DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ТРЕЋЕ КОЛО - ПУН СЕВЕР! ПЕТАК 20ч
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
хер Жика
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Oct 2013
Posts: 10

PostPosted: 31 Jul 2015 22:36    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Само да се људи не погубе у мислима и да знају шта је урађено вечерас. Да се не праве луди, већ да узму свој део одговорности и да идемо напред! Ако нас на Врачару не буде више него прошли пут...онда треба да се запитамо шта смо радили данас!!!


Ако типујеш на људе који су на Северу скандирали на крају утакмице став везано за управу, ти исти који су скандирали а сутра дан се не појаве на Врачару , или не помере прстом зарад борбе за боље сутра, за очување клуба и традиције, нам ни не требају. Да се не лажемо, тражимо нешто , не знамо шта нам доноси сутра, шта је то што и ко је тај који ће да замени ове, ал опет направили смо први потез, сад нема назад, сад кућо стани иза пароле и иза става. Надам се да је таквих мали број од ових који су били на трибини.
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 31 Jul 2015 22:50    Post subject: Reply with quote

Навијачи: Мобилизација пред утакмицу успела, трибине добрано попуњене, навијање осредње, бакљада константна (од почетка полувремена до 65- минута ако се не варам!), пароле, корео, све на нашем нивоу. Фанатичност, жеља за навијањем и када не иде доле на терену, морала би да буде већа, ако мислимо да одбранимо ову дугу традицију, до последње капи крви!

Играчи: Да нама један Ибањез који је јуче дошао у клуб буде СВЕ и СВЈА на терену, мени не иде у главу. Дечко се искидао, срце оставио на терену. центрирао 67 пута...и кад погледам њега, и његов труд, и ове остале (наше)...смркне ми се пред очима. Ово је ко зна који пут у последње време кад се стадион поприлично напуни, да играчи поједу говна, да не могу да се саставе целу утакмицу...(Чукарички играч више 0:0, Доњи Срем играч више, 2:2..итд). Нисмо им звиждали, ветар у леђа 90. минута, али не вреди, дал је проблем у њиховим главама, незнању, не занима ме, хоћу да јебено прегазиш било који српски тим кад те бодри 20.000+ људи са бар 2 гола разлике! Крај!

Управа: Од старта сам имао одбојан став према њима, рекох ајде, кога сам све истрпео, да видим и ове на делу..довели респектабилног тренера за наше услове, нека егзотична појачања, чинило се да знају шта раде...не знам, утиска сам да смо рано почели да их терамо, али да нисмо, од пуног запада данас не би остало ни 20 људи. Морало је овако, па како год, а да ли је исправно, време ће показати...Да не мисли неко да терам контру, ја нисам за ову управу, али опет не могу да разлучим шта је најисправнији став.

Направили смо корак, надам се напред, идемо сад још јаче, још јачи ветар у леђа, гази ломи, па куд пукло! СВИ НА СТАДИОН!
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
rodjen1972
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Aug 2012
Posts: 25

PostPosted: 31 Jul 2015 23:11    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Некада и они што три пута мере а једном секу, једноставно не желе више то да раде...

А да се,хладне главе,ипак,још једном измере све опције...Да се сви сетимо шта се десило нашем клубу кад нам је запад терао једну управу...На западу и истоку је било вечерас оволико људи само зато што је улаз био бесплатан...Ја сам лично изненађен реакцијом са севера...Ништа лакше него отерати још једну управу,шта после...Погледајмо статут клуба...процедура око избора нове управе...Изгубићемо пуно времена а и енергије...а ипак је тек почетак сезоне...Сви видимо да је на терену катастрофа,али...дуга је сезона...Али,ако су браћа која одлучују на северу сигурни да је ово једино решење...прихватићу ту одлуку као неко ко је увек поштовао ставове трибине...ево већ 30 година...СЕВЕР ЈЕ ЗВЕЗДА.
Back to top
View user's profile Send private message
ђуро чворовић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Jul 2015
Posts: 10

PostPosted: 31 Jul 2015 23:13    Post subject: Reply with quote

Јако ме заболео одлазак људи са запада, разумем ја да можда неко хоће да избегне гужве или шта већ, али ово ми не личи да је било због гужве.
То никад не могу да опростим ником, па ни да ми је ћале који ми је усадио љубав према нашој Звезди био међу њима.

Ја ако се не слажем са неким ко мисли да је време за промене у управи не могу да забраним да искаже оно што мисли и нећу. Сви сада морамо стати иза овог свим снагама, време ће показати јел био тренутак за то!

СВИ НА СТАДИОН!
_________________
Без муке се песма не испоја
Без муке се сабља не сакова
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13178

PostPosted: 31 Jul 2015 23:16    Post subject: Reply with quote

За брата нашег смо поново скупљали новац и овог пута скупили... 104.670 динара,60е ,4,5км и 20 центи.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13178

PostPosted: 31 Jul 2015 23:17    Post subject: Reply with quote

ђуро чворовић wrote:
време ће показати јел био тренутак за то!

СВИ НА СТАДИОН!

Нема шта да чекаш време за ово да ти се каже одговор. Време сигурно није добро, али некада не бира време кад ће се нешто десити. Када прекипи нема ту времена никаквог.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Сале_БОРСКИ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Mar 2005
Posts: 274
Location: град бакра

PostPosted: 31 Jul 2015 23:31    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
За брата нашег смо поново скупљали новац и овог пута скупили... 104.670 динара,60е ,4,5км и 20 центи.


велика срамота, морало је да буде много више!
Као да људи не схватају да то радимо ејр некоме много треба, него као да радимо, ето онако...
_________________
БАКАР ЈЕ ЦРВЕН, ДИМ ЈЕ БЕО, БИЋЕМО УЗ ТЕБЕ ЖИВОТ ЦЕО
CuBOYS R.S.
Back to top
View user's profile Send private message
Звездаш до кр�
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Nov 2013
Posts: 126

PostPosted: 31 Jul 2015 23:39    Post subject: Reply with quote

Напокон је и барјак враћен на своје место. Exclamation

До краја Звезди верни.
_________________
Запад је десно !
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13178

PostPosted: 31 Jul 2015 23:54    Post subject: Reply with quote

bojan74 wrote:
Порука говнарима и кореографија



Одлично наше издање! Пароле говоре о томе колико је "објективно" новинарство у нашој земљи, и такође говори да нећемо сигурно дати на наш клуб било коме, поготову не њима! И упркос свему што нас је снашло...попунили смо трибину добро, а то није мала ствар!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 01 Aug 2015 02:47    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 01 Aug 2015 04:04    Post subject: Reply with quote

http://youtu.be/Nn9D1spzhtY

http://youtu.be/ZSCkXT33yJQ

Почетак и крај. Две најважније поруке. Добро знај и Управа напље.
Back to top
View user's profile Send private message
miki69
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Nov 2002
Posts: 343

PostPosted: 01 Aug 2015 06:19    Post subject: Reply with quote

Quote:
А да се,хладне главе,ипак,још једном измере све опције...Да се сви сетимо шта се десило нашем клубу кад нам је запад терао једну управу...На западу и истоку је било вечерас оволико људи само зато што је улаз био бесплатан...Ја сам лично изненађен реакцијом са севера...Ништа лакше него отерати још једну управу,шта после...Погледајмо статут клуба...процедура око избора нове управе...Изгубићемо пуно времена а и енергије...а ипак је тек почетак сезоне...Сви видимо да је на терену катастрофа,али...дуга је сезона...Али,ако су браћа која одлучују на северу сигурни да је ово једино решење...прихватићу ту одлуку као неко ко је увек поштовао ставове трибине...ево већ 30 година...СЕВЕР ЈЕ ЗВЕЗДА.


Слажем се у потпуности, уопште ми није јасно зашто је север подржао оне који се појаве када је улаз бесплатан, а такође знамо колико нам је потребно заједништво са овима из фотеља да отерамо ЗЛО Толета и компаније из српског фудбала и колико ће после ових дешавања то сада бити теже.
Back to top
View user's profile Send private message
andjelooo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 May 2009
Posts: 738
Location: Фонтана

PostPosted: 01 Aug 2015 07:48    Post subject: Reply with quote

Криво ми је само што исто то није речено и прошлој управи , већ су се провукли тако како су , дружина "великих Звездаша" Весић-Лукић-Мафија Стефановић , који су успели да за две године дуг са 20 подигну на 45 милиона а притом се и дан данас представљају као спасиоци клуба .
Пре њих је постојала нада , они су ту наду својим делањем угасили .
Притом запослили гомилу својих ботова и сродника у клуб , којима ни дан данас нико није отворено рекао да више нису пожељни у клубу .
Мафија Стефановић је и даље , на неки чудан начин , члан скупштине клуба , на чија заседања и даље редовно долази , иако је делегиран испред радне заједнице које одавно више није члан .
Штеточине и шљам који преферира хедонизам и гушчију џигерицу , када клуб плаћа , једноставно је опуштено напустио клуб без да се север огласио .

javo wrote:
Звездину децу под хитно,свих једанаест па макар таворили и као десети на табели


Звездина деца као по правилу боље играју у другим клубовима него у самој Звезди .
Било их је поприлично и јуче на терену , па се нигде видели нису .
За ова прва три кола једину прелазну оцену заслужују Ибањез , Мбођ и Рајковић .
_________________
Замолио бих дежурне критичаре, негативце, напаљене клинце, доконе полемичаре, мудријаше, комедијаше и сличне да се уздрже од коментарисања
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 01 Aug 2015 08:01    Post subject: Reply with quote

miki69 wrote:
Quote:
А да се,хладне главе,ипак,још једном измере све опције...Да се сви сетимо шта се десило нашем клубу кад нам је запад терао једну управу...На западу и истоку је било вечерас оволико људи само зато што је улаз био бесплатан...Ја сам лично изненађен реакцијом са севера...Ништа лакше него отерати још једну управу,шта после...Погледајмо статут клуба...процедура око избора нове управе...Изгубићемо пуно времена а и енергије...а ипак је тек почетак сезоне...Сви видимо да је на терену катастрофа,али...дуга је сезона...Али,ако су браћа која одлучују на северу сигурни да је ово једино решење...прихватићу ту одлуку као неко ко је увек поштовао ставове трибине...ево већ 30 година...СЕВЕР ЈЕ ЗВЕЗДА.


Слажем се у потпуности, уопште ми није јасно зашто је север подржао оне који се појаве када је улаз бесплатан, а такође знамо колико нам је потребно заједништво са овима из фотеља да отерамо ЗЛО Толета и компаније из српског фудбала и колико ће после ових дешавања то сада бити теже.

Јебо те је л' стварно постоје људи који мисле да је управа синоћ терана само зато што је запад покренуо то? Јесмо упозорили управу паролама? Јесмо. Јесмо видели резултате? Нисмо. Ово се све данима скупљало у свима нама, чак и у људима који нису хтели прерано да их отерају (користили су главу и знали да је то тежак корак). Али кад ти онај унутрашњи осећај каже да ти је мука, кад ти пређе све преко главе, каква црна размишљања синоћ после свега онога? Ја не знам коме је синоћ било до неког другог става осим да их комплет отерамо у пичку лепу материну и да буду срећни што су били у Црвеној звезди. Сада тек предстоји зајебан период и зато се надам да ће бар оно од синоћ повући људе на стадион и унети им веру, поготово оним дежурним пљувачима севера што нас зову 'плаћеницима' и њиховим слепим пратиоцима. СВИ НА СТАДИОН, ЗВЕЗДАШИ, ДЕЛИЈЕ, ЦИГАНИ!
Back to top
View user's profile Send private message
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 01 Aug 2015 08:16    Post subject: Reply with quote

Размишљање хладне главе је још горе од оног синоћ вруће ,ови су дошли пре две и по године и шта су урадили само наставили да нас срамоте ништа нису покренули на боље , оваква ситуација је добра само њима да могу "недомаћински" да се понашају а нас ко јебе ми смо навикли већ десет година да трпимо разне олоше и чекамо да лопови постани поштени .
Имали су екипу праву прошле године да нападну Европу и смање дуг и усрали су ,сад кажу зајебо их Толе па што си веровао лопову на реч ,ја бих пешке отишао у Уефу да проверим колико нам треба пара да са оним играчима који су имали жељу да помогну клубу одиграмо квалификације а они шатро наивни ...
па довели овог да купе времена и сад слушамо приче смањили дуг ( гаспром дао паре унапред ) а кад оду онда ћемо да видимо колико су нас убулили .
Треба их терати и онда шта нам Бог да ,јел бетон лига јеби га играмо бетон лигу,гледаш свој клуб али бар те није срамота док га гледаш , и знаш да ти ниси крив за то него екипе које су на власти и све ове године су је черупали или бар нису реаговали док се черупа чуј недомаћинско пословање па Ј...м вам све по списку !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 11

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop