DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Srpska&Evropska Navijacka Scena-Rivali-neprijatelji/MI/
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
апсурд
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Nov 2005
Posts: 300

PostPosted: 21 Feb 2006 11:37    Post subject: Reply with quote

Šta bi se desilo?

To nije tema a i ništa se ne bi desilo jer Zvezda je SVE a grafos je prva ljubav detinjstvo...[/quote]




1)Kako brate nije tema ?
Lepo ti North Star kaze da je tako bilo i sa sm-radovcima . Sta ako se npr. invalidi kroz koju godinu `drznu`pa krenu na nas . A sto je najgore od svega uhvate tebe Branko pa ti izlome sve zivo i nezivo , a bili su kao prijatelji " ekipa iz kraja "
Pa jer treba ista prica da nam se ponavlja ?


2)Kako ces sebe da podelis na dva dela :[/b] " Zvezda ti je SVE , a Grafos ti je detinjstvo prva ljubav ... " - Budi iskren prema sebi !!!
_________________
---hahhaha slusaj ovog,decko poduvaj ku*** malo...ja na tekme idem od 2002 ...do 2006 sa Caletom, od 2007 stalno... tako da...
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 21 Feb 2006 12:26    Post subject: Reply with quote

apsurd wrote:
Šta bi se desilo?

To nije tema a i ništa se ne bi desilo jer Zvezda je SVE a grafos je prva ljubav detinjstvo...


1)Kako brate nije tema ?
Lepo ti North Star kaze da je tako bilo i sa sm-radovcima . Sta ako se npr. invalidi kroz koju godinu `drznu`pa krenu na nas . A sto je najgore od svega uhvate tebe Branko pa ti izlome sve zivo i nezivo , a bili su kao prijatelji " ekipa iz kraja "
Pa jer treba ista prica da nam se ponavlja ?

2)Kako ces sebe da podelis na dva dela :[/b] " Zvezda ti je SVE , a Grafos ti je detinjstvo prva ljubav ... " - Budi iskren prema sebi !!![/quote]

Pa ajde kad si već navalio Grafos ima jedine rivale a to je BASK i ima crno bele dresove otuda netrpeljivost ova dva kluba.
Kao klinac trenirao sam sa pola ekipe iz kraja fudbal a ako se sećaš Jankovića što je završio u Realu i on je tu počeo sa fudbalom. Dakle Grafos me ne interesuje uopšte od prvog dana navijač sam Zvezde i ona me jedino interesuje. Grafos nikada neće uspeti sa navijanjem jer je filijala severa više nego jaka na Senjaku i ono što ne navija za Zvezdu kad su tekme navija a i sa kim da se bijem sa ćaletom ili komšijom ili Ratkom koji ih ponekad gledaju ono nedeljom. Uostalom zadnji put sam na Grafosu bio pre X godina jednostavno za mene postoji samo jedan jedini klub jedna jedina tribina zato bih i dao prvu ljubav (ribu koju sam tu u blizini poljubio) detinjstvo (te dane na grafosu i u majdanu sada ga znate kao kafić mydan i ćošak) da moja zvezda da gol! Sve je valjda jasno!

Razlika sa Voždovcem postoji ja sam i napisao da poznajem ljude iz Voždovca sve je to ok poštujemo se ali veruj mi onaj dan da je bilo nešto pa ne misliš valjda da bi iskulirao ili stao sa strane.
Batice ako neko krene na ekipu možemo da budemo prijatelji posle tekme koliko oćeš ali tada ne!

Što se tiče Rada trebalo bi da znaš da su oni sa razlogom krenuli baš na nas da se dokažu dakle nisu birali bilo koga nego najjače i time stekli svoj renome. Dakle drznuli su se kako ti reče.

Dakle onoga trenutka kada Invalidi odluče da vole svoj klub da žele da se pokažu i dokažu misliš da treba da mi njih jurimo?
Ja ne mislim a i sama utakmica je bila ipak nešto drugo.

Tu su i BU i TB šta sa njima i oni su nečiji ortaci iz kraja?

TB su jednog grobara i izboli, a ima priča i za BU za koju nisam siguran pa je ni neću pisati a radi se o slučajnom susretu na njihovom terenu i našom ekipom a kojom ne znam možda da se sami jave.

Eto i Firma postaje drska dakle ima materijala

a za grafos sam se zaista zajebavao
Back to top
View user's profile Send private message
notorious
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2003
Posts: 216

PostPosted: 21 Feb 2006 12:35    Post subject: Reply with quote

Koliko sam ja shvatio sa radovcima je postojalo prijateljstvo i oni su to iskoristili(zloupotrebili) za onaj prvi napad koji je znacio i raskidanje istog.Sa Invalidima kao grupa nismo u prijateljskim odnosima,u onome sto se pod time podrazumeva.Ali je cinjenica da je dosta nasih islo ili ide na Vozdovac.I ja sam cesto blejao sa njima jos dok su bili u srpskoj ligi,ali nikad nisam imao dileme gde bih bio na eventualnoj,tada nezamislivoj,utakmici Zvezda-Vozd.
Back to top
View user's profile Send private message
Паки
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Aug 2005
Posts: 155

PostPosted: 21 Feb 2006 15:20    Post subject: Reply with quote

Srpska&Evropska Navijacka Scena-Rivali-neprijatelji/MI/ mislim da je to tema,a ne navijam za bajmok u slobodno vreme... ili mozda gresim!?
_________________
Четврт века,а болест нема лека НЦЗ `86
Back to top
View user's profile Send private message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 21 Feb 2006 18:08    Post subject: Reply with quote

Quote:
Srpska&Evropska Navijacka Scena-Rivali-neprijatelji/MI/ mislim da je to tema,a ne navijam za bajmok u slobodno vreme... ili mozda gresim!?


U pravu si da se malo skrece sa teme,ali s'druge strane je dobro sto se raspravlja o odnosima prema nekim grupama,medju kojima ima ljudi koji navijaju za Zvezdu...ja bar tako mislim...
poz
Back to top
View user's profile Send private message
Паки
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Aug 2005
Posts: 155

PostPosted: 22 Feb 2006 05:46    Post subject: Reply with quote

X wrote:
Quote:
Srpska&Evropska Navijacka Scena-Rivali-neprijatelji/MI/ mislim da je to tema,a ne navijam za bajmok u slobodno vreme... ili mozda gresim!?


U pravu si da se malo skrece sa teme,ali s'druge strane je dobro sto se raspravlja o odnosima prema nekim grupama,medju kojima ima ljudi koji navijaju za Zvezdu...ja bar tako mislim...
poz
Ti ljudi me apsolutno ne zanimaju u zivotu, za mene postoji samo jedan klub na ovome svetu i za sve ostalo me zabole,necu da gledam ligu sampiona ako ne igra ZVEZDA,nacu da pratim kup uefa ako ne igra ZVEZDA,ne interesuje me nista gde se ne pominje klub za koji navijam i za koji zivim. Ljudi koji navijaju za ZVEZDU a istovremeno prate neke druge lokalne klubove,nemaju mozak i ne zelim sa njima da imam dodirnih tacaka.


sory za off
_________________
Четврт века,а болест нема лека НЦЗ `86
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 22 Feb 2006 11:32    Post subject: Reply with quote

Branko Parac wrote:

Treba znati da tamo ima sem makedonaca i Šiptara i Bugara i simpatizera Hrvata pa je pitanje ko ovo piše.
.


Makedonci ne postoje nego odredjena grupa srba i bugara nazivaju sebe tako. Makedonac je izmisljena nacionalna pripadnost.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
PiNki
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Feb 2006
Posts: 41
Location: senjak

PostPosted: 22 Feb 2006 13:32    Post subject: Reply with quote

I DA MI PONUDE TRAMVAJ DO BASKALE NE BOJ SE GRAFOSE ICI CU PESICE!!!!!
_________________
...ja sam godine proveo sa tobom...
Back to top
View user's profile Send private message
Lukakalu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Feb 2006
Posts: 82

PostPosted: 22 Feb 2006 22:57    Post subject: Reply with quote

nisam mislio nikog da uvredim,(mislim na graficar),samo sam hteo da vam kazem da komiti mogu samo da se porede sa navijacima nekog naseg treceligaskog kluba,a nikako sa zvezdinim
Back to top
View user's profile Send private message
Bakfark
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Feb 2006
Posts: 18

PostPosted: 23 Feb 2006 10:12    Post subject: Reply with quote

BodoniuS wrote:
SC wrote:
BodoniuS wrote:
Добро, али ја не сматрам све Македонце за непријатеље. Има доста просрпски опредељених Македонаца. Били су уз нас за време бомбардовања. То што су им на власти неки мајмуни, то је друга прича...


Просрпски опредељени Македонци су Грци тј. житељи северне грчке покрајине. Ако говоримо о Јужној Србији, садашњој БЈРМ, тамо постоје само Срби, бугари и шиптари. Свако ко то негира и изјашњава се као новокомпоновани титов "македонац" он је против српских (грчких) националних интереса и као такав је наш непријатељ.


Нисам мислио на Грке.
Има доста Македонаца са испраним мозговима (од стране комунизма) који себе сматрају Македонцима, али и даље осећају посебну везу са Србима,зато што су Срби (али јадничци не знају)...
Онај који у Македонији слави славу је СИГУРНО етнички Србин, мада има доста њих који тога нису свесни...
Тако да не мора да значи ако себе неко сматра Македонцем, да је непријатељ. Наравно да има и оних Македонаца који су етнички Срби, али, не да нису свесни свог порекла, него имају и непријатељке односе према Србима и Србији. На такве Македонце нисам ни мислио...


Kakav to dialog vas dvojica vodite? Kakve su to priče tipa Makedonci jadnici ne znaju šta su. Čemu ovo nametanje srpstva nekom ko se istim ne smatra. Pa prema takvoj logici bi trebalo i bosanske muslimane posrbiti jer oni zapravo to i jesu - bili. Nekada davno. I sad više nisu niti se smatraju Srbima. I šta sad? Mislim ne znam šta želite postići sa tim. Janičari su važili kao najveći srpski neprijatelji, gori su bili čak i od samih Osmanlija. Pa meni takvu Srbi ne trebaju niti želim da ih smatram za Srbe. Makedonci imaju svoju državu, kakvu-takvu ali bože moj ako su oni zadovoljni njome neka im. Ako mene pitate, ja im dajem svu podršku, podršku jer se bore protiv istih onih koji i Srbiju žele da rasture - protiv šiptare. I ako vam to nije dovoljno da ih podržite skinite im se s qrca. Ako ništa drugo, jedini su koji su se svojom neutralnošću izvukli od ovog balkanskog sranja.
Back to top
View user's profile Send private message
SC
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 44

PostPosted: 23 Feb 2006 12:06    Post subject: Reply with quote

Ако подржаваш титову комунистичку новокомпоновану нацију то је твој проблем. Прави Македонци су житељи северне Грчке покрајине тј. Грци и они једини имају право да користе то име. Македонију као државу је створио тито и његова "кпј" у намери да што више подели српски народ и због тога су измислили македонску нацију и македонску Правослану цркву. Они ако хоће, могу сами себе да зову чечени али земља у којој живе је Јужна Србија. Њихова "неутралност" је само одраз њихове неспособности као и то да немају никакве националне интересе јер као нација и не постоје. Такав "савезник" који је отуђио део српске земље нам не треба. Те своје пацифистичке ставове задржи за себе а са својом "подршком" (незнањем) подржаваш и багру која отима српске територије, цркве и манастире и хапси српске свештенике.
Back to top
View user's profile Send private message
Bakfark
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Feb 2006
Posts: 18

PostPosted: 23 Feb 2006 15:59    Post subject: Reply with quote

SC wrote:
Прави Македонци су житељи северне Грчке покрајине тј. Грци и они једини имају право да користе то име... македонску нацију... Они ако хоће, могу сами себе да зову чечени али земља у којој живе је Јужна Србија.


Zbunjuješ me! Ne znam sad da li hoćeš da me ubijediš da je BJR Makedonija Južna Srbija ili Grčka? Ili je jedan dio srpski a onaj bliži Grčkoj Grčki? Vidio ovako, Makedonija kao pokrajina nalazi se u čak tri različite države od čega se 34.603,00 km2 odnosno 51.57% nalazi u Grčkoj, 25.714 km2 ili 38.32% pokrajine u bivšoj jugoslaviji odnosno današnjoj BJR Makedoniji i samo 10.11% pokrajine pripada Bugarskoj i to na 6.789,00 km2 prostora. Sad to stoji ako su ti podaci tačni ali to ti niko ne garantuje pošto vučemo saznanja iz iskustva aktuelnog slovenačko-hrvatskog spora oko nerazjašnjenja pripadnosti Piranskog zaljeva za koji ni jedni ni drugi nisu baš sigurni koliki dio kome pripada i gdje se zapravo granica nalazi .
Šta ćemo sad sa tim? Kome sad pripada pokrajina Makedonija? Kažeš "Прави Македонци су житељи северне Грчке покрајине тј. Грци и они једини имају право да користе то име...". Pa neka onda Grci rokaju po Skopju što bi Srbi da prljaju ruke. Vidi care, ja dobro znam na koji način se razbijalo Srbstvo u bivšoj jugoslaviji i da su uvedene potpuno neprirodne pokrajine tipa SAP jedan i drugi, da su šiptari planski naseljavani na Kosmetu ne bi li se podijelile Srbija i Crna gora, sve je nama to jasno ali dok god smo mi oni koji se nakostriješimo jedni na druge zato što su ovi gore koji žive u Vojvodini ionako Mađari, ovi iz Bosne "glupi bosanci", ovi iz Hrvatske ustaše a ovi iz Kosmeta, svete srpske zemlje, šiptari i kao takvi nisu ni pravi Srbi i da ne govorim o Crnogorcima koji zapravu i nisu Crnogorci nego Srbi koji su u poslednjih nekoliko godina otkako im je švercer cigara predsjednik totalno odlijepili pa sad umišljaju da nikakve veze sa Srbima nemaju i još traže nekakva prava da izlaze na referendum 30. aprila 2006... dok god budemo "sebe", dakle sve gore nabrojane, i jedni druge cijenili kao govna bolje nam je ne gledati komšiji preko leđa i tražiti od njega da nam vrati "naše". Kakva Makedonija care, pa zvali bi ih Bugarima. Ko da ih sad ne zovemo? Zar tebi nije jasno da mi ne možemo ni sami sa sobom a kamoli sa drugima?

P.S. Ja Grke inače nikad nisam smatrao za neku braću iako vrlo cijenim prijateljstvo sa Gate7.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 23 Feb 2006 16:17    Post subject: Reply with quote

Udaljili ste se od teme.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bakfark
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Feb 2006
Posts: 18

PostPosted: 23 Feb 2006 16:20    Post subject: Reply with quote

Baš vala... Odoh da kuliram Cool
Back to top
View user's profile Send private message
SC
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 44

PostPosted: 23 Feb 2006 16:46    Post subject: Reply with quote

Bakfark wrote:
Zbunjuješ me!


Брате, није ми намера да те додатно збуњујем...јер из ова два поста видим да си доста збуњен.
Ево најједноставније...
БЈРМ је Јужна (Стара) Србија, македонци као нација не постоје...
Грци немају аспирације према БЈРМ али не дозвољавају употребу имена Македонија и Македонци, зато што оно означава име њихове северне покрајине и житеље те покрајине и зато што је то део грчке историје.

Bakfark wrote:
P.S. Ja Grke inače nikad nisam smatrao za neku braću iako vrlo cijenim prijateljstvo sa Gate7.


Дефинитивно си збуњен и неинформисан.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop