DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Концерт за Космет на Маракани!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Пабрате...
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 May 2011
Posts: 462

PostPosted: 22 May 2012 15:06    Post subject: Reply with quote

Знам да нису жеље и поздрави али ја морам да напишем БМК.Јасно ми је да нема ништа од тога али ето изборићемо се једном Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
сложна браћа
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Mar 2011
Posts: 58

PostPosted: 22 May 2012 15:18    Post subject: Reply with quote

Ја мислим да нама који идемо на утакмице који схватимо ситуацију,није важно да ли ће на концерту пјевати Цеца,Лукас или ће неко од нас узети микрофон и одржати концерт.Ми долазимо због нашег народа,да им пружимо подршку и да им покажемо да нису заборављени.Е сад,са једне стране је,по мом мишљењу,боље да учесници буду људи који су и раније учествовали,који су давали подршку и схватају причу,ту су већ набројани Чорба,Божури,357 и остали,али такође са друге стране можемо посматрати да је можда боље да дођу и Цеца и Лукас,јер ће тако доћи више људи и сакупиће се више новца.Као што је неко рекао,тада би вјероватно дошло доста залуталих које боли уво за Космет,али ипак би учествовали у помоћи,на крају крајева мислим да би добар дио њих можда покушао да што боље схвати причу и поенту свега тога што радимо.Као што сам рекао,ја бих најрадије да учествују они који су већ помагали и који схватају цјелокупну акцију,али мислим да не би било ни толико лоше да дођу и неки који нису у тој причи,али би привукли неку њихову публику,а најважније је да се скупи што више новца за нашу браћу и сестре,јер нажалост још нисмо као народ толико сазрели,да нас дође 20-30 000 само због помоћи,без обзира ко учествује.
_________________
Победе и порази нису мерило наше љубави!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Вожд
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Feb 2011
Posts: 122
Location: ракетна база

PostPosted: 22 May 2012 15:20    Post subject: Reply with quote

Пабрате... wrote:
Знам да нису жеље и поздрави али ја морам да напишем БМК.Јасно ми је да нема ништа од тога али ето изборићемо се једном Laughing


Апсолутно подржавам и апелујем ! Very Happy clap
_________________
Ви земљу што делите,морате да знате ,можете нам узети и последњу наду,на два дела срце чак да поцепате у њему је Космет у једном комаду!
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Акцијаш
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Nov 2011
Posts: 194

PostPosted: 22 May 2012 15:46    Post subject: Reply with quote

Пабрате... wrote:
Знам да нису жеље и поздрави али ја морам да напишем БМК.Јасно ми је да нема ништа од тога али ето изборићемо се једном Laughing


БРАВО буразеру ! Свака част на досетљивости !

Није фора да дође Цеца бре рођаци, него неко да остави неку поруку, да људи који немају неку свест извуку поуку из песама које ће се певати, да уједно скупимо кеш и пробудимо људе, да их подсетимо да су пре свега СРБИ, и да се мало више занимају за свој народ доле !

Баја Мали Книнџа је одличан предлог !
Back to top
View user's profile Send private message
Дингоспо
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Jun 2011
Posts: 240
Location: Буенос Ајрес

PostPosted: 22 May 2012 15:59    Post subject: Reply with quote

vojvoda_neunistivi wrote:
Косовски божури, Ф4, Директори и 357, по мом мишљењу сасвим довољно. Уз мало више труда напунили би смо трибину и од нас је то неких 70.000 евра што је одлична цифра.

Свака част Цеци и Аци Лукасу али ја мислим север није место за њихову публику ( замислите да цео север пева кукавицу ). Ако се буде доводио неки народњак онда би наступ требало да се сведе на четничке и родољубиве песме ( ово је моје мишљење наравно ).

Што се тиче страних бендова ( извођача ) мислим да би свакоме ко изрази жељу да наступи требало изаћи у сусрет.


Брате,јел ти можеш да схватиш поенту концерта?Циљ је скупити што више пара,дал' се орили трубачи или Елвира Шабић и Екрем Јеврић у дуету је небитно...Горе болдованим извођачима наклон,али нам треба још много тога да би напунили стадион.Па и нека цепа Лукас и нек се тресе ''кукавица'',ако је за виши циљ небитно је све.Људи неће хтети да дођу(нажалост) да би слушали четничке и родољубиве песме,или реп зику и сл.Што неко каже уз одређене особе добијамо пар хиљада клинаца.
Мој неки скромни предлог је да пробамо са ТДИ екипом,ликови су најслушанија станица,пуне места где наступају,а о маркетингу који можемо добити преко њих да не пишем...Јесте да су мале шансе ал' ко ће га знати.Ако не они онда неки ди џеј тако да имамо готово све типове музике
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 22 May 2012 16:04    Post subject: Reply with quote

НПЛ wrote:
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ wrote:
Што се тиче страних група и певача, треба да схватите једну ствар. Конкретно, Пољаци су наша словенска браћа, и много нас подржавају по питању Космета, и у најмању руку би било добро због тога их испоштовати. Али ја бих још више волео да доведемо неког Американца, Британца, Немца или неког другог страног извођача из земаља који су декларисани непријатељи српског народа и који се свесрдно труде да нам отму Косово и Метохију. Свако ко би био спреман да учествује на концерту "За наше Косово и Метохију" морао би да буде више него добродошао, по мени!


Јел можеш брате да напишеш шта си мислио што се тиче ових других странаца? Пошто ето нпр Коллегах (немачки репер) је и снимао спот у Београду пре 2 године ( http://www.youtube.com/watch?v=wHhJ8wfOzCk ), сарађује са једним нашим ликом из Минхена (који је додуше гробар,али мислим да то не би представљало проблем), и ја бих се потрудио да ступим у контакт са њим што пре када би било потребно, али не знам сада колико је реално да он дође тим поводом на концерт,јер бисмо морали да му предочимо због чега је ту? Не знам колико су они спремни да можда изгубе у каријери због нечега што им није важно? И колико је он важан уопште и колико би то довело некога, не верујем да га код нас слушају. А ако си мислио на неке који су се већ изјаснили поводом КиМ и да дођу у друге сврхе, а не због довођења публике, ето ја бих помогао што се тиче Немаца колико год могу, сигурно и остали наши из дијаспоре, само бих волео да чујем онда неко име пошто стварно не знам за неке случајеве.
И иако мислим да неће бити потешкоћа око тога, али ако којим случајем буде требало да се ступи у контакт са Мирославом Илићем јави ми се.
Што се тиче Аце,он је и кандидат за члана скупштине ЦЗ, нема разлога да се не одазове,а свакако га не би требало изоставити...


Брате, управо у томе и јесте поента! Ако је тај неко спреман да сноси последице наступа на концерту у Србији, за Космет, самим тим је више него добродошао код нас! Наравно да мора да му се предочи да је поена његовог доласка подршка напаћеном српсм народу да остане на својим вековним огњиштима.

Ја само не знам какав је тај репер, није ни поента да нађемо неког добронамерника али који нема појма о музици. Ако је у Немачкој као репер оно што су код нас Ф4 и ТХЦ онда је то то. Надам се да ме разумеш. Ипак на концерту наступају најбољи представници српске музике, нема смисла да доводимо неког ко нема појма само да би нас подржали странци. Ако је у том смислу добар, треба видети да позовемо човека. И не само њега, него да видимо са браћом из дијаспоре, да они покушају да анимирају локалне звезде да дођу и подрже српско Косово и Метохију, и наравно, не треба то да буду само репери, него било која музика!
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 22 May 2012 16:05    Post subject: Reply with quote

Да ли неко зна када излази распоред новог првенства?
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 22 May 2012 16:33    Post subject: Reply with quote

ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ wrote:
Да ли неко зна када излази распоред новог првенства?


па вероватно кад се заврши друга лига....има још 4 кола
Back to top
View user's profile Send private message
Деки РС
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Aug 2010
Posts: 604

PostPosted: 22 May 2012 16:39    Post subject: Reply with quote

Половином јуна излази распоред за нову сезону.
Back to top
View user's profile Send private message
Из позадине
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Apr 2010
Posts: 69
Location: тамо где је Дунав најшири...

PostPosted: 22 May 2012 17:11    Post subject: Reply with quote

Овде неки много плитко размишљају. Циљ је да се скупи што више новца и помогне нашима доле, а то ће одрадити само најпознатији. Шта је ту лоше ако дође Цеца или Аца Лукас? Па само ће они утростручити број људи и то је сигурно! Маните се тога како они немају ту свест, нису у причи... кога брига за то и да стварно немају али зато ће доћи гомила људи којима ће то тек сад допрети до свести када буду споменули на свом наступу зашто су ту. Овде се не требамо ограничавати на делијама и звездашима већ на све људе.
Back to top
View user's profile Send private message
гардиста
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Apr 2010
Posts: 204
Location: код тунела

PostPosted: 22 May 2012 17:17    Post subject: Reply with quote

Да изнесем и своје мишљење. Таман кренух да прочитам све и да напишем БМК кад ме неко предухитри. Реално човек би привукао масу људи а да ли је изводљиво то је нешто друго. Друга ствар Цуне, Цеца, Лукас, Чорба.... ако се не варам, на првом месту циљ концерта је да се ПРИКУПЕ новчана средства уз наравно људе добре воље који би донели помоћ у виду хране, гардеробе, књига..... као и скретање пажње на остали Српски живаљ везано за наш народ на Косову и Метохији.
Сад то што ја Цецу не могу очима да гледам то је друга ствар ако ће због ње доћи 2000, 5000 људи онда шта ко има да се буни. Или рецимо један навијач неће доћи зато што је рокер а наступају још и народњаци. На крају крајева ако баш неко толико неће преко неких својих ''принципа'' нека лепо купи карту, подржи акцију па ако је баш толико нека ни не дође. Да се разумемо не подржавам то, али ако ће неко тражити изговор ето му решење.
Сигурно је да ће један број људи који дођу само због концерта дође и на утакмицу и то на север али сам сигуран да ће и велики број отићи и на друге трибине јер је иста цена а добар део ће доћи само на концерт. Чак би толико далеко ишао да кажем, ако треба да се ''жртвује'' нека утакмица нека то буде та.
Дакле: и Цеца и Лукас и Чорба и Ф4 и БМК и стране групе и Ивановић и сви они који би привукли људи. Циљ је сакупити што више помоћи.
Back to top
View user's profile Send private message
Акцијаш
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Nov 2011
Posts: 194

PostPosted: 22 May 2012 17:24    Post subject: Reply with quote

Ок, ај онда да зовемо Цецу, Секу Алексић, Наташу Беквалац, Индиру, Цвију, Елитне одреде можда још неког, не могу сад да се сетим.

Значи, ако ови дођу, 1000% ћемо напунити стадион, скупиће се брдо пара, али на текми нећемо имати ни 10 000 навијача.

Ај размислите мало... реко сам значи своје мишљење мало пре..
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 22 May 2012 17:26    Post subject: Reply with quote

Мислим да није лоше да се организује са Цецом или Лукасом, али да то буде неки други дан, а не на дан утакмице. Управо због оне приче да не би многи залутали и на утакмицу. Ако су такве "звезде" извођачи, онда је уз добру рекламу могуће да сам концерт буде организован успешно, без утакмице. А са друге стране ако остаје иста поставка извођача као и раније, онда може да се понови све исто са претходних концерата (одржаних после утакмице), где су у суштини прикупљене лепе паре за Космет, што је у ствари ПРИМАРНИ ЦИЉ.
Back to top
View user's profile Send private message
Из позадине
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Apr 2010
Posts: 69
Location: тамо где је Дунав најшири...

PostPosted: 22 May 2012 17:32    Post subject: Reply with quote

Акцијаш ДС wrote:
Ок, ај онда да зовемо Цецу, Секу Алексић, Наташу Беквалац, Индиру, Цвију, Елитне одреде можда још неког, не могу сад да се сетим.

Значи, ако ови дођу, 1000% ћемо напунити стадион, скупиће се брдо пара, али на текми нећемо имати ни 10 000 навијача.

Ај размислите мало... реко сам значи своје мишљење мало пре..


Па ништа ајде да сачекамо време када ћемо имати 50 000 ултраса на мари и онда да направимо концерт? Треба људи да схвате да је циљ НОВАЦ и да се не ради овде о томе колико ће навијача да буде већ колико ће људи уопште доћи.

И ајде да прекинемо ову расправу, јер је тем добра и већ креће у неком другом правцу. Да наставимо даље са предлозима.
Back to top
View user's profile Send private message
Ћофи
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jun 2010
Posts: 67
Location: Војводство Србија

PostPosted: 22 May 2012 17:32    Post subject: Reply with quote

Циљ оправдава средства.Много пута цитирана изрека.
Ако постоји могућност да дођу Цеца и Лукас нека дођу.То што ја или неко други не воли Цецу,неће ме сигурно одвратити да дођем на концерт АЛИ ће можда привући много оних који их воле.У томе је поента.
500 динара за карту од њих хиљаду што воле Цецу је 500 хиљада.А колико то значи људима доле не треба трошити речи.
Мислим да избор певача за нас који ћемо свакако бити ту те вечери не треба нешто посебно да се бира али ако желимо и обичне људе и оне који не иду на текму али ће доћи да виде неку нашу назови звезду,треба радити и на маркетингу и на што звучнијим именима.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop