DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda - Vojvodina
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
radikal
Guest





PostPosted: 10 May 2004 19:51    Post subject: :)pa da odgovorim Reply with quote

Gledam samo sta pisete...gledam i chudim se. Verovatno vi iz uze Srbije imate taj kompleks da se dokazujete kao Srbi. Valjda zato sto zivite u sredini gde je takoreci etnicki cisto srpsko stanovnistvo. Nikada u zivotu nisi imao problem sa nacionalnom manjinom tako da ti Valjevac (ako se ne varam) mozes samo da lecis svoje komplekse i da pokazes koliki si Srbin tamo gde treba...
Back to top
Boba
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 299
Location: ..цирка испред драгстора..

PostPosted: 10 May 2004 21:00    Post subject: Reply with quote

A ti pa svaki dan vodis ljutu bitku sa 'nacionalnim manjinama'. Verovatno vijas Ashkalije i onu sirotinju po Sangaju i razbijas prozore na madjarskom pozoristu.
Iskuliraj malo brate, ovo ti je navijacki forum. Imao si juce lepo miting da mases zastavom sa mrtvackom glavom.
Back to top
View user's profile Send private message
D13
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Apr 2004
Posts: 47
Location: downtown

PostPosted: 10 May 2004 22:28    Post subject: Reply with quote

Da se malo vratimo na nasu tribinu i batalimo ovog hungaro-provokatora...

Jos jedna stvar koja je (bar meni) bola oci u vezi navijanja....

Secate li se onog debelog mamlaza sa plavom UB kapicom, sto je na pocetku stao na sipku u centralnom sektoru...?

Prvo, nije mi jasno ko ga je uopste tu popeo ??? Question Confused Shocked
Garantujem da mucenik nije ni bio svestan gde se nalazi.. u jednom momentu je poceo 'ladno da minira navijanje.. ko je bio - zna o cemu pricam...

Poenta svega ovoga sto pricam je da "vodeci" treba da pripaze koga postavljaju na (od strane nekih) toliko prizeljkivano mesto... Wink
_________________
www.northforces.official.ws
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 11 May 2004 09:49    Post subject: Reply with quote

Prijave protiv Zvezde i Vojvodine

Incidenti na utakmici Crvena zvezda - Vojvodina bili su tema razgovora i u Zajednici prvoligaša.
- Meč je bio proglašen utakmicom visokog rizika i domaćin je preduzeo neophodne mere da organizacija protekne u najboljem redu. Ipak, zbog incidenata koje su načinili navijači oba kluba biće otvoreni postupci protiv Crvene zvezde i Vojvodine. Klub je odgovoran za postupke svojih navijača, a simpatizeri Novosađana u glavni grad stigli su organizovano sa četiri autobusa - konstatovao je generalni sekretar Zajednice prvoligaša Miodrag Janković.
Dakle, disciplinski sudija Nikola Latinović uskoro će i sankcionisati najverovatnije samo novčano oba kluba zbog ispada navijača na “Marakani”.





O DOGAĐAJIMA NA „MARAKANI”
Na flaše odgovorili bakljama

Deo medija za sve nemile scene na stadionu “Marakana” u toku prvenstvene fudbalske utakmice 29. kola Crvene zvezde i Vojvodine u Beogradu, optužio je gostujuće navijače. Navodno, pristalice novosadskog prvoligaša počele su da gađaju bakljama i stolicama publiku na istočnoj tribini, na šta su reagovali domaći navijači i jurnuli s krcatog severa prema ograđenom delu između istoka i juga.
Evo kako događaje na našem najvećem stadionu tumače navijači Vojvodine, tačnije, jedan od vođa “firmaša”, Aleksandar Posnov:
- Najmanje smo krivi za sve što se dešavalo na “Marakani” - kaže Posnov. - Odmah da otklonimo prvu dilemu. U nekim izveštajima s utakmice preneta je vest da je u sukobu pristalica Crvene zvezde i Vojvodine izboden navijač beogradskog kluba. Pomenuti navijač stradao je u međusobnom okršaju Zvezdinih pristalica na severnoj tribini. Navijači Vojvodine ne koriste noževe. Toga se gnušamo, jer noževi i fudbal nemaju nikakve dodirne tačke.
Ipak, “firmaši” su optuženi da su počeli bakljama da gađaju navijače Crvene zvezde na istočnoj tribini, kao i za lomljenje stolica koje su takođe bacali na istok.
- Tačno je, ali je tome prethodila provokacija od dela domaćih navijača - tvrdi Posnov. - Prvo, nije bilo korektno to što nas je policija sa zakašnjenjem uvela na stadion, a ubrzo smo primetili navijače Zvezde koji su s jasnim ciljem došli na istok da nas provociraju. NJima očigledno nije bila namera da sa severa navijaju za svoj tim, već da izazovu incidente. Tako su i poletele dve-tri flaše s istoka na ograđeni deo, gde se nalazilo oko 250 navijača Vojvodine. Kada smo upalili baklje, ponovo je grupa navijača Zvezde krenula ka nama i mi smo nekoliko baklji bacili prema njima. Optužuju nas da smo lomili stolice i bacali na istočnu tribinu. Pa isto su radili i navijači Crvene zvezde.
Policija je desetak minuta pre kraja izvela navijače Vojvodine sa stadiona, gde je ponovo došlo do kraćeg sukoba s domaćim simpatizerima i organima reda.
- Ružno je sve to što se desilo, ali nismo mogli da dozvolimo da neko svoj bes istresa nad nama. Došli smo da bodrimo svoj tim na način na koji smo to radili cele sezone na svim stadionima i nikada nismo rušilački nastupali. Naravno da nije lepo sve što se desilo, ali mi nismo želeli incident - kaže Posnov u ime navijača Vojvodine koji su u subotu bili na “Marakani”.
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ilegalac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Dec 2002
Posts: 568
Location: тешка илегала

PostPosted: 11 May 2004 10:25    Post subject: Reply with quote

Posnov,to mora da je onaj sto je dobio stolicu u glavu sa juga boxed
_________________
Српски момци најбољи младићи, на гроб Дражи хтели би отићи,
ал' се не зна скотови га крију, ти што нашу продаше Србију...
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 11 May 2004 16:28    Post subject: Reply with quote

cazzo_FCRS_forever wrote:
- Tačno je, ali je tome prethodila provokacija od dela domaćih navijača - tvrdi Posnov... Tako su i poletele dve-tri flaše s istoka na ograđeni deo, gde se nalazilo oko 250 navijača Vojvodine. Kada smo upalili baklje, ponovo je grupa navijača Zvezde krenula ka nama i mi smo nekoliko baklji bacili prema njima.


Shocked Shocked Shocked Ала овај дечко лаже...
Back to top
View user's profile Send private message
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 11 May 2004 19:06    Post subject: Reply with quote

Da ali pre tih flasa su Slaninari bacili 3 novcica na Istok, ali i pre tih novcica je jedan sa istoka gadjao skorelom slinom jednog Slaninara. Jos treba napomenuti i to da su ova dvoica (sto je gadjao slinom i ovaj sto je gadjan) najbolji drugari i to im je bila fora iz kraja al' jebi ga kad to nisu ukapirali i ostali.

LOCK
Back to top
View user's profile Send private message
radikal
Guest





PostPosted: 11 May 2004 20:33    Post subject: u pravu ste,manimo se politike... Reply with quote

Ali da vam kazem nije ni jedan od vodja dobio stolicu
Back to top
Delije Valjevo
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2002
Posts: 142
Location: Valjevo,Ravna Gora

PostPosted: 11 May 2004 21:08    Post subject: Reply with quote

[quote="NS_ganCi"]e valjevac mojne te politicko-nacionalisticke teme,nisi ti nista veci srbin od nas iz novog sada[/quote]

Brate,
ne radi se o tome.... A i ti nisi radikal! OK?
_________________
Valjevsko pivo - NEMA BOLJEG!!!
Back to top
View user's profile Send private message
NS Crew
Guest





PostPosted: 12 May 2004 00:19    Post subject: Reply with quote

Radikal, ne obracaj paznju na one sto provociraju da smo Madjari, jednostavno nemaju argumenata pa vredjaju. Na neki nacin su indirektno odgovorni sto je jedan deo srpskog stanovnistva u nasoj pokrajini republikanski nastrojeno. Bolje nek pogledaju slike sa Severa, koliko crnaca imaju na tribini. Ili su to samo Romi? Ko zna
Pitam se da li otvoriti topic povodom jednog velikog skandala! Na Severu se nasla zastava "FIRMA", koja nikada nije bila na ogradi ispred nas. U pitanju je neka fantomska zastava- za koju sa 13godina stadiona nikad cuo nisam niti je ugledao. Samim tim bi topic mogao nositi naziv "CIGAN NAPRAVI-CIGA ZAPALI" Medjutim da ne bih skrnavio forum, neka ovde ostave svoje komentar ovog od pre nedelju dana najsramotnijeg navijackog poteza ( zajebali ste grobare, oni kupuju pa pale)
Back to top
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 12 May 2004 00:35    Post subject: Reply with quote

Nista novo, radikali nepismeni i dalje, a vidim i slaninska "braca" nisu daleko. Kol'ko puta treba nekima objasniti da pojam "cigani" ne potice od Roma, nego od povika "navijaca" u crnim koznim mantilima 60-i-neke kada su se Zvezdini igraci poigravali sa timom "partizana" na jednom od vecitih (lopta kroz noge, non-stop pasovi, jednom recju: ponizenje), sto je razbesnelo vrhusku oficira i njihovih poltrona. Na to je odgovoreno ono danas cuveno: "mi smo cigani...".
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
NS Crew
Guest





PostPosted: 12 May 2004 00:45    Post subject: Reply with quote

I tu sam pricu cuo X puta. Znam da naziv cigani nije potekao od Roma, ali zato 99% nashih crnaca navija za vas. No to nije tema

Mene zanima POREKLO (fantom) transparenta FIRMA koji ste zapalili
Back to top
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 12 May 2004 05:47    Post subject: Reply with quote

tesko da si ti 13 god. na stadionu, ako za taj trans.
iz vasih prica posle svake tekma sa nama se vidi kakvi ste, to je brate patolosko ponasanje, pogledaj i izjavu ovog vaseg pedera.
sta vi sad hocete da kazete uopste, ne razumem vas.
dobili ste preko picke musave i sad ti dolazis na nas forum da pricas nama kako i zasto nas zovu cigani i to kao neki argument koristis.
sta bi ti dao da ste barem pola kao mi, a?
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
NS Crew
Guest





PostPosted: 12 May 2004 15:38    Post subject: Reply with quote

Bilo ko neka mi kaze ODAKLE vam na severu zastava FIRMA (koju sam prvi put ugledao u vashim rukama)
Toliko ste nisko pali, ispod zemlje ste, kao vash stadion
Prva tekma Vojvodine koju sam na stadionu odgledao (dodushe sa zapada) bila je Vojvodina-Osjek 2:1 u prolece 1989
Od tada pa do dana danasnjeg GARANTUJEM- taj transparent koji ste vi zapalili na severu sad u subotu, nije krasio ni jedan deo ograde stadiona Karadjordje
SRAMOTA!!!!! SRAMOTA!!! -od tog poteza veca ciganija ne postoji
Back to top
radikal
Guest





PostPosted: 12 May 2004 20:18    Post subject: Hahaha Reply with quote

I ja sam prevrtao po arhivi sa slikama koje imam,ali te zastave nigne nema... Verovatno su je romi napravili pa doneli da zapale..Smile SRAMOTA!
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop