DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Концерт за Космет на Маракани!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 21 May 2012 21:49    Post subject: Reply with quote

Чудо па нико није поменуо већ излизаног Ивана Ивановића, кога колико год да пропагира Звезду, и декларише се као звездаш, не бих волео да видим на бини као водитеља, јер је полтрон!

Нема сумње да би Цеца и Аца Лукас привукли највећи број људи, али шта бисмо радили са бар 5 сома клинки на Северу, јер је логично да ће ту бити најјефтинија карта? Можда је боље да се на Север пушта само са пропусницом, а остали на Запад и Исток...

Не капирам што би звали те Британце и Немце, ако се већ њихов народ изјаснио за независност Косова? На то гледам као да се инатимо некоме, и зовемо те људе да нам гостују иако они појма немају зашто су ту, тј. дошли су да узму паре и ај здраво... Имамо Србе, не треба нам нико други! Небитно је дал неко од њих навија за Звезду, то не треба да се гледа уопште, сви смо ту због исте ствари, да се помогне народу, да се врати слога међу нама, да се пробуди нешто у људима...
Back to top
View user's profile Send private message
Миријево ЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Nov 2010
Posts: 116

PostPosted: 21 May 2012 22:06    Post subject: Reply with quote

NoviBG wrote:
Чудо па нико није поменуо већ излизаног Ивана Ивановића, кога колико год да пропагира Звезду, и декларише се као звездаш, не бих волео да видим на бини као водитеља, јер је полтрон!

Нема сумње да би Цеца и Аца Лукас привукли највећи број људи, али шта бисмо радили са бар 5 сома клинки на Северу, јер је логично да ће ту бити најјефтинија карта? Можда је боље да се на Север пушта само са пропусницом, а остали на Запад и Исток...

Не капирам што би звали те Британце и Немце, ако се већ њихов народ изјаснио за независност Косова? На то гледам као да се инатимо некоме, и зовемо те људе да нам гостују иако они појма немају зашто су ту, тј. дошли су да узму паре и ај здраво... Имамо Србе, не треба нам нико други! Небитно је дал неко од њих навија за Звезду, то не треба да се гледа уопште, сви смо ту због исте ствари, да се помогне народу, да се врати слога међу нама, да се пробуди нешто у људима...


Цена карте је иста за све трибине, а собзиром да је хуманитарни концерт тешко да ће се плаћати бендовима за њихово присуство. И још једном поновљам предлог да се цена карте од све 3 утакмице ЛЕ на Маракани, ако уђемо у ту Европу, дигне за 100-150 динара, као ономад против Бајерна и Болтона.
Back to top
View user's profile Send private message
СКИДС
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Jun 2005
Posts: 833

PostPosted: 22 May 2012 06:43    Post subject: Reply with quote

Које црно плаћање онима који наступају? Shocked

Покушајте мало шире да гледате на ове ствари. Лепо је то што смо ми поносни као народ и што шиљимо ону ствар на сваког, али ако ти неко понуди руку ја не видим зашто би морали да му окренемо леђа или још горе да му развежемо шамарчину!

Нико овде не прича да би терали неке странце на силу да долазе, већ се говори о довођењу наших осведочених и на делима доказаних пријатеља, ма које нације били.

Сви знамо да власт не представља народ, и да је то чињеница и у нашој Србији, али исто тако и преко!
Back to top
View user's profile Send private message
НН
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Sep 2007
Posts: 201
Location: Стадион ''Рајко Митић''.

PostPosted: 22 May 2012 07:00    Post subject: Reply with quote

Што се тиче подзања цена карату у ЛЕ то ј прилично нереално,с обзиром на то ко нам могу бити противници у четвртом колу.Али у трећем колу квалификација се може подигнути цена карте бар за 100 дин и скупиће се лепа сума.Што се тиче Аце Лукаса,треба га што пре звати,ако се планира да и он учествује.Он има и по 2,3 месеца унапред заказане наступе,па је добро да се на време обавести да не би било после фрке око термина.А мислим да ће прихватити позив,поготов ако и Цеца буде учестовавала,мада ја њу тамо не бих волео да видим.
Био је предлог за бину на југу,а људи на трибинама и на терену.Прилично нереално.Хајде прво Север да напунимо,па исток,запад.Почнимо од себе,да не буде ниједна столица празна.
Е сад на нама је да овде кроз предлоге видимо како до тога да дођемо,и после сви да се ангажујемо да то и буде тако.Поздрав браћо!
Back to top
View user's profile Send private message
Ћофи
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jun 2010
Posts: 67
Location: Војводство Србија

PostPosted: 22 May 2012 07:54    Post subject: Reply with quote

NoviBG wrote:
Чудо па нико није поменуо већ излизаног Ивана Ивановића, кога колико год да пропагира Звезду, и декларише се као звездаш, не бих волео да видим на бини као водитеља, јер је полтрон!

Нема сумње да би Цеца и Аца Лукас привукли највећи број људи, али шта бисмо радили са бар 5 сома клинки на Северу, јер је логично да ће ту бити најјефтинија карта? Можда је боље да се на Север пушта само са пропусницом, а остали на Запад и Исток...

Не капирам што би звали те Британце и Немце, ако се већ њихов народ изјаснио за независност Косова? На то гледам као да се инатимо некоме, и зовемо те људе да нам гостују иако они појма немају зашто су ту, тј. дошли су да узму паре и ај здраво... Имамо Србе, не треба нам нико други! Небитно је дал неко од њих навија за Звезду, то не треба да се гледа уопште, сви смо ту због исте ствари, да се помогне народу, да се врати слога међу нама, да се пробуди нешто у људима...


Е мој брате.Овде имамо за циљ виши интерес а то је КОСМЕТ.
Иван Ивановић колико год га неко волео или не има медијски простор и самим рекламирањем нашег концерта у својој емисији,учинио би нам велику услугу.Што се тиче Пољака и Чеха,ако ниси знао они су ти а не ми(мислим на нас као народ) који и дан данас држе митинге и протесте против независности Космета а не сме се ни заборавити њихово присуство доле пре пар година кад су у великом броју дошли да подрже турнир који су организовале навијачке групе.Немој да судиш свим Пољацима или осталој словенској браћи због политичара јер ако је тако шта би тек други рекли о нама због ове власти какве имамо.
Back to top
View user's profile Send private message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 22 May 2012 10:01    Post subject: Reply with quote

Имаш пар постова уназад моје мишљење о Пољацима.
Back to top
View user's profile Send private message
omega
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Mar 2008
Posts: 46

PostPosted: 22 May 2012 11:17    Post subject: Reply with quote

Колико ја разумем,није се народ ту изјаснио што се тиче независности Косова,већ влада.Није се ту брате гласало или тако нешто па да мо'еш да кривиш народ овај или онај..:Ѕ
Верујем да има доста људи који су против тога иако се њихова др'ава тако изјаснила...мислим,има веротавно највише оних који су равнодушни према све ту томе,али верујем да има доста људи у народу који виде неправду.И ја сам за странце,да се прочује више,да се људи запитају поново!
_________________
"Не верујемо ради вере, већ ради спасења душа наших."
Свети Николај Српски
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 500

PostPosted: 22 May 2012 11:19    Post subject: Reply with quote

Иначе ево видим да ће геј парада бити 6.октобра.Знам да не треба да се прилагођавамо њима,али знамо шта је било прошли пут и треба то избећи
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 22 May 2012 11:21    Post subject: Reply with quote

шумски_коњ wrote:
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/216346/Pomoc-vredna-1500000-dolara/print пратим човека колико могу на друштвеним мрежама и стварно је активан што се тиче помоћи нашима а бави се и лобирањем за Србију у Канади и САД.Сећам се кад је била она прича око Миладина Ковачевића,био је гост на си-ен-ену тако да изгледа да има тамо неко име


Брате коњу Laughing заиста невероватно али нисам знао за ово! Капа доле за дечка, велико поштовање! Свакако га треба позвати, из поштовања за ово што је урадио!
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 22 May 2012 11:28    Post subject: Reply with quote

стефаннн wrote:
Мислим да не треба правити разлику, народњак,забавњак, грандовац овај онај.. Ако сви ту долазе са истим циљем, а то је да се колико је могуће помогне људима на Космету. Можда би и боље било да буде што више извођаче јер би се за свакога нашло понешто и верујем да би то привукло и оне којима ни Космет ни Звезда нису углави, него би дошли да виде неког свог "идола" . Нема везе, само нека купе карту.

Да би концерт био што успешнији, можда не би било лоше да нека јавна личност, гостује на ТВ-у у некој емисију која би била посвећена Космету, Дневнику, БГ- хроници или нечему сличном, и говори о значају концерта, позове људе, промовише концерт.. На пример Иван Ивановић има ту своју емисију, па разговарати са њим, да видимо да ли хоће да помогне и како.. Не знам шта ви мислите о томе?

За датум, мислим да је најбољи почетак октобра.. Тада долазе и студенти, ђаци из унутрашњости су већ по домовима, сезона годишњих одмора је прошла..

И једна ствар за коју бих волео да се деси, али сматрам да није реална.. Да и друге групе подрже ту акцију! Ако не кроз долазак на концерт, онда бар куповином карата, или прикуљањем новца на њиховим трибинама.. Да се и ми Срби једном сложимо и да помогнемо нашем народу доле! Е сад.. Да ли су други спремни да сем што "Мрзе Београд" и све из њега, ураде нешто корисно..Видећемо !


Не доводи се у питање да ли неко воли или не воли музику коју праве рецимо Цеца или Аца Лукас, управо због сврхе концерта. Значи сви добронамерни извођачи који имају ауторитета да доведу публику а желе то да учине - добродошли су! Само се поставља питање, да ли мешати стилове, или једном правити концерт у једном музичком стилу, други пут у другом. Ја немам став, нисам сигуран, зато и постављам питање да ли је добро или није.

Одлична је идеја да неко гостује код Ивана Ивановића, он је наш и надамо се да ће нам изаћи у сусрет да прими у госте неког од извођача са концерта. Било би добро да таквих примера буде више, али на жалост треба бити спреман и на медијску блокаду коју повлаче имена Косова и Метохије, и Делија.

За почетак октобра се слажем. Што се осталих група тиче, ми их вечито позивамо, али бисмо можда могли овом приликом да будемо и конкретнији. Велики позитивни пример су дали навијачи Слободе из Ужица када смо правили концерт у Ужицу, где су и купили карте, и дошли, и још помогли преко тога са више стотина евра! Стварно потез вредан сваког поштовања и пример за све остале групе!
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
Драгутин Мати
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Dec 2011
Posts: 207

PostPosted: 22 May 2012 12:17    Post subject: Reply with quote

http://www.danas.rs/danasrs/drustvo/parada_ponosa_7_oktobra.55.html?news_id=240654

надам се да нам покушај одржавања овог срамног догађаја,неће опет пореметити планове,треба мислити на то унапријед...
_________________
‎"Од Главе Зете,до града Спужа..."
Back to top
View user's profile Send private message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 22 May 2012 13:12    Post subject: Reply with quote

NoviBG wrote:
Чудо па нико није поменуо већ излизаног Ивана Ивановића, кога колико год да пропагира Звезду, и декларише се као звездаш, не бих волео да видим на бини као водитеља, јер је полтрон!

Нема сумње да би Цеца и Аца Лукас привукли највећи број људи, али шта бисмо радили са бар 5 сома клинки на Северу, јер је логично да ће ту бити најјефтинија карта? Можда је боље да се на Север пушта само са пропусницом, а остали на Запад и Исток...

Не капирам што би звали те Британце и Немце, ако се већ њихов народ изјаснио за независност Косова? На то гледам као да се инатимо некоме, и зовемо те људе да нам гостују иако они појма немају зашто су ту, тј. дошли су да узму паре и ај здраво... Имамо Србе, не треба нам нико други! Небитно је дал неко од њих навија за Звезду, то не треба да се гледа уопште, сви смо ту због исте ствари, да се помогне народу, да се врати слога међу нама, да се пробуди нешто у људима...


Нема ту најјефтинија карта. Као за прошли концерт, 400 кинти за све трибине, пропуснице не важе, ко дође на утакмицу може да остане на концерту. Кратко и јасно.
Back to top
View user's profile Send private message
Срећко Шојић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Mar 2011
Posts: 85

PostPosted: 22 May 2012 13:14    Post subject: Reply with quote

шумски_коњ wrote:
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/216346/Pomoc-vredna-1500000-dolara/print пратим човека колико могу на друштвеним мрежама и стварно је активан што се тиче помоћи нашима а бави се и лобирањем за Србију у Канади и САД.Сећам се кад је била она прича око Миладина Ковачевића,био је гост на си-ен-ену тако да изгледа да има тамо неко име


Браво за идеју, овај дечко је стварно заслужио да буде позван а мислим да би се радо одазвао позиву. Ко је неупућен:
http://www.youtube.com/watch?v=FkyF-v4JHxw - пјесма посвећена Космету,
урадио је такође и пјесму у част покојном Зорану Вујовићу ( http://www.youtube.com/watch?v=Q9Yzttx07RU ).

Оно што према мом мишљењу може да буде још један искорак ка још бољој организацији у односу на претходна два концерта је то да сем Севера буду пуни и исток и запад. Мислим да су се створили сви предуслови да се тако нешто оствари. На нама је да пробудимо свијест код осталих Звездаша, јер мислим да за сваког од нас нема љепшег осјећаја него у једном дану бодрити Звезду, сакупити помоћ за браћу на Космету а као бонус и чути доста квалитетне музике. И то све за неких 500дин (које ако се концерт најави нпр. мјесец дана унапријед свако може и мора имати, то би требала да буде дужност сваког од нас).
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=3CIBi8_TA7c
Back to top
View user's profile Send private message
vojvoda_neunistivi
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2009
Posts: 210

PostPosted: 22 May 2012 13:51    Post subject: Reply with quote

Косовски божури, Ф4, Директори и 357, по мом мишљењу сасвим довољно. Уз мало више труда напунили би смо трибину и од нас је то неких 70.000 евра што је одлична цифра.

Свака част Цеци и Аци Лукасу али ја мислим север није место за њихову публику ( замислите да цео север пева кукавицу ). Ако се буде доводио неки народњак онда би наступ требало да се сведе на четничке и родољубиве песме ( ово је моје мишљење наравно ).

Што се тиче страних бендова ( извођача ) мислим да би свакоме ко изрази жељу да наступи требало изаћи у сусрет.
Back to top
View user's profile Send private message
Акцијаш
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Nov 2011
Posts: 194

PostPosted: 22 May 2012 14:48    Post subject: Reply with quote

vojvoda_neunistivi wrote:
Косовски божури, Ф4, Директори и 357, по мом мишљењу сасвим довољно. Уз мало више труда напунили би смо трибину и од нас је то неких 70.000 евра што је одлична цифра.

Свака част Цеци и Аци Лукасу али ја мислим север није место за њихову публику ( замислите да цео север пева кукавицу ). Ако се буде доводио неки народњак онда би наступ требало да се сведе на четничке и родољубиве песме ( ово је моје мишљење наравно ).

Што се тиче страних бендова ( извођача ) мислим да би свакоме ко изрази жељу да наступи требало изаћи у сусрет.


То је то, по мом мишљењу. Само бих додао ТХЦФ и Цунета Гојковића.

Цена карата за текму за све трибине буду 500 динара, са којом гледаш текму и будеш на концерту.

Што се тиче Цеце, то ми се лично уопште не свиђа, зато што би било доста залуталих људи, које боли уво за КиМ, долазили би зато што ће за 500 кинте да одслушају популарну певачицу.

Свако ко буде дошао, треба да дође са намером да помогне Космету, и да зна да је ту првенствено из хуманих разлога, а не због појединих певача.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop