DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Обележја.
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Apatiners
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 494
Location: na reci

PostPosted: 22 Nov 2006 10:34    Post subject: Reply with quote

Vizionar wrote:
Зашто ти НЕКОГ питаш за став??? Па изнеси ти свој став, а не ако неко напише ЈА СЕ СЛАЖЕМ, и ти напишеш И ЈА МИСЛИМ ДА ЈЕ ТО ОК или супротно... Па јеботе користи мозак и размисли о томе, па изнеси своје мишљење, а не дупелизање... Српски дрес свакако, јер пре свега смо СРБИ, онда делије...

Нисам изнео свој став јер мрзим да носим дресове, били они од Звезде,Србије или Манчестера, а има вероватно крш људи који ће носити и као што сам већ написао то ће бити нови моменат на нашој трибини, па кад о свему пишемо можемо и о томе. Лично не видим ниједан разлог у самим дресовима да се не носе, али уколико се прихвати тај тренд доће до неминовног опадања продаје производа ДС јел су ови дресови на пример на спортској централи 100 еура, а то ће се негативно одразити на групу. Исто тако, можда грешим, још нисам видео да екипе по европи носе дресове репрезентације па ме занима да ли ћемо ми то прихватити.
Све у свему ја га нећу нити купити нити носити, па нисам хтео да причам безвезе већ сам хтео да чујем мишљења људи који желе да га носе односно који не желе да се носи на северу јер мени је свеједно.
Back to top
View user's profile Send private message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 22 Nov 2006 10:44    Post subject: Reply with quote

такође ми је свеједно... и чини ми се да је било доста приче о ношењу дреса као навијачком обележју на теми о облачењу, па бих рекао да дрес, независно дал Звездин или националног тима, није баш за навијаче...
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 22 Nov 2006 11:50    Post subject: Reply with quote

Има један носи јакну Вулверхемптона... добро је што је неупадљив.
Још само да почне да носи и качкет Холандије.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Визионар
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Oct 2006
Posts: 156

PostPosted: 22 Nov 2006 12:41    Post subject: Reply with quote

Ствар је у томе, што не видим ни један разлог да се оспорава дрес Србије. Поента је у томе, да НИЈЕ исто ако се неко појави у дресу Србије или Роме, Марсеја... Ствар је сваког појединца да одлучи дали ће обући дрес реп. и доћи на Звездину текму... Ја се слажем да том дресу није место на северу, али и ако се неко пјави у њему, ствар је његовог личног избора... Не треба му рећи "немој да долазиш више у том дресу" Мислим да би се по том питању, сви ми могли сложити...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 22 Nov 2006 16:42    Post subject: Reply with quote

X wrote:
... и чини ми се да је било доста приче о ношењу дреса као навијачком обележју на теми о облачењу, па бих рекао да дрес, независно дал Звездин или националног тима, није баш за навијаче...


дај бре не лупај глупости. како није за навијаче... имаш сто примера где више вреди лик у дресу, него неко ко има два/три производа Делија...

Па смешније је доћи у дуксу crazy north и преко црвени дукс ДС са капуљачом него обучен у фармерке и дрес клуба... то исто односи се и на casual марке... треба знати шта са чим иде, а не само набацати фирмиране ствари на себе... може до јаја да изгледа мајица ДС и фред пери дукс и сл. само је битно како се носи нешто, а не шта се носи
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 22 Nov 2006 16:45    Post subject: Reply with quote

И ко носи је битно
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
DjoleReject
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Apr 2004
Posts: 212

PostPosted: 22 Nov 2006 16:57    Post subject: Reply with quote

Шта покушава да поручи тај што је дошао у дресу репреѕентације Србије?
Да воли Србију или да навија за нјену репрезентацију?

1) Ако је ово прво - иако се ваљда подразумева, лепше је то исказати неким од конкретнијих националних обележја (грб, тробојка...)
2) Ако говори да навија за репрезентацију Србије - имам само да кажем да се то никога на трибини не тиче.
Кејс клоузд...
_________________
include<mozak.h>
Back to top
View user's profile Send private message
1989DS
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2006
Posts: 269
Location: СРБИЈА!!!!!

PostPosted: 23 Nov 2006 10:23    Post subject: Reply with quote

Сматрам да би требало да се покрене тема под насловом "Размишљај УЛТРА" и да се до утакмице са борцем искристалишу неке ствари!Много људи правилно размишља, али као што сте и видјели на рукомету је на полувремену дошло до тога да су људи на полувремену напустили халу. Значи и они не размишљају 100% правилно. Када урадимо ово како треба и дођемо до неких одговора, треба урадити информатор и подјелити га на утакмици са Борцем, тако да људи имају паузу у првенству да виде гдје гријеше, и да покушају да то исправе. Такође, још већи број људи не капира фазон уопште, али кад прочита информатор бар ће се његова свијест повећати за један проценат. Не слажем се да доста људи уопште не чита информатор, прочитају они само њима треба још нешто да их стимулише, типа парола окренута трибини, ријеч са шипке и сл.( наравно овде мислим на људе који дођу на "мале" утакмице, а не европске ). Ми морамо да направимо одређен број људи који исправно размишљају, и да они представљају коп у правом светлу. Сјећате се утакмице са ОФК Београдом прошле године у првенству на Маракани, погледајте људе изнад шипке, ја сматрам да су управо они допринели да атмосфера буде незаборавна!Наравно ова тема би обухватала и ствари везане за облачење...После тај топик треба ставити под стики да нам представља неку врсту устава трибине.
Ето мог предлога! Cool
_________________
Северна армија увек је уз вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Veni_Vidi_Vici
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 May 2006
Posts: 33
Location: Beograd

PostPosted: 23 Nov 2006 16:20    Post subject: Reply with quote

Dres treba nositi samo ako je original bez obzira koje godine proizvodnje. Nece meni niko reci da ja ne mogu nositi moja 2 original kappina dresa zato sto je to nekom Out. I ovaj nov cu da kupim cim stignem. Naravno kupujte i proizvode DS.
Ali nesto da vam kazem...ova tema je za mene ne bitna totalno a zasto?
Dokle god vam budu klinci i kojekakvi likovi ispred sipke budu cutali i blejali a mi konji od 26 i vise godina budemo celu utakmicu urlali od pocetka do kraja, znajte da smo jos mala grupa. Jer nismo naucili osnovno! A to je da pevamo do kraja utakmice.
Back to top
View user's profile Send private message
Veni_Vidi_Vici
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 May 2006
Posts: 33
Location: Beograd

PostPosted: 23 Nov 2006 16:22    Post subject: Reply with quote

u net caffe-u sam..tako da nema cirilice.
Cisto da kazem posto je ljudima bitnije na to da ukazu nego da procitaju sta je napisano.
Back to top
View user's profile Send private message
SPARTACUS
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Mar 2006
Posts: 197
Location: Београд

PostPosted: 23 Nov 2006 17:31    Post subject: Reply with quote

Veni_Vidi_Vici wrote:
Dres treba nositi samo ako je original bez obzira koje godine proizvodnje. Nece meni niko reci da ja ne mogu nositi moja 2 original kappina dresa zato sto je to nekom Out.

Ко је рекао да је то АУТ?!
Па чак је и јачи фазон носити старије оригинал дресове, јер их некада уопште није било лако набавити, а ове данашње можеш да купиш где хоћеш.
А и јебем ти дрес (и онај адидас и овај нике) који на себи нема штампу (која је никад јефтинија) него зашивене крпетине са рекламама и бројевима.

VVV ме је подсетио: на листу забрањених артикала на северу треба ставити и пијачне варијанте Звездиних дресова. Слажем се ја да немају сви кеша да купе оригинал, али неки ред мора да се зна.
_________________
Ја сам године провео са тобом ......
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
i90r
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Sep 2006
Posts: 57
Location: Панчево

PostPosted: 29 Nov 2006 08:33    Post subject: Reply with quote

Sto se tice obelezja juce na utakmici mi se lik zgadio,znaci nosio je sal barselone i celu tekmu je drkao telefon,i on je kao navijac,ma nek se nosi bre,ako hoce da gleda tekmu id da drka telefon ima prenos na foks televiziji.
Izvinite zbog latinice pisem iz Caffe-a
_________________
Још једна победа и титула...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
римац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 63

PostPosted: 29 Nov 2006 09:01    Post subject: Reply with quote

Па што ниси реаговао...
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 508
Location: Црна Гора

PostPosted: 29 Nov 2006 09:21    Post subject: Reply with quote

UltrasLondon wrote:
Има један носи јакну Вулверхемптона... добро је што је неупадљив.
Још само да почне да носи и качкет Холандије.


Да му ниси ти купио ту јашу? Та јакна нема нигде у граду...

city boy wrote:
Па смешније је доћи у дуксу crazy north и преко црвени дукс ДС са капуљачом него обучен у фармерке и дрес клуба...


Јеси на основу овога дошао кад си јуче на баскету видео једног лика који је био тако обучен? И мене је та појава изненадила.
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 508
Location: Црна Гора

PostPosted: 29 Nov 2006 09:29    Post subject: Reply with quote

Pijanac wrote:
На дресу репрезентације је државни грб Србије (није грб ФСС-а), а познато је да су српска обележја уз Звездина најпожељнија на Северу: Тако да стварно не видим ниједан проблем у томе да се неко појави у новом српском дресу.


Шал Србије, качкет Србије, мајица са српском заставом, српска застава, па и дрес и све што има српски грб на себи не би требало ником да смета.
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop