DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Црвена Звезда - Бежанија 17.9.2006.г. 1
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
DELIJA#UCZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Jan 2006
Posts: 9
Location: УЖИЦЕ

PostPosted: 17 Sep 2006 20:37    Post subject: смисао живота Reply with quote

црвено бели ми смо са вама и када је радост и када је бол....



е ста се на крају текме викало нисам разумео..нешто Север_
_________________
ДЕЛИЈЕ ИНВАЈЕРС УЖИЦЕ
Back to top
View user's profile Send private message
Небојша ФКЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jul 2006
Posts: 181
Location: на привременом раду у Новом Саду

PostPosted: 17 Sep 2006 20:39    Post subject: Re: смисао живота Reply with quote

DELIJA#UCZ wrote:
е шта се на крају текме викало нисам разумео..нешто Север_


Дођите на север...
_________________
ТАКО ЈЕ БАШ ТРЕБАЛО
УСТАШЕ У ГЛАВУ СЕКИРОМ
БИЛО ЈЕ БАШ ДОБРО СВЕ
ДОЋИ ЋЕМО ОПЕТ ЗАГРЕБЕ
Back to top
View user's profile Send private message
горан
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Sep 2006
Posts: 56
Location: ПЕТРОВГРАД-СРБИЈА

PostPosted: 17 Sep 2006 20:48    Post subject: Reply with quote

Још једном сам се осетио веома поносним што сам био део Звездиног Севера. Мислим да смо достигли одређени стандард и да не би смели да идемо испод њега. Само када би се бројност мало још поправила било би екстра.

Игру нећу да коментаришем Mad

Пошто је из техничких разлога (тј. због моје лењости) ово моја прва порука на форуму желео бих све да Вас срдачно поздравим. Велики поздрав екипи из Зрењанина (читај ПЕТРОВГРАДА), жао ми је што нисмо ишли заједно данас, ишао сам из НС-а.

Видимо се у среду.....
Back to top
View user's profile Send private message
Apatiners
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 494
Location: na reci

PostPosted: 17 Sep 2006 20:55    Post subject: Reply with quote

Utakmicu sam gledao preko TV,i u trenutku kad se skandiralo IGRATE KO PICKE OOOO,komentator izvali nesto u fazonu "Sa Severa idu poklici IGRATE KOD KUCE,cime najverniji navijaci podsecaju igrace da ovako ne smeju da igraju na domacem terenu..." Laughing
A kako ide ono good firm-shit club ili tako nesto
Back to top
View user's profile Send private message
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 17 Sep 2006 21:10    Post subject: Reply with quote

restless wrote:
лош дан, тешка утакмица, традиционално неугодан противник који је од почетка знао шта хоће, клизав терен, дебео центарфор...

Laughing Laughing Laughing
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 17 Sep 2006 21:17    Post subject: Reply with quote

David wrote:
Требале су пи*ке да дођу на Север кад смо их звали. Сигурно би у среду играли многоооо боље.
Но нећу о њима. Ми смо као и увек за сваку похвалу. Пар детаља које бих издвојио су оне експлозије пред крај полувремена када и ми у певању експлодирамо (чини ми се алеееее црвена звезда лееее...), затим почетак 2. полувремена са стробовима и песмом Још једна победа и титула, и по мом мишљењу тренутак када смо били најгласнији јесте водећи гол Бежаније!
Стицајем околности (лоше игре и резултата) ово је била утакмица на којој је вероватно бар 20 минута певано Дај гол. То не памтим скоро. Стварно смо давали максимум, али њима не вреди. Не заслужују они овакве навијаче!!!

П.С. На тренутак сам се замислио коме ми вичемо оно Играјте за Делије, Срце на терен, Играте ко пи*ке и сл. када нас пола екипе и не разуме (странци) и када их брига за грб који носе на срцу (манекени)!


Ја баш мислим да је мучно што баш они црнци(који су јуче чули за Звезду, кад је Пикси извадио паре)гину на терену више од Срба, Православаца, Делија(Звездаша)-како се они представљају кад потписују уговор... Ево пример, само онај Тадеу мали, трчи, клиза, бори се, а ови ''наши'' пицани, манекенчине, да се не огребу случајно, треба да изађу на неки сплав, па да могу да ђускају и карају кураве...Срамота...
А на Северу друга прича, све смо бољи и бољи, бројност иста, а навијање из текме у текму све квалитетније(ово причам у вези са текмама на ''Мари''). Надам се да је играчима ''стављено до знања'' да када их позовемо до Севера да морају да дођу, да треба да гину за дрес који носе, и да буду ношени песмом са Севера, јер не певамо ми не знам коме тамо, него Звезди, а они бране њен грб и боје...
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dusa
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Jul 2006
Posts: 48

PostPosted: 17 Sep 2006 21:18    Post subject: Reply with quote

Quote:
u trenutku kad se skandiralo IGRATE KO PICKE OOOO,komentator izvali nesto u fazonu "Sa Severa idu poklici IGRATE KOD KUCE


Ево сад ми чале каже исто то,онај Андријашевић или је луд или глув,ал капирам да је он то рекао "књижевним" речником,јер где ће на ТВу да цитира нас Embarassed Very Happy

Иначе,навијање је сваки пут све боље,бар је то мој утисак.Још да имамо и екипу која ће играти на терену као што ми навијамо на трибини,еееј,где би нам био крај!!!
_________________
I pita ga brica:"Bati,kako cemo"?
A on pokaze na mene i kaze "Isto kao ovom momku"!
Back to top
View user's profile Send private message
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 17 Sep 2006 21:19    Post subject: Reply with quote

Извињавам се, не знам шта би са овим словима... Rolling Eyes
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Новљанин
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Oct 2004
Posts: 167
Location: Бока Которска

PostPosted: 17 Sep 2006 21:20    Post subject: Reply with quote

Кад сам их видио како се "крећу" по терену помислио сам да не могу да буду спорији. Али после скандирања:"Дођите на Север" су ме демантовали. Laughing
Видимо се у Земуну!
Back to top
View user's profile Send private message
dusa
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Jul 2006
Posts: 48

PostPosted: 17 Sep 2006 21:21    Post subject: Reply with quote

Quote:
Utakmicu sam gledao preko TV,i u trenutku kad se skandiralo IGRATE KO PICKE OOOO,komentator izvali nesto u fazonu "Sa Severa idu poklici IGRATE KOD KUCE,cime najverniji navijaci podsecaju igrace da ovako ne smeju da igraju na domacem terenu..."
A kako ide ono good firm-shit club ili tako nesto



А где је ћирилица???
_________________
I pita ga brica:"Bati,kako cemo"?
A on pokaze na mene i kaze "Isto kao ovom momku"!
Back to top
View user's profile Send private message
Даре
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Jun 2006
Posts: 142

PostPosted: 17 Sep 2006 22:04    Post subject: Reply with quote

Нешто што ме је вечерас изнервирало и то је једина замерка да се север још није очистио индијанаца... кад смо сишли доле да прозивамо играче неки ментол је почео да ломи столице али је убрзо био спречен и пар пута добро изударан! навијање сркоз ок,мали пад у 70 минуту оно мук,мада убрзо почиње песма и чини ми се да је овог пута север постигао го,а не они манекени.
Back to top
View user's profile Send private message
Брате Мили
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2005
Posts: 110

PostPosted: 17 Sep 2006 22:19    Post subject: Reply with quote

Све је до јаја, само да ли је могуће да само један човек зна да бубња уз још једна победа и титула? Док тај није преузео, оно је било очајно.
_________________
Чија је оно Звезда, лепша него даница
Оно је моја Звезда, што ми лежи крај срца
Back to top
View user's profile Send private message
DusaNS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Dec 2005
Posts: 83
Location: Нови Сад-Тун

PostPosted: 17 Sep 2006 22:24    Post subject: Reply with quote

Катастрофа што се тиче игре навијање екстра гледао сам снимак на ТВ (јер РТС САТ је морао да преноси много занимљиву музичку слагалицу)
Питам се да ли тим играчима нешто значе делије (сем да у недостатку текста на конференцијама спомену да су делије њихов 12 играч)?
Треба их прозивати на свакој утакмици, ако треба чак једну утакмицу нека цео север преседи и ћути са транспарентом "Ми смо ваш 12-ти играч"
_________________
http://srpskiodbrambenipas.forumfrei.com/
Back to top
View user's profile Send private message
RUSOFIL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 571

PostPosted: 18 Sep 2006 00:44    Post subject: Reply with quote

restless wrote:
лош дан, тешка утакмица, традиционално неугодан противник који је од почетка знао шта хоће, клизав терен, дебео центарфор...


Лопта округла, а гол правоугаони... Confused Вечита фудбалска парадигма... Да није тужно, било би смешно.

Него, видим да се многи одушевљавају навијањем и није ми јасно зашто? Да ли смо били на истој утакмици? У моментима кризе навијање очајно. Много људи престаје да пева, хвата се за главу, звижди... Да ли је то одлика навијачке трибине? Наравно да није. Ми имамо нашу причу, они на терену своју и ништа не сме да утиче на квалитет нашег издања, поготово не игра. Док се то не укапира можемо рачунати на овакве проблеме. Људи би требали да схвате да је симпатизерско понашање на Северу крајње неприкладно и дегутантно. Шта више, вређа навијачко језгро. Симпатизери и блејачи би требали да се преиспитају и да можда следећи пут купе карту за исток.
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 18 Sep 2006 05:01    Post subject: Reply with quote

sta se skandiralo igracima kada su napustali teren???
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop