DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Црвена Звезда - Бежанија 17.9.2006.г. 1
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Aksentije
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Sep 2006
Posts: 2

PostPosted: 18 Sep 2006 12:58    Post subject: Reply with quote

Него живо ме интересује шта су им рекли у свлачионици...зна ли неко?
Back to top
View user's profile Send private message
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 18 Sep 2006 13:12    Post subject: Reply with quote

ма не треба њима ништа да се прича глупи су они као курац
једини начин да они схвате о чему им причамо јесте да им поломимо оне криве ноге јебем им матер манекенску
ил си мушко ил си бошко...
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 18 Sep 2006 13:20    Post subject: Reply with quote

ljubitelj zabara wrote:
Невезано за синоћње издање трибине...

...опет нам хуље новинарске смањују бројност у својим квази-извештајима...3.000!?!.. Shocked Еј!!! ..кампања која траје целу прошлу сезону, наставља се и у овој- Вождовац уместо 5.000 пишу 4.000, Смедерево уместо 4.000 они 2.000, Кула уместо 5.000 -3.000, сада опет исти однос...!!! Evil or Very Mad Дилетанти корумпирани...важно да зецу увећавају број људи још од почетка гробарског штрајка. А о спикеру ртс-а глупо је и говорити, он је својевремено знао да протумачи паролу и као " наш глас за Косово је спас " и сличне небулозе..


Нападаш новинаре (са правом) а погледај шта пише на НАШЕМ званичном сајту...
Гледалаца: око 1.500
Back to top
View user's profile Send private message
Барски
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 90

PostPosted: 18 Sep 2006 13:27    Post subject: Reply with quote

ljubitelj zabara wrote:
Невезано за синоћње издање трибине...

...опет нам хуље новинарске смањују бројност у својим квази-извештајима...3.000!?!.. Shocked Еј!!! ..кампања која траје целу прошлу сезону, наставља се и у овој- Вождовац уместо 5.000 пишу 4.000, Смедерево уместо 4.000 они 2.000, Кула уместо 5.000 -3.000, сада опет исти однос...!!! Evil or Very Mad Дилетанти корумпирани...важно да зецу увећавају број људи још од почетка гробарског штрајка. А о спикеру ртс-а глупо је и говорити, он је својевремено знао да протумачи паролу и као " наш глас за Косово је спас " и сличне небулозе..



Те хуље од новинара су бар доста тачнији него рецимо, екипа са званичног ФЦ ЦЗ сајта. Оно су јучер пријавили 1500 људи.

''Гледалаца: око 1.500
Судија: Милан Караџић (Београд)
Жути картони: Милијаш, Пуровић, Бишевац, Тришовић - Миловић, Милошевић''
Back to top
View user's profile Send private message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 18 Sep 2006 13:35    Post subject: Reply with quote

RUSOFIL wrote:
city boy wrote:
RUSOFIL wrote:

Него, видим да се многи одушевљавају навијањем и није ми јасно зашто?



Shocked Rolling Eyes извини што хуком са трибине нисмо успели да одувамо играче са терена... биће боље други пут


Не видим чему тај твој сарказам. Чињеница је да су у појединим моментима дешавања на терену диктирала навијање код појединаца. То није добро и то је била поента поста. Не мораш да ми истржеш једну реченицу из контекста. Е сада, признајем да је на моменте било сјајно, поготово период прозивања, али то је ствар емоције и ината, и није оправдање за оне минуте летаргије на трибини. У пар наврата сам се окренуо назад и видим, јеботе, не пева бар 20 људи у непосредној близини...


Зато што ми је пун курац више вас теоретичара. Шта бре није било добро, било је феноменално, него изгледа да ти и они који слично размишљају нисте у стању да се препустите атмосфери. Наравно да ћемо више да грмимо када губимо и то баш од оваквих клубова као што је бежанија.

Не верујем да је икада ико навијао константно у једном ритму (па ни Аргентинци) тако да је дебилно правити то поређење десет минута смо навијали лоше, пет екстра, значи навијање је било лоше.... Грмели смо као ненормални добар део утакмице и то је поента, било је екстра... коначно смо исчекивали гол и радовали му се као да смо освојили лигу шампиона... а сви што причају да резултат и дешавања на терену не смеју да утичу на ритам навијања то су глупости...па нисмо ми роботи да дођемо отпевамо своје у једном ритму и ћао. Не сме да нам опадне ритам када губимо то се подразумева. Јуче ја било х пута јаче навијање када смо губили и то је екстра....

Значи све је било врх атмосфера, певање, стробови, поруке играчима... када би на свакој утакмици овако навијали били би без премца у Европи... ако си промукао онда је било добро, ако ниси запитај се где си погрешио
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 18 Sep 2006 14:06    Post subject: Reply with quote

Aksentije wrote:
Него живо ме интересује шта су им рекли у свлачионици...зна ли неко?

а шта то може да им се каже, да нас игром задивљују и да тако наставе и даље.. да исто овако играју и са земуном, на дербију следећег викенда и са слованом на маракани.. размисли мало..
_________________
НЕ ДАМО НАШУ ЗВЕЗДУ!
Back to top
View user's profile Send private message
ljubitelj zabara
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Aug 2005
Posts: 31

PostPosted: 18 Sep 2006 14:08    Post subject: Reply with quote

Quote:
...шта пише на НАШЕМ званичном сајту...
Гледалаца: око 1.500


...немам речи... Rolling Eyes
_________________
"СЕВЕР ЈЕ ЗВЕЗДА"
Back to top
View user's profile Send private message
RUSOFIL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 571

PostPosted: 18 Sep 2006 14:19    Post subject: Reply with quote

city boy wrote:
RUSOFIL wrote:
city boy wrote:
RUSOFIL wrote:

Него, видим да се многи одушевљавају навијањем и није ми јасно зашто?



Shocked Rolling Eyes извини што хуком са трибине нисмо успели да одувамо играче са терена... биће боље други пут


Не видим чему тај твој сарказам. Чињеница је да су у појединим моментима дешавања на терену диктирала навијање код појединаца. То није добро и то је била поента поста. Не мораш да ми истржеш једну реченицу из контекста. Е сада, признајем да је на моменте било сјајно, поготово период прозивања, али то је ствар емоције и ината, и није оправдање за оне минуте летаргије на трибини. У пар наврата сам се окренуо назад и видим, јеботе, не пева бар 20 људи у непосредној близини...


Зато што ми је пун курац више вас теоретичара. Шта бре није било добро, било је феноменално, него изгледа да ти и они који слично размишљају нисте у стању да се препустите атмосфери. Наравно да ћемо више да грмимо када губимо и то баш од оваквих клубова као што је бежанија.

Јуче ја било х пута јаче навијање када смо губили и то је екстра....



Управо је јуче било лоше већи део времена када смо губили. На крају крајева, ископаћу негде утакмицу па ћу да ти дам да пажљиво погледаш и послушаш шта је било и како је било.

Не желим да се препуштам атмосфери када пола људи не пева.
Back to top
View user's profile Send private message
Циган
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2005
Posts: 5

PostPosted: 18 Sep 2006 14:28    Post subject: Reply with quote

Najjaca momenat na utakmici, kad je vodja navijaca rek'o nesto tipa sta se mrstite kad lose igraju, dok navijamo, navijamo, kad jebemo kevu jebemo kevu. I onda taj momenat, rece "oni rade svoj pos'o mi radimo svoj pos'o" Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 18 Sep 2006 14:28    Post subject: Reply with quote

RUSOFIL wrote:

Управо је јуче било лоше већи део времена када смо губили. На крају крајева, ископаћу негде утакмицу па ћу да ти дам да пажљиво погледаш и послушаш шта је било и како је било.

Не желим да се препуштам атмосфери када пола људи не пева.


Нема потребе да набављаш снимак... ја знам да сам промукао, да се одавно нисам онако радовао голу и да одавно нисам био онако сјебан што Звезда није победила, знам и да су се људи који су били око мене исто осећали... мени је све то довољно да кажем да је било ЕКСТРА на утакмици што се тиче навијања...

То што ви теоретичари не можете да се препустите атмосфери када пола људи не пева то је ваша ствар... нама навијачима је довољно и нас пар правих да би нам било до јаја clap и ајде да ставимо тачку да ово не би отишло предалеко... колики је уопште проценат вас којима је било лоше навијање?
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
дарконије
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Apr 2004
Posts: 233
Location: Север

PostPosted: 18 Sep 2006 14:38    Post subject: Reply with quote

RUSOFIL wrote:
Управо је јуче било лоше већи део времена када смо губили. На крају крајева, ископаћу негде утакмицу па ћу да ти дам да пажљиво погледаш и послушаш шта је било и како је било.

Не желим да се препуштам атмосфери када пола људи не пева.


Мислим да се претерује са коментарима типа ”на моменте лоше навијање”, ”видео сам доста ликова око мене како не отварају уста”, итд. Нико није у стању да пева 90 минута без одмора..

Утакмицу сам гледао преко сајта РТС, иако се једва види лопта на терену, мада мени је било важно да макар чујем коментатора, а он се једва чуо од хука са трибине. Сјајна бука свих 90 минута, и не памтим када се тако чуло.
Back to top
View user's profile Send private message
увек_уз_тебе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 274
Location: Београд

PostPosted: 18 Sep 2006 14:43    Post subject: Reply with quote

Што би рекли наши стари ко зна зашто је све ово добро. Можда су баш овакви резултати клуба потребни да се створи право навијачко језгро. Да се дође до правог броја оних који ће увек бити ту без обзира на резултате клуба. Прошла сезона довела је до великог повећања броја стандардних на Звездиним текмама, посебно на Маракани и управо резултати попут ових са последња два меча треба да нам покажу да ли је већина тих људи ту само ради тренутних успеха односно ради тога што је тренутно ин бити на Северу или су ту ради подршке клубу и ради целе приче па макар следеће сезоне завршили и у другој лиги. Јучерашњи меч показао је да Север има велики потенцијал. И поред пораза и катастрофалне игре против Слована, јуче се у копу скупило преко 3.000. људи што је за сваку похвалу. С обзиром на ново разочарење које су нам пружили наши играчи јако је битно да нас у среду у Земуну буде што више. Чињеница је да је среда радни дан али сви ви који сте у могућности да дођете у среду немојте се ниједног тренутка двоумити. Покажимо још једном нашу снагу и оданост према клубу. А оним пичкицама на терену боље је да се добро замисле.

Када је реч о јучерашњем навијанњу осим у кратком периоду другог полувремена било је врх а посебно после водећег гола гостију што је требало доживети. И наравно стробови су деловали екстра.
_________________
Само за тебе, увек уз тебе а њих ко јебе
Back to top
View user's profile Send private message
RUSOFIL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 571

PostPosted: 18 Sep 2006 14:58    Post subject: Reply with quote

city boy wrote:
ја знам да сам промукао, да се одавно нисам онако радовао голу и да одавно нисам био онако сјебан што Звезда није победила, знам и да су се људи који су били око мене исто осећали...

Такође, управо због тога ме и боли та појава.

[/quote]То што ви теоретичари не можете да се препустите атмосфери када пола људи не пева то је ваша ствар... нама навијачима је довољно и нас пар правих да би нам било до јаја clap [/quote]

Добро навијачу, ако сам теоретичар зато што желим да буде боље и јаче, нека ти је. Тачка.
Back to top
View user's profile Send private message
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 18 Sep 2006 15:59    Post subject: Reply with quote

RUSOFIL wrote:

Не желим да се препуштам атмосфери када пола људи не пева.

брате шта тебе боли курац за друге ти си дошао због себе због Звезде
дошао си да помогнеш Звезди боли те курац што пола људи не пева гледај себе и своје ортаке а за те остале што не певају истребићемо их са наше трибине полако али сигурно
Back to top
View user's profile Send private message
MGF
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2006
Posts: 392

PostPosted: 18 Sep 2006 16:15    Post subject: Reply with quote

Кад би сви тако мислили, нико не би ни пјевао.
_________________
Мршти ми се пуб и његов ортак дрот
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop