DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

СЛОБОДА ЗА МИЛАДИНА!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 20 Dec 2008 15:08    Post subject: Reply with quote

Погледај само оне коментаре, па скрате ми одмах живот за годину дана!
Говна чедина маму им јебем свима
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
Благоје Јовов
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Nov 2008
Posts: 433

PostPosted: 20 Dec 2008 21:16    Post subject: Reply with quote

Ја сам гледао и на другим сајтовима,које се све гадости причају о Миладину чак неки због физичког изгледа одмах кажу силеџија насилник...То су они исти људи који пљуљу Уроша,џаба можемо 1000 пута да им објаснимо неке ствари,они ће идаље по старом...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 23 Jan 2009 10:59    Post subject: Reply with quote

Љдп врши анти-Миладин Ковачевић хистерију због тога што је човек посетио Народну Скупштину, а знамо чији су они. Још један разлог да подржимо Миладина!
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
ЈА
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Apr 2008
Posts: 236
Location: треће полувреме

PostPosted: 19 Feb 2009 21:29    Post subject: Reply with quote

Arrow http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Vlada-izdvojila-milion-dolara-za-Kovachevica.sr.html
Back to top
View user's profile Send private message
stefanbg
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Oct 2007
Posts: 199

PostPosted: 20 Feb 2009 15:02    Post subject: Reply with quote

Држава више води рачуна о неким јеврејима из америке него о својим грађанима. Још ће да му суде код нас, само да се говна из америке не би наљутили. Закон лепо каже да не можемо да испоручимо нашег држављанина и тачка. Код нас свако може да тумачи закон и устав како му се прохте.
Back to top
View user's profile Send private message
-45-
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Nov 2008
Posts: 29

PostPosted: 21 Feb 2009 22:32    Post subject: Reply with quote


Ове гњиде би г...а јели само да Америка тако каже Mad
Back to top
View user's profile Send private message
СтефанЈ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Dec 2007
Posts: 862

PostPosted: 21 Feb 2009 22:42    Post subject: Reply with quote

Искрено, мене је срамота да делим ваздух са оваквим створењима.
Back to top
View user's profile Send private message
цоа[кг]
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Sep 2006
Posts: 109

PostPosted: 22 Feb 2009 09:41    Post subject: Reply with quote

Они траже да знају ко је влади дао дозволу да од новца пореских обвезника дају за овај случај. А ја желим да питам ЛДП и остале гњиде зашто нису поставили то питање кад је наш новац дат на сајт педера.
_________________
Од душе се не може отети - Космет је Србија!
Back to top
View user's profile Send private message
Калезињо
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Feb 2008
Posts: 163

PostPosted: 22 Feb 2009 10:28    Post subject: Reply with quote

Значи ја не могу да верујем шта читам овде:
http://www.blic.rs/politika.php?id=80242
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 22 Feb 2009 10:29    Post subject: Reply with quote

пази ти, њих 15 џибера нашли опет да лапрдају.. толико немају новца, да су час цираду одштампали.. кад диктатор има за ку-7, шта је једна цирада..

ГОВНА!
_________________
НЕ ДАМО НАШУ ЗВЕЗДУ!
Back to top
View user's profile Send private message
KOHAH
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 304
Location: Београд

PostPosted: 22 Feb 2009 20:08    Post subject: Reply with quote

Стварно је добро питање: „Питање које постављамо Влади јесте на кога ми млади у Србији треба да се угледамо, јер добрим студентима повећавају школарине, а стипендије дају осумњиченом за тешко кривично дело који је побегао са школовања у Америци?“
Милион долара није мало пара, под условом да је та вест тачна. Рецимо, неки делови Космета у којима живе Срби неколико месеци су без струје због неплаћених рачуна (које је узгред влада обећала да регулише)?
Урош робија за покушај убиства, у најбољем случају изборићемо се за то да му се преиначи дело јер не тражимо слободу, већ правду. Знамо да је крив, и он то признаје. Миладин је оном у Америци нанео теже повреде него што их има Трајковић, држава ће за њега да плати а Уроша да терети за покушај убиства. Конзул који је примио мито да би Миладину омогућио долазак у Србију није одговарао никако, сем што је лишен дужности.
- Да ли тај конзул који му је омогућио одлазак из Америке треба да сноси трошкове, а не Србија?
- Влада стално говори о штедњи, кризи, немању пара. Одакле сада милионче?
_________________
Хуссе интернет петшопТим: Megak
okoje *
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Мрли
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Aug 2005
Posts: 511
Location: Крај једне старе крчме, где цвета багрем бео!

PostPosted: 22 Feb 2009 20:25    Post subject: Reply with quote

Ко одговара за преко 1000 цивила погинулих у Нато бомбардовању, кад буде неко одговарао за погинулу децу, ја лично први дајем потпис у петицију да се Миладин осуди на смртну казну, ни мање ни више.
Лоше је то да је он представљен као неко што је наштетио америци, није ми јасно откуд ове приче на сајту б92 и на осталима које подржавају садашњу владу. Мени је ово нелогично само са стране ако су могли да продају Радована, зашто не би могли и Миладина, не знамо ми ко је коме ту дужан и за шта...
_________________
"Да се ђедо карабином јави, кад завију вуци, знају вуци ал знају и турци!"
Back to top
View user's profile Send private message
-45-
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Nov 2008
Posts: 29

PostPosted: 22 Feb 2009 21:22    Post subject: Reply with quote

Нити су требали да дају паре нити треба изручити Миладина.Дигла се толика фрка око једног Јеврејина(а они су баш угрожени у Америци Rolling Eyes ) што је повређен и то је била главна вест.Шта је са свом нашом децом убијеном у НАТО бомбардовању,шта је са Србима који су убијени на Космету?Ни сав новац на свету не може то да плати!
Back to top
View user's profile Send private message
Milos
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Mar 2008
Posts: 133

PostPosted: 22 Feb 2009 21:57    Post subject: Reply with quote

-45- wrote:
Шта је са свом нашом децом убијеном у НАТО бомбардовању,шта је са Србима који су убијени на Космету?Ни сав новац на свету не може то да плати!
Exclamation


Од тих што држе плакат, пола вероватно нема ни 16 година... Толико о томе.

Кључно питање поставили су Мрли и -45- . Правде очигледно нема, и искрено заболе ме за госн Штајн-како већ, и политику, и наша домаћа говеда, и за ову дечурлију што држе плакат, 'де сте били кад су србе пребијали, бомбардовали, где сте били кад смо спавали по подрумима маму вам јебем?!?! Где смо били ми, а где тај Штајн? Где је суђено америчким војницима ухваћеним у Србији, зашто за америчке држављане не важе исти закони као за нас?!

Проблем је што људи не размишљају својом главом, проблем је што смо као друштво у курцу, што нема енергије, полета, храбрости, морала, духа, шмека, све је извештачено, живот нам је постао телевизор!!!

Нека му суде, нек одговара, али у својој земљи, и нека нико не помиње селективну примену права, јер управо су Американци они који су мајстори у њеној примени!
_________________
Ја сам године, провео са тобом, теби дао све, за тебе живео..
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 23 Feb 2009 10:01    Post subject: Reply with quote

НЦБ wrote:
пази ти, њих 15 џибера нашли опет да лапрдају.. толико немају новца, да су час цираду одштампали.. кад диктатор има за ку-7, шта је једна цирада..

ГОВНА!


на кеца, и то за једнократну употребу, али не зна народ кад види то колико кошта штампана цирада, па да их питају за здравље јуначко и `окле вама ТОЛИКО пара рођаци, да се штампа цирада само за једну `кцију`!
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop