DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Олимпијакос
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Apatiners
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 494
Location: na reci

PostPosted: 08 Nov 2014 01:35    Post subject: Reply with quote

Није ми јасно шта је проблем, цела хала је играче и навијаче Олимпијакоса поздравила великим аплаузом, представљање играча браће је испраћено великим аплаузом, цела хала је сво време кореографије певала и нашу и грчку верзију, неколицину пута се скандирало Олимпијакосу....малоумници су на први Олијев напад почели звиждати, али су убрзо престали, али откуд то да се ми чудимо што на 20 000 људи има пар стотина малоумника, па то је увек тако било. Е сад што се на крају осетило да се може дати крила нашим играчима да победе и што се по који напад у последњих 5 минута извиждао то није ништа страшно. Ја лично нисам ниједном, али разумем људе који јесу...и око мене је било доста Грка који су навијали за свој клуб и радовали се победи као да им је последња, не видим у чему је проблем. Маните се проклињања порода и сличног и помирите се да можда постоји више ок опција с обзиром од кога и из ког угла долазе. Ја мислим да смо били изузетно гостољубиви и да смо их генерално, не само коп, братски дочекали! Све у свему један спектакл за памћење и за историју, који ће свима присутним остати у лепом сећању, нема потребе за пљувањем и тензијама!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13178

PostPosted: 08 Nov 2014 02:03    Post subject: Reply with quote

Добро је бре више са тим звиждањем! Тако је било како јесте и не треба никоме ништа замеразти!Они нису група,већ разуларена маса и они не умеју да осете припадност нечему као што то север осећа!И не треба се љутити толико на њих због тога! Најбоље да се наљутим на некога ко је звиждао данас...наравно да нећу нити треба! Људи не осећају то,делимично су у причи и то је то. Коп није звиждао и држао је своју причу и то је оно што ми требамо да гледамо у оваквим ситуацијама!Навијач и симпатизер нису исто никако,нити ће икада бити! И зато немој да драмите толико на њих што нису испоштовали до краја оно што ми мислимо да је требало! За нас ово није била само утакмица за пролаз,већ много више од тога...али не гледају сви на ствари исто и не треба се љутити ни на кога сад.
Браћа су одушевљена како је све испало и све виде скроз позитивно и као нови корак у нашем братству.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
НПЛ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Mar 2009
Posts: 722

PostPosted: 08 Nov 2014 02:05    Post subject: Reply with quote

Браво за паролу, знаш ти добро коју!

Хвала браћи Грцима! И хвала свим Звездашима који су нас испоштовали!

А ови други који су звиждали, њих ко зна када ћемо следећи пут опет видети, тако да су небитни!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13178

PostPosted: 08 Nov 2014 02:23    Post subject: Reply with quote

Ај више са тим звиждањем...стварно замара.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Маре магаре
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Mar 2012
Posts: 7

PostPosted: 08 Nov 2014 03:42    Post subject: Reply with quote

Ма је л' питао неко Грке, пре ове жустре полемике, јесу ли и најмање увређени? Бог те маз'о исклаћемо се овде, а они сад певају на путу кући, вероватно одушевљени атмосфером и дирнути дочеком, посебно на почетку утакмице.

Шта кад су кренули са "гробарске пичке", а руком показују на наш коп? Laughing
Шта сад, треба да се наљутимо због тога?

Све је у очима посматрача, тј каквим очима те гледа. Као што је нама смешан/симпатичан њихов испад из незнања, и њима је звучало импресивно како грми хала у последњој четвртини. Ако нас сматрају браћом, нису то протумачили као нешто злонамерно.
Back to top
View user's profile Send private message
точено пиво
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Feb 2014
Posts: 9

PostPosted: 08 Nov 2014 06:04    Post subject: Reply with quote

Ма људи не вреди се расправљати са тим малоумницима. До јуче су им Џенкинс и Вилијамс били цареви, краљеви, а синоћ су им псовали све чланове уже и шире фамилије. Ти људи су обичне гњиде без мозга. Штедите живце и сви на Чуку!
_________________
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА СРБИЈА
Back to top
View user's profile Send private message
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 08 Nov 2014 06:19    Post subject: Reply with quote

Боскез wrote:
После много година данас ми уопште није било битно ко ће да победи, битно је било само да испоштујемо БРАЋУ како доликује ал не вреди, може да се прича по сто пута они и даље терају по своме а вамо се бусају у груди како су Делије.


А ово је опет друга крајност, која је подједнако лоша. Овако не сме да размишља навијач Звезде, па нек је противник и свима нама братски Оли!!!
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 08 Nov 2014 06:36    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=a2liPx01gvo
http://www.youtube.com/watch?v=BHQONJdgUv0
http://www.youtube.com/watch?v=aRd-FMdKw20
http://www.youtube.com/watch?v=5MGcr3xqk5Y
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
Стефан 1991
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 May 2011
Posts: 53
Location: Нови Београд

PostPosted: 08 Nov 2014 07:53    Post subject: Reply with quote

Колико је гадно када гледам све те људе који немају ни основну навијачку културу како треба да се понашају на утакмици, а да не причамо о томе да имају неки изграђен резон што се тиче браће и тога да не треба да се звижди! Мање-више све је речено везано на ту тему, само бих додао да сам се искрено надао да до тих звиждука неће доћи, ал добро шта да се ради.. Навијање је до последње четвртине било просечно, ако не и испод тога, с обзиром какав је значај имала ова утакмица из навијачког угла! Гледајући браћу грке, и њихово навијање, видело се да они имају "то нешто", што нама фали. То неко позитивно лудило које треба да ти кликне у глави, да се зезаш са другарима, да навијаш, и да једноставно уживаш у свему томе.. Стечем утисак као да је људе блам, или срамота Question Shocked да навијају, скачу, што су неке основне ствари о којима уопште не би требало да се расправља. Капирам да има ту и залуталих, и оваквих и онаквих, али ми који смо ту сваког викенда би морали да извучемо то навијање до максимума!
_________________
Нема дана, а да не мислим на тебеее !!!
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 500

PostPosted: 08 Nov 2014 08:21    Post subject: Reply with quote

4/4 је пример како треба да изгледа атмосфера на нашим утакмицама.''Играј и бори се'',''пуне трибине'' и нарочито ''Звезда ми је све...исте сто мјало'' кад су браћа све време имала шутку у партеру Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Богавац Драга
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Aug 2012
Posts: 96

PostPosted: 08 Nov 2014 08:21    Post subject: Reply with quote

Корео...
Back to top
View user's profile Send private message
Богавац Драга
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Aug 2012
Posts: 96

PostPosted: 08 Nov 2014 08:22    Post subject: Reply with quote

Корео:

[img]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10730768_834371059957125_7574872503364803752_n.jpg?oh=f81663b4a56ced901a0c5c28297a0adc&oe=54D59AAE[/img]

Претходни пост случајна грешка, бришите, извињавам се.
Back to top
View user's profile Send private message
СуперМарио
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Apr 2012
Posts: 82

PostPosted: 08 Nov 2014 08:24    Post subject: Reply with quote

Маре магаре wrote:

Шта кад су кренули са "гробарске пичке", а руком показују на наш коп? Laughing

Јел су те увредили можда?! Звучиш као искомплексирани пацов..
Ово је био "одговор" на наше прозивање панате. Није било упућено никоме у хали.



А што се тиче свега око навијања и звиждања, мислим да стварно идемо из крајности у крајност.. Исто је било и за Вељу, Уроша, прозивање чеде, просто се мишљења разликују и то је то. Симпатизери то не разумеју и то се никада неће променити. Кошаркашка публика жели да иде неким својим путем који нема везе са трибином и то је једино објашњење.
Сигуран сам да нико од људи који су звиждали синоћ неће доћи на утакмицу против чуке, да не причам о Крагујевцу и због тога је потпуно беспредметно расправљати око тога ко више воли Звезду или ко јој жели најбоље.. Почели смо да се делимо на фудбалске и кошаркашке "навијаче" и то ми је једино објашњење за све ово што се тренутно дешава..
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13178

PostPosted: 08 Nov 2014 08:47    Post subject: Reply with quote

Све у свему,добро је било. Да смо победили сигуран сам да ни ти симпатизери не би сада причали глупости већ би им све то било симпатично.Али кад изгубимо и добро се претвара у лоше...тако да,треба пустити више ову тему и пребацити се на данашњу утакмицу где треба да нам пукну бубне опне од звиждања кад је противник у нападу! Very Happy Да коначно ми и симпатизери будемо једно! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Velika 1991
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Nov 2014
Posts: 4

PostPosted: 08 Nov 2014 09:59    Post subject: Reply with quote

Поента и јесте да све присталице Црвене звезде буду једно. А не 50 најлуђих да се качи на шипку и ћути или 5000 да покушава неуспешно да пева на АБА Лиги.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop