракани, људи би се ужелели стадиона и сигурно би било 30000 људи на стадиону. Људи на одмору сигурно неће утицати ни најмање на посету, што смо видели и претходних сезона.

Уколико није могуће да буде против Рада, онда дефинитивно против Радничког. Атрактиван противник, ушли су у прву лигу после 10 година, и они ће бити наложени и доћи ће у великом броју па можда буду хтели и они да се прикључе акцији. Такође мислим да би било око 30000 људи на стаиону, без обзира на то да ли су људи на одморима или студенти нису ту.

Утакмица против Смедерева је превише касно по мом мишљењу, најнеатрактивнији противник, ако не дај Боже дође до неког кикса или испадања из Европе онда би премало људи дошло.
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 22 Jun 2012 16:22    Post subject: Reply with quote

по мени не треба да гледамо портивника ко је атрактиван, против спартака и смедерева је било 40 000 људи, јесу ли били зато што је атрактиван противник или због Звезде?
ништа није касно и људи треба да дођу због акције а не дал ћемо имати добар резлутат пре тога или нећемо
шта год да изаберемо треба што пре да се крене у рекламирање тога да би имали месец два доброг маркетинга

ја би изабрао бск јер би тад могли и да обележимо симболично 100 година од кумановске битке, после те победе
Српска војска је после више од 500 година поново овладала Косовом
Back to top
View user's profile Send private message
црвено-бели
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Apr 2012
Posts: 104

PostPosted: 22 Jun 2012 22:47    Post subject: Reply with quote

После утакмице са Радничким је најбоље по мом мишљењу јер ће се вратити са мора људи до тад. Против БСК би могло да буде кише што би смањило посету. А што се тиче студената октобар2 је кева, не треба журити у септембарски Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop