DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Олимпијакос
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Трики
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2011
Posts: 156
Location: Наш највећи стадион

PostPosted: 07 Nov 2014 20:30    Post subject: Reply with quote

Ја све разумем, и тензију, и важност утакмице, и жељу за победом, али брате ти људи су буквално од првог напада Олимпијакоса почели да звижде, чак су у једном тренутку звиждали и нашим кошаркашима. Такође, да ли је реално да људи из ложа не могу пет минута да истрпе траке од кореографије, него их склањају и притом чак и цепају? Почетак заиста сјајан, мислим да оно Арена није видела, такође Играј и бори се у 4. четвртини, буквално експлозија хале, остатак просечан и испод просечан. Доста браће, били су веома расположени Smile... Сутра ћемо видети ко смо и колико вредимо, сви на север!
Back to top
View user's profile Send private message
ЈА
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Apr 2008
Posts: 236
Location: треће полувреме

PostPosted: 07 Nov 2014 20:45    Post subject: Reply with quote

Браћи умеју да звижде из све снаге, а истиче се застава Словеније!??
серем им се у размишљање! Једини нормалан део Арене био је коп...остало...
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 07 Nov 2014 21:06    Post subject: Reply with quote

север (исток) - остатак арене, победио север

резлутатски, да смо играли против неке друге екипе мислим да би их згазили бар 15 разлике, јер наши играчи су навикли да играју 6 на 5, сад је било 5 на 5

навијачки добро одрађена јер овакве утакмице су компликоване у сваком погледу, корео песма наша и њихова пун погодак, после смо се мало губили у песмама јер смо покушали на фудбалски начин да одрадимо кошаркашку утакмицу, не могу сви да разумеју север и да контролишу емоције па и на истоку залута неки звиждук

на крају мислим да смо братски одрадили ово, мислим да су и браћа задовољна доста их је било нека пренесе неко и њихове утиске

за месец дана идемо у Атину, било би лепо да се направи опет нешто организовано па да оде тамо 1000 наших
Back to top
View user's profile Send private message
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 07 Nov 2014 21:39    Post subject: Reply with quote

Сјајан почетак меча,тј неки минут пре почетка кренуло је с корео и песмом,стварно је пуно срце када видиш да скоро цела Арена пева час на Српском а час на Грчком.Било који други клуб осим Олија да је био на паркету одували би их већ у првом полувремену са 15 разлике али овако дали смо и Краљевима Европе колико и нашим играчима ветар у леђа али шта је ту је,луда екипица у Партеру Б,лудило у 4 четвртини,свака част за браћу...И дај људи смањите то тензијање због звуждука у последњој четвртини,па јебем му матер ми смо 20000 навијача у Арени од којих је 3/4 симпатизерска публика свели њихови звиждање на минимум у великом делу меча,већина тих људи је то сама скапирала да је то погрешно,набој емоција у задња 2 минута је учинио своје код тих људи,али није било вероватно неке зле намере и јебање миле мајке играчима Олија,тако да помињање порода и осталих глупости стватно је непотребно,ако је то људима једини и главни утисак од вечерас поред толико позитивних ствари е онда стварно је то јадно,колико и то звиждање играчима Олија....СВИ НА ЧУКУ!
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 07 Nov 2014 21:47    Post subject: Reply with quote

Иницијатор wrote:
Нисам мислио али МОРАЋУ да напишем нешто што већ дуже време гледам.
Који је бре то скоп кретенчина и дебила ( част изузецима ) који пишу на оном Рсб форуму...Ало ?! Форуму Звездиних симпатизера или љубитеља, како год, пошо оно навијачи нису ?!?...
Наравно да тај сајт ради гомилу добрих ствари али да ти људи који држе сајт допуштају онаква лупетања то није реално...
Тамо се траже раскидања братсва, прича да су Делије криве за пораз, прича како треба да играмо на нож и победимо али ако они случајно победе, шта, они су пичке јер гле чуда ово је такмичарска утакмица...
Чак и све то али највише ме нервира што, потписујем, 90% тих људи што тамо млати нешто док траје утакмица, нема 10 утакмица на Маракани а да не причамо да су можда били код браће у Пиреју и осетили шта значи то ортодокс брадерс !!!
Они би поцркали кад би тај форум био закључан за време неке утакмице пошто добар део њих и не иде на стадион већ стално траже изговоре, мењају управе ...Ало бре ?! Све неки изговори, нема паре, боли их грло, пролив...а кад дође нека европа онда се ложе цела два дана, зајме паре, беже са посла.. и тај ће да се нађе да ми прича како су Делије криве за пораз и како је Грке требало послати у....


Стварно?
Back to top
View user's profile Send private message
sever uvek pun
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jul 2013
Posts: 89

PostPosted: 07 Nov 2014 21:56    Post subject: Reply with quote

Иницијатор wrote:
Нисам мислио али МОРАЋУ да напишем нешто што већ дуже време гледам.
Који је бре то скоп кретенчина и дебила ( част изузецима ) који пишу на оном Рсб форуму...Ало ?! Форуму Звездиних симпатизера или љубитеља, како год, пошо оно навијачи нису ?!?...
Наравно да тај сајт ради гомилу добрих ствари али да ти људи који држе сајт допуштају онаква лупетања то није реално...
Тамо се траже раскидања братсва, прича да су Делије криве за пораз, прича како треба да играмо на нож и победимо али ако они случајно победе, шта, они су пичке јер гле чуда ово је такмичарска утакмица...
Чак и све то али највише ме нервира што, потписујем, 90% тих људи што тамо млати нешто док траје утакмица, нема 10 утакмица на Маракани а да не причамо да су можда били код браће у Пиреју и осетили шта значи то ортодокс брадерс !!!
Они би поцркали кад би тај форум био закључан за време неке утакмице пошто добар део њих и не иде на стадион већ стално траже изговоре, мењају управе ...Ало бре ?! Све неки изговори, нема паре, боли их грло, пролив...а кад дође нека европа онда се ложе цела два дана, зајме паре, беже са посла.. и тај ће да се нађе да ми прича како су Делије криве за пораз и како је Грке требало послати у....


Тамо је одавно тако у разним погледима али ово данас је невероватно.Није лоше да прочитате шта се ту пише,ја сам се ЗГРОЗИО,од раскидања братства до јебе ми се за Грке,има и много тежих али није ред да се то овде износи,ко хоће нек оде и види.
Од каквих људи ми покушавамо да избучемо неку свест и редовност,мени се чини да ће то тешко ићи
Опет кажем згрозио сам се данашњим коментарима
Back to top
View user's profile Send private message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 07 Nov 2014 21:56    Post subject: Reply with quote

В. Зайцев , свака теби част брате и целој екипи РСБ... али да има дебила на том форуму,који просипају неке луде приче , има ...
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 07 Nov 2014 21:59    Post subject: Reply with quote

Два смо света различита. Сви на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 07 Nov 2014 22:28    Post subject: Reply with quote

bob-ant wrote:
bob-ant wrote:
идеја није била да се навија против Звезде,него да се не навија ни против кога,већ ЗА оба тима.наравно да немам "моћ" да навијам за Оли исто као и за Звезду,говорим о вишем циљу којег би остварили,братству,које може ојачати овим.А није нека текма која "ломи сезону" па да не можемо да се посветимо поменутом вишем циљу.Да не причам о томе да би то вероватно било први пут у историји спорта да се тако нешто дешава


замислите следеће лудило у хали-први напад Звезде уз "Звезда ми је све",Звезда даје кош.Оли креће у напад а са трибина креће "исе сто мјало",следећи Звездин напад опет "Звезда ми је све.."

то не мора целу текму,бар неко време,мислим да би била лудница,створила би се позитивна атмосфера у хали и целу текму би било лудило.Тиме би "прескочили" онај грч који ће вероватно имати пола хале док размишља да ли да звижди кад Оли напада или не,па и ако се после омакне неки звиждук нико неће то ни поменути..


драго ми је што ово не морам само да замишљам clap ..каква је атмосфера била на форуму пре текме мислио сам да ће бити и више звиждука.Делије су показале да нам је образ и даље неокаљан,да ценимо праве вредности и све то води ка томе да је срце пуно.А добар део форума нека се запита да ли разуме вредности Севера
Back to top
View user's profile Send private message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 07 Nov 2014 22:52    Post subject: Reply with quote

а малоумници који звижде при њиховом нападу, а чим освојимо лопту грме са ТРИОЛЕ ОЛЕ, не морају више да долазе на спортске манифестације под окриљем СДЦЗ.
Back to top
View user's profile Send private message
црвено-бели
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Apr 2012
Posts: 104

PostPosted: 07 Nov 2014 22:53    Post subject: Reply with quote

Мобилисане што пре демобилисати...цепање кореа, па хиљаде јебених блицева да сјебу још мало корео и онда звиждање као да против гробара играмо, уз коментаре против наше браће Грка...то нису ни навијачи ни симпатизери, то су кретени!
Back to top
View user's profile Send private message
блоковии
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2013
Posts: 160

PostPosted: 07 Nov 2014 23:07    Post subject: Reply with quote

bob-ant wrote:
драго ми је што ово не морам само да замишљам clap ..каква је атмосфера била на форуму пре текме мислио сам да ће бити и више звиждука.Делије су показале да нам је образ и даље неокаљан,да ценимо праве вредности и све то води ка томе да је срце пуно.А добар део форума нека се запита да ли разуме вредности Севера


Овде смо се сви до једног сложили да не треба звиждати, писало се о некој тотално другој ствари...ти који су звиждали, може да им се пише до ујутру што овде што на папиру, таквим људима не вреди ни цртати!А они ментоли доле у ложама са склањањем најлона су тек прича за себе, да их разуме човек да је утакмица била у току, хоће да гледају, али 5 минута раније...мора господа да објави свима како је он јелте на утакмици. Навијање солидно, на моменте одлично!

СВИ НА МАРАКАНУ!
Back to top
View user's profile Send private message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 07 Nov 2014 23:13    Post subject: Reply with quote

А већ сутра ће ти који су звиждали бити на утакмици, и на наше могуће скандирање Олимпијакосу дати аплауз, јер су лицемери... пун ми је курац тих што воле Звезду највише на свету, а долазе кад су неке веће текме и кад су прославе итд...

Читам по неким форумима у фазону "ко је нас питао, дал ми желимо братство са клубовима", па "ја волим звезду, не оли", па "србин сам не грк", и још милијарду постова. Срамота, а пола њих бира Олимпијакос на игрицама, фура привеске, дуксеве, мајице... вероватно је то само фазон већи сам навијач ако фурам братске ствари.

Ово је стварно гадно, и тек се сад показало какве ментоле имамо од људи (мислим на те звиждаче, и евро навијаче, и оне што не знам како да их назовем). Такви људи нам не требају, јер су са нама само кад у томе виде неку корист, и кад је свима лепо, а чим крене мало како се њима не свиђа, онда удри по Делијама, удри по свему што није по твом.
Back to top
View user's profile Send private message
Боскез
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Aug 2012
Posts: 207

PostPosted: 07 Nov 2014 23:33    Post subject: Reply with quote

После много година данас ми уопште није било битно ко ће да победи, битно је било само да испоштујемо БРАЋУ како доликује ал не вреди, може да се прича по сто пута они и даље терају по своме а вамо се бусају у груди како су Делије. Гледам лика носи Олимпиакосову мајици и звижди гледам не верујем дал сам ја луд или шта?!
А што се тиче РСБ, овде салбо пише а тамо још ређе готово никад ал вечерас сам морао, толико сам разочаран симпатизерима да је то страшно Sad . И после једен једнине реченице да ми се сере од ових што звижде добио сам БАН, толико о њиховом форуму Smile

СВИ НА ИСТУ АДРЕСУ.
_________________
...Ти нећеш остати никад сама јер живот си мој...
Back to top
View user's profile Send private message
ultrazonfaultrazonfa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2010
Posts: 613

PostPosted: 07 Nov 2014 23:37    Post subject: Reply with quote

кога боле курац за симпатизере са симпатизерског форума.
свака част за видео материјале, ал ако се неко вређа онда је исти као ти малоумници.
браћа се нису увредила то је битно.
ИДЕМО ЗАЈЕДНО - ГIА ПАNTA MAZI !
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop