DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

C Zvezda-Javor
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Жишка
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Jun 2005
Posts: 160
Location: Београд

PostPosted: 29 Oct 2005 23:39    Post subject: Reply with quote

Ja sam pred kraj utakmice već bio pocepao grlo, mislio sam da ću da riknem, a onda... Evil or Very Mad
To je bila takva adrenalinska inekcija, da je trebalo još pet sati da se navija, moglo je bez ikakvih problema.
Kakav derbi, kakve evropske utakmice, ovo je bilo najjače ludilo u zadnje dve sezone. Kad bi na svakoj utakmici zvučali kao danas, gde bi nam bio kraj.
_________________
Са Звездом до смрти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Пижон
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Jun 2003
Posts: 269
Location: Колумбија

PostPosted: 30 Oct 2005 08:52    Post subject: Reply with quote

Само да се надовежем на остале. ко јуче није био на Маракани, може да се каје целог живота.... незаборавно!

Ех, кад би овако било на свакој ''малој'' текми...

.... а да би то постигли, треба сви да заврнемо рукаве...
Back to top
View user's profile Send private message
RUSOFIL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 571

PostPosted: 30 Oct 2005 09:20    Post subject: Reply with quote

Jao bre, kako je bilo dobro. Iako je bilo jako hladno, srca, grla i dlanovi su nam bili vrela.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 30 Oct 2005 09:33    Post subject: Reply with quote

Pizon wrote:
Ех, кад би овако било на свакој ''малој'' текми...
...

Ovo zavisi samo od nas,od onih ljudi koji su juce bili na severu.
Inace,ja mislim nase najbolje izdanje na domacoj sceni. Navijanje za vreme cele utakmice uglavnom dobro,u nekim trenucima smo sami sebe prevazisli(recimo neko je pomenuo onu foru sa salovima spustanje i dizanje,pa recimo zagazi ih sve,pa u ime svih nas....),jednostavno skupili su se svi koji hoce,i koji umeju na jedno mesto i videli ste kako to izlgeda.
Bolji provod,i adrenalin nego na nekoj "velikoj" utakmici.Koreografija odlicna sa dobrom sadrzinom.
Ali....ne trebamo da se izgubimo u ovim domacim utakmicama i da kazemo sebi mi to mozemo samo u prvenstvu ali u evropi ne i zato ni necemo da se trudimo. Treba da povecavamo kop na domacim utakmicama,i da se uvezbavamo,bas zbog toga da kada dodje evropska mi imamo snage da pokazemo sta umemo. Ne ide nista preko noci ali uz malo vise navijackog mentaliteta,boljeg fudbala...sutra,prekosutra sever ce biti jos puniji na domacim tekmama,ljudi ce imati propusnice i sovje mesto na tribini,a oni derbi navijaci ce se pomuciti da dodju do karte jer nece biti mesta za one koji "svoj voljeni klub" gledaju jednom-dva puta godisnje.
Ono juce,je pravo lice severa,ono juce je vas i nas rad u poslednje vreme. BRAVO DELIJE,BRAVO ZVEZDO.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 30 Oct 2005 09:40    Post subject: Reply with quote

samo bih zeleo da dodam da smo izgubili veliko navijaca naseg voljenog kluba.



Neka ti je vecna slava Srbine.


"Zvezda ti je kao ekstaza" -- upravu je bio.
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
odan_SEVERU
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Jan 2005
Posts: 264
Location: СЕВЕР-срце Србије

PostPosted: 30 Oct 2005 09:42    Post subject: Reply with quote

Ko juce nije bio na stadionu taj nije Delija!!! Very Happy

Sta reci posle jedne takve atmosfere da ne znam odakle sve da pocnem da pisem...Gde ne znam koji je trenutak bio jaci od jaceg...koje smo pesmu bolje otpevali...kakav je koreo bio...bakljade i dimovi...Ma sve je danas izgledalo svetski i samo nama poznato!

Pocetak tekme i standardno punjenje kopa do nekog 15 min. sto je nasa stara boljka koju treba ispraviti. Na poziv vodje da se zbijemo u centar kopa i da je koreo za pocetak drugog poluvremena pocelo je spremanje velike feste na Severu. Pocetak je trebao da ide uz Dobro znaj ali tragicna smrt Ljube Tadica i 1 min. cutanja pa smo stali. Da bi posle 1 min. cutanja sledio nastavak. Zatim krece standardni u novije vreme repertora pesama, uz dosta dobro odradjeno Napred Zvezdo najbolja si ti koja je dosta dugo se drzala i sve tako do negde 25 min. dosta dobro navijanje, a onda (sto zbog rezultat verovatno) dolazi do malog pada, ali sa Daj gol se palimo do usijana i tada pada prvi gol. A pesma jos jace krece... Drugo poluvreme je posebana prica, po meni sve je odradjeno besprekorno a navijanje na momente je prevazilazilo nase mogucnosti Very Happy , ali naravno mi se sa ovim ne trebamo zadovoljiti, naprotiv moram da budemo jos bolji i samo bolji. Uz koreografiju sa dve setalice (grb kluba i Delija) i parolu krenulo je drugo poluvreme uz Pune tribine ludih navijaca koju smo bas otpevali ( a i vodja nam je pokazao znak da je odradjeno bas kako treba). I onda idu pesme jedna za drugom a ne zna se koja je jaca. Sve tako do oooooo Zvezda nananana koja je (po meni najbolje odradjena pesma u zadnje vreme) pevali smo je tako 5 min. a onda vodja uzma sal i pocnjemo sa ubacivanjem sala u nananana, sto dovodi do usijanja i pesma je trajala dobrih 15 min sigurno. Onda sledi Zvezda ole ooo Zvezda ole koja isto tako odlicno prihvacena. Zatim negde 80 min. uzma vodja 2 megafon u ruke i pocnje haos na Severu, ma cista loodnica i sve tako do kraja tekme. Gde na govor vodje pred kraja se kaze da ostanemo posle tekme i navijamo sto 90% kopa prihvaca i znaci loodnica.Na stadionu nigde nikoga a Sever grmi, navija do bola. A zatim posle 10 min izlaze navijaci i pozdravljaju se sa nama sto je propraceno uz Neka veceras svako zna. Igraci odlaze a mi??? Mi necemo kuci Very Happy , jednostavno nece niko da ide svi cekaju i hoce jos Very Happy , kakav je tada prizor bio za ne poverovati. Sever bi da ostane na svome mestu i da nigde ne ide, ma jedinstvena prilika, ali jbg svemu dodje kraja, pa tako i ovom nasem "perfektnom" izdanju. ali onda loodnica u pravom smislu reci, haos na Severu (hocemo glave da izgubimo Laughing ) uz evry go pocnje nevidjeno skaknje, bacanje na sve strane, ma loodnica, haos kako je to samo izgledalo.
Danas smo pomerili monoge segmente naseg Severa i time ne bi trebali da se zadovoljimo vec krecemo dalje u nove pobede i nastvak ovoga svega sto je do sada uradjeno i idemo samo napred i zgazicemo sigurno sve Very Happy
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР 1989
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 30 Oct 2005 10:16    Post subject: Reply with quote

odan_SEVERU wrote:
idemo samo napred i zgazicemo sigurno sve Very Happy

E to je ono sto su igraci trebali da osete. Ja se iskreno nadam da jesu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
contadinello
ДЕЛИЈА


Joined: 11 May 2005
Posts: 121

PostPosted: 30 Oct 2005 10:22    Post subject: Reply with quote

Jedinstveni primer na svetu gde su navijaci kilometrima ispred kluba.
Back to top
View user's profile Send private message
Сале_БОРСКИ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Mar 2005
Posts: 274
Location: град бакра

PostPosted: 30 Oct 2005 10:40    Post subject: Reply with quote

zar me mislite da je i mufte ulaz jedan od razloga zasto je bilo tako puno ljudi?mislim i na zapad i istok
Mozda bi to mogla da postane praksa,naravno sve u dogovoru sa upravom.ne verujem da njima prodate karte sa male tekme donose neku znacajniju svotu,pa mislim da ne bi bilo problema da svaka prvenstvena bude besplatna.
Hvala na paznji! Very Happy
_________________
БАКАР ЈЕ ЦРВЕН, ДИМ ЈЕ БЕО, БИЋЕМО УЗ ТЕБЕ ЖИВОТ ЦЕО
CuBOYS R.S.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 30 Oct 2005 10:46    Post subject: Reply with quote

A sta mislis da delimo i neki televizor u boji ili ves masinu na poluvremenu,a mozda i neku tojotu???
Kakav besplatan ulaz,navijaci treba da se naviknu da su oni tu na stadionu bas da bi mogoli Zvezdi a ne obrnuto. Kada ulaz na stadion ima svoju cenu onda sve ima smisla jer nisi prolazio slucajno pa video otvorene kapije stadiona,pa reko sebi ajd da svratim kad je dzabe.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
contadinello
ДЕЛИЈА


Joined: 11 May 2005
Posts: 121

PostPosted: 30 Oct 2005 11:01    Post subject: Reply with quote

Zove me drug sinoc i pita zasto nisam bio na utakmici. Ja mu odgovaram da jesam a on na ce na to: Kakva su vremena dosla kada na maloj utakmici vise ne mozes da sretnes sve koje poznajes !

Samo napred Delije !!!
Back to top
View user's profile Send private message
unbeat
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Oct 2005
Posts: 2

PostPosted: 30 Oct 2005 11:01    Post subject: ooooo Reply with quote

Very Happy Ја сам одушевљен развојем ситуације...

Успео сам по први пут да убедим бар једног другара да пође на "малу" утакмицу. Није могао да верује колико је боља атмосфера. Углавном, за ОФК-у ће нас већ бити четворица Smile!

Само храбро у нове победе...
_________________
...gromko ura neka grmi nek se trese stadion...
Back to top
View user's profile Send private message
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 30 Oct 2005 11:30    Post subject: Reply with quote

Kupite ranije karte za sever da ne ostanete bez njih... Very Happy Laughing Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
ujke
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Oct 2005
Posts: 234

PostPosted: 30 Oct 2005 11:53    Post subject: Reply with quote

cazzo_FCRS_forever wrote:
samo bih zeleo da dodam da smo izgubili veliko navijaca naseg voljenog kluba.



Neka ti je vecna slava Srbine.


"Zvezda ti je kao ekstaza" -- upravu je bio.

Nek' mu je vjecna slava, i hvala...
Back to top
View user's profile Send private message
WOLF
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Oct 2005
Posts: 3
Location: Smederevo

PostPosted: 30 Oct 2005 11:55    Post subject: Reply with quote

Sta reci tekma je bila MRAK ... posebno me je odusevilo sto smo ostali posle tekme .... kao sto su neki rekli nije mi se islo sa stadiona ...
Velika je steta sto necemo moci da bodrimo zvezdu protib bazela, ali nadam se da ce nasi momci smoci snage da nam donesu pobedu jer smo mi to jucerasnjim navijanjem zasluzili.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop