DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda-Liberec
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 29 Sep 2006 06:49    Post subject: Reply with quote

Kriticar wrote:
Trebovo si karte protiv Milana,
danas nisi bio s nama ,
samo je 20 hiljada onih koji bi za Zvezdu da ginu ,
svi ostali u picku materinu !
SVI NA BANATSKI DVOR !


Сјајни стихови, али нажалост и међу тих 20 хиљада имамо модерне Бранковиће (Вук Бранковић)... Издајници су почели да напуштају западну трибину у 60 и неком минуту... Па јел се тако воли ЗВЕЗДА???! Срам вас било, боље заобижите овај стадион и све његове трибине, ни ви не заслужујете да будете ту, него са свима осталима, како рече Критичар, у пичку материну!!!

А што се тиче Севера синоћ, почетак као из снова, помешана срећа и туга због поруке и свега што нам се дешава са нашим Косметом... Навијање за високу оцену... Песма не престаје као да смо у великој предности на терену и дефинитивно смо се исфилтрирали и за "велике" утакмице... Оно што ми се није свидело је по мени мало симпатизерска реакција тих задњих десетак минута... То су биле поруке које су карактеристичне за гледаоце са запада... Наше је било да песмом бодримо екипу до последњег судијиног звиждука а онда ако нисмо задовољни да кажемо шта мислимо...
_________________
www.delije-caffe.net
Back to top
View user's profile Send private message
Нуклеар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 445
Location: Па...

PostPosted: 29 Sep 2006 07:13    Post subject: Reply with quote

Мени је засметало, што смо који к***ц певали један је Никола Жигић? ок, био је у Звезди, играо је добро, више не игра. ајде сад да певамо "врати се зенга".
_________________
на свету све си нам, за боље не знамо, и небо над нама, цело је звездано...
Back to top
View user's profile Send private message
vasvla
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 33
Location: Лион

PostPosted: 29 Sep 2006 07:20    Post subject: Reply with quote

pesnaja wrote:
Мени само није јасна једна ствар... Зашто смо престали да навијамо у 70. минуту??? Зар је то оличје једне озбиљне навијачке групе? Зашто је доња шипка одједном била незаинтересована за збивања на трибини? Разумем да су се људи сморили због резултата, али идите на исток, запад, југ па се тамо смарајте и нервирајте, а на северу се навија док год је утакмица у току! Скандирање управи је могло да се остави за крај, после судијског звиждука, а не да упропастимо наше издање и све пре тога бацимо у воду због због тог скандирања! Стварно ми није јасно... ако постоји неки разлог желео бих да га знам, ако не постоји онда је то срамота свих нас!


Скроз си у праву... Дошао сам на Север да навијам, независно од резултата или било чега другог и мислио сам да смо тај ниво већ достигли. Уосталом, и форсира се прича да ми треба да радимо свој део посла како треба на трибини, без обзира шта се дешава на терену, што и јесте одлика озбиљне навијачке групе. То што се ћутало пследњих 15-ак минута ми је било напорније него навијање на свим утакмицама ове сезоне заједно. Никад више, надам се... Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 29 Sep 2006 07:31    Post subject: Reply with quote

Када сам писао о навијању намерно сам изоставио кореографију јер неизбежно људи би да виде шта пише и како изгледа и од песме ништа.

Није ме мрзело гледао сам на тв-у да видим и уочим све недостатке.

Прво полувреме одлично бар по мени певало се супер и супер се чуло.
Друго има период кад је све некако утихнуло уствари где се показало да оних 2.000 сталних зна песму и пева је а остали полако прихватају па опет стане.

И мени смета скандирање Николи Жигићу па тај момак је отишао у клуб који, јел некада учествовао у УЕФА купу или КЕШ-у?
Дакле биле су му важне паре.

По мени а и коментатор је рекао да ли ови играчи заслужују овакво бодрење!

Да умало да заборавим свака част за певање иако иде акција иако иде шанса нема стајања. По мени навијање одлично.
Back to top
View user's profile Send private message
Rajin
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 129

PostPosted: 29 Sep 2006 07:34    Post subject: Reply with quote

Можда се певало Николи зато што је он био пример како се игра за Звезду и Делије..

Добро је што смо прозивали управу, не зато што ће они сутра евентуално поднети оставке већ што ће се после синоћњег дешавања добро замислити!! Twisted Evil

Знам да смо прозивали ове пичке са Запада али било је доста таквих и на Северу који су одлазили после примљеног другог гола!!
То се не сме понавњати у будућности!!

поздрав
_________________
...Mrzim da mrzim ali mrzim sve one koji misle
Da cu da puzim jebem im mater
Moje reci su proste da mogu lakse da shvate
Svi maloumnici hoces da pricamo nadji me na ulici...
Back to top
View user's profile Send private message
мурке
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Mar 2005
Posts: 122
Location: Universe

PostPosted: 29 Sep 2006 07:38    Post subject: Reply with quote

Навијање скоро није било боље на некој европској утакмици, шеталица, парола и
песма онако како треба.

Једино ми није јасно зашто се стало са навијањем са шипке у
последњих 10 минута и оно прозивање пиксија и управе последњих 5 минута (без
обзира да ли је то требало или не)?! Могао се сачекати крај па онда рећи шта се
има, мислим да је то мало покварило наше врло добро синоћње издање.

Један проблем, код песме ''Ја волим'тебе лудо...'', доста људи као и против Бежаније
пева ''Ја волим СЕВЕР лудо...''

Најважније од свега синоћ било је скупљање прилога и свако ко је хтео могао је да
нешто приложи,ако постоји неко да није видео момке који су скупљали нека свој
прилог уплати на рачун у банци.Требало би ову акцију наставити и на следећим
утакмицама па док се новац не скупи... Требало би отићи и до управе и играча да и они
дају свој прилог да барем некад покажу да су људи.

Европска Звезда ће бити онда кад управа и играчи буду давали све од себе за Звезду као
што то ми радимо.

@ The Clansman
Е баш такви као ти нам не требају на трибини, слободно бојкотуј Звезду до краја живота.
_________________
Ја сам године провео са тобом, теби дао све за тебе живео !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Дајракије
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jan 2006
Posts: 26

PostPosted: 29 Sep 2006 07:40    Post subject: Reply with quote

Lose navijanje postaje tradicija kao i losa igra Zvezde...Zasto svi komentarisete seljake koji dodju na Sever samo kad je Milan ili Lacio?
Jeste,oni dodju da bi slikali,da bi pokazali nekom kartu,i u svom selu pricali kako su vatreni...
Imamo lek za njih...Evrigo...Sjajan je bio,ja sam bi odmah ispod Sh., ispod sipke,a zavrsio 2 reda od P.
Izlomio sam gomilu njih,jednom je ispao mobilni kojim je snimao pola tekme...Samo tako moze.
Na derbiju je Sh. odrzao lep govor,i treba da se to radi na svakoj tekmi,da neko pridje ljudima koji ne pevaju i da ih zamoli da odu...Moram takodje da primetim postojanje odredjenih navijackih grupa,beogradskih,jakih i poznatih,ciji clanovi stoje i posmatraju tekmu...I TO SVAKI PUT!
Sta je to?
Ako necete seljake,prvo obezbedite redovne da pevaju,pa ce onda i dodjosi polako sa njima.
Dalje,zvizdanje sudiji i igracima ide na kraju tekme,a ne za vreme navijanja,kad se peva onda se peva.
Pijane seljake takodje treba smiriti,picemo posle,a na tekmi nam treba cista glava.
I jedna stvar,koja mi ne ide u glavu...JEL SMO MI GROBARI??? Kao,uprava napolje,Piksi odlazi i slicno...
To mi ne treba da pevamo,mi navijamo za Zvezdu vanvremenski,ne za igrace,trenere ili predsednike kluba...Kao Olympiakos.,no symbols,no names,only Red Star!
Ne prilici nam da pevamo takve stvari...Nekada su Piksija dizali u nebo,a sad...
Znam da je prodao igrace,ali oni su zasluzili da odu u bolje klubove,Ziga je dao sve za Zvezdu,Jankovic isto,Stojkovic je umirao na golu...I sta,da ih drzimo kao u zatvoru?
Ne komentarisem igru,nisam previse video,ali ma koji da je rezultat,ako gubimo 5:0,mi bre treba PEVAMO kao da vodimo,kao da osvajamo Ligu Sampiona...Razumete li?
I kakvi smo mi huligani,kakav je to ultras nacin(ne mislim na grupu)?
Ultras navijaci ne nose dresove,eventualno ili nesto slicno...Ok,eba kupovati proizvode DS,ali ne treba nositi kacket,majcu Sev.Armija,sal i duks Crazy North na tekmu,i to sve odjednom...

I za kraj,za koga mi navijamo?
Ok,bili su bolji(mada su losi uzasno),ali ne stoji da im tapsemo...Kakvi smo huligani ako tapsemo protivnicima,i to onima koji su nas izbacili?
Sramota za sve...Niko nije gledao u vodje kad je doslo do toga,P. cuti i gleda,ne veruje,dok nismo ja i neki likovi oko mene krenuli sa ' U picke...'
Onda je ceo Sever nastavio...Uzas,to me je najvise pogodilo...Sramota za nas pred drugima...Lacijale gube od rome 3:0 na poluvremenu,ovi bre izlete sa tribine i jurnu na jug da ih peglaju...Kad ce to kod nas? Bez obzira na rezultat,moramo da ginemo za Crvenu Zvezdu,ne za igrace,ne za trenera,nego za Ekipu u kom god da je sastavu.Nema skandiranja 'Jedan je Nikola Zigic',on ne igra vise za nas,iako je veliki igrac,i ja ga cenim,ali on je otisao,nece se vratiti zato sto mu mi skandiramo ime...
Tuzno je,ali jbg...Skandira se ime tima,ime nase drzave,i ime velikih ljudi nase zemlje...



Delije ne tapsu nikome osim Zvezdi i drugim Delijama!
_________________
...Uvek uz tebe...
Back to top
View user's profile Send private message
v
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Jan 2006
Posts: 15
Location: centar

PostPosted: 29 Sep 2006 07:49    Post subject: Reply with quote

Синоћно навијање је било одлично, можда најбоље у последњих неколико година бар што се тиче међународних утакмица. Коореографија је била феноменална и заиста немам речи да опишем колико сам се добро осећао док сам је држао у руци и рецитовао стихове.

Две ствари кваре синоћни утисак, први је излазак симпатизера са запада и истока, а други је залагање неколицине фудбалера. Срамота је да за Звезду највише гину странци Гај и Кастиљо, као и Бишевац који је већ продат, а да се звездина деца Перовић и Миловановић шетају по терену.
Back to top
View user's profile Send private message
ljubitelj zabara
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Aug 2005
Posts: 31

PostPosted: 29 Sep 2006 07:54    Post subject: Reply with quote

...иначе, на неким улазима је било доста проблема око пропусница јер је полуписменим security-ма неко "одозго јавио" да оне не важе итд... Rolling Eyes

...похвале за нови Ултрас, похвале за реорганизацију разгласа..
_________________
"СЕВЕР ЈЕ ЗВЕЗДА"
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 29 Sep 2006 07:56    Post subject: Reply with quote

Кореографија за памћење,навијање за похвалу, онакав покушај бојкота за заборав...то би било то.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 29 Sep 2006 08:13    Post subject: Reply with quote

ljubitelj zabara wrote:
...иначе, на неким улазима је било доста проблема око пропусница јер је полуписменим security-ма неко "одозго јавио" да оне не важе итд... Rolling Eyes

''Звезда ми је све'' и ја смо кренули да уђемо на други улаз до Истока,он испред мене,овај му каже не може,на овај улаз већ само на улаз 9,међутим овај га не ферма и креће да улази,а онда они дркави пандури,којима је досадно,онако бесно:''Враћај се назад и на други улаз''.Кренемо ми,ЗМЈС оде на први следећи и уђе,ја на улаз 9,све по ПС-у Laughing ,а тамо су пуштали нормално са пропусницама,с тим што су једног извалили,да улази са прпопусницом коју је неко други већ искористио за улаз,па су му је одузели,а мени су одмах после њега једно 10 секунди пажљиво гледали број,да виде да и ја не покушавам слично.
Што се тиче скандирања Жигићу(о њему иначе све најбоље),то је потекло од евро-дерби ''навијача'',па не треба сад то неког да чуди.Шта да вам кажем кад су неки у близини нас кренули,можда су и други чули:Један је Славољуб Муслин Rolling Eyes .
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 29 Sep 2006 08:20    Post subject: Reply with quote

dajrakije wrote:
Lose navijanje postaje tradicija kao i losa igra Zvezde...


Ти ко да си био на некој другој утакмици синоћ... Кад погледаш резултат, то да смо од 1. минута губили и готово да нисмо имали шансе да прођемо, кад погледаш раније евро утакмице, навијање синоћ било је фантастично.

Quote:
Ne komentarisem igru,nisam previse video,ali ma koji da je rezultat,ako gubimo 5:0,mi bre treba PEVAMO kao da vodimo,kao da osvajamo Ligu Sampiona...Razumete li?

И певали смо, барем у већем делу утакмице.

Quote:
Nema skandiranja 'Jedan je Nikola Zigic',on ne igra vise za nas,iako je veliki igrac,i ja ga cenim

Тужно је то што смо му скандирали. Очекивао сам да почну и са "један је славољуб муслин", али срећом није било тога. по чему је Жигић велики играч? Шта је он урадио за Делије да би ми њему скандирали име и док је био у Звезди? Мислиш да он није играо да се прода? Да ли га цениш као неко ко воли да гледа фудбал или као навијач Звезде, као Делија? Ако је ово друго молим те да ми објасниш чиме је он заслужио твоје поштовање.
Back to top
View user's profile Send private message
Kas
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Nov 2003
Posts: 233
Location: ultra la linea de la sniff - ultra solo movement

PostPosted: 29 Sep 2006 08:58    Post subject: Reply with quote

Очекивао сам да почну и са "један је славољуб муслин", ...
У па ти онда ниси у току, и то су пацијенти почели на кратко .... Very Happy
_________________
"Љуби непријатеље своје, непријатеља Божјих се гнушај, а непријатеље Отачанства сатири"
Свети Филарет Московски
Back to top
View user's profile Send private message
Владимир
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Jun 2005
Posts: 167

PostPosted: 29 Sep 2006 09:13    Post subject: Reply with quote

Quote:
И на све то нађе се неко па ме пита " шта значи ово 1389 "

нпр. пандур у возу,ништа чудно...а битно је онда да се штекао за исту...
навијање за похвалу до неког 80-ог,шеталица врхунска,свака част...
поново био присутан циркус сокобања Rolling Eyes
...недеља...Банат...


[/quote]
Back to top
View user's profile Send private message
cheeky-бн-делије
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Aug 2006
Posts: 77
Location: Бијељина, РС

PostPosted: 29 Sep 2006 09:19    Post subject: Reply with quote

Похвале за кореографију и за пратећу песму!
Навијаље је било солидно али опет долази до падова на бочним странама па тако ми се синоћ десило да само ја и другар певамо а око нас сви ћуте и нервирају се зато сто је манекен изгубио лопту!
"Још једна победа" се чуло стандардно добро а остало маље више.Могло се боље одрадити оно за скупљанје помоћи.

Какав је био проблем кад је она група индијанаца ушла на север ( они Сребреница 95-а)?
_________________
Да се на заборави , ради ђедова!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop