DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Ajmo ponovo...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
су-кру
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Oct 2005
Posts: 542
Location: Северна трибина стадиона "Рајко Митић"

PostPosted: 06 Oct 2005 19:37    Post subject: Reply with quote

potpuno si u pravu, nashim bukvalno svakodnevnim primerom cemo ih edukovati na najbolji nachin, tako treba
_________________
Свакоме коме је до српске земље добиће је!
ПУНА УСТА!
Back to top
View user's profile Send private message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 06 Oct 2005 21:23    Post subject: Reply with quote

Pa nije bas da ima vremena. Bolje poceti sto pre, pa da neke stvari udju u glavu. Kao sto rece Vasil, svako od nas/vas zna (makar i iz vidjenja) nekolicinu mentola i sminkera. To treba na vreme upozoriti, i jasno reci sta ce biti ako se neke stvari ne postuju.

Dosta je bilo pojedinaca koji nanose ljagu celom pokretu, bilo bacanjem mobilnih, bilo arlaukanja tamnoputim, ili jednostavnim "ljakse" fazonu oblacenja, stila: "nick na forumu mi je Ajax-Roma-Lazio, navijam za Zvezdu, skupljam i razmenjujem salvete i salove stranih klubova koje nosim na moj omiljeni Sever ciji sam vodja sa sipke".

Zlo.exe, sreca tvoja da mases tom zastavicom sakriven iza ekrana inace bi ti je najradije zabio u oko.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Bojan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 97
Location: Tu sam a ti me nevidis

PostPosted: 07 Oct 2005 00:03    Post subject: Reply with quote

Odlicna ideja,treba tim indijancima stati u kraj,ja da se pitam nebi ih ni pustio da udju na Sever..zar nebi mocno izgledalo celi Sever u crveno-beloj boji..
Back to top
View user's profile Send private message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 07 Oct 2005 00:39    Post subject: Reply with quote

Bojane, kako bi bilo da malo "updejtujes" tvoj avatar?
Jos ti stoji taj iz 55.godisnjice kluba...
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
RUSOFIL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 571

PostPosted: 07 Oct 2005 01:11    Post subject: Reply with quote

To sa nosenjem tudjih obelezja je stvarno cudno, za psihijatra.
Pre par godina meni dodje prijatelj iz inostranstva, redovni posetilac jedne jake evropske tribine. U to vreme se potrefi derbi i ja ga povedem. Dodjemo na Sever, a pored nas stoji klinac 17-18 godina sa salom Ajntrahta iz Frankfurta!!! Pita me ovaj moj da li se gotivimo sa Ajntrahtom, a ja se namuci kao lud da mu objasnim pojavu indijanaca, kojima je Marakana izlet. Naleteli smo na jos dosta likova u dresovima Rome, Reala, Liverpula itd. i coveku postade jasno... Bilo mi je prilicno neprijatno, ali dobro.
Back to top
View user's profile Send private message
Bojan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jun 2005
Posts: 97
Location: Tu sam a ti me nevidis

PostPosted: 07 Oct 2005 01:19    Post subject: Reply with quote

dragance wrote:
Bojane, kako bi bilo da malo "updejtujes" tvoj avatar?
Jos ti stoji taj iz 55.godisnjice kluba...


Evo sefe promeno sam avatar Very Happy ...a sto se tice tih indijanaca nikako ih ne kontam u cemu im je fora doci na Sever sa nekim drugim obelezjem..nebi sad da filozofiram posto nisam redovan na tekmama..a na onima kojima sam bio uvek crveno-beli dres i sal..
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 07 Oct 2005 07:10    Post subject: Reply with quote

ja vam i reče da me projatno iznenadio PANDUR koji je liku zabranio ulaz tj da unese šal iako se ovaj prvadao da je to Evropski prvak, ma bole me paja što je, ovo je tribina Zvezde.
I nema tu diskusije.
A marketing nam je stvarno dobar i više nego dobar tako da za te strane dresove mislim da nema mesta.

Nemojte silom pokušajte lepo neka obuče nešto preko.

Ajde razumem da ima neke simbolike ali u većini slučajeva je nema.

Informator na manjoj tekmi ili reći redarima ili kome da se to neće tolerisati i ćao.

Što reče jedan iz ekipe poneti markere i takve slučajeve obući u žuti marker pa neka ga ceo sever gleda.
Back to top
View user's profile Send private message
Becki
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Oct 2004
Posts: 15

PostPosted: 07 Oct 2005 08:37    Post subject: Reply with quote

Znam da ovo mozda nije za forum sto cu sada napisati ali mislim da treba indijancima neke stvari objasniti na kratko i ako to nepomaze odmah batine i natrak kuci pa ce sledecek put da se pita dali da dodje nakicen kao jelka ili da nosi strane obelezaje!!!
Mislim da je GENERALSTAB skroz upravu jer nasa tribina mnogo napredovala ali ipak treba neke stvari moraju da se promene...[/quote]
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 07 Oct 2005 12:43    Post subject: Reply with quote

Najbolje da se isti pitaju ZA KOGA NAVIJAŠ?

Možda ni ne znamo da navija za Lacio ili Romu.

I stvarno razmislite o ovome ne mora neko oblačenje sad ekstra ali majice su super fazon jednobojne onako ko gde stigne meni bar prelepo izgleda a opet može i da se začas napravi koreo.
Back to top
View user's profile Send private message
Миланче
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2003
Posts: 145

PostPosted: 07 Oct 2005 15:39    Post subject: Reply with quote

A sta mislite da se svaku tekmu redarima da neka kinta i da oni bar to odrade umesto navijaca.Znaci cim vide nekog u tudjim obelezima da ga vraca nazad.Ipak su oni neki autoritet, a ako nece njih da slusaju onda je tu murija pa nek oni odrade svoj posao.
_________________
Нека буде борба непрестана,
Нека буде што бити не може...
Back to top
View user's profile Send private message
mr.proper
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2005
Posts: 97
Location: круг двојке

PostPosted: 07 Oct 2005 16:02    Post subject: Reply with quote

Milance wrote:
A sta mislite da se svaku tekmu redarima da neka kinta i da oni bar to odrade umesto navijaca.Znaci cim vide nekog u tudjim obelezima da ga vraca nazad.Ipak su oni neki autoritet, a ako nece njih da slusaju onda je tu murija pa nek oni odrade svoj posao.


a ko to treba da im da pare,banka jos nismo postali...ili to ti planiras sam da finansiras,ako je tako ja te podrzavam... Very Happy Shocked
_________________
добро дошли у земљу ћирилице
Back to top
View user's profile Send private message
Новљанин
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Oct 2004
Posts: 167
Location: Бока Которска

PostPosted: 08 Oct 2005 18:35    Post subject: Reply with quote

Slazem se da ne treba nositi tudje dresove i salove na Sever.Prosle sezone protiv Buducnosti PG,na Sever je lik dosao u dresu Daria Srne (Sahtjor).Jos malo ce oblaciti i sahovnicu.
Back to top
View user's profile Send private message
johny
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 May 2004
Posts: 84
Location: sabac

PostPosted: 09 Oct 2005 10:35    Post subject: Reply with quote

Jbg. ima svega.To je samo stvar zdravog razuma.Po meni ko nema Zvezdin dres(majicu),bolje da dodje u obicnoj beloj majici,nego u dresu drugog kluba samo zato sto ima iste boje.A da,nije problem samo oblacenje,vec i ponasanje.Za pisanje po tribini,ja bih kretenima sekao k...c
_________________
На крају биће наша победа!
Back to top
View user's profile Send private message
zlo.exe
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 May 2005
Posts: 17

PostPosted: 09 Oct 2005 13:47    Post subject: Reply with quote

dragance wrote:
Zlo.exe, sreca tvoja da mases tom zastavicom sakriven iza ekrana inace bi ti je najradije zabio u oko.


Bio sam na severu u majici sa swastikom (za maloumne: swastika je kukasti krst) milion puta. NIKADA, ali pazi znaci NIKADA mi niko nije ni rec prigovorio na to, samo me tako neki indijanac kao ti preko pogleda, ali nikad nishta ozbiljnije. Shto se tice Lazia, njihove navijace gotivim samo iz razloga shto delimo odredjena uverenja, Zvezdu volim od kako znam za sebe i nikada je ne bi izdao, isto to vazi i za moje politicko opredeljenje i zato nemoj pricati gluposti, ovde (kao i na severu) smo svi iz istog razloga a to je ZVEZDA i samo ZVEZDA..
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 09 Oct 2005 14:57    Post subject: Reply with quote

zlo.exe wrote:
swastika je kukasti krst


Nije. Svastika je zenina sestra!
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop