DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДЕРБИ!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 26 Apr 2014 23:46    Post subject: Reply with quote

Застава је застава и ту нема приче! Свака застава има своју тежину, била она Делије Станишић или Делије Север. Друга је ствар што су неке заставе изнете по други пут (и сад су је спаковали злу нетребало Laughing ) а неке нису никад виделе стадион до данас. Гробари ће имати јако лепе фотографије за стране форуме и за фејсбук где се њихови балавнадери намдећу са нашим балавандерима ко је јачи и ко лепши. У реалном свету ово нема велику тежину, али види се да им је било стало да се потруде на ову тему колико и како могу. Она наша срамота што је нека будала донела на своју руку Бумбарево Брдо коју је скинула као рекламу у неком селу, сад се враћа кроз ова чудеса на Југу. Исток боље не коментарисати, извињавам се свима којима сам дуго оспоравао да су исти као и ови други. Мада је општи утисак да смо сви заједно у каналу, јер не можемо ни ми много да будемо бољи док су Гробари такви какви јесу... Најтрагичније је што они себе виде као исправне и на месту, тако да скоро помака неће бити са таквим размишљањем... А то све води само у пут без повратка.

Иначе, форум је преплављен децом која само што лајкове још не стављају, штета је што смо то допустили јер ничему не доприноси гомила уписа.

Одличне пароле ако то некога тамо уопште тангира, одлична пиротехника, кореографија. У већем делу утакмице боље навијање од комшија што је увек велики успех јер ми нисмо никад егал на дербију. Зашто, зато што је нама дерби једна од утакмица у низу која је много значајнија од других, а њима је то због мржње према Звезди више од свега, ту и кад су у највећем каналу они су на дербију сто пута бољи него што реално јесу.

Увек тешко падне пораз у дербију чак и кад нема такмичарског значаја, али ми смо макар утолико профитирали што смо стекли предност у односу на Партизан уколико будемо егал са бодовима, због бољег међусобног скора. Тако да смо практично добили бонус на један кикс. Предстоји нам неколико гладијаторских борби иако смо генерално велики фаворити у свим тим утакмицама. Међутим, да не би дошло до кикса, ми морамо да преплавимо Маракану против Рада да не дозволимо кикс, па ако Бог да да славимо у Ужицу где ће бити јако тешко гостовање, онда против ОФКе да прославимо титулу! Сад је време за последњу мобилизацију, резервисти, другопозивци, трећепозивци - све их треба довући на стадион да се изборимо за толико жељену титулу!
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 27 Apr 2014 00:51    Post subject: Reply with quote

Пречицом до циља...никад није могло!Нити ће икада моћи!Лажна слика и глума са спољашњим изгледом...везе нема са оним што је из унутра!То је као када би неко хтео да остави утисак да је богат...и оде и прода стан и купи неки добар ауто.И провоза се тако кроз град један дан,док има бензина...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 27 Apr 2014 01:18    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=wdH2RRoidcs
http://www.youtube.com/watch?v=YqEt-RKfJno
http://www.youtube.com/watch?v=2pGTV-dl3PE
Ево мало добре музике...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 27 Apr 2014 02:06    Post subject: Reply with quote

Шта смо ми Богу згрешили?!
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
владица
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Jan 2011
Posts: 253

PostPosted: 27 Apr 2014 02:55    Post subject: Reply with quote

Од свих изнетих ствари од стране плаћених цигана, најтеже ми је пао дукс Хероес, али не сумњам да ће банда већ то вратити/осветити, и опет кажем, пишите га Звезда је шампиом!
Back to top
View user's profile Send private message
Пресретач
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Feb 2010
Posts: 64

PostPosted: 27 Apr 2014 03:12    Post subject: Reply with quote

Само храбро, главу горе! Још 4!
_________________
У победе са нама ти!
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 27 Apr 2014 06:38    Post subject: Reply with quote

да ли је могуће да међу нама постоје овлико глупи људи

https://www.youtube.com/watch?v=s6dollPVfDU

ово није први пут да гађамо једни друге приотехником, што на трибини што овако. срамота бре, једном ће неко настрадати од удара или бакље због дебила који не размишљају шта раде.
Back to top
View user's profile Send private message
Увек Са Тобом
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Nov 2009
Posts: 220
Location: ЈКРА

PostPosted: 27 Apr 2014 07:45    Post subject: Reply with quote

Корео,бакљада,пароле одлично! Навијање добро на моменте феноменално! Ове тамо и једне и друге не треба коментарисати уопште. Сад треба сву снагу пребацити на следећу текму! Морамо победити 3 од 4 преостале утакмице! Зато у суботу СВИ НА МАРАКАНУ! СВИ СТАДИОН!
90 МИНУТА ПЕСМА НЕ СМЕ ДА СТАНЕ!
_________________
5 и 5
Back to top
View user's profile Send private message
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 27 Apr 2014 08:19    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=AXaAHHHUut8

http://www.youtube.com/watch?v=niDwc9dR82k

http://www.youtube.com/watch?v=H5anyjagM6M
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 27 Apr 2014 08:45    Post subject: Reply with quote

Одакле само извадише ону Делије Церак, та застава има тежину колико и онај пијачарски шал Црвена Звезда Београд.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 27 Apr 2014 09:07    Post subject: Reply with quote

Како каже неко овде...и ми смо имали пропусте и сад треба да видимо као се ми осећамо кад видимо ону срамоту коју су ови раширили јуче све!Знајте да онда и ми требамо да водимо рачуна шта се шири ако се шири,јер нема ништа горе него онако бити у заблуди,онако маскирати трибину и лагати сам себе!Оно је добра школа за наше људе,за све оне који мисле да је оно јуче и трунка навијачког живота!И да ставимо више тачку на то...нема потребе да се прича више.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Звездо Љубави
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Sep 2013
Posts: 64
Location: Београд, Сењак

PostPosted: 27 Apr 2014 09:29    Post subject: Reply with quote

Да додам само две ствари, а то су да се води рачуна како се и где баца бакља, јер је једна завршила у капуљачи код неког дечка, на сву срећу брзо смо реаговали, тако да последица није било, али да се поведе мало рачуна око тога. Дешавају нам се из утакмице у утакмицу такве ствари.

Исто тако је битно да када раширимо паролу иста та мора да буде затегнута и да стоји тако колико треба, да би се видела, а не да се испод пароле "подвлаче" људи и да гледају утакмицу, као да не могу да издрже тих 5мин макс колико већ је предвиђено за одређену паролу да стоји.

Пример, почетак пароле:



друга пример:



трећи пример како изгледа парола када се лепо затегне и када се не "подвлачи" испод ње:



одлично навијање је било, једина замерка је то практиковање паљење столица задња два - три дербија на лавору, ако су они стока не треба ми да будемо.

Сада нам предстоје још 4 борбе до циља. СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 27 Apr 2014 09:45    Post subject: Reply with quote

стабило wrote:
shomi wrote:
стабило wrote:
Будите мало реалнији, било је и на нашој трибини гробарских крпа које буквално ништа не значе , почев од "Бумбаревог Брда"...


стално се то брдо потенцира. Прво и ништа ни не значи пуно,међутим никад није ко ови прекопута нешто тако изнесено и бачено у први план и као е то је то,него је то само било нешто мало узгред. Па се од 20 застава изнесу и пар таквих ,али не буде 10 истих таквих безначајних и једино изнетих застава.

Друга ствар и невезана за тему пошто масовно се прича о том бумбаревом брду,лик који је тамо главни је близак партизану и гробарима и довољно је погледати рецимо да многе виђеније старије фаце југа иду тамо,неретко носе и свој навијачки прибор,па нпр преостале ствари од неке кореографије са партизанових утакмица се појављују на њиховим итд.

Сумарум безначајна застава,али опет је нешто у односу на ништа. Ове изнете од гробара су мање више ништа.


Бумбарево Брдо није чак ни отета у присуству противника, што би требало да буде исправно када се отима застава, него је била окачена као реклама. Да не идемо пуно у прошлост



"Мали Зворник", "Куманово", "Блаце", "Лучани", "Апатин",
"Нови Бановци", "Вршац", итд... нису баш неке респектабилне гробарске екипе !!!


Брате па које су то њихове респектабилне екипе?
Од ових који си навео лучани, вршац, блаце су им последњих пар година редовно качене на југу?
И сад ми реци која је разлика између њих и ових што транутно каче на југу, а из унутрашњости су?
Ја не могу да верујем да ти пада на памет да поредиш ове заставе са оним који су они јуче палили! невероватно...
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 27 Apr 2014 10:11    Post subject: Reply with quote

Увек смо Гробари и ми били два различита света али то је пре 20 година кад сам ја био клинац било нешто сасвим друго... Њихов фазон је био тотално другачији од нашег и увек смо се зезали да без питања за кога навијаш можеш по човеку да оцениш да ли је наш или њихов, али сам ја лично а верујем и сви остали много поштовали те Гробаре. Ово данас је највише на њихову али и на нашу жалост нешто што више нема везе са њиховим изворним фазоном, мутирали су у неко чудовиште које нинашта не личи! Ајде што упадају ноћу да краду, то смо радили и ми на жалост, ајде да кажемо да негде и разумемо да у немоћи краду ствари из шиваре које власници нису ни преузели, што упадају клинцу са ножем на леђима пред родитељима у стан да би се дочепали неке крпе коју су чули да има, што лове земљаке по белом свету на фејсбуку да их преваре да су Цигани да би им ови послали заставу, можда неку чак и сашију јер другог објашњења нема за поједина чуда која су изнели... Али да скину цераду од печењаре на којој је неко спрејом написао графит... То је стварно у духу Јакуза и Отрова, и од њих бих се за такву акцију изненадио. А што се поређења тиче, лако је поредити њихове Лучане и Блаце са нашим Владичиним Ханом и Крупњом у смислу важности, али не може се поредити ако измисле заставе као Бедиње ако сам добро прочитао и неке које ма колико биле небитне ношене су на Југ и још су отете на прави начин.
Али најгоре је од свега ако се ми истрипујемо да смо ми далеко од тога, јер је немогуће да ово и нас не тангира! Можемо ми да причамо шта хоћемо али овде се постављају нови стандарди за нове генерације као и у другим неким стварима. Зато ако имамо икаквог начина да утичемо да се неке ствари ресетују и крену на здравијим основама онда би то било важније од било какве навијачке победе која брзо иде у историју као једна рецка.
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 27 Apr 2014 10:28    Post subject: Reply with quote

Довољно је у задњих 15 година извадити све оно што су они "отели", и што смо ми...побројати битне заставе и оне које су стандардне на оградама биле,и лако ће се доћи до тога шта је и како је.Ово јуче је само део онога што они раде.Мажу очи самима себи,а онда и другима,камуфлирају и привидно праве слику да су и они навијачи да и они раде...ваљда су тако видели на сликама да то тако треба...и ми см свашта радили у прошлости,али је увек сваки пут било и ударних застава и оних стандардних и мање познатих...а ово сад...једна из краја узета цирада,барјак из куће који није видео трибине никада,застава герги из Ивањице,оцила која Маракану нису видела,заставе које се износе по други пут,места која мораш на гуглу да куцаш да би видео прво дал је у питању крај у Београду или је нешто друго у питању...у сваком случају,сваком ко је и мало нормалан...све је јасно.

Last edited by Генералштаб on 27 Apr 2014 10:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop