DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

где ти играш ту смо ми 2006/07
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
н
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Jun 2005
Posts: 345

PostPosted: 28 May 2006 19:48    Post subject: Re: - Reply with quote

apsurd wrote:
Da li je ovo proverena informacija Question


да; једино код датума извлачења за други круг стоји знак питања; мада ценим да се мислио на термине утакмица Smile и уздржите се од коментара "јао било би супер да добијемо ове или оне" ако већ и пишете - пишите о навијачком аспекту утакмица...
Back to top
View user's profile Send private message
Brzi88
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Dec 2005
Posts: 190
Location: Belgrade

PostPosted: 28 May 2006 20:25    Post subject: Reply with quote

Navijacki gostovanja malo atraktivna ali to ne znaci da treba da budu malo posecena. Utakmice na Mari treba da dovedu jos veci broj Delija na Sever, sledeca sezona mora biti u svim pogledima bolja od predhodne (brojnost, navijanje...).
_________________
Ja sam godine proveo sa tobom,
Tebi dao sve za tebe živeo,
Sad sam opet tu i biću uvek s tobom,
Večno ostaćes ti u srcu mom...
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 28 May 2006 21:34    Post subject: Reply with quote

С'обзиром да смо ове сезоне подигли бројност, задатак следеће сезоне је да одрижимо исти тај број и да га још повећамо али као нешто на чему ћемо морати да радимо од првог минута јесте побољшавање певања! Ово је већ 500 пута речено, и вероватно ће се још 500 пута поновити. Ако ове сезоне не начинимо напредак што се певања тиче нисмо ништа урадили. То зависи од сваког од нас. Ако стојиш на месту где људи око тебе не певају, а ти певај и свег грла. Свако мора да анимира масу око себе ако не пева. Не могу 3 човека која стоје на шипци све да ураде. Свако може на тај начин да помогне, а ту онда имамо двоструку корист, а то су добро певање и зближавање екипе и људи ван екипе који су увек ту спремни и за инциднете.
Од великог значаја било би оснивање Навијачког клуба Делије Север, у који би могли да се учлане само редовни људи. Месечна чланарина би могла да иде у фонд за кореографије, путовања, нове званичне производе али исто тако и за хуманитарне акције, које бих навео као веома важне и да би требало да их буде више од следеће сезоне!
Самим стварањем једне компактне екипе са "малих" текми створила би се покретачка снага на европским утакмицама када је север пун и када су на њему они који то не заслужују, и они који никада неће скапирати шта значи бити навијач, шта значи бити Делија.
Ове сезоне су нека гостовања одрађена врхунски, а нека су одрађена половично. Неке људе боли курац за гостовања. Е не може тако... Ако хоћемо да будемо у врху европске навијачке сцене морамо сви да идемо на гостовања. Оде 1000 људи и то је коректна бројка али... Где су оне 2-3-4 хиљаде људи што дођу на Маракану? Не воли се Звезда само на на Мари. Зато од следеће сеозоне сви на гостовања да покажемо своју снагу и своју љубав према Звезди да нам није тешко да због ње пређемо и 1000километара ако треба!
Много али много тога смо успели да урадимо ове сезоне и направили смо чврст темељ за следећу да надограђујемо даље. Све зависи од нас самих колико ћемо напредовати, а имамо огроман потенцијал, само га треба искористити, а ја сам убеђен да ми то можемо. Лично бих био срећан када би само једну ставку од горе наведеног довели до врхунца јер бих тада знао да добро чистимо себи пут ка врху европе.
Зато, драги навијачи, потрудимо се да сезона која је пред нама буде једна од најбољих у нашој великој и богатој историји, а да се од ње, име Делије Север у уста узима само са страхопоштовањем.
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 28 May 2006 22:24    Post subject: Reply with quote

Quote:
Utakmice na Mari treba da dovedu jos veci broj Delija na Sever


Ово ће бити јако тешко извести собзиром на то с ким ћемо играти. Реално гледано ја не знам да ли су могли, и да су тражили, да нађу мање клубове од ових. Па неће нико да долази да гледа овакав фудбал. Ја стварно не знам шта је тим људима у глави. Једино што привлачи публику на Маракану смо ми, Делије, а то ће сада бити јако тешко урадити. Значи потребни су нам спектакли на трибини, френетично навијање 90 минута, без забушавања, јер то је једино што може да доведе (задржи) публику на стадиону. Никако овај фудбал који ће се играти.
Back to top
View user's profile Send private message
uroshrs
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2005
Posts: 116
Location: милетов крај

PostPosted: 28 May 2006 22:37    Post subject: Reply with quote

Pa ko ide da gleda futbal..
_________________
..само ноге вире..
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 29 May 2006 07:58    Post subject: Reply with quote

Trajce wrote:
Ова Будућност БД, шта са њом, тј. са фузијом са Пролетером, као у ФК Банат, па да се игра у Зрењанину, а не у оном селу. Има ли нешто од тога?


Ja sam negde procitao da od toga nema nista, tj ostaje kako je i bilo.
Nije mi jasno zasto bi kvalitet fudbala tj protivnika sledece sezone bio losiji nego ove... Kao prvo, koga boli kurac sa kim igramo kada se na tekmu dolazi iskljucivo zvog Zvezde. Kao drugo, Apatin, Bezanija su istog ili boljeg kvaliteta od recimo Javora i Obilica koji su ispali. Ovakva liga (sa 12 timova) ce da nam bude dok ne "ozdrave" veliki fudbalski centri kao sto su Nis, Kragujevac, Subotica, Zrenjanin... Ove godine im savez daje neku lovu da se koliko-toliko poprave... tako da ce se naknadno formirati veca liga. Znaci ovo sada je neki prelazni model (tranzicija Laughing) Videli smo svi kvalitet Radnickog u kupu... E sad, sto se gostovanja tice, moramo da istrpimo jednu-dve sezone dok se ti veci gradovi ne ubace u prvu ligu. Gledajmo pozitivno na tu stvar, manji ce nam biti troskovi domacig gostovanja sto nam daje mogucnost da stekujemo vise love za inostrana. Mora nas mnogo vise biti u Evropi ove godine!
Sto se tice domace lige, ja se potajno nadam da ce se Bezanija ili Vozdovac ugasiti ili spojiti sto bi ostavilo 1-2 mesta za mozda CSK Celarevo ili... Cukaricki Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
БиП
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Dec 2005
Posts: 258
Location: Београд, Краљевина Србија

PostPosted: 29 May 2006 14:28    Post subject: Reply with quote

petar-DELIJE024 wrote:
...јер бих тада знао да добро чистимо себи пут ка врху европе...

Има ту да се чисти и чисти... и опет чисти и чисти... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
н
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Jun 2005
Posts: 345

PostPosted: 01 Jun 2006 13:00    Post subject: Re: - Reply with quote

n wrote:
и у том кругу нисмо повлашћени и ту већ има занимљивих гостовања...могући противници су Интер, Ливерпул, Валенсија, Ајакс, Арсенал, Лил, Бенфика, ЦСКА Москва, АЕК, Шахтјор, Галатасарај, Хамбургер, Слован Либерец (Чешка) и ако прођу други круг квалификација Динамо Кијев и Левски Софија; ако неки од ова два тима не прође друго коло, повлашћени у трећем кругу би били Фиорентина и Аустрија Беч


ради прецизности, последњи потенцијални противник је Фенербахче или шампион Румуније, првенство још није готово тамо...од тога ко буде првак зависиће однос коефицијената...
Back to top
View user's profile Send private message
Modrichhha
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Oct 2003
Posts: 63
Location: Modrica

PostPosted: 02 Jun 2006 16:52    Post subject: Reply with quote

Систем је као у Хрватској, значи 22 кола онда се наставља 6+6, бодови наравно да се преносе.
У хрватској на дербију не буде више од 15-20.000 и то је учинила та лига.
А што се тиче квалификација за ЛШ, колико сам ја упознат при извлачењу парова за први круг аутоматски се извлачи и за други, ако се варам исправите ме.
_________________
Црвена Звезда
Crvena Zvezda
Red Star
Stella Rossa
Etoile Rouge
Røde Stjerne
Červená Hvězda
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
н
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Jun 2005
Posts: 345

PostPosted: 03 Jun 2006 00:19    Post subject: Reply with quote

Modrichhha wrote:
А што се тиче квалификација за ЛШ, колико сам ја упознат при извлачењу парова за први круг аутоматски се извлачи и за други, ако се варам исправите ме.


извлачење за први и други круг квалификација јесте истог дана, 23. јуна, али се ми укључујемо у другом колу, а извлачење за треће је је као што сам и написао између две утакмице другог кола...ко хоће да иде нек има спремна документа за визу; студенти...извадите потврде са факса на време, факултети обично не раде тада... Razz
Back to top
View user's profile Send private message
Серђо Орси
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Apr 2004
Posts: 198

PostPosted: 04 Jun 2006 12:08    Post subject: Reply with quote

malo off-topic, ali moram da istaknem da me strašno nervira stav ,,daj bože da izvučemo ovog ili onog u kvalifikacijama za LŠ''.

mislim, kao da je bitno protiv koga Zvezda igra. naš cilj je da pomognemo klubu i da ga bodrimo uvek, bez obzira na protivnika.

ja lično bih bio srećniji da dobijemo neke rekreativce i krovopokrivače sa Farskih Ostrva nego nekog zvučnog protivnika, jer bi u tom slučaju došli navijači na stadion, a ne neko ko posećuje ,,hepeninge Rolling Eyes '' i dolazi da bi imao priču i bio viđen.

zar smo već zaboravili na jedan od slogana severa: GLEDAM ZVEZDU, A NE NJENE PROTIVNIKE?
Back to top
View user's profile Send private message
БиП
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Dec 2005
Posts: 258
Location: Београд, Краљевина Србија

PostPosted: 05 Jun 2006 16:53    Post subject: Reply with quote

Sergio Orsi wrote:
zar smo već zaboravili na jedan od slogana severa: GLEDAM ZVEZDU, A NE NJENE PROTIVNIKE?

Сигурно и најбитнији!
Back to top
View user's profile Send private message
коНаН
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2005
Posts: 188

PostPosted: 05 Jun 2006 19:10    Post subject: Reply with quote

Normalno da je najvazniji uz Gde ti igrash tu smo mi... Nigde se ne spominje sa kim ti igrash , lepo kaze Sergio Orsi..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 06 Jun 2006 08:33    Post subject: Reply with quote

Sergio Orsi wrote:
malo off-topic, ali moram da istaknem da me strašno nervira stav ,,daj bože da izvučemo ovog ili onog u kvalifikacijama za LŠ''.

mislim, kao da je bitno protiv koga Zvezda igra. naš cilj je da pomognemo klubu i da ga bodrimo uvek, bez obzira na protivnika.

ja lično bih bio srećniji da dobijemo neke rekreativce i krovopokrivače sa Farskih Ostrva nego nekog zvučnog protivnika, jer bi u tom slučaju došli navijači na stadion, a ne neko ko posećuje ,,hepeninge Rolling Eyes '' i dolazi da bi imao priču i bio viđen.

zar smo već zaboravili na jedan od slogana severa: GLEDAM ZVEZDU, A NE NJENE PROTIVNIKE?


Milim da nisi bas najbolje razumeo to sto su neki hteli da kazu. Hteli bi da izvucemo tog i tog cisto iz navijackog aspekta (npr AEK). Znaci neki klub gde bi gostovanje bilo zanimljivije nego na primer da igramo protiv nekog jakog zapadnoevropskog kluba ciji navijaci nisu nikakvi ili prosecni.
Back to top
View user's profile Send private message
дутцх
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jun 2006
Posts: 63
Location: изборни штаб пијандура локалне самоуправе

PostPosted: 06 Jun 2006 10:59    Post subject: Reply with quote

Modrichhha wrote:
Систем је као у Хрватској, значи 22 кола онда се наставља 6+6, бодови наравно да се преносе.
У хрватској на дербију не буде више од 15-20.000 и то је учинила та лига.
А што се тиче квалификација за ЛШ, колико сам ја упознат при извлачењу парова за први круг аутоматски се извлачи и за други, ако се варам исправите ме.

sistem sa 6+6 donosi dosta repriznih utakmica i mislim da je to malo jednolicno,treba nam dosta raznih tekmi kako bi mi uz nas klub napredovali.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 15

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop