DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА!!!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Јевремовић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 May 2014
Posts: 54

PostPosted: 20 May 2015 12:00    Post subject: Reply with quote

InWires wrote:
Нема потребе да се објашњава зашто да се дође на последње коло,никакви графити,никакве најаве...
МИ ДОЛАЗИМО ЗАТО ШТО ВОЛИМО-КО НЕ ВОЛИ НЕКА ОСТАНЕ КУЋИ!!!


Слажем се са тобом, МИ долазимо јер је волимо, МИ смо ту увек за њу, све је то тачно, али то ''МИ'' је колико људи? Оно против Радничког? Наравно да си у праву, али ипак треба ширити ту позитивну енергију како само ми умемо (као нпр. прошле године са оним ''...чека титулу'')! Треба позвати друга који је није био већ дуже време, оног који прича како неће да гледа ове како брукају Звездин дрес, што више људи да се заинтересује, макар и они старији што греју столице на Истоку и Западу! Треба позвати што више људи, нисмо спали на само 2 хиљаде ваљда? Сад, кад је најважније, сад да се напуни Маракана, сад да буде као прошле године у ово време, јебеш што нисмо узели титулу, ЈА ВОЛИМ ЗВЕЗДУ!!! Само је довољно подсетити се 41250 људи са утакмице против Спартака од пре 3 године.
''Један клуб вреди онолико колико вреде његови навијачи!''

СВАКЕ НОЋИ САЊАМ ЈА, МАРАКАНА ПРЕПУНА, ПЕВАЈУ ТИ СВИ, К'О ПОЛУДЕЛИ Exclamation
_________________
Знај да никада неће доћи дан, дан кад нећу бити с тобом ја!
Back to top
View user's profile Send private message
parkic
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Nov 2014
Posts: 12

PostPosted: 20 May 2015 15:18    Post subject: Reply with quote

Свако ми мисли да је део Звезде, свако ко је био ту и кад је најлепше било али и кад се срце цепало, свако ко зна да безусловно воли, а не да се буса у груди само кад победимо, да се не иде из погрешних побуда, свако код долази због традиције, због прве, једине и вечне љубави, а не због сликања, статуса, курчења и глупирања, позив не чека. Он друге позива. Сви би волели да се понови Спартак, али реалност је мало другачија.
Ајде да покажемо свима како се Звезда воли. Да се воли и када је тешко. Да испоштујемо играче, тренера, управу, али пре свега Звезду. Сви ће они проћи, али ми на северу остајемо.
И фејс навијачи нек запамте, на утакмицу се не иде да се гледају играчи него да се Звезда бодри, ко год играо, ветерани, омладиници. Чему статуси, слике, кореографије и пароле на статусима кад на утакмицу не идеш кад је титула изгубљена. Не воли се Звезда само кад је резултат повољан. Она се воли сваки дан, цео дан.

Сви прижељкујемо дане кад ћемо опет бити страх и трепет где год да се појавимо. Ми смо били и остали најсветлија тачка. Ако се играши брукају, ми нећемо. Покажимо свима од ког смо гвожђа сковани.
У недељу, у 17.00 сви на Маракану. Одбранимо место најбољих навијача.

ЈА САМ ГОДИНЕ ПРОВЕО СА ТОБОМ
ТЕБИО ДАО СВЕ ЗА ТЕБЕ ЖИВЕО
Back to top
View user's profile Send private message
KAN I
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Nov 2010
Posts: 45
Location: М2

PostPosted: 20 May 2015 15:47    Post subject: Reply with quote

МОЈ ТИМ ЈЕ ПРВАК БИО И ОПЕТ ЋЕ БИТИ ОН...А где смо ми у тој причи?У 70 година постојања клуба 44 НИСМО били прваци, па нас је на трибинама увек било.Шта је сад?Пар ликова из управе,лош тренер,полуиграчи су нас отерали?Е онда до курца и ми и наше звездаштво,наша "љубав" према клубу.Још увек су ми слике пред очима кад Ривер испада у другу лигу препун стадион сви плачу а песма грми.Клуб је у говнима до гуше , више у стечају него што нормално функционише сви то знамо а опет дајемо себи за право да кењамо и тражимо изговоре зашто нисмо на стадиону!Данима позивам све за које знам да су икада били на стадиону,све оне којима су пуна уста Барија и Токија,све "велике" звездаше да дођу у недељу,ко год је од њих имао шта да каже иза позива надуван је курцем.Волим да трибине буду увек пуне али не навијачким полусветом,такви нам и не требају.
_________________
Никад пораз-само лекција!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 20 May 2015 19:23    Post subject: Reply with quote

Ако стручни штаб и играчи нису могли да заврше годину у великом стилу...МОЖЕМО МИ ВЕЛИКИМ БРОЈЕМ ЗВЕЗДАША НА ПОСЛЕДЊОЈ УТАКМИЦИ НА НАШЕМ СТАДИОНУ! Мислим да ништа лепше од тога не би могло да нам се деси у тренутној ситуацији и верујем да би сваком од нас било пуно срце!
ПОКАЖИМО ДУХ ЗВЕЗДАШТВА, ИСТРАЈМО ДО КРАЈ! СВИ НА МАРАКАНУ!
Back to top
View user's profile Send private message
Scepo_KM
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Apr 2007
Posts: 49
Location: Далеко негде ко зна где...

PostPosted: 22 May 2015 09:45    Post subject: Reply with quote

Чисто срце!
Није више љубав у питању.(сви ми волимо Звезду,свако на свој начин)
Обавеза је да се тог дана појавиш на стадиону.Да би твоја прича како је Звезда велики клуб имала смисао.Када то схватиш као обавезу,онда прелази у навику.Порок.Нешто што постаје део твог живота.
Преузми одговорност за стање у клубу.Бори се за оно што волиш.Сви треба да будемо одговорни и сложни за опоравак Црвене звезде.Навијачи-управа-играчи.
Време је да збијемо редове.Доста је било подела.Уради што је до тебе.
Дођи на стадион!
_________________
Ко сам,ако са тобом нисам?!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 22 May 2015 10:39    Post subject: Reply with quote

задовољни, незадовољни, презадовољни - СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби�
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 355

PostPosted: 22 May 2015 11:06    Post subject: Reply with quote

Звезда-Металац субота 20ч хала Пионир!
Звезда-Младост недеља 17ч стадион Рајко Митић!

НЕМА ИЗГОВОРА Exclamation Exclamation
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 22 May 2015 11:59    Post subject: Reply with quote

Ајмо браћо,мрдајте гузице и у недељу сви на стадион.....за ове метереопате које пате од времеснких промена најављују сунчано време....,тако да нема изговора...Звезда те зове,Рајко Митић те зове!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Кајафа
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Feb 2014
Posts: 48

PostPosted: 22 May 2015 12:07    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=J7rqks-jspQ&feature=youtu.be
_________________
Браћа упала у нове невоље јер су теби дали године !
Back to top
View user's profile Send private message
zvezdalee
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 May 2014
Posts: 19

PostPosted: 22 May 2015 16:06    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=_hjkO2L3Q2Y

Звезда те зове!
Back to top
View user's profile Send private message
курсула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Apr 2010
Posts: 329

PostPosted: 22 May 2015 21:02    Post subject: Reply with quote

" Ми сваког викенда имамо прилику да добијемо и да изгубимо. А обични људи, сад да кажемо нисмо ми необични људи, који нпр. немају тако нешто и не прилазе тако емотивно некој ствари, радују се некој ствари у животу... не знам... ајде рођење детета, крене у школу, израсте први зуб, ајде... Ми сваког викенда толико емотивно доживљавамо победе или поразе свог клуба, да сваког викенда можемо да добијемо или изгубимо... И то је оно што у принципу чини живот..Успони или падови... ПОЕНТА ЈЕ ДА ДАШ СВЕ ОД СЕБЕ ДА ТЕ ТАЈ ПАД МАЊЕ БОЛИ ДА БИ СЕ ШТО ЛАКШЕ ДИГАО...."

СВИ НА СТАДИОН !!!
_________________
Волети Црвену Звезду није тако мала ствар, озбиљно вам кажем. -Љуба Тадић
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 22 May 2015 21:50    Post subject: Reply with quote

здравкохерби� wrote:
Звезда-Металац субота 20ч хала Пионир!
Звезда-Младост недеља 17ч стадион Рајко Митић!

НЕМА ИЗГОВОРА Exclamation Exclamation


До суботе опет ја немам мира, трибине сањам нашег Пионира Smile
До недеље увек ја бројим дане, трибине сањам наше Маракане Very Happy

Јер Звезда то је тим, што се воли срцем свим, била прва или не, ја волим је, јер ја сам Звездаш Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1438

PostPosted: 22 May 2015 22:57    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=MdtZrwTlhko

Ја волео сам тебе увек
Сада још више волим те
Сад кад си најгора на свету
Сада кад ти је најтеже

Душмани хтели су да те сруше
Да ти име нестане
Северна армија те чува
Увек иза тебе је

Да те бодри, да те прати
Као никада раније
Ветар у леђа да ти даје
Када ветра нестане

Ми пратили смо тебе свуда
И пратићемо те заувек
Маракана и гостовања
све пунићемо секторе

Напред Звездо само напред
Где ти играш ту смо ми
Никад нећеш бити сама
Ми смо твоји синови

Ооо ооо ооо
Нананананана
Оооо ооо ооо
Волим те Звездо Црвена!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Богавац Драга
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Aug 2012
Posts: 96

PostPosted: 23 May 2015 07:55    Post subject: Reply with quote

Прилика да се види од чега смо и колико нас је. Сад се не долази ни због титуле, ни због играча, ни због Управе. Сад се долази због Звезде. Сад долази онај ко воли, ко гледа Звезду, а не оне који су са друге стране.

У време у које поново заживљава песма, треба да се покаже ко воли Звезду срцем свим, била прва или не. Много ће ова утакмица показати. Много.

Било би лепо бар неку паролу посветити Дарку Лазовићу, уз Микија, Бајка и Декија дечко који је ту најдуже остао у задњих 15-20 година, преживео све и свашта, и тешку повреду, и велике дугове, и скидање траке, уцене, али је ћутао и играо. И у овој сезони најбољи је играч... Давао голове у дербију и Европи, Звездин репрезентативац. Мада му се скандира већ неко време. Заслужио је мали знак пажње за растанак!

СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 23 May 2015 09:25    Post subject: Reply with quote

Премотавам филм у глави, Спартак Суботица, огроман бодовни заостатак и 41.250. Не знам колико ће нас бити сутра, вероватно ће много зависити од времена, тојест време ће бити најчешћи изговор код оних што неће доћи. Али цигани, имамо још мало врермена да извадимо кестење из ватре, јер већина људи није свесна колико је оно што ће бити сутра важно. БИЛА ПРВА ИЛИ НЕ-ЈА ВОЛИМ ЈЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop