DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Офк СВИ НА СТАДИОН!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ВУЦЗ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Dec 2014
Posts: 62
Location: РСК

PostPosted: 01 Nov 2015 18:14    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Mali Rale
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Dec 2013
Posts: 14
Location: 861А

PostPosted: 01 Nov 2015 18:19    Post subject: Reply with quote

Велики проблем јесте број људи који долази на утакмице, али опет људи долазе и одлазе, а СЕВЕР је увек ту. Можемо ми да исцимамо људи, и да их "натерамо" да дођу, али шта ће нам људи који ће да зверају у телефоне и који гледају шта се дешава око њих а не прате ни терен, а камоли трибину?! Кад буду осетили да требају да дођу, доћи ће и тад ће нам нешто значити њихов долазак! Немају они тај осећај да константно буду ту уз нашу ЗВЕЗДУ! Док је опет друга ствар што су долазили када смо играли очајно и нисмо могли до титуле, а сада их нема када играмо најлепши фудбал и имамо велику предност у односу на другопласираног! Да ли су изгубили енергију због дешавања ове а и прошлих година или неки други (још глупљи) разлог, то је већ до њих. Када реше то са собом, доћи ће и тек онда ће бити неке користи од њих.

Још један проблем је што смо изгубили мелодију сваке песме! Људи не слушају бубањ, који деси се да некад жури. Певају се песме равно, без ритма, без осећаја. Јуче један пример, друга песма по реду мислим да је била "Од малих ногу мој си сан.." У једном тренутку су се појавила три гласа и иде тако добра 3 или 4 минута, и сад ту треба бубањ да одигра велику улогу да повеже све те гласове, мора бубањ да се прати. А много уопште и не обраћају пажњу на бубањ већ само певају као да су сами. И тада настаје проблем или када код неког дела са рукама не певају већ само тапшу и онда настаје то брзање. Ја искрено мислим да нисмо бар годину дана одрадили лепо део са рукама "По зими, киши..." па ни јуче. Док намје опет песма "тренер тактичан, голман брани..." у другом полувремену омогућила да се прикажемо у правом светлу, да створимо еуфорију и атмосферу ону коју само ми умемо. Морају људи да пораде на томе. А то бар није тешко, данс сви имају интернет па кад дођу кући нека слушају мелодију сваке песме, једном кад уђе у главу то је то.
Неко је споменуо и да се што више песама креће из копа, по мом мишљењу то треба да иде спонтано, а не "насилно" него једноставно кад се осети тренутак да се тад преломи и онда да грми. Very Happy А опет човек не може да осети тај тренутак кад види око себе људе који причају, не прате дешавања на терену...

Не бих желео да људи мисле да паметујем нешто, све ово сам рекао добронамерно. Свима нама је стало и до ЗВЕЗДЕ и до СЕВЕРА.
Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 01 Nov 2015 18:45    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=CaldEbTh75Q
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 01 Nov 2015 20:06    Post subject: Reply with quote

Крејзи Норт wrote:
Генералштаб wrote:
БРАВО!!! Ето решење за све наше проблеме! Како само нисмо видели то на време??? БРАВО!!! Само да се пароле рашире како треба и то је то! А што ако наставимо овако неће имати ко да их држи...то нема везе! Битно је да се парола затегне како треба! И да се не певају ове успаванке...и све ће доћи на своје место?


брате је л сам можда споменуо "успаванке" (за које мислим да се певају)? је л сам рекао нешто против довођења људи на стадион? је л сваки пост мора да ради само и искључиво на проблему довођења људи или може неки пост да скреће пажњу на неке друге ситнице које прилично значе, а уопште их није тешко уклонити? не видим разлог брате за овако ироничан одговор

Ортодоксија wrote:
Свака добронамерна сугестија се дочекује на крв и нож од стране водећих људи форума. Чему ФОРУМ онда? Јесте бројност тренутно најбитнија ставка о којој треба мислити, причати, решавати, али и све остало је битно..

Ситнице пусти сад...да се бавимо ми оним што је основа! Без људи нема ко да пева, без људи нема ко да дигне паролу а камоли да се спути ред испод...без људи нема ко да виори барјак...и још гомилу ствари...а на крају крајева без људи свака група није ништа! При томе не мислим на залутале људе, већ на оне праве. Све је до људи...и треба причати прво о томе јер наш клуб и наша трибина су постали заштитни знак за верност и љубав према клубу на овим просторима! Немој то да нам се изгуби јер су људи склони томе да буду размажени.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MrRSB
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2012
Posts: 369

PostPosted: 01 Nov 2015 22:07    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=s-fXPhrakeI

Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 02 Nov 2015 16:05    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=GEIdPFJK5ZI
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop