DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Koliko nas zaista ima?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
cvele
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Aug 2005
Posts: 80

PostPosted: 24 Sep 2005 10:54    Post subject: Reply with quote

[quote]RedLeo Poslao: 23 Sep 2005 21:59 Naslov:

--------------------------------------------------------------------------------

Ovo sa stolicama je sjajna ideja!! Generalno mislim da ima sigurno min. 1000 ljudi sa najvatrenije tribine koji zaslužuju da imaju svoju stolicu na svom SEVERu!! Jedna stolica 50eura na SEVERu! Pa budi šmeker, budi Delija


Sada se vec meri ko je veci Delija ako ima kintu i uplati tih npr.50evra za tu stolicu! Da krenem prvo od sebe,ja nisam u BG i nemogu dolaziti na tekme ali volim Zvezdu i uplatio bih tih 50evra i bio bi "Delija smeker" a neko ko je redovan na tekmama ali nema kintu bio bi slabiji Delija od mene?! Licno mislim da su poceli da se daju predlozi samo da bi se nesto napisalo,odluku neka donesu vodje a mi cemo onda odraditi nase
Back to top
View user's profile Send private message
RedLeo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Aug 2004
Posts: 84
Location: Belgrade

PostPosted: 24 Sep 2005 18:24    Post subject: Reply with quote

CVELE
Ne uzimaj rečenicu iz kontexta Jedna stolica 50eura na SEVERu! Pa budi šmeker, budi Delija!! i ne izvrći ono što sam otkucao!! Ko me zna na SEVERu nikad nisam delio ljude na mlađe-starije, bogatije-siromašnije, lepše-ružne, redovnije-neredovnije navijače itd. već na samo ljudske osobine!!
Ja ću ponovo obnoviti svoje članstvo i učlaniti sina Zvezdana!! To bi za početak trebali svi da urade, ali kako si ti mene rezonovao ispašće po tvom opet delimo DELIJE na članove i na ljude koji idu redovno a nisu članovi jer nemaju para!!??
Kao klinac kad mi je falilo za kartu snalazio sam se kako sam znao i umeo, nisam čekao da mi neko da kartu jer propusnice nisu važile uvek barem za fudbal, i te pare su završavale u kasi FK,KK,RK!!
Jednostavna pomoć od svih nas je ko može da se učlani,učlani kupi propusnicu i ako odaziv bude dobar niko neće morati da kupuje stolicu ili da milostinju!!
Ali ponavljam KULIJANA ŠMEKERICA SEVER NIKAD KIČERICA!!
_________________
Док срце куца у нама ти ЗВЕЗДО ниси сама...
Back to top
View user's profile Send private message
Aleksa
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 167
Location: Извидница

PostPosted: 24 Sep 2005 19:39    Post subject: Reply with quote

Red Leo....jel moze da se uclani preko neta...nesto nisam nao nigde da ima link! Ako ga stvarno nema,onda je to veliki zaostatak!
Back to top
View user's profile Send private message
guca
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2005
Posts: 151
Location: senjak

PostPosted: 25 Sep 2005 09:49    Post subject: Reply with quote

a sta kazete na neku foru nagradne igre u kojoj se preko sms salje pomoc Zvezdi a samim time ucestvujete u nagradnoj igri.
Reklame za to se lepo okace po autobusima i tramvajima i celom gradu,
umesto onih reklama posljes svoje ime i ime tamo neke osobe
"I DESI CE SE MAGIJA" i slicnih gluposti.
U toj igri bi sigurno ucestvovali svi koji vole Zvezdu i oni koji nikad nisu bili na tekmi,i stari i mladi i zene i muskraci.
A nagrade su neki proizvodi
Delija,ili propusnice ili sta ti ja znam cime bi opet poboljsali izgled Severa.
Sta kazete Idea Question Exclamation
_________________
NASA LJUBAV JE JACA OD VASE MRZNJE
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 25 Sep 2005 10:31    Post subject: Reply with quote

Treba razgraniciti prosjacenje od pomoci i kretenske akcije od pravog skupljanja novca. Vodite racuna ko smo mi i sta smo i sta ne zasluzuje da se nazove AKCIJOM skupljanja para za nas klub.
Ako nema ideja bolje da zatvorimo topik nego da Zvezdi saljem SMS-om poruku...za pomoc.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cvele
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Aug 2005
Posts: 80

PostPosted: 25 Sep 2005 10:54    Post subject: Reply with quote

RedLeo

pogresno si me shvatio,nisam imao nameru da te prozivam nego sam hteo samo da pojasnim da i kad bi doslo do te "akcije" nebi trebalo da se zna ko je koliko dao novca nego da to ide od srca.
Back to top
View user's profile Send private message
Ђорђе
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Sep 2005
Posts: 3

PostPosted: 26 Sep 2005 12:11    Post subject: Reply with quote

Права помоћ клубу је долазак на Маракану. Замислите да нас на свакој ''малој'' утакмици има 40 000 са плаћеном улазницом.

Право је питање колико нас има у Београду. То се види по посети. Свака част навијачима из иностранства и осталог дела Србије али Црвена Звезда игра у Београду и људима из престонице је најлакше да помогну. Ко стварно воли Звезду не видим разлог зашто не би дошао на стадион.

Тако да приче о огромном броју навијача не стоје. Тренутно више навијача има нпр. Нови Пазар од Звезде и то је један од главних разлога ситуације у којој се клуб налази.

Лично мислим да приче о некаквој другој помоћи клубу су маштања и бајке, а и сумњам да би постигле неки успех.

Звезда има доста навијача који су далеко од клуба и стадиона, у иностранству или у унутрашњости којима је објективно тешко да помогну.
Back to top
View user's profile Send private message
RedLeo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Aug 2004
Posts: 84
Location: Belgrade

PostPosted: 27 Sep 2005 09:29    Post subject: Reply with quote

Jeste Đole upravu si, o tome sam upozoravao davno! Zvezdi je, i biće, uvek teže da igra kući nego u gostima. Novi Pazar igra ligu sada, kao kad bi mi igrali Calco, jer svi manji klubovi od raspada zemlje su profitirali iz manjih zona u veće lige. Tako smo dobili jednog prvaka lige Obilića koji je igrao derbi sa Sinđom, a gde je Sinđa(a i on je napredovao..), a gde je Obilić(ali vratiće se on kod svog prijatelja Sinđe,polako,surovo ali tako je).

Sad je situacija malo i bolja. Zamislite samo kako je bilo početkom 90tih dešavalo se na stadionu da bude po 300 ljudi od toga nas 50tak u kopu i udri o dlanove, svako je išao kući promukao do mudiju(Ovo znaju malo stariji).
Ima tu dosta razloga zašto nas nema 20 000 na običnoj tekmi. Krajem 80tih na trening zvezde nisi mogao da uđeš ako nisi došao 2h ranije, jer je bilo krcato. Šta dalje da kucam.
Ima ideja svakakvih kako pomoći klubu, bitno je samo to sve skupiti i predočiti klubu!!

Jer ZVEZDA je ŽIVOT ostalo su SITNICE!! Ona traje sve prolazi.
_________________
Док срце куца у нама ти ЗВЕЗДО ниси сама...
Back to top
View user's profile Send private message
padobranac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Nov 2003
Posts: 61
Location: Melbourne

PostPosted: 27 Sep 2005 13:37    Post subject: Reply with quote

Aleksa wrote:
Red Leo....jel moze da se uclani preko neta...nesto nisam nao nigde da ima link! Ako ga stvarno nema,onda je to veliki zaostatak!

Bice i to. To je u stvari vec i pripremljeno ali jos nije u pogonu jer FK jos nije sredio sve oko clanstva. Kad se to sredi bice i preko neta (placanje kreditnom) i to sa zvanicnog sajta
_________________
I love the smell of jet fuel in the morning
Back to top
View user's profile Send private message
Ђорђе
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Sep 2005
Posts: 3

PostPosted: 28 Sep 2005 14:37    Post subject: Reply with quote

Мој предлог је да на ''малим'' утакмицама сви купимо улазницу. То не би била нека велика финансијска инјекција, али би показали колико нам је стало. Нормално, ко баш у то време нема кинту, боље да уђе на пропусницу него да не дође
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop