DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Pocetak sezone
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 19 Jul 2006 11:25    Post subject: Reply with quote

Stav ljudi koje sam svojim ocima video ne idu u prilog prici koju prica CigaNN. Skrstene ruke i pogled ka ljudima koji mu govore.. skini majcu sam si medju 200 ljudi sa majcom...a on im odmahuje u fazonu pa opusteno...tipa aj palite. Takvo ponasanje je nedopustivo,i nije to nikakav jadnicak koji ne zna "pravila". Zbog takvog(a ima ih jos mnogo) je covek popizdeo i odreagovao. Ako ce ovo nekome da ulije strah,da ga pokoeba da li da ide dalje ili ne,evo ja mu savetujem...bolje da ne ide. Jer nije sever bas za svakoga,a i ne bi trebalo da obraz crveni nekom normalnom coveku koji ne shvata celu pricu kako treba.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 19 Jul 2006 11:32    Post subject: Reply with quote

CigaNNN wrote:
...jer ipak taj momak navija za klub za koji i ti navijas!

I sloba je Srbin, pa sta? I PAO su grcki pravoslavci????
Taj argument smo vec culi i ne pije vodu - decenijama se tribina bori (da bori bukvalno) protiv "nasih navijaca" i stvari su se poboljsale, ali svaki novi primer izludjuje, mene koji nisam bio tamo, a kamoli kad si tamo.

CigaNNN wrote:
Kada mlad momak treba da pocne da ide na tribinu, onako neiskusan i neupucen, naravno da ga je strah da ne dobije batine ako nesto pogresno uradi! Jer niko se nije rodio kao ultras pa da zna sva pravila i fore!

Zato se i ugleda na one koji su stariji, iskusniji i s pravom na tu. A ne mangupira se.

CigaNNN wrote:
A taj strah je prisutan upravo iz ovakvih prica kako na severu samaraju ljude ako nesto ne urade kako treba!

Te price polaze od takvih poput tebe. Niko ne trazi od ljudi da skazcu sa litice ili da se seku ziletima po jajima, pa da ovi to ne rade.


CigaNNN wrote:
Znam sta pricam, jer sam svedok toga oko sebe, i ja ne izmisljam, nego govorim cinjenice! Ok, vidim da moje misljenje nije pozeljno na forumu, i izbrisacu nalog, nikakav problem! opusteno

Govoris cinjenice, ali ne i istinu. Razlika je velika. Jer trujes ljude glupostima. I siroko ti polje...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 19 Jul 2006 11:33    Post subject: Reply with quote

Ako sam pokrenuo ovoliku pricu oko tih majci evo zelim da je prekinem. Ono sto me je pogodilo je sto su ljudi koji su preziveli svasta zbog te zvezde dobijaju samare jer nisu skinuli majcu.. nebitno to da li navijaju celu tekmu ili ne...ono sto sam rekao je moje misljenje i stojim iza toga..ako sam preterao i rekao nesto sto nesmem jbga neka i mene docekaju samari..
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 19 Jul 2006 11:35    Post subject: Reply with quote

Giska wrote:
.ako sam preterao i rekao nesto sto nesmem jbga neka i mene docekaju samari..

Evo vidis CigaNNN ljudi sami oce da se samaraju. Very Happy

Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 19 Jul 2006 11:55    Post subject: Reply with quote

Citam sve ovo i ne verujem kolika rasprava oko skidanja majici...
Bukvalno ne postoji razlog zasto neko ne bi skinuo majcu, to me podseca na ono kao ne mogu da dignem koreografiju boli me ruka...
Pa sta ces onda na severu ako ne zelis da das sto posto sebe pa i vise od toga...

Mene je ona tekma protiv vojvodine iznervirala, jer je tada bilo pravo vreme za shamare, i mislim da posle jednog ili dva upozorenja sa megafona odmah treba preci na sledeci nivo i objasniti jednom vaspitnom sta treba da radi ako ne razume drugacije...

I prica da nisi cuo, ne stoji, jer gde gledas ako ne gledas u onoga ko vodi navijanje ("izvinite nisam digao koreografiju jer je bilo suvise bucno oko mene pa nisam cuo")...

Svi koji nece izvolite na istok ili zapad pa kad vas sever prozove onda lepo navijajte...
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
CigaNNN
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Aug 2004
Posts: 55

PostPosted: 19 Jul 2006 11:57    Post subject: Reply with quote

UltrasLondon wrote:
Giska wrote:
.ako sam preterao i rekao nesto sto nesmem jbga neka i mene docekaju samari..

Evo vidis CigaNNN ljudi sami oce da se samaraju. Very Happy

Wink

Pazi brate, kazes da govorim cinjenice ali ne i istinu, i kazes da sam ja taj koji pokrece price o samaranju neduznih na severu i sirim strah ljudima! Evo ti primer : igra se tekma na Marakani, neki drugovi sa kojima idem su spreceni, pa zovem neke koji nisu u fazonu severa, hoce da idu samnom na tekmu ali na zapad! Pitam sto na zapad, ajmo na sever, kao, citiram `necu na sever, dobicu bezveze batine`! Ubedim ih da su to gluposti, podju samnom na sever, navijaju, svidi im se, i od tada stalno dolaze! E pa brate takvih je mnogo, jer to nije bio jedini slucaj da mi se desi! Verujem da bi dolazila gomila likova ali imaju neke predrasude u vezi severa, pa i ne idu na tekme, ili ako idu odu na zapad, a mozda se u njima krije navijacki kapacitet! E sada, mozda je u pravu Generalstab, mozda tribina nije za svakoga, ali tada se pomiri sa 500 ljudi na severu koji znaju o cemu se tu radi!
A ti vidi da li sam ja nesto slagao i nekome sirio strah o severu! Sustina moje price je, ako si dosao do coveka da mu udaris samar, bolje je reci pomakni se odavde ako neces da skines, nego udariti mu taj samar! Jer zbog tog samara posle kolaju te price i predrasude o severu!
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 19 Jul 2006 12:05    Post subject: Reply with quote

Mnogi moji prijatelji pricaju svasta, jer znaju samo jednu stranu, ili su u tom tripu, ali se ne obazires na to vec guras svoju pricu, i prijatelja sa tribine. To je taj svet oko mene.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Skrimo
ДЕЛИЈА


Joined: 30 Jun 2006
Posts: 112
Location: Србија!Београд!

PostPosted: 19 Jul 2006 12:07    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Stav ljudi koje sam svojim ocima video ne idu u prilog prici koju prica CigaNN. Skrstene ruke i pogled ka ljudima koji mu govore.. skini majcu sam si medju 200 ljudi sa majcom...a on im odmahuje u fazonu pa opusteno...tipa aj palite. Takvo ponasanje je nedopustivo,i nije to nikakav jadnicak koji ne zna "pravila". Zbog takvog(a ima ih jos mnogo) je covek popizdeo i odreagovao. Ako ce ovo nekome da ulije strah,da ga pokoeba da li da ide dalje ili ne,evo ja mu savetujem...bolje da ne ide. Jer nije sever bas za svakoga,a i ne bi trebalo da obraz crveni nekom normalnom coveku koji ne shvata celu pricu kako treba.



A dobro brate sad ispada kako je Z... ne znam bio nesto ekstra iznerviran pa je sad zbog toga napao ove koji se nisu skinuli,ali nije bas tako jer ko sto neko rece alkohol je tu cinio svoje takodje,jer je na poluvremenu isto imao "ubedjivanje"oko ne znam cega sa nekim starijim covekom...Ono po meni u redu ako decko kvari koreografiju,nece da uradi ono sto mu se kaze treba ga upozoriti ako i posle toga ne popusta noga u dupe i mars sa Severa...Meni licno smeta da vidim tuce na nasoj tribini izmedju nas ali ne zato sto sam picka ili ne znam sta nego jednostavno mislim da su Delije upravo i po jedinstvu daleko ispred ostalih navijackih grupa a naravno smeta mi kad vidim da neko radi sve suprotno od onoga sto vodje pricaju pa treba naci neku paralelu i videti da se izbegnu onakva desavanja kao sinoc a pritom naterati svakog ko dolazi na Sever da postupi onako kako vodje kazu sad kako to izvesti Confused

Inace sto se cd-a tice D.... rece malopre u reviji da ce izaci za jedno mesec dana otprilike sredinom ili krajem avgusta,jer treba da se nareze itd..
_________________
Нису нас сломиле,ове тешке године
још нас сада има више због тебе
певајте,скачите,ломите и лудујте
а ти Звездо играј фудбал бори се!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 19 Jul 2006 12:07    Post subject: Reply with quote

Koliko li je puta receno ko nece,ne mora...neka se skloni,neka ide na zapad...
I sta se desava?Niko se naravno ne mrda,jer ih boli kurac. E pa ako si ostao onda si DEO NAS i treba da se ponasas kao svi mi...ili vecina.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
CeDo
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 191
Location: BG

PostPosted: 19 Jul 2006 12:11    Post subject: Reply with quote

Zvog odredjenih razloga zavrsio sam na Zapadu, prvi i poslednji put.
Nisam verovao da se gomila likova nije skinulo u kopu... izgledalo je jadno.

Sebe ne smatram kao navijacem (jer sam ziveo gde sam ziveo), ali kad god dodjem odem na Sever, ako se skidaju majce odmah skidam, ako se grli i skace skacem (to ste odradili dobro cini mi se). Uvek ce biti pozera kao sto ih je uvek bilo ali brate sklinite se sa strane.

Da mi se desilo da ne mogu da skinem majcu (ne vidim zasto) sklonio bih se sa strane. Mislim da ovo nije ni vredno objasnjavati, ko to ne shvata ne znam sta radi na Severu.
_________________
Јетра ми је пропала, имам чир на цреву, камен је у бубрегу јебем ли му кеву...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 19 Jul 2006 12:12    Post subject: Reply with quote

Ma nema tu predrasuda, ok pao je samar pa sta, a pao je zato sto decko nije hteo da poslusa uputstvo nekoga ko zna sta se radi i ko je osmislio zasto to treba tako...

I pitanje je da li smo svi mi koji smo se skinuli budale a on jedini pametan u sred kopa u majci...
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Струка
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Mar 2006
Posts: 47
Location: Москва

PostPosted: 19 Jul 2006 12:56    Post subject: Reply with quote

To ti je kao kad dodju u Beograd iz nekog sela,izlaze sa stajge i gledaju sa nevericom kaooo gde smo mi dosli Shocked !!!Isti slucaj je i na nasem Severu dodju tako iz raznih krajeva Srbije i sta on zna sta treba da radi iako mu se prica on je izgubljen i na 68om je nebu!Takva smo nacija da ce uvek biti "izroda"!I recimo kad gubimo i kad u takvim situacijama pravimo atmosfveru,divljamo,"skidamo majce" pevamo-dizemo masu,sta mislite kako oni nas gledaju?
_________________
прича се прича, да Руси долазе...
Back to top
View user's profile Send private message
Бах
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 436
Location: Тамнава

PostPosted: 19 Jul 2006 12:57    Post subject: Reply with quote

Нисам био на текми (јеби га, мало ми је далеко), па зато нећу да судим, али кад се већ позивна период од пре 5-10-15 година, кад сам много чешће долазио на Север- било је и онда батина, много озбиљнијих од шамарања, понекад и потпуно неоправданих...
Да не причам о догађају из '92 (није то тема) кад су мене и 4 ортака претукли и поскидали пред дерби дебили са нашим шаловима и дресовима- једва сам извукао живу главу. Да треба завести ред- треба, да се не би такве ствари понављале, да не долазе у коп људи којима је циљ да позирају, краду, џепаре и глуме сироте Скузере на гостовању, пуштене са ланца. Има и превише срања на драгом нам Северу, већ јако дуго... Требало би да схватимо да смо једна од последњих здравих појава у овој земљи, покретачка снага спрског препорода, и да порадимо на томе- не дозволимо да и ми иструлимо као остатак нације!
Back to top
View user's profile Send private message
SiNgIdUnUm
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Nov 2005
Posts: 30
Location: New Belgrade

PostPosted: 19 Jul 2006 12:59    Post subject: Reply with quote

Ono što je zaista sve uočljivije da nam je na moju žalost tribina sve mlađa i mlađa.Mislim na prosek godina naravno.

Možda nisam merodavan jer pripadam starijoj generaciji,ali kad pogledam tribine po Evropi složićete se da je razlika ogromna.

Da me ne shvatite pogrešno ja se radujem svakom klincu od 10 godina koji dolazi na sever i voli zvezdu,shvatam da u kopu mora da bude većina od 16 do 20 godina,ali broj starijih od 27,8 je mizeran.

Mislim da to nije dobro,i o tome treba razmišljati.
Da ne navodim zbog čega je sve bitno da se starija ekipa ne povlači....

Pozdrav
_________________
I NA MARSU AKO TREBA.....F.C.R.S
Back to top
View user's profile Send private message
Бах
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 436
Location: Тамнава

PostPosted: 19 Jul 2006 13:02    Post subject: Reply with quote

Struka wrote:
To ti je kao kad dodju u Beograd iz nekog sela,izlaze sa stajge i gledaju sa nevericom kaooo gde smo mi dosli Shocked !!!Isti slucaj je i na nasem Severu dodju tako iz raznih krajeva Srbije i sta on zna sta treba da radi iako mu se prica on je izgubljen i na 68om je nebu!Takva smo nacija da ce uvek biti "izroda"!I recimo kad gubimo i kad u takvim situacijama pravimo atmosfveru,divljamo,"skidamo majce" pevamo-dizemo masu,sta mislite kako oni nas gledaju?


И шта ти, педеру, имаш против провинцијалаца?! Село је и изградило и исхранило и сачувало ово мало Србије, а последње што нам треба је још једна лажна подела, бесмислена и погубна. Ја живим у граду од 6000 људи (три пута мање него што је било на пријатељској са Радом!), па шта? Био сам на више утакмица него ти и твој тата заједно, сисо исфолирана! И колико генерација твојих предака је рођено у Бг? Ако је више од две, дај ми адресу, да дођем да ти га попушим!
Живео! Не руши јединство последње здраве целине у српском нец. корпусу!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop