DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

C Zvezda-Javor
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ujke
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Oct 2005
Posts: 234

PostPosted: 30 Oct 2005 12:02    Post subject: Reply with quote

Nisam htio u prethodnom postu nista vise da komentarisem, ne bi bilo primjereno...
Sta reci a da nije vec kazano od strane ostalih delija koji su juce bili na Mari?! Svi koji nisu juce dosli neka se opamete i neka im se takva greska u zivotu ne ponovi, jer ovo juce je bilo tako dobro da ne postoji takav fond rijeci kojim bi to opisao, 10+ thumbsup
SVAKA NAM CAST!!!
Ali, moramo da budemo jos bolji na svakoj narednoj tekmi, tome treba teziti, a ovo juce je dosta dobar "pocetak" za tako nesto...
Zvezdo gazi ih sve...
Back to top
View user's profile Send private message
Cetnik
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Oct 2002
Posts: 127
Location: Chetnikland

PostPosted: 30 Oct 2005 13:58    Post subject: Reply with quote

Kao prvo, neka je nasem Ljubi vjecna slava!

Kao drugo, svi komplimenti onim Delijama, koji su bili jucer na stadionu. Koreo je stvarno super izgledao, pogotovu se dobro vidi na slici na www.fc-redstar.net

Kao treci, daj Boze, da ova posecenost bude i na ostalim domacim tekmama. Pa zar to nije divota, kad se sakupi nekih 10ak hiljada gledalaca, a ne oko 500? Generalstab & Co. samo tako nastavite dalje!
Back to top
View user's profile Send private message
Нуклеар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 445
Location: Па...

PostPosted: 30 Oct 2005 13:59    Post subject: Reply with quote

Samo da napomenem da je vodja pre podizanja koreografije jedno 10 puta morao da ponovi ljudima da sednu i posle toga je opet bilo onih koji su stojali i na kraju ih pita "kojim jezikom ja pricam?? SEDITE!" mislim stvarno. nas mentalitet. Shocked
_________________
на свету све си нам, за боље не знамо, и небо над нама, цело је звездано...
Back to top
View user's profile Send private message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 30 Oct 2005 15:06    Post subject: Reply with quote

evo i ja se docepah kompa pa da napisem koju rec...
ponosan sam i srecan sto sam imao priliku da budem deo Severa na ovakvoj utakmici...i kao i mnogi izdvojio bih poslednjih pola sata(a od toga samo 10-ak min utakmice Very Happy ) i jos daj gol u trenucima kada pada gol i onda pocinje jos vise da grmi isto DAJ GOL...
sve u svemu ja sam odusevljen i steta sto nismo ostali bar jos 15-ak min,pola sata...ali dobro... svakom sucaju SVAKA CAST DELIJE!
p.s. jedva pobegoh sa slomljenom nogom kad poce evri go.... Laughing
skakao sam na jednoj nozi do izlaza ko lud Very Happy
poz

HRABRO ZVEZDO PROTIV BAZELA!
POMOZI BOZE!
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 30 Oct 2005 15:12    Post subject: Reply with quote

Samo nesto da predlozim.
Recimo, kad nam treba gol, da malo kombinujemo sa pesmama: Daj gol, hocemo gol, gol gol gol, samo jedan gol.... itd...
Cim se ljudi smore na daj gol, menjamo pesmu koja trazi isto.
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
Пижон
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Jun 2003
Posts: 269
Location: Колумбија

PostPosted: 30 Oct 2005 16:08    Post subject: Reply with quote

Cetnik wrote:
Generalstab & Co. samo tako nastavite dalje!


А под Co. спадамо сви ми...

Сви треба много да се потрудимо, па да овако увек буде када играмо на Маракани!!! Видећемо како ће бити 19-ог против Земуна. Али пре тога иде Базел, Карабурма...
Back to top
View user's profile Send private message
ljubitelj zabara
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Aug 2005
Posts: 31

PostPosted: 30 Oct 2005 16:32    Post subject: Reply with quote

...jedna stvar koja, koliko vidim nije pominjana-pored ostaloga, izuzetan utisak na mene je ostavila pojava nove velike zastave DELIJE SEVER na gornjoj ogradi...kop izgleda jos impresivnije nego ranije sada, kad' svi stojimo iza jedne zastave, simbolizuje jednu ideju...jedinstvo i snaga severne tribine! Sjajno...
_________________
"СЕВЕР ЈЕ ЗВЕЗДА"
Back to top
View user's profile Send private message
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 30 Oct 2005 16:38    Post subject: Reply with quote

kakav bre besplatan ulaz?
Na Marakani igra Crvena Zvezda, onome kome je mnogo da potrosi 150 dinara da sa severa gleda Zvezdu, a tripuje se da je navijac-nemam reci. Sve njih bi pitao koliko su potrosili vece pre u gradu.

????????150 dinara???????
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 30 Oct 2005 16:40    Post subject: Reply with quote

Lepo je izgledalo i to sto su prvo grbovi rasireni, pa tek onda podignuti najloni. Zastava Delije Sever deluje odlicno!
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
паја&јаре
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Sep 2004
Posts: 155
Location: ...где год био...

PostPosted: 30 Oct 2005 19:28    Post subject: Reply with quote

ljubitelj zabara wrote:
...jedna stvar koja, koliko vidim nije pominjana-pored ostaloga, izuzetan utisak na mene je ostavila pojava nove velike zastave DELIJE SEVER na gornjoj ogradi...kop izgleda jos impresivnije nego ranije sada, kad' svi stojimo iza jedne zastave, simbolizuje jednu ideju...jedinstvo i snaga severne tribine! Sjajno...

DELIJE SEVER sta reci EKSTRA ionako vec 5 zastava stoji dole !
Ljudima je veoma bitno da budu deo necega(citaj SEVERA), posto je konkurencija jaka
u 5 vodecih grupa+jos par+unutrasnjost treba pre svega shvatiti da smo svi mi DELIJE SEVER
i da je to ta nasa ideja(VERA),nas moto napredak snaga i podstrek za bolje sutra
a tek posle toga svako je svoja grupa, grad, kraj ili pojedinac...
_________________
...ЈОШ РАЂАЈУ МАЈКЕ ОБИЛИЋЕ...
Back to top
View user's profile Send private message
Emile Heskey
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Mar 2005
Posts: 44
Location: USA

PostPosted: 31 Oct 2005 00:33    Post subject: Reply with quote

Moje misljenje je da nekad ove besplatne utaknmice imaju i vecu uticaj sem gledanja tekme za dzabaka.Npr. taj koji vidi otvorene kapije i udje unutra samo zato sto je za dzabaka,mozda poslije ovakve predstave i odluci da dodje jos koji put i plati cjenu za Sever(a mozda i postane regularan).Normalno to bi trebalo ovako povremeno raditi a ne svaka tekma za dz.
_________________
Najveci bludnik grada Cikaga,jebote!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 31 Oct 2005 07:01    Post subject: Reply with quote

Jedino sto je dobro(sva sreca da je tako) kod beplsatnog ulaza je to sto smo videli koliko ljudi hoce da nam pridje. Imali su na zapadu i istoku lepa mesta za suncanje ali oni su izabrali sever.
Namenski,svremena na vreme...mozda i nije lose. U svakoj glavi Zvezdasa treba da se stvori navika kupovanja karte,kao sto kod svakoga u ekipi treba da se stvori navika placanja evropsog gostovanja iz svog dzepa.
Za onoga sto dolazi povremeno ili jos slabije isto je dati 150 dinara,kao nekome iz ekipe za evropu 150 eura. Dakle,svako ima svoje probleme koje treba da resi u glavi.
Sto se tice zastave DELIJE SEVER,to je nepravedno zapostavljeno na ovoj utakmici Laughing .Ljubitelj zabara je napisao sta ta zastava treba da znaci.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
st.vuki
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Jun 2005
Posts: 81

PostPosted: 31 Oct 2005 10:07    Post subject: Reply with quote

Nuclear wrote:
Samo da napomenem da je vodja pre podizanja koreografije jedno 10 puta morao da ponovi ljudima da sednu i posle toga je opet bilo onih koji su stojali i na kraju ih pita "kojim jezikom ja pricam?? SEDITE!" mislim stvarno. nas mentalitet. Shocked


A NISI NI MOGAO DOBRO DA GA CUJES MA KOLIKO SE DRAO JER MI SE CINI DA JE RAZGLAS JUCE ZATAJIO
Back to top
View user's profile Send private message
st.vuki
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Jun 2005
Posts: 81

PostPosted: 31 Oct 2005 10:10    Post subject: Reply with quote

Na sve ono sto je bilo falili su BARJACI !!!!!!!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Сале_БОРСКИ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Mar 2005
Posts: 274
Location: град бакра

PostPosted: 31 Oct 2005 10:18    Post subject: Reply with quote

Mislim da je dan kad ce na severu biti 13000 ljudi mentlita ultra' mnooooogo daleko,pa cak mislim da je to nemoguce.Lepo je truditi se da taj procenat bude sto veci,ali uvek i svuda,kad je u pitanju pun stadion,su tu ljudi koji bi da gledaju brillijantnu zvezdu,gotivno im je d abudu u masi ili su tu ko zna zbog cega.Zato ne treba odbacivati ljude koji su tu,pevaju postuju svaki savet ali bas i nisu za to da se ide u golubovce,vlasotince....
Sto se tice ulaza to se pre svega odnosilo na ostale tribine.Naravno da to nema neke posebne veze sa Delijama,ali zar nije lepo videti ispunjen stadion na prvenstvenim tekmama?To moze da donese dobro i igracima,i klubu,i fudbalu i nama.A pored uzasnog fudbala,slabih protivnika,karta recimo za zapad je 300 din.?Pa stavite se u poziciju svog komsije,rodjaka.koji recimo nisu bas fanaticni ultrasi?Tesko ko ce dati 300 din za uzasan fudbal.Popunjavanje istoka i zapada moze da donese samo dobro Severu
_________________
БАКАР ЈЕ ЦРВЕН, ДИМ ЈЕ БЕО, БИЋЕМО УЗ ТЕБЕ ЖИВОТ ЦЕО
CuBOYS R.S.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop