DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Земун
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 508
Location: Црна Гора

PostPosted: 21 Nov 2006 11:55    Post subject: Reply with quote

Vasili Zaitsev wrote:

.. а што се тиче коришћења грбова прво треба повратити право на грб од онога коме је и продат Rolling Eyes и онда увести у статут да сваки клуб мора имати исти грб.. а не један користи стари један нови.. а то ко прави гаће и тоалет папир са тим истим грбом то је тек посебна прича..


Такође је добар предлог да Звезда врати стари грб, црвено бели, под којим смо имали доста успеха. Да носимо само 2 гарнитуре дресова, црвено бели дрес са црвеним шорцом, а друга је цела комплетна бела гарнитура. Овако, плави, наранџасти... Какве то везе има са Звездом. Ми смо црвено-бели.
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 21 Nov 2006 12:09    Post subject: Reply with quote

Да не отварам нову тему, још је рано... За све који морају доста унапред да планирају гостовање, у Кули играмо у недељу.
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 21 Nov 2006 12:19    Post subject: Reply with quote

city boy wrote:
Да не отварам нову тему, још је рано... За све који морају доста унапред да планирају гостовање, у Кули играмо у недељу.

А онај измет звани Џомба је поднео оставку,тако да можда буде и нормална цена улазница.Утакмица почиње иначе у 13 часова.
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
MC MaC
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Sep 2006
Posts: 863
Location: Променљива

PostPosted: 21 Nov 2006 12:27    Post subject: Reply with quote

100%anti crnobeli wrote:

А онај измет звани Џомба је поднео оставку,тако да можда буде и нормална цена улазница.Утакмица почиње иначе у 13 часова.


Напокон да и он уради нешто добро.
Е још кад би била и нормална цена улазница...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=UQfR2xMX3to&feature=related
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 21 Nov 2006 13:01    Post subject: Reply with quote

Kiza Lionac wrote:
Такође је добар предлог да Звезда врати стари грб, црвено бели, под којим смо имали доста успеха. Да носимо само 2 гарнитуре дресова, црвено бели дрес са црвеним шорцом, а друга је цела комплетна бела гарнитура. Овако, плави, наранџасти... Какве то везе има са Звездом. Ми смо црвено-бели.


Колико ја знам, УЕФА је недавно наложила да сви клубови, који је већ немају, уврсте и трећу боју у свој грб, тако да смо ми били приморани на промену грба и од тафа нам је убацена она плава позадина.

Слажем се са Амбасадором да је најјаћа песма са новог диска "На своју земљу, на своју веру" и да би то под хитно требало "лансирати" на трибини.

А што се тиче издања против Земуна, ја не знам, певао сам из петних жила а људи око мене су ме само бледо гледали... Laughing Шалу на страну, тј не шалим се да сам певао Cool него, мислим да не треба драмити због једног лошег дана, јер сам уверен да ће следећи пут грмети. Само ми је криво, као и многима, што је овакво издање било баш против ТБ.
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 21 Nov 2006 13:13    Post subject: Reply with quote

Дај бре, где је тај "едит", на шта ми личи порука... Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
1989DS
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2006
Posts: 269
Location: СРБИЈА!!!!!

PostPosted: 21 Nov 2006 16:34    Post subject: Reply with quote

Што се тиче пјесама "Стадион Пун", ''Због ње", "Само Звезду волим ја", да будем искрен уопште не волим да их пјевам, некако док пјевам те пјесме не осјећам се тако добро као онда када пјевам Нема дана, Звезда ми је све, Све што желим, Још једна победа. Ове пјевам са много више енергије и жара јер то је бре НАШЕ, нешто што смо ми направили, нешто што осликава нашу групу, наш стил. Био сам поносан док сам гледао утакмицу Либерец-ЦЗ!!Тамо су се од 90 минута, 70 минута пјевале наше пјесме!!!!!! Зашто се не пјева "Ја имам болест"?То је колико ја знам наша пјесма. Има мелодија које су наше али су запостављене. Такође сматрам да не треба да пјевамо Марсељезу, Белла Ћао. Глупо је да прозивамо мишеве што су обрадили Италијанску химну, а ми пјевамо француску. Знам ја да су била друга времена, али што пре направимо рез, пре ћемо и да напредујемо још више него сад. Белла ћао, мелодија симбол комунизма, што да то пјевамо?
Што се тиче имена Београдски момци не да ми се свиђа, него бих био одушевљен кад би видео заставу са овим именом. Знам да људи тешко могу да се одрекну оргиналних назива, али зашто давати предност енглеском језику и латиници, у односу на наш Српски језик и ћирилицу. Да се ја питам и да припадам тој екипи први бих пристао да се промени назив!!Застава Ултас, свака част!!!Кад је екипа која постоји 20 и више година променила назив на ћирилицу, сматрам да и остале екипе то могу да ураде ( нпр. Хероји, Бригада )!!Ја наравно предлажем, ја се ипак ту ништа не питам.

Сматрам да редовни људи који нису у екипи треба више да се цимају када су у питању мобилни телефони, ношење страних обележја и сл. Не може све екипа. Трајче свака част. Ја сам такође опоменуо неког клинаца да не снима бакљаду, јер клипове може пронаћи на сајту. После тога је оставио телефон. Значи кад видиш неког близу тебе да снима, лијепо му реци да то не треба да ради. Иста је ствар кад неко не пјева.
_________________
Северна армија увек је уз вас!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 21 Nov 2006 17:04    Post subject: Reply with quote

Мењање имена наших група је глупа идеја. Паралела: Замислите да некоме падне на памет да се уместо Црвена Звезда зовемо Crvena Zvezda. Глупо зар не? Ја се, откад знам за себе, служим искључиво ћирилицом (тако сам васпитан, јел`те) и у принципу инсистирам на ћирилици увек и заувек, али да неко дође на овакву идеју... Глупо, врло глупо... Па све те групе имају традицију под тиме именима... реците на текми неком Хероју или Бригадиру да бисте ви желели да промене транс и лого...

Сви ви који не волите да певате наше песме... Запитајте се да ли вам је уопште место на Северу. Шта сте ви сад нешто као паметни. Дођете на текму и нећете да певате јер вам се не свиђа?!? Самим тим непевањем ви не поштујете нашу трибину, оне момке који се цимају на шипки, све нас који певамо... Зајебите више те улизичке постове и немојте се нагињати како ветар дуне. До јуче су песме биле добре, а данас одједном не ваљају јер сте чули да се прича о томе.

Quote:
Белла ћао, мелодија симбол комунизма, што да то пјевамо?

Ако шипка каже да певаш, има да певаш! Ето зато! На трибини нема демократије. Постоји хијерархија коју треба поштовати. Ко је служио војску зна како изгледа ланац командовања. Иста ствар је и овде.
Back to top
View user's profile Send private message
1989DS
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2006
Posts: 269
Location: СРБИЈА!!!!!

PostPosted: 21 Nov 2006 17:21    Post subject: Reply with quote

Vasili Zaitsev, неоправдано ме нападаш!!Ја пјевам све пјесме које крену са шипке, друга је ствар шта ја више волим. Нигдје ја нисам написао да не пјевам пјесме типа Стадион пун!!!Ако ко воли да пјева то сам ја. На основу чега си ти закључио да се ја улизујем екипи, ајд реци мајке ти.
Још једном ћу ти рећи за заставу УЛТАС, екипа постоји више од 20 година, па су ипак промјенили фонт на застави, екипа Бригате постоји од 1994, Хероес од 1994 такође, ББРС од 2000!!Ја се брате ништа ту не питам, ја не припадам ни једној екипи, само износим своје мишљење како бих ја поступио. Без потребе дижеш тензију, и да итекако поштујем хијерархију на трибини.

Поздрав!!!
_________________
Северна армија увек је уз вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 21 Nov 2006 18:29    Post subject: Reply with quote

оф топик... Кад се већ прича о именима група лоше би било мењати имена група које су се прочуле и стекле страхопоштовање целе Европе а још ми је смешније да се рецимо белгрејд бојс (баш овако) напише ћирилицом... То што је УЛТРАС написано ћирилицом једино од свих горе наведених има смисла и по мени је сјајна идеја јер ултрас је интернационална реч која реално у нашем језику и нема адекватан и кратак превод већ се зна шта значи ултрас... Сва остала имена на енгелском су преводива али кажем нешто што је традиција као и наша Црвена Звезда (што рече Васили) се не мења...
_________________
www.delije-caffe.net
Back to top
View user's profile Send private message
Визионар
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Oct 2006
Posts: 156

PostPosted: 21 Nov 2006 22:52    Post subject: Reply with quote

Ма дај бре о чему ви овде причате?! Хоћете да убедите људе да Ултрас има смисла на ћирилици, а да Хероји, Бригада не иде... Размишљање вам је крајње смешно... Као што је овај 1989ДС написао, ББРС су основани 2000, а Ултрас??? Све заставе из унутрашњости су мењале име због латинице, а Бг заставе у покушају... (Осим Ултрас) И онда дођете ВИ и причате о хијерархији и то свима нормалнима испадне крајње смешно...
Ти си Васили З. убеђен да се само шипка цима, а хиљаде других?! И немој да мислите да ја сад ту као нешто омаловажавам и пљујем заставе на латиници, већ мислим да ћирилица треба да важи за СВЕ нас...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
кљако
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Nov 2006
Posts: 123
Location: Граб

PostPosted: 21 Nov 2006 22:57    Post subject: Reply with quote

не знам зашто се више расправља о томе...занимало ме мењају ли се или не...добио одговор и то је то.
_________________
Ивковић Марко
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
RUSOFIL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 571

PostPosted: 21 Nov 2006 23:15    Post subject: Reply with quote

Vizionar wrote:
ћирилица треба да важи за СВЕ нас...


Па и важи. Застава СВИХ нас је управо на ћирилици, застава Делије Север. Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Визионар
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Oct 2006
Posts: 156

PostPosted: 21 Nov 2006 23:27    Post subject: Reply with quote

Не застава СВИХ нас, већ СВЕ заставе... Добро ти знаш на шта сам ја конкретно мислио... Wink
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
RUSOFIL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 571

PostPosted: 21 Nov 2006 23:36    Post subject: Reply with quote

Те заставе нису заставе СВИХ нас, већ заставе група, тако да нема места да се други питају. То је искључива ствар самих група. Застава СВИХ нас одговара ћириличном критеријуму и стога можемо бити задовољни. Наравно, лично мислим да би лепо било кад би било али то сада и није толико битно...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop