DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Srpska&Evropska Navijacka Scena-Rivali-neprijatelji/MI/
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
North Star
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Oct 2005
Posts: 159
Location: 6 км, од Маракане

PostPosted: 20 Jan 2006 16:02    Post subject: Reply with quote

Sto se tice Srpske navijacke scene, tu mislim da treba obavezno uvoditi NAVIJACKI KODEKS, a to bi izmedju ostaloga podrazumevalo "peglanje na ruke", nikako nozevi, stangle, flajke... jer tu nikad ne znas da li neko moze da bude ubijen... i brojnost bi trebalo uvrstiti, jer stvarno je sramota da 50 likova bije 7-ricu!?!... neka ravnopravnost minimalna mora da postoji, ne mislim da se pre fajta treba prebrojavati, ali odokativno neki odnos mora da postoji!!!!
_________________
МЕНЕ ЗОВУ ДЕЛИЈА, ЗЕМЉА МИ ЈЕ СРБИЈА,
А ЗВЕЗДУ ВОЛИМ ЈА, ЈЕР ЈЕ НАЈБОЉА, ЈЕР ЈЕ
М О М Е С Р Ц У Н А Ј Д Р А Ж А ! ! !
Back to top
View user's profile Send private message
BodoniuS
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2005
Posts: 420
Location: Београд

PostPosted: 20 Jan 2006 18:45    Post subject: Reply with quote

Варшав је помињао Пољаке, па ме занима који је наш став према њима. Гејт7 су у добрим односима са Вислом. Где смо ми ту?
Да ли је било неких контакта са њима?
_________________
Поново долази наша ера!
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 20 Jan 2006 19:16    Post subject: Reply with quote

BodoniuS wrote:
Варшав је помињао Пољаке, па ме занима који је наш став према њима. Гејт7 су у добрим односима са Вислом. Где смо ми ту?
Да ли је било неких контакта са њима?



To je malo preterano receno, a Wislinu su u kontaktu /PRIVATNOM/sa nekoliko mladjih navijaca jedne od 25 klubova koje postoje medju G7, tako kada se kaze G7 ili OLYMPIAKOS dobija se mnogo siroka razmera, Wislini su igrali u Atini,doslo je do sukoba izmedju nekoliko momaka iz Neo Faliro/jedan Zvezdas se zadesio Tu/ i nekoliko Poljaka contra "zelenih zeceva", nekoliko Poljaka je bilo uhapseno a Paovi su drukali zandarmima i pri tome bili oslobodjeni, Poljacima je pomogao navijac Olympiakosa /advokat/ i izvukao ih, od tada su njih nekoliko u dobrim odnosima sa Poljacima, i to je u principu sve Wink

Nas stav je da Smo uvek spremni a pogotovu za Poljake, postojala bi mozda "sansa" da Oni u ovom pitanju Vislini ne bi zeleli "sukob",zbog njihovog velikog postovanja prema Nama, i postoji neki privatan kontakt s'njima, ali isto tako i neki od Legijinih huligana su prijateljski nastrojeni prema Zvezdi,sto ne znaci da nebi bilo sukoba s'njima pri 'sastanku' dve ekipe... Wink
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
Мрли
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Aug 2005
Posts: 511
Location: Крај једне старе крчме, где цвета багрем бео!

PostPosted: 21 Jan 2006 08:44    Post subject: Reply with quote

mislim da zbog prijateljstva sa rusima mozemo da imamo velikih problema sa poljacima(neka me neko ispravi).A od ostalih prijatelja nasih neprijatelja,Paovi su prijatelji sa celom Oly grupom iz lige sampiona . Very Happy Very Happy
Zecevi Very Happy


zajebana terminologija
_________________
"Да се ђедо карабином јави, кад завију вуци, знају вуци ал знају и турци!"
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 21 Jan 2006 09:54    Post subject: Reply with quote

Ne znam za poljake, ali je za ocekivati da sa osnivanjem trojstva dolaze jos vece obaveze. Normalno je da neprijatelji nasih prijatelja automatski postaju nasi neprijatelji, jer mi smo jedno! Mozda neki neprijatelji nasih prijatelja to nece znati pri nekom sledecem susretu, ali im to treba dati do znanja.
To je draz ovog trojstva, pored svog zadovoljstva dolaze i jos vece obaveze.
Back to top
View user's profile Send private message
BodoniuS
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2005
Posts: 420
Location: Београд

PostPosted: 21 Jan 2006 15:09    Post subject: Reply with quote

z warsaw wrote:
BodoniuS wrote:
Варшав је помињао Пољаке, па ме занима који је наш став према њима. Гејт7 су у добрим односима са Вислом. Где смо ми ту?
Да ли је било неких контакта са њима?



To je malo preterano receno, a Wislinu su u kontaktu /PRIVATNOM/sa nekoliko mladjih navijaca jedne od 25 klubova koje postoje medju G7, tako kada se kaze G7 ili OLYMPIAKOS dobija se mnogo siroka razmera, Wislini su igrali u Atini,doslo je do sukoba izmedju nekoliko momaka iz Neo Faliro/jedan Zvezdas se zadesio Tu/ i nekoliko Poljaka contra "zelenih zeceva", nekoliko Poljaka je bilo uhapseno a Paovi su drukali zandarmima i pri tome bili oslobodjeni, Poljacima je pomogao navijac Olympiakosa /advokat/ i izvukao ih, od tada su njih nekoliko u dobrim odnosima sa Poljacima, i to je u principu sve Wink

Nas stav je da Smo uvek spremni a pogotovu za Poljake, postojala bi mozda "sansa" da Oni u ovom pitanju Vislini ne bi zeleli "sukob",zbog njihovog velikog postovanja prema Nama, i postoji neki privatan kontakt s'njima, ali isto tako i neki od Legijinih huligana su prijateljski nastrojeni prema Zvezdi,sto ne znaci da nebi bilo sukoba s'njima pri 'sastanku' dve ekipe... Wink


Хоћеш да кажеш да без обзира на појединачне добре односе на релацији Г7 - Висла, то у случају да се сретнемо са њима не важи због тога што то нису званични савези те две екипе, већ зато што су појединачни?

А ренџерси?
Предпостављам слична прича?
_________________
Поново долази наша ера!
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 21 Jan 2006 16:08    Post subject: Reply with quote

BodoniuS wrote:
z warsaw wrote:
BodoniuS wrote:
Варшав је помињао Пољаке, па ме занима који је наш став према њима. Гејт7 су у добрим односима са Вислом. Где смо ми ту?
Да ли је било неких контакта са њима?



To je malo preterano receno, a Wislinu su u kontaktu /PRIVATNOM/sa nekoliko mladjih navijaca jedne od 25 klubova koje postoje medju G7, tako kada se kaze G7 ili OLYMPIAKOS dobija se mnogo siroka razmera, Wislini su igrali u Atini,doslo je do sukoba izmedju nekoliko momaka iz Neo Faliro/jedan Zvezdas se zadesio Tu/ i nekoliko Poljaka contra "zelenih zeceva", nekoliko Poljaka je bilo uhapseno a Paovi su drukali zandarmima i pri tome bili oslobodjeni, Poljacima je pomogao navijac Olympiakosa /advokat/ i izvukao ih, od tada su njih nekoliko u dobrim odnosima sa Poljacima, i to je u principu sve Wink

Nas stav je da Smo uvek spremni a pogotovu za Poljake, postojala bi mozda "sansa" da Oni u ovom pitanju Vislini ne bi zeleli "sukob",zbog njihovog velikog postovanja prema Nama, i postoji neki privatan kontakt s'njima, ali isto tako i neki od Legijinih huligana su prijateljski nastrojeni prema Zvezdi,sto ne znaci da nebi bilo sukoba s'njima pri 'sastanku' dve ekipe... Wink


Хоћеш да кажеш да без обзира на појединачне добре односе на релацији Г7 - Висла, то у случају да се сретнемо са њима не важи због тога што то нису званични савези те две екипе, већ зато што су појединачни?

А ренџерси?
Предпостављам слична прича?








Pa naravno da ne vaze , nisu smeli Petralona i Neo Faliro da razmenjuju zastave, bez obzira na okolnosti, postovanje jedni prema drugim, nisu trebali da salju kao 'poklon" dve manje zastave /petralona i "znak" Neo faliro/ i tu su se malo poljaci primili,mnogo su to ozbiljno shvatili, ali to nema veze pri Nasem eventualnom susretu, drugo neko je spomenuo sajt ULTRAS.GR, mnogo su neozbiljni, to za Romu se i slazem da nesme admin da ubacuje svoje mozda simpaticne/ Roma..itd/, jer jasno stoji kao link /prijatelji zajedno s'Nama/...!?
drugo mnoge nepotrebne i lazne informacije izbacuju ,kao i za ovo poslednje da Nas dolazi 80! u Atinu...?cemu te informacije... Wink

A rengers nema nikakve veze s'Nama, to su price koje kruze kod nekih, a to bi ljudi koji su ucestvovali '90 u "gostoprimstvu" Rengera mogli da kazu svoju, ali od tada do danas kada bi se sastali sigurno nebi bilo kao "nekada" Wink
Mislim da Nas i Oni mnogo cene, nedavna izjava vodje ICF-a Rangers u Poljskom casopisu "TmK-a"
JIM "jinks" McTaggot, na pitanje:

" 5 najlepsih/najboljih ekipa i istoriji?"

odgovor:
" Hibs,Birmingham,Crvena Zvezda,Cardiff i Engleska,u 1989 na Hampden"
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 21 Jan 2006 16:13    Post subject: Reply with quote

Што се тиче домаће сцене не треба да имамо пријатеље ни под тачком разно. Требало би чешће да нападамо гостујуће навијаче. То што нам можда нису достојни нема везе, у том случају нека оду млађи или пар екипа само. Кодекс ми много тога доброг донео, било би већег ривалства и више окршаја јер људи неби мислили о ножевима у тучи. Размишљао сам о оним договореним тучама и схватио да то једноставно неби било то.

Страна сцена- Што више непријатеља! Ипак ми нисмо уједињене нације и ту као нешто да пијемо и зезамо се са тамо неким немцима, талијанима, енглезима пре и после текме.
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 21 Jan 2006 17:33    Post subject: Reply with quote

Po meni posle grobara, na ulici su nam najveci rivali radovci.Oni su jedna od retkih ekipa koja moze da se nosi sa nama, mada na tribini ih je smesno porediti sa nama.Treba pomenuti i zemunce koji su u par navrata pokusavali da nas napadnu...inace ovo se odnosilo samo na BG navijace
Back to top
View user's profile Send private message
Барски
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 90

PostPosted: 21 Jan 2006 20:32    Post subject: Reply with quote

Ja bih zelio da znam u kakvim smo odnosima sa Varvarima,jesu li nam oni neprijatelji ili se samo radi o rivalstvu?
Back to top
View user's profile Send private message
BodoniuS
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2005
Posts: 420
Location: Београд

PostPosted: 21 Jan 2006 21:09    Post subject: Reply with quote

ultraBG wrote:
Po meni posle grobara, na ulici su nam najveci rivali radovci.Oni su jedna od retkih ekipa koja moze da se nosi sa nama..


Са секирама могу, без њих....голи комплексаши.
_________________
Поново долази наша ера!
Back to top
View user's profile Send private message
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 22 Jan 2006 01:51    Post subject: Reply with quote

BodoniuS wrote:
ultraBG wrote:
Po meni posle grobara, na ulici su nam najveci rivali radovci.Oni su jedna od retkih ekipa koja moze da se nosi sa nama..


Са секирама могу, без њих....голи комплексаши.


Pa pazi, ja sam odrastao i zivim u njihovom kraju, tako da ih vrlo dobro poznajem.Oni su meni mnogo veci rivali nego grobari, ali i sa nozevima i bez njih oni su znacajan faktor u BG-u i zbog toga sam ih pomenuo, i svaki cigan treba da zna da su nam oni veliki neprijatelji.I cinjenica je da su nama rivali/neprijatelji skoro svake ozbiljnije navijacke grupe u zemlji npr. firma,kragujevcani,meraklije,varvai itd...
Back to top
View user's profile Send private message
North Star
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Oct 2005
Posts: 159
Location: 6 км, од Маракане

PostPosted: 22 Jan 2006 10:03    Post subject: Reply with quote

ultraBG wrote:
BodoniuS wrote:
ultraBG wrote:
Po meni posle grobara, na ulici su nam najveci rivali radovci.Oni su jedna od retkih ekipa koja moze da se nosi sa nama..


Са секирама могу, без њих....голи комплексаши.


Pa pazi, ja sam odrastao i zivim u njihovom kraju, tako da ih vrlo dobro poznajem.Oni su meni mnogo veci rivali nego grobari, ali i sa nozevima i bez njih oni su znacajan faktor u BG-u i zbog toga sam ih pomenuo, i svaki cigan treba da zna da su nam oni veliki neprijatelji.I cinjenica je da su nama rivali/neprijatelji skoro svake ozbiljnije navijacke grupe u zemlji npr. firma,kragujevcani,meraklije,varvai itd...


Brale, ja stvarno nemam lepo misljenje o gomili klinaca 17-21god, koji imaju smesne grupe, gvozdeni odred i sl. Pricao sam vec o nekim situacijama, na ovom forumu, kada su pokazali ko su, i sta su!!!
Pazi, poslednji put, njih 25-30 ulazi u bus svi kao u nekom hool fazonu, nasli 3 klinca njihovih godina i uzeli 1 shal (kupljen kod preprodavaca), pratio ih kombi pun zandara, pa su se jos i pristojno ponasali...
Takve grupe nam sigurno ne mogu biti konkurencija tj. rivali... Jer bi sramota za nas bilo da se poredimo u bilo kom smislu sa njima!!!
Slicni su sa grobljem, jer hvataju na buku i galamu! Nesto su se oni opasno nalozili kako su neko i nesto, pa su onda pre par godina na Trosarini (ne znam tacno koje godine, dal' 1999. ili 2000.) dobili zesce batine, i to im je bio jasan pokazatelj gde im je mesto Twisted Evil !!!
_________________
МЕНЕ ЗОВУ ДЕЛИЈА, ЗЕМЉА МИ ЈЕ СРБИЈА,
А ЗВЕЗДУ ВОЛИМ ЈА, ЈЕР ЈЕ НАЈБОЉА, ЈЕР ЈЕ
М О М Е С Р Ц У Н А Ј Д Р А Ж А ! ! !
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 22 Jan 2006 11:06    Post subject: Reply with quote

Ти си навео пример клинаца који као узимају шал у бусу. Незнам какве сад то има везе са озбиљношћу целокупне групе УФ?! То има и код нас и у свакој групи. Трошарина је била '98, био си близу Crying or Very sad
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Паки
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Aug 2005
Posts: 155

PostPosted: 22 Jan 2006 12:33    Post subject: Reply with quote

North Star wrote:


Brale, ja stvarno nemam lepo misljenje o gomili klinaca 17-21god, koji imaju smesne grupe, gvozdeni odred i sl.
Brale ti opet pricas gluposti,neznam odakle ti informacija da forsi imaju izmedju 17-21 godinu,kao da ti imas vise godina.
Ako cemo o rivalima u nasoj zemlji,svi su nam rivali,ma kakvi bili. Totalno je nebitno dali ih ima 50 ili 550. Svaka grupa ce pokusati da uradi nesto protiv nas kad smo u njihovom gradu,jer smo svima trn u oku,zato sto smo najbolji.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop