DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ФК Смедерево - Црвена звезда Беог
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
радомир
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 339

PostPosted: 22 Oct 2005 20:39    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Danasnjem gostovanju u Smederevu prisustvovao je manji broj kako gledalaca, tako i navijaca nego sto smo navikli prethodnih godina. Sto se nas tice popunili smo sredisnji sektor tribine.

Danas je bilo problema da se dovoljan broj ljudi, u odnosu na broj prisutnih, animira za pevanje. Pokusavale su vodje raznim pesmama sa standardnog repertoara, ali nije islo bas kako treba.
A onda je usledila obrada "Na celom svetu mi je sve", koja je odlicno prihavcena. Peva se melodiju "Brazil", a snimak mozete skinuti sa strane Audio/Video.

Takodje, pocetkom drugog dela napravljena je prava dimna zavesa, a zatim su se narednih 15-ak minuta palile baklje jedna za drugom.


Samo da mi je znati ko pise ovakve gluposti?
Ko kaze da je danas bilo manje navijaca nego obicno. nas je danas bilo mozda malo manje nego na proslavi titule ali indenticno kao uvek kada popunimo onaj kavez na zapadu. Ko kaze da su vodje ili bilo ko,imali problema da sastave pesmu,kada je pesma isla od pocetka ODLICNO.Kakvih je to bilo problema da se dovoljan broj ljudi u odnosu na broj prisutnih animira za pevanje...ja tako nesto nisam video,a koliko primecujem ni ostali koji su bili na utakmici. Jer se ovako prepricava jedno od nasih boljih gostovanja u poslednje vreme?


Можда се мислило на све укупно присуство на стадиону?(што нас не би требало да занима) стварно глуп текст.


п.с. имамо три распала фотографа а нико дигиталац, интернет, да постави коју слику....греота за оне димове!
_________________
ПРАВДА ЗА УРОША!!
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пибе
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Jan 2005
Posts: 160
Location: Бри село

PostPosted: 22 Oct 2005 20:41    Post subject: Reply with quote

Ako smem da uputim jednu kritiku (jer sam tekmu gledao na sajtu rtb-a iz inostranstva) na pevanje (mislim ono sto sam uspeo da cujem preko real player-a). Elem, recimo kad se peva U U A A, ZVEZDA!!! znaci grmi... najezio sam se kad je krenulo... i onda "najbolja je njabolja..." se skoro i ne cuje... zbog cega?!?! zbog cega se pada cim krene melodicno pevanje? Takodje i kad se peva Napred Zvezda! Zvezda sampion!!! Napred Zvezda Zvezda leeee!!! (GRMI! jezenje s'moje strane Wink )... a onda opet ostatak se skoro ne cuje... Moj utisak je da su se danas melodicne pesme slabo cule... Moramo iz srca pevati sve. Mora to da grmi... eto ako prihvatate kritiku onih koji nisu tu uz vas.

Sve ostalo za desetku!

Pozdrav!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 22 Oct 2005 20:45    Post subject: Reply with quote

El pibe a sta je to ostalo za desetku ako smo 90% pesama otpevali pod kategorijom melodicne.?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.:smez:.
ДЕЛИЈА


Joined: 07 May 2004
Posts: 112

PostPosted: 22 Oct 2005 22:33    Post subject: Reply with quote

moje misljenje. ako ti pevas neku melodicnu pesmu ne mozes najglasnije da otpevas celu jer je duza od skandiranja "uu aa zvezda". jednostavno i ako pocnes glasno da je pevas za 5 min ces doci do iznemoglosti.
nego, jel uspeo da procita neko sta je pisalo na transparentu koji je bio okacen izmedju severne i istocne tribine pri vrhu??? niko ziv nije stojao okolo 5 metara...

p.s. sta sam vam rekao za karte Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пибе
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Jan 2005
Posts: 160
Location: Бри село

PostPosted: 22 Oct 2005 23:15    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
El pibe a sta je to ostalo za desetku ako smo 90% pesama otpevali pod kategorijom melodicne.?


Brojnost (sve veca iz tekme u tekmu), izgled tribine (onoliko koliko je moglo da se vidi sa distance), bakljada... mislim na ostale segmente koji cine jednu tribinu.

Smez, slazem se sa tvojom konstataciom, mada ipak smatram da to nije glavno objasnjenje za ovaj problem. Problem je sto se jos uvek melodicne pesme mumlaju i pevaju bez zara od strane jednih, dok se drugi trude i cepaju glasne zice.
Back to top
View user's profile Send private message
guca
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2005
Posts: 151
Location: senjak

PostPosted: 23 Oct 2005 05:57    Post subject: Reply with quote

Kod zeleznicke se okupljamo oko 10 dosta cigana iz razno raznih krajeva....
Popounjavamo jedan bas i krecemo,usput malo cimanja od strane konduktera i zandara,samo zato sto Boze moj nismo platili sve do poslednje karte...
Na celom svetu mi je sve je bila najbolje otpevana u onoj varijanti Brazila...
E sad znam da nije tema ali moram da kazem,odlazim sa poluvremena sa jednim ortakom i usput srecem jos dva lika koji su redovni svuda i ulazimo u bas za Bg nebili stigli na zensku odbojku....
Tamo nas je bilo oko desetak i ovom prilikom bih pozvao sve ljude koji vole Zvezdu da bar ponekad dodju na te tekme....
Setite se samo kako je grmelo u sumicama pre dve godine....
Molio bih da mi niko ne uzme za lose zbog ovog poziva...
Red Star Forever wrote:

Momci su ispraceni sa Sampioni...

Devojke su potpuno isto ispracene,nasta su i one nas pozdravile Very Happy
_________________
NASA LJUBAV JE JACA OD VASE MRZNJE
Back to top
View user's profile Send private message
guca
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2005
Posts: 151
Location: senjak

PostPosted: 23 Oct 2005 05:59    Post subject: Reply with quote

guca wrote:

Setite se samo kako je grmelo u sumicama pre dve godine....

A i nije bilo Bog zna sta ljudi....
_________________
NASA LJUBAV JE JACA OD VASE MRZNJE
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 23 Oct 2005 06:53    Post subject: Reply with quote

Guca,ima ko ce da pozove ljude ako bude trebalo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 23 Oct 2005 07:09    Post subject: Reply with quote

radomir wrote:
п.с. имамо три распала фотографа а нико дигиталац, интернет, да постави коју слику....греота за оне димове!


Trebali ste zamoliti drota sa tornja da vam nareze slike na CD Laughing

Otprilike je sve receno, u pocetku navijanje bezvoljno dok se kasnije drasticno promenilo (valjda treba ljudi da se zagreju malo). Onaj smeh od navijaca preko puta je nesto pokusavao da nas sve pozove napolje, a nisu svesni da nas je u njihovom gradu bilo duplo vise nego njih i da bi ostali samo dugmici Laughing .

Jos par komicnih situacija je bilo sa loptama, da se tekma oduzila joj malo morali bi da je prekinu zbog nedostatka lopti Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 23 Oct 2005 07:21    Post subject: Reply with quote

[quote="Zvezda mi je sve, a nisu svesni da nas je u njihovom gradu bilo duplo vise nego njih :[/quote]
Duplo vise ili petoduplo vise?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
нено-чачак
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Oct 2005
Posts: 11

PostPosted: 23 Oct 2005 09:25    Post subject: Reply with quote

Extra je bilo znaci ritam "brazil" je mnogo dobro dizao i bilo mi je milo da pevam ,dobro gostovanje zaista je bilo OK...

Ali vecina vas nije bila prsutna desavanjima posle utakmice kod a.stanice,tu je bilo vrh samo jbg za malo su nam izmakli iz ruku i nisu dobili nista...
Tacnije kad smo se vracali ka buskoj nas negde oko 30-40 gde je vecina bila mladjih delija, isli smo malo rastrkano i sa ledja su se zaleteli neki glodari ne znamo ko je to bio dal despoti ili "glodari" mi smo se okrenuli u poceli da ih jurimo i najurili smo ih pobegli su ko zna gde,a sa druge strane isto je napala nas neka ekipa i njih smo najuruli ali oni su imali srece jer su ih zandari uhapsili inace bi ih mi IZGAZILI PO GLAVAMA...to me je jos vise usrecilo na kraju...zaista perverzija!
_________________
даље прљаве руке од Звезде...
Back to top
View user's profile Send private message
Firestarter
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Jul 2004
Posts: 47
Location: Kop

PostPosted: 23 Oct 2005 09:45    Post subject: Reply with quote

Uhh, odlicno gostovanje - sto neko rece, verovatno najbolje izdanje u gostima ove sezone (do sada, naravno). Jako dobro otpevano, narocito vec nahvaljena "Na celom svetu mi je sve...". Bubnjar je 'momacki' odradio posao - treba s njim potpisati visegodisnji ugovor Very Happy

Jedino su me oni dimovi posteno ugusili. Onoliko dima ima valjda samo jos u kantini mog faxa Very Happy Video sam kasnije na TV da se i Purovic slozio s tim. Jebote, decko se ispovracao na terenu!

Sve u svemu, sto se mene tice, odlicno izdanje Delija.
_________________
Piju samo picke. Oni koji ne piju su prevelike picke da bi pili! (:
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 23 Oct 2005 10:25    Post subject: Reply with quote

Generalstab wrote:
Ko kaze da su vodje ili bilo ko,imali problema da sastave pesmu,

Niko koliko ja znam
Generalstab wrote:
kada je pesma isla od pocetka ODLICNO.Kakvih je to bilo problema da se dovoljan broj ljudi u odnosu na broj prisutnih animira za pevanje...

Ako u prvih 20 minuta vodje moraju 4-5 puta da prekidaju pesmu, objasnjavaju tekst i pozivaju na navijanje onda to po meni nije dobro.
Kasnije, uz "Na celom svetu.." i posle nje sve dolazi na svoje mesto. Uostalom, TV snimak potvrdjuje ovo sto sam napisao - pesme (ne dovikivanja) se mnogo bolje cuju od "Na celom svetu " pa nadalje. Tome je sigurno doprinelo i to sto se jedan od vodja popeo na vrh trbine sa megafonom.
U tekstu nisam naglasio da je od "na celom.." sve bilo OK, ali i to sam ispravio, posto vidim da unosi zabunu.

Pregledavajuci galeriju i uporedjujuci sa fotkama sa terena video sam da sam pogresio sto se tice brojnosti navijaca - juce mi se cinilo da smo popunili jedan sektor na tribini umesto dva.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 23 Oct 2005 12:04    Post subject: Reply with quote

Caki ne moj ti da odlucujes da li smo dobro zvucali ili ne,ima ko ce,ima ovde dovoljno samokriticnih ljudi(jedan od njih sam i ja) pa se jos niko nije javio da kaze to sto si ti.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 23 Oct 2005 12:08    Post subject: Reply with quote

I jos nesto. Umesto sto pises ovde tekstove sumnjive sadrzine bolje ponesi jednom kameru,da imamo nesto na nasoj novoj kaseti sem "pune tribine" i tri koreografije koje se odrade na velikim utakmicama. kada bi malo poveli racuna o snimanju,sada bi ovde mogao lako da me demantujes ili ja tebe.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop