DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Incidenti koji skupo kostaju
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jeremija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Aug 2003
Posts: 59
Location: Zemun,Kraljevina Srbija

PostPosted: 16 Sep 2005 23:27    Post subject: Reply with quote

Mislim da nisu svi ukapirali,mi smo dobili kaznu za "incidente" na utakmici sa Zapresicem,za Bragu nas kazna tek ceka,verovatno preinacenje ove uslovne kazne u vazecu.
_________________
stella vita est,residui nugae sunt
Back to top
View user's profile Send private message
Џони88
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2005
Posts: 5
Location: Toronto

PostPosted: 16 Sep 2005 23:31    Post subject: Reply with quote

Јебига шта да кажем када смо прошли само мало боље од Интер Милана, а они су погодила голмана бакљом, а ако је можда у питању и то што смо им палили заставе, онда нек се присете "Запрешићке олује" и како су тамо бацали камње на Делије и на новинаре, зашто они не добијају казну маму им јебем.

Ал шта је ту је, ваљда људи више неће да бацају ствари, мада је овај јебени усташа стварно заслужијо.

А то за пиротехнику, по мени не вреди ићи на текму ако несмемо пиротехнику користити, кој им курац сад ће се као фол навијачи повредити. Једноставно, је бакљада део фудбала, и чак и ако нас овако кажњабају требамо наставити користит.

А најгоре је како и дан данас још увек дискриминишу против Срба, а 6 година прошло од рата, 6 година нам политичара лижу Западу гузицу, а и то није довољно, па јебига, ако нас овако третира запад, неби ни код њега па нек се јеба. Жалосно је кад схватим да нам било бољњ под Милшевићем.

Крај крајевеа мора да кажем оно што је и радула рекао; ФАК УЕФА
Back to top
View user's profile Send private message
Саво ДЕЛИЈА
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 May 2005
Posts: 54
Location: Београд, Cрбија

PostPosted: 17 Sep 2005 00:42    Post subject: Reply with quote

Џони88, ти или си у РЕКОРДНОМ року, (пошто кажеш да си тамо 4 год.) успео да "раскрстиш" са СРПСКИМ језиком или си већ и био неписмен.
Па погледај, човече шта си ти овде све написао Rolling Eyes
_________________
САМО ТИ...
У МОМЕ СРЦУ СИ...
Back to top
View user's profile Send private message
kengurko
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Aug 2003
Posts: 52
Location: Сиднеј-Кенгурија

PostPosted: 17 Sep 2005 00:54    Post subject: Reply with quote

bilo kako bilo, klub je sada znatno ostecen.

mozemo mi do mile volje da ovde diskutujemo o pravdi, ali cinjenica je da delije kostaju zvezdu debele svote novce poslije skore svake evro utakmice.

mozda bi trebalo da se zapitamo dali mi stvarno radimo u interesu kluba ponekada. zna se da su baklje zabranjene- prema tome ne unosite ih!

i da udjemo u ovu ligu kupa uefa, i dodje nam recimo parma ili roma a stadion zjapi prazan, zamislite to! plus prihodi od ulaznica, podrska i da ne idem dalje...

znaci, vodje nek se pogledaju u ogledalo i nek priznaju da su krivi. svaki slican ispad ce nas kostati jos duplo, ne zivimo vise u 80im i 90im, prema tome treba se prilagoditi zakonima uefa i to je to...nema koristi glumiti neke rebele ako ce to svaki put da nam osteti klub.

mozda se vecina nece sloziti sa mojim misljenjem, ali nevrijedi da se bunimo, nego treba da se prilagodimo.
_________________
И три нулааа!! Kако игра нови првак светааа!!
Back to top
View user's profile Send private message
ADRENALINKO
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2005
Posts: 5

PostPosted: 17 Sep 2005 02:26    Post subject: Reply with quote

Pa moje misljenje je da je kazna prestoga.Ipak niko nije povredjen .
Mislim da bi i policija sada mogla da snosi neke posledice,oni vrse pretres ali ocigledno samo na Severu tako detaljan.
Mene isto tako ne zanima odakle je taj magarac bez mozga zbog cijih kukavickih ispada cemo svi ispushiti za jedino dobro sto se Zvezde i fudbala tice.

Neko je napisao "po ovome mozete da vidite kakva smo mi nacija"
Taj se ocigledno drugih nacija nije nagledao.Srpski mentalitet je jedino dobro sto Srbi imaju.

Na kraju krajeva daj nek se digne neka plastika pa ko hoce da "gleda" utakm icu neka "gleda" ko na hokeju ,kroz plastiku...
_________________
Planeta Srbija!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13180

PostPosted: 17 Sep 2005 05:54    Post subject: Reply with quote

Nov problem za nas,novi momenti....ja licno mislim da treba itekako povesti racuna o ovom problemu,jer kazne mogu biti samo jos vece.
Ocigledno da zakon nije za svakoga isti kod uefe tako da nema potrebe da kukiamo ovde da je to preostro jer je kazna izrecena i mi od toga nemamo ama bas nista.
Nego.da se mi potrudimo da uradimo sta mozemo da ne bi klub i nasom krivicom ispastao.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Cetnik
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Oct 2002
Posts: 127
Location: Chetnikland

PostPosted: 17 Sep 2005 06:33    Post subject: Reply with quote

Mene zanima jedna pravnicka stvar: da li postoji ikakva mogucnost regresa?! Dakle, ukoliko bi se ti pocinitelji mogli identifikovati, onda bi klub, koji je kaznjen, njima malo love uzeti, a ako to nije moguce, onda kao "rezervnu kaznu" dati im zadatak da ciste godinu dana dzabe stadion poslje svake tekme, kose travu, uredjuju sve u stadionu i oko njega, tako da klub tu ne treba praviti izdatke Pa da vidimo, da li ce im onda pasti na pamet da rade jos jednom takvo sranje nasem klubu!
Back to top
View user's profile Send private message
Миланче
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2003
Posts: 145

PostPosted: 17 Sep 2005 06:45    Post subject: Reply with quote

Kao sto Generalstab rece, od kukanja i plakanja nema nista.Prema tome, sada je momenat da se sprovede u delo akcija ne gledaj tekmu, navijaj.Dakle mogao bih kop da se skupi ispred blagajne i da navija.To nam bar ne mogu zabraniti.Tu bi dosli samo oni pravi, koji ne pevaju ni zbog korea, ni zbog baklje vec zbog ljubavi prema Zvezdi i Severu.Igraci bi culi podrsku itekako a mislim da bih po toj akciji bili jedinstveni u Evropi.Ako je ovo izvodljivo,onda bi fakticki Uefina kazna znacila samo zid izmedju Severa i blagajne.Jos jedna pozitivna stvar je to sto nebih bilo ni teoretske sanse da neko ubaci upaljac i sl. na krov klupe za igrace Wink
_________________
Нека буде борба непрестана,
Нека буде што бити не може...
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 17 Sep 2005 07:09    Post subject: Reply with quote

онда нек се присете "Запрешићке олује" и како су тамо бацали камње на Делије и на новинаре, зашто они не добијају казну маму им јебем.


Sto se tice kamenovanja i svega vezanog za "pre&posle"utakmice/ispred stadiona, to po pravilima nebi trebalo da bude kazna Wink

Za proslogodisnji Cirih mislim da Smo dobili minimalnu kaznu ali zbog baklje ubacene ,NE zbog incidenta ispred stadiona...

Bili Mi u pravu ili Ne uvek ce uefa izmisljavati neke slucajeve, unistili su fudbal,samo pare i klubovi poput Reala/Milana... ih interesuju...!
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
Che
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 314

PostPosted: 17 Sep 2005 07:25    Post subject: Reply with quote

jeremija wrote:
Mislim da nisu svi ukapirali,mi smo dobili kaznu za "incidente" na utakmici sa Zapresicem,za Bragu nas kazna tek ceka,verovatno preinacenje ove uslovne kazne u vazecu.


Nisam mogao da odolim a da ne potrazim nesto sto bi tebe, mene i ostale ovde prisutne ljude makar malko umirilo kada je rech o navodnim incidentima na mechu sa Bragom.

Dakle, na slici prvoj pripremih vam deo zvanicnog UEFA protokola sa utakmice Zvezda - Braga, stranica cetvrta, na kojoj delegat, sudija, ili klubovi-ucesnici ODMAH po okoncanju mecha stavljaju svoje zamerke.



Kao sto se vidi, ta stranica je prazna, dakle, za razliku od onih iz Zapresica, Portugalci se nisu bunili da su gadjani, vredjani itd.

Za one koje vole "sve u sitna crevca" evo malo bolji pogled na zaglavlje te stranice:



Sve u svemu, kada je vec o ovoj digresiji na zadatu temu rech, jasno je da ne prete nikakve nove sankcije poput mecha sa Interom, ali je takodje bez sumnje da ce gos'n delegat u svom zasebnom pismenom izvestaju napomenuti baklje na severu..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
killacream
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Feb 2004
Posts: 42
Location: Delijska

PostPosted: 17 Sep 2005 08:02    Post subject: Reply with quote

Nisam pravnik ali...
Ne mogu "incidenti" u mecu s Bragom preinaciti tu uslovnu kaznu u zabranu igranja pred publikom, iz prostog razloga sto je utakmica odigrana pre izricanja kazne. A kazna ne moze da vazi "unazad".
To bi bilo kao kada bi neko sad doneo zakon da se zabranjuje ne znam... npr. nosenje kacketa, i sad kao uzme murija i hapsi sve ljude koji su ikad ranije nosili kackete. Primer je glup ali to je to.
Naka me neko ispravi ako gresim.
_________________
gigolo
Back to top
View user's profile Send private message
Jacques
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Sep 2004
Posts: 12

PostPosted: 17 Sep 2005 10:38    Post subject: Reply with quote

Malo ko spominje kako je do glavnog incidenta uopste doslo... Vredjanja sa tribina je uvek bilo i bice, i uvek se spominje da to "profesionalci" na terenu ne treba da cuju (tj. na to reaguju)... A to je upravo ono sto se i dogodilo... Pomocni trener Intera se u nekom momentu ustao, okrenuo na tribini i poceo da se pickara sa tih par likova... do tog momenta je sve bilo ok (vredjali su ih pa sta)... Kad se raspravi pridruzio i glavni trenera onda je doslo do svega sto UEFA navodi kao problem...

Mislim da sad najvise likuju hrvati, koji su i trazili incident... Da nisu, nebi se taj trener okrenuo i svadjao, nebi njihov trener onako panicno utrcavao u teren kao poplasen i sve tako dalje...


Bilo bi lepo da se ova situacija sa tribinama iskoristi da se na sve 4 tribine postavi ogromna koreografija... kad vec nismo tu da uradimo koliko mozemo... Ako treba da se skupljaju pare ili tako nesto, dogovorite se i javite nam koliko, gde i sl...
Dali je ovako nesto dozvoljeno uopste?? Fejnord i ostali su imali neke zastavice i nesto po tribinama...
Back to top
View user's profile Send private message
Dzontra Volta
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2003
Posts: 53
Location: Zemun

PostPosted: 17 Sep 2005 12:01    Post subject: Reply with quote

A sta boli qrac uefu dal nas je trener zapresica provocirao ili ne. On moze zbog toga biti kaznjen a nama niko ne daje za pravo da ga gadjamo svim i svacim. Jebiga ni meni se to ne svidja, i najradije bi ga i ja gadjao mobilnim da me je provocirao, ali pravila su takva i mi tu ne mozemo nista osim da ih postujemo. Ono sto me najvise boli je to sto imamo otprilike dve evropske utakmice godisnje na Marakani, i daj boze da gresim, ali to ce se odnositi na sledecu sezonu. Znaci dve godine bez evro fudbala na Marakani.
Ova sranja mogu samo navijaci da sprece, i to prva ekipa. Redari ocigledno svoj posao ne rade, i boli ih qrac da se kace sa navijacima zbog trenera Brage, Intera... Evo jedan detalj sa sastanka navijaca pred utakmicu sa Bajernom. Prica se sta ce i kako biti i onda Z... kaze nemoj da je neko slucajno bacio baklju na teren, tuci cemo ga nas dvadesetorica. A svi znate kakva je bakljada bila i da ni jedna nije zavrsila na stazi ili u terenu.
Back to top
View user's profile Send private message
100%anti crnobeli
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Aug 2004
Posts: 871
Location: Вишњичка бања

PostPosted: 17 Sep 2005 12:09    Post subject: Reply with quote

Уколико уопште прођемо у групе ево решења за подршку играчима:
www.riverplate.com/es/foto/albums/wpw-20050228/003_sos_cagon_sos_cagon.wmv
_________________
Шај LAV чека титулу...
Back to top
View user's profile Send private message
RayBan
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 222

PostPosted: 17 Sep 2005 14:03    Post subject: Reply with quote

100%anti crnobeli wrote:
Уколико уопште прођемо у групе ево решења за подршку играчима:
www.riverplate.com/es/foto/albums/wpw-20050228/003_sos_cagon_sos_cagon.wmv



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Odlicno... bili bi verovatno 1 u Evropi koji su ovo radili.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop