DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Koliko nas zaista ima?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 20 Sep 2005 21:10    Post subject: Reply with quote

Ja stvarno mislim da je ovo odlicna ideja,a i odlicna prilika da svako,bar jednim malim delom,pomogne voljenom klubu,jer,kad bi svako izdvojio po malo,to bi bilo mnogo,mozda ne bas mnogo,ali u svakom slucaju to moze da znaci...znam da situacija u zemlji nije takva da svako moze da izvadi 20,30 50 evra,ali neka svako da 2,3....5,ma koliko moze...stvarno je nebitno koliko...to moze puno da pomogne...
Ja bih voleo da ova ideja ozivi...
poz
Back to top
View user's profile Send private message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 20 Sep 2005 23:06    Post subject: Reply with quote

Pa vec se pricalo o clanstvu u FKCZ, i da bi to cak dalo mesta u Skupstini (zavisno od vrste clanstva), a to bi islo preko sajta (u stvari, ta vest je bila prva na novom sajtu).

Znaci, sacekajte da vidimo sta ce pikseta da uradi posle skupstine i onda se jednostavno uclanite. Tako da ne bude samo prazna donacija, vec da zauzvrat imate i neke beneficije/koristi.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
nikola_redstar
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 67
Location: dreamworld

PostPosted: 21 Sep 2005 00:27    Post subject: Reply with quote

super ideja
ako neko moze da postavi racun da se krene sa uplatama
_________________
Šta je to zebra?...Konj koji navija za partizan!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
shubara
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 May 2005
Posts: 50

PostPosted: 21 Sep 2005 04:31    Post subject: Reply with quote

ja mislim da bi to moglo da se odradi malo drugacije, kao na primer englezi, kada zelis da pomognes klubu odes u klupsku prodavnicu i kupis dres, majicu,sal...bilo sta. tako svake sezone. ovako kako vi predlazete vise mi lici na humanitarnu akciju, a to ne dolikuje klubu zvezdinog renomea.
_________________
ko nam da go, da mu umre majka!
Back to top
View user's profile Send private message
KNN
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2005
Posts: 59

PostPosted: 21 Sep 2005 04:34    Post subject: Reply with quote

shubara wrote:
ja mislim da bi to moglo da se odradi malo drugacije, kao na primer englezi, kada zelis da pomognes klubu odes u klupsku prodavnicu i kupis dres, majicu,sal...bilo sta. tako svake sezone. ovako kako vi predlazete vise mi lici na humanitarnu akciju, a to ne dolikuje klubu zvezdinog renomea.


najpamentiji predlog!!!

a za one koji su preko grane, uskoro treba da se otvori web shop na oficijalnom sajtu, tako da svako ima priliku da doprinese!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 21 Sep 2005 06:34    Post subject: Reply with quote

shubara wrote:
ja mislim da bi to moglo da se odradi malo drugacije, kao na primer englezi, kada zelis da pomognes klubu odes u klupsku prodavnicu i kupis dres, majicu,sal...bilo sta.


jebote dokle vam treba pricati istu pricu ??? Zvezda je PRODALA pravo korsicenja svog grba privatnoj firmi. Kad ga ponovo stekne, onda se moze pricati o ovome.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
паја&јаре
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Sep 2004
Posts: 155
Location: ...где год био...

PostPosted: 21 Sep 2005 07:47    Post subject: Reply with quote

Po meni je akcija skroz OK svako u svom kraju ima stotine raznoraznih simpatizera navijaca Crvene Zvezde...od onih koju imaju izgovore sto ne dolaze na stadion, smara ih naviajanje guzva neredi itd. ali bi za Zvezdu svi dali... Idea
Takodje mislim da treba dosta promotera (istaknute licnosti-muzicari , glumci, slikari, ljudi iz nase CrvenoBele familije kojima se veruje) da bi akcija uspela... Wink
Super AKCIJA !!!
_________________
...ЈОШ РАЂАЈУ МАЈКЕ ОБИЛИЋЕ...
Back to top
View user's profile Send private message
Jelly_c_
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Sep 2005
Posts: 2
Location: Elmira, NY

PostPosted: 21 Sep 2005 08:18    Post subject: Reply with quote

ide je odlicna,treba da se sprovede sto pre!kao sto je gore vec navedeno,uplatom od 1eura ce se manje-vise znati kolko nas ima
a i od tolikih novaca se mogu dovesti (isto gore navedeno) bar dva dobra igraca!tako da dosta je bilo price i nek se taj racun sto pre otvori i realizuje!pa da pomognemo nasem voljenom timu!!SRECA PRATI HRABRE!
_________________
I Am Myself My Biggest Fan! www.bitchblack.net "Music is a part of economy, and therefore it does control and manipulate the masses."
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
RedLeo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Aug 2004
Posts: 84
Location: Belgrade

PostPosted: 21 Sep 2005 08:31    Post subject: Reply with quote

Ova ideja je u glavi svakog pravog navijača CRVENE ZVEZDE.
Ima milion razloga (da ne-kucam 7 miliona) zašto da mi koji volimo, bodrimo ovaj klub po kiši, snegu,suncu i verni do groba samo jednom klubu i grbu budemo sad i dobrotvorni donatori (pa makar to bio i 1 din).
Svi mi znamo gde je ta lova netreba nama neka redovna ili vanredna sednica UO, bilo kojeg kluba u SDCZ, da bi saznali gde je ta lova i šta se radilo sa njom i dalje radi.
Ko nama sedi u UO može se videti po raznim televizijama (dokoni penzosi i tamo neki kulturno umetnički programi čitaj pevači, reditelji, glumci svi su oni ustvari veliki glumci do mojega).
Ima toga još ali da skratim jer i sam preskačem dugačke postove.
Ali koliko nas je svake godine obnavljalo članarinu, kupovao kartu (minimum 5 puta godišnje ne računamo derbi i euro tekme) ili preplatnu. Lično za 17 godina koliko idem na utakmice, 400 karata imam zvezdinih od toga plafon 200 sam kupio(pare završile u kasi FK), jedino '89,'90,'91 godine sam bio član i to samo FKCZ a sa manjim prekidima posedovao propusnicu za SEVER. Za basket je smešna priča, rukomet, odbojka,vaterpolo,itd. još smešnija(tužna) jer tu smo uglavnom ulazili za đž..
Zato je sjajna ideja da svako od nas minimum u znak ljubavi,odanošću i poštovanju prema klubu odvoji koliko može ili bar uplati i obnavlja člansto.
VELIKI POZDRAV OD ZVEZDANA I LEA!!
_________________
Док срце куца у нама ти ЗВЕЗДО ниси сама...
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 21 Sep 2005 09:59    Post subject: Reply with quote

Odlicna ideja!!!!

Podhitno treba razgovarati sa Piksijem na ovu temu i ubediti ga da otvori jedan racun za uplate od strane ljudi koji zive za Zvezdu! Ne da hocemo, ne da zelimo, nego ZAHTEVAMO da pomognemo!!! Ne verujem de cemo dobiti minus ovom akcijom nego samo jedan veliki PLUS! Ali mislim da je u ovom slucaju nebitno sta ce jebena javnost da misli, nego je pre svega bitno da pomognemo klubu koliko mozemo!

I naravno, mi izmedju sebe (nezavisno od uprave) treba da se dogovorimo oko sakupljanja para za nase ljude na Kosovu, pa da sledeci put kada krene pomoc dole, kao pre par meseci, da pomognemo i finansijski (ili za te pare da kupimo neophodne namirnice za zivot).
Back to top
View user's profile Send private message
rodstjerne
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Sep 2005
Posts: 1

PostPosted: 21 Sep 2005 12:29    Post subject: Reply with quote

Slazem se s idejom, ali nemam bas mnogo optimizma kada je rec o krajnjem rezultatu. Bojim se da je mnogo vise onih koji ovo ne bi podrzali uz razna opravdanja. A s obzirom na to da ce, ako prodjemo u Ligu UEFA, Marakana biti prazna nasom krivicom, veci je razlog da se ovakva ili slicna ideja podrzi. Sa dobrom marketinskom kampanjom sasvim dobro moze da se upakuje citava akcija i da ne lici na humanitarnu akciju kako su neki ovde pomenuli.
_________________
Sa Zvezdom u srcu...
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 21 Sep 2005 15:38    Post subject: Reply with quote

Као што сам против просјачких кутија на Северу и као што је Север нашао начина да почне од нуле да пуни своју касу, тако исто сам против да се клуб финансира на начин "уделите сиротињи" и мислим да мора наћи начин да надокнади своје минусе. По мени је најрадикалнији и најприостојнији начин, већ поменута (пре избора новог председника и новог УО) акција "Окупљања свих чланова клуба", која је била обустављена због промене руководства. По мени је то најлепши и најбољи начин јер је дупло користан и има за циљ да напуни не само касу клуба него и трибине нашег стадиона.
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 21 Sep 2005 17:16    Post subject: Reply with quote

Slazem se da treba kupovati ulaznice i puniti stadion...
Ali...mislim da ovo nije humanitarna organizacija....human.org. je kada svako(slucajni prolaznici,obicni ljudi)vide reklamu,procitaju nesto,sazale se i daju koji dinar(neku stvar/namirnicu)...
A ovo je ZELJA svih nas koji,pre svega,VOLIMO ZVEZDU i zelimo joj sve najbolje,da pomognemo,jer...mi nismo obicni ljudi koji daju humanitarnu pomoc,mi treba kao grupa ljudi,kojima je zajednicko da vole ZVEZDU i da zive za njene pobede...
A...s'druge strane(mozda se ne slazete)ali mene ne zanimaju komentari javnosti,i ostale gluposti...ovo ne treba da se radi da bi nas hvalili na TV-u,po novinama...vec da bi bar malo olaksali vracanje dugova i izlazak iz minusa0na pravi put,koji obezbedjuje bolju buducnost Zvezdi,a nama radost...
poz
Back to top
View user's profile Send private message
trebinje
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Aug 2005
Posts: 8

PostPosted: 21 Sep 2005 21:49    Post subject: Reply with quote

Giska wrote:
Mislim da vam je predlog veoma bezveze.. Da skupljamo pare za klub? Mislim lepo je to sto vi hocete da pomognete ali ajde nesecam se kada je upravni odbor skupljao pare da nekog naseg izvadi iz zatvora ili da mu plati lecenje od povreda zandara...ili mozda nisam cuo za to...

U svakom slucaju postoje drugi nacini kako moze da se pomogne klubu (podrska na svakoj domacoj i gostujucoj utakmici pre svega) a predsednik i upravni odbor i direktor marketinga ce da brinu kako da izvade klub iz krize..

I taj koji je imao tu extra ideju da skupi 8miliona evra za klub neka krene u akciju ali da skupi 8 miliona za ljude na kosovu i metohiji. ali prica prica u nedogled.... Rolling Eyes

СЛАЖЕМ СЕ И СА ТОБОМ....АКО БУДЕ НЕШТО ОД ОВОГА, УЧЕСТВОВАЋУ У АКЦИЈИ КАКО ЗА ЗВЕЗДУ, ТАКО И ЗА НАШУ БРАЋУ НА КОСОВУ !
_________________
ЖИВЕЛА КРАЉЕВИНА СРБИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 21 Sep 2005 22:09    Post subject: Reply with quote

X wrote:
Slazem se da treba kupovati ulaznice i puniti stadion...
Ali...mislim da ovo nije humanitarna organizacija....human.org. je kada svako(slucajni prolaznici,obicni ljudi)vide reklamu,procitaju nesto,sazale se i daju koji dinar(neku stvar/namirnicu)...


Нити сам помињала случајне пролазнике, нити сам помињала улазнице...
Обрати пажњу :
"Za potencijalne, nove članove Crvene zvezde predviđena su tri tipa članstva: premijum (članarina 6.000 dinara), standard (članarina 1.200 dinara) i "ja sam zvezdaš" (članarina 120 dinara). Svaka od ovih kategorija podrazumeva i određene beneficije, odnosno prava i obaveze."

Ово нису мале паре када се помноже са бројем навијача које прима Маракана.
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop